Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 17:12   #301
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Smije, ali pod uvijetom da ja ne skuzim da gleda.
ovo kužim. onaj koji očito bleji u društvu partnerice je izrazito neiskusan, nepristojan pa čak i glup. stvari se moraju raditi suptilnije
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 17:52   #302
Mislim realno svi gledamo
To ne znaci nista osim da smo ljudi i da imamo oči.

Po meni je opasniji onaj koji nikad nista ne ošaca, ili se isusbogom kune da ne ošaca.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:02   #303
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
2. muskarac koji je spreman priznati i promijeniti svoje mane
Na ciji zahtjev?
Meni ovo zvuci da bi ti malo modelirala. Pa kaj nije jeftinije kupit plastelin? Mislim da je 15kn.

Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
4. muskarac koji voli djecu
A jebi ga sad, ode moja karijera niz rijeku.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:11   #304
Kakve veze ima voljenje djece s kvalitetom? Mora li voljeti baš svu djecu svijeta ili je poanta ipak samo u spremnosti na razmnožavanje?

U mome je svemiru kvalitetnija osoba koja će iskreno reći kako stoje stvari, pa makar ju to koštalo jeba.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:30   #305
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
pa pokazali su se u najvećim nevoljama i pod pritiscima. jedan od njih je moj tata.

Nadam se da ja neću biti idealiziran tolikim intenzitetom od svoje kćeri.

I inače, kao muškarac....https://www.youtube.com/watch?v=IGBqVFJFHus
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 05:37   #306
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Nadam se da ja neću biti idealiziran tolikim intenzitetom od svoje kćeri.
Nisam se usudila komentirati...
Ja o svojim roditeljima nemam takvo mišljenje, a bome niti o sebi kao roditelju.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:58   #307
moj tata je najjaci
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:30   #308
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Na ciji zahtjev?
Meni ovo zvuci da bi ti malo modelirala. Pa kaj nije jeftinije kupit plastelin? Mislim da je 15kn.
Kakva je to veza kad partneri se ne zeli mijenjati? Svatko ima svoje mane i mora se stalno mijenjati i postojati bolja osoba. Ako ne, veza je pakao. (to vrijedi i za mene, ne samo za njega).
Ima parova koji nakon 20-30 godina zajedno svadaju se oko istih stvari, jer nijedan se nije htio mijenjati.

Mislim da je to osnovna vrlina koju bi svatko ljudsko bice trebalo imati - napredovati, mijenjati se.
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:32   #309
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima voljenje djece s kvalitetom? Mora li voljeti baš svu djecu svijeta ili je poanta ipak samo u spremnosti na razmnožavanje?
Ne, naravno da ne mora voljeti bas svu djecu svijeta, mislila sam da voli nasu djecu ako ju dobijemo... To nije lako znati unaprijed.
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:47   #310
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam spada li ovo pod US, LJES, Psihokauč, nebitno... Što bi za vas bila kvalitetna osoba?

Večeras sam nešto razgovarala s frendicom koja ima određenih ljubavnih problema i rekla je nešto tipa da je taj njen "kvalitetna osoba" i da zato ne želi odustati od njega unatoč vrištećim sjebanoćama. Zapitah se ja, ako maknemo sjebanosti, što od kvalitete ostaje, pa, eto, pitam vas- što je za vas kvalitetna osoba? Potencijal što netko može biti? Ostvarenost? Netko koga biste odveli mami na ručak?

Je li to netko tko jede Šimlešu za doručak, a Coelha za večeru? I ide u teretanu?
Tko je "radio na sebi".

Ili suprotno- što je nekvalitetna osoba onda? Netko tko pije, puši i seksualno je aktivan od 14-e?

I ono najviše tricky: Smatrate li sebe kvalitetnom osobom?

