Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 12:31   #1721
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ovo je šou samo takav.
OMG, nisam znala da postoji WatchMojo.com na španjolskom.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 14:54   #1722
Isprike što upadam kao padobranac, ne znam gdje bih pitala
na kojim stranicama se mogu gledati sve te nove a i stare ako još postoje sapunice.
Colleen Canela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 16:15   #1723
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ovo je šou samo takav.


spomenute Marichuyine nesreće, ali ne i porađanje kroz traperice

ono "ja sam duena" u blatu je vrh

ima i nekih scena koje ne bih stavila u top 10 jer sam ih se nagledala još 10 puta apsurdnijih i bolesnijih
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 17:43   #1724
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post


spomenute Marichuyine nesreće, ali ne i porađanje kroz traperice

ono "ja sam duena" u blatu je vrh

ima i nekih scena koje ne bih stavila u top 10 jer sam ih se nagledala još 10 puta apsurdnijih i bolesnijih
Istina, ali recimo da ovi baš i nisu fanovi telenovela pa nisu gledali.
Raznorazni padovi kroz tri stepenice i nesvjestice, porođaji kroz hlače, magični prestanak paralize nogu ili sljepoće... svega ima.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 18:04   #1725
joj kad bi pravi fanovi sapunica osmislili recimo "top 20" (neki manji broj bi bio podcjenjivanje tog žanra ), to bi tek bio šou.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 16:13   #1726
Jorge Gallegos će interpretirati Pedra Infantea u bioseriji o Silvii Pinal :

https://www.youtube.com/watch?v=k5ZmM-txUnc

https://www.youtube.com/watch?v=LO7YvY7vkM4


A ja već mislio da će igrati Infantea u njegovoj bioseriji koja se priprema . A vjerojatno i drugi .

Ako sad Televisa odabere drugog glumca koji će igrati Infantea u njegovoj bioseriji , onda
To će značiti samo jedno : Ovima na Televisi nema pomoći .

-------------------

Sad sam pročitao da će naziv nove novele od Castra biti : AMOR SIN LEY .
Ajme
Ovima na Televisi nema pomoći .
A sad su baš dobri nazivi novela i onda dođe Castro i sve pokvari . A tako sam ga hvalio .
Zapravo u posljednjih godinu dana jedino Castro se još fura na amor .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:12   #1727
Ne mogu vjerovati! Dakle Televisa 2015. otvara svoj kanal na YouTubeu. Na kojem su postavili svoje kompletne telenovele. Neke su bile starijeg datuma, neke novijeg. Npr. Nina Amada Mia, Rubi, Amar Sin Limites, Teresa, Llena De Amor itd... Ne dugo nakon toga, dolazi Blim, i Televisa odlučuje obrisati sve postavljene telenovele sa kanala. Koju godinu kasnije, otvara novi kanal Televisa Retro, na kojem postavljaju kompletne telenovele, ali samo one jako starije, tipa Abrazame Muy Fuerte, El Pecado De Oyuki, Clase 406 itd... Jedno vrijeme su se te telenove mogle gledati, no Televisa odlučuje zadržati telenovele, ali isto vremeno ih zaključava za sve države, osim Mexica! Užas!

Televisi ne treba sada ne znam kakva velika promjena da vrate stari sjaj. Trebali bi malo uvesti originalnijih priča, nisam protiv remake-ova, ali ne vidim smisla da se rade remake-ovi novih telenovela tipa ADDA - Caer En Tentacion i Por Amarte Asi - Me Declaro Culpable. Ali recimo napraviti remake Siempre Te Amare (2000.) ili Nunca Te Olvidare (1999.), Camila (1998.) ili El Precio De Tu Amor (2000.), tu sam za.

I treba malo uvesti promjena u glumačku postavu. Zašto ne bi recimo Silviu Navarro stavili da jednom igra negativku, Maite Perroni isto tako. Zašto recimo Altair Jarabo ne stave za protagonisticu ili da bude pozitivka? Zašto Sabine Moussier mora uvijek biti negativka, zašto Brandon Peniche ne dobije protagonico, Valentino Lanus da bude negativac, Laura Carmine pozitivka itd...