Trebala sam gledati film, ali sjebali mi se torrenti, ošao film u grotlo umirućih torrenata, pa eto, ajmo jedan besciljni krug.
za mene je kvalitetna osoba ona koja je svjesna. radila na sebi.
svjesna sebe i svjesna i drugih.
ne laze sebe, a iznad toga da laze druge. autenticna i dosljedna.
osoba sa kojom se moze razgovarati i razgovor zavrsava obostranim osjecajem da ste se razumjeli i dobro culi jedno drugo.
sjebanosti?
osobne mane? ili situacije u kojoj se kvalitetna osoba nalazi?
kvalitetna osoba je svjesna u velikoj mjeri svojih mana i bori se sa njima.

nekvalitetna osoba?
tudja osoba. robot osoba. osoba koja u jednom satu promijeni tri misljenja. osoba sa kojom se ne moze razgovarati jer ona prvo prema sebi nije iskrena, pa onda ne moze biti ni prema drugima. osoba neosvijestena. osoba koja svoje probleme potiskuje fokusirajuci se na vanjski svijet i neke vanjske probleme...koja je stalno u nekim misijama, projektima, a stoji u mjestu, jer okolisa suociti se sa sobom.

kvalitetna osoba ima dobar temelj. ima savjest, svijest i odgoj. nije podla i nije slabic. i prihvaca sebe.

u praksi,
ako sa nekim mogu bez skretanja na nebitno razgovarati (cut the crap), ako osoba ima dugogodisnja prijateljstva, ako se brine o bliznjima kojima moze pomoci, ali ako se brine i o sebi, balansira sve to nekako.
da li sam kvalitetna osoba?
ne znam. imam dosta slabosti gdje bih trebala biti dosljednija da bih bila bolja i bolje se osjecala, a vrijeme prolazi. neke su stvari dosle prirodno sa godinama i voljela bih da sam se ovako osjecala kad sam imala 20+ godina, mislim da bi mi sada zivot bio bolji. sa dvadeset nisam bila kvalitetna, bila sam ok, ali nisam bila autenticna i gotovo 90% svega sto sam mislila da zelim nisu bile moje istinske zelje...
ako ta cura misli da je nasla kvalitetnu osobu, onda neka ju pokusa zadrzati, jer je sa takvom osobom zivot laksi, nema puno rada klipova u prazno i komplikovanja.
naravno, pitanje je sta je njoj kvalitet i koliko je sama takva.
...sad vidim da se sve vrti oko kvalitetnog muskarca.
pa valjda da nije supak i pizda. da je jasan, svjestan svojih kvaliteta, ali i slabosti, da je covjek dovoljno za priznati kad zezne, da je posten dovoljno kod izrazavanja zelja i planova (dijete, kuca, kredit), da nije lijen u dusi, pa i ako se treba razici, da ima dovoljno muda otici kad je kraj.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:09   #311
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kako me nerviraju te spike o novcu.

Kvalitetan frajer nije onaj koji će zarađivati i raditi deset sati dnevno ter se uspinjati na korporativnoj ljestvici, a kad dođe doma biti nadrkan/umoran/nezainteresiran za išta osim komp/igrice/tv/krevet. Kvalitetan je frajer onaj koji će raditi ono što voli bez da mu to poždere pola života i koji će nakon posla i jel odmora, gledati sa mnom serije/otići u kino, kazalište, neku drugu aktivnost, a ne biti mrtvo puhalo kojem je posao isisao svu energiju (ima i takvih razdoblja i takvih faza i takvih poslova, ali naglasak na faze).

Kvalitetan je frajer onaj uz kojeg se žena nikad neće osjećati nepoželjno, neseksi, zanemareno, ružno, zapostavljeno, uspoređivati se s drugim ženama i koji njenu nesigurnost ako je i ima neće izazivati, provocirati i hraniti se njome. Nego uz kojeg se osjeća da je cijeli svijet njen. Koji u njoj ne budi histeriju, paranoju, nervozu i onda joj to isto predbacuje. Nego zaštićenost, sigurnost, zadovoljstvo.

Koji ima svoje interese i hobije i nije pijavica koja joj ne da disati, koji voli nekad biti i sam sa sobom jer osoba koja to nije u stanju, ne zna ni biti u paru. Ali koji nije samotnjak i jedan od onih kojem je svaka pažnja gušenje.

Koji je topao, privržen, bez straha od bliskosti i koji istinski voli žene, ne govori derogativno o njima, ne ruga se "glupačama" i "droljama". Koji se s poštovanjem odnosi prema drugim ljudima. Ali koji nije papak koji će pustiti da njega ili njegovu dragu itko maltretira, od njegovih staraca pa do klipana na ulici.

Koji nema neprežaljene stare ljubavi i koji nije neiživljen, ali nije ni ženskar koji je okretao sve na što je naišao.

Koji ne flerta sa svakom suknjom u prolazu. Koji ima svoje društvo i svoj neki život. Koji je, kao što već rekoh, zaista dobra osoba. Dobar, ali ne budala.
Koji je u stanju argumentirano raspravljati, uvažiti tvoje mišljenje i smatrati te ravnopravnim sugovornikom (vjerovali ili ne, ovo je rjeđe nego čovjek misli, samo je ponekad suptilno pa se ne primijeti na prvu). Koji ne smatra žene automatima za tračanje i babetinama koje nemaju ništa pametno za reći.

Koji voli životinje. I koji ne mrzi ljudski rod generalno jer mi je tih namćora i uberkulsarkastičnih negativaca dosta.
Koji te nasmije onako od srca.

I uz kojeg kad zaspiš i kad te u snu privuče k sebi, osjećaš mir. S kim si "doma".
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
za mene je kvalitetna osoba ona koja je svjesna. radila na sebi.
svjesna sebe i svjesna i drugih.
ne laze sebe, a iznad toga da laze druge. autenticna i dosljedna.
osoba sa kojom se moze razgovarati i razgovor zavrsava obostranim osjecajem da ste se razumjeli i dobro culi jedno drugo.
sjebanosti?
osobne mane? ili situacije u kojoj se kvalitetna osoba nalazi?
kvalitetna osoba je svjesna u velikoj mjeri svojih mana i bori se sa njima.

nekvalitetna osoba?
tudja osoba. robot osoba. osoba koja u jednom satu promijeni tri misljenja. osoba sa kojom se ne moze razgovarati jer ona prvo prema sebi nije iskrena, pa onda ne moze biti ni prema drugima. osoba neosvijestena. osoba koja svoje probleme potiskuje fokusirajuci se na vanjski svijet i neke vanjske probleme...koja je stalno u nekim misijama, projektima, a stoji u mjestu, jer okolisa suociti se sa sobom.

kvalitetna osoba ima dobar temelj. ima savjest, svijest i odgoj. nije podla i nije slabic. i prihvaca sebe.

u praksi,
ako sa nekim mogu bez skretanja na nebitno razgovarati (cut the crap), ako osoba ima dugogodisnja prijateljstva, ako se brine o bliznjima kojima moze pomoci, ali ako se brine i o sebi, balansira sve to nekako.
da li sam kvalitetna osoba?
ne znam. imam dosta slabosti gdje bih trebala biti dosljednija da bih bila bolja i bolje se osjecala, a vrijeme prolazi. neke su stvari dosle prirodno sa godinama i voljela bih da sam se ovako osjecala kad sam imala 20+ godina, mislim da bi mi sada zivot bio bolji. sa dvadeset nisam bila kvalitetna, bila sam ok, ali nisam bila autenticna i gotovo 90% svega sto sam mislila da zelim nisu bile moje istinske zelje...
ako ta cura misli da je nasla kvalitetnu osobu, onda neka ju pokusa zadrzati, jer je sa takvom osobom zivot laksi, nema puno rada klipova u prazno i komplikovanja.
naravno, pitanje je sta je njoj kvalitet i koliko je sama takva.
...sad vidim da se sve vrti oko kvalitetnog muskarca.
pa valjda da nije supak i pizda. da je jasan, svjestan svojih kvaliteta, ali i slabosti, da je covjek dovoljno za priznati kad zezne, da je posten dovoljno kod izrazavanja zelja i planova (dijete, kuca, kredit), da nije lijen u dusi, pa i ako se treba razici, da ima dovoljno muda otici kad je kraj.
Pažljivo sam pročitao sve stranice i mogu reći, ovo je stvarno lijepo sročeno lijepo je vidjeti/"doživjeti", barem na forumu, da postoje žene koje razmišljaju na taj način i imaju takav pogled na svijet. Stvarno Vas je premalo.
pecamribe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:15   #312
Kvaliteta i kvantiteta, sve je u meni, svega imam, i dobrog i loseg jer savrsen nisam
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:00   #313
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
kvalitetan muškarac je iznimno lojalan, stabilan i mudar. znam nekoliko takvih tipova tako da nije da ne postoje
ja poznajem stabilne i mudre ali lojalne ne, tako da nikad na zelenu granu, uvijek nešto fali
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:04   #314
Ona osoba kojoj se da skoknut ujutro po burek,iako je zima vani
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:16   #315
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
ja poznajem stabilne i mudre ali lojalne ne, tako da nikad na zelenu granu, uvijek nešto fali
Hm, kako to? ja bih od stabilne osobe očekivala i lojalnost.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:52   #316
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Kakva je to veza kad partneri se ne zeli mijenjati?
Ali, zasto bih zelela da se promeni covek u koga sam se zaljubila?

A da se zaljubim ne mogu u nekoga ko mi ne odgovara.

Summa summarum: Ili ga prihvatim kakav jeste ili sedim sama.

Mozda si mislila na prilagodjavanje? Ali, to ne smatram menjanjem.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:11   #317
Zato da mu možeš nakon par godina prigovarati da više nije onaj u kojeg si se zaljubila nakon što on promijeni na sebi sve što ti nije odgovaralo? Baš nisi nikako žensko kad to ne znaš da tako ide
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:34   #318
Što je točno lojalnost u vezi?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:25   #319
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Zato da mu možeš nakon par godina prigovarati da više nije onaj u kojeg si se zaljubila nakon što on promijeni na sebi sve što ti nije odgovaralo? Baš nisi nikako žensko kad to ne znaš da tako ide
Da znas da nisam. Meni bi miskarac koji se menja zato sto zeni nesto ne odgovara, izgledao neubedljivo. Valjda se u pocetku gleda sta od njegovih mana mozes da podneses, a sta ne, a ne ulazi se u vezu sa time da ga treba menjati. Ako se ja zaljubim u nekog muzicara i znam da je on stalno negde na putu ili da je na meti zenskih i sada pocnem da ga maltretiram, sto ne sedi kuci i sto razgovara sa fanovima, to je van svake pameti. Ili ako on ima brdo prijateljica sa kojima se stalno dopisuje, a meni to smeta, onda necu ni ulaziti u vezu sa njim. A poceti vezu, pa praviti pakao od zivota meni i njemu nema nikakvog smisla. Imala sam tako jednog moguceg, koji je bio super kao covek, bas mi je odgovarao, postena, fina osoba, ali on je pripadao nekoj religioznoj zajednici koja je volela da se mesa u zivot svojih clanova i da odredjuju da li je "greh" ici u bioskop ili sminkati se i bas je bio angazovan tamo. Meni se to sve nije dopadalo i to sam mu rekla, kada sam odbila da se nadjemo. On mi je obecao da ce istupiti iz te zajednice kada budemo bili zajedno, ali ja nisam htela da on menja sebe i svoja ubedjenja da bi meni ugodio. To nema nikakvog smisla za mene. Ili je takav kakav mi odgovara ili me ni ne zanima.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:45   #320
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Ona osoba kojoj se da skoknut ujutro po burek,iako je zima vani
... u dalju pekaru, po bolji burek...
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.