Zašto ne bi pozvali Catherine Siachoque, Paolu Nunez i Vanessu Villelu da dođu na Televisu? Vratiti Alejandru Avalos, Patriciju Manterolu i Karyme Lozano u telenovele? Zašto ne bi protagonico dobile Kimberly Dos Ramos, Ilithia Manzanilla, Jessica Coch, Wendy Gonzales, Moises Arizmendi, Christian de la Campa, Ignacio Casano ili Lenny de la Rosa? Pa onda malo stavili Lisset za protagonico. Gdje li je Lucero? Iran Castillo?

Ima jako puno talentiranih glumaca koji zaslužuju protagonico, ali njih se ignorira i dobiju neku žnju ulogu. A ovi koji nemaju ni t od talenta za glumu dobiju protagonico. Najsvježi primjer: Irina Baeva i Juan Diego Covarrubias u Me Declaro Culpable.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:22   #1728
Sve te stare telenovele koje si nabrojao, izuzev Camile i ajde Nunca te olvidare, su bile fracaso u gledanosti. Čemu radit preradu nečega što nije bilo uspješno ni prvi put?

Ovo za glumce se slažem, al to nije do Televise kao tvrtke već do producenta.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:52   #1729
@ Nevan - potpis na gotovo sve što si rekao

Catherine Siachoque ima ugovor sa Telemundom i ako ju žele moraju ga otkupiti i preskup je otkup ,ali ona neće otamo vjerojatno nikada . Isti slučaj sa Fernandom Castillo . Htjeli su je isto kod Televise , ali otkup ugovora je VISOK .
Paola Nunez si gradi karijeru u SAD-u i valjda joj je ona zadnja misao ići na neku tamo Televisu . Prije će valjda prvo na Telemundo .
Pogledaj samo Karlu Souzu .
Villela nije materijal za Televisu .
Odbačeni sa Televise si grade karijere drugdje i postaju respektabilni i poznati glumci . Dobro pretjerujem u nekim slučajevima .


A ovo za retro kanal nisam znao , ali skinuo na vrijeme ono što sam htio pogledati , tako da : Ja sretan .

I Televisa treba originalne novele , a ne prerade . Neka stave u tri termina originalne novele i guraju to godinu dana .
Nešto će biti uspješno .
A trebaju kompletno promijeniti i producente i unijeti svježu krv i mlade scenariste .
Nisu problem glumice. Ima dosta novih u posljednje vrijeme. Problem su ovi kvazi macho i ne znam kakavi glumci koji će glumiti galane od 25 godina do svoje 50 godine .
A moja Altair tamo odbačena . Važnije je da kraljica Esmeralda i ona ruskinja dobijaju glavne uloge .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:01   #1730
Vanessa Villela je baš nedavno bila na castingu za neku Televisinu, sjećam se da sam čitao, al zaboravih za koju. Mislim da za El despacho.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:06   #1731
@ Jay:
Upravo bi trebali raditi prerade baš tih telenovela koje su bile fracaso. Ali da ih naprave onako kako Nesma to radi. Dakle uzima originalnu ideju, i radi slobodnu preradu. Odnosno originalnoj ideji daje drugi smjer u kojemu će priča ići. Ona ne radi copy/paste. Dokaz je LQLVMR. Dakle to jest remake Amor Reala ili Bodas De Odio. Ali je Nesma smjestila radnju u sadašnjost u odnosu na Amor Real. I LQLVMR je ispala popularna telenovela koja je dosegnula 196 epizoda.
Isto je tako napravila i s 3VA, samo je uzela okvir priče i dodavala druge smjerove kojim je priča tekla. E sad, ne znam kakva je gledanost bila u Mexicu, ali Televisin potez da proda telenovelu Univisionu i da na njemu krene premijera, se je pokazao fatalnim za ovu telenovelu. Gledanost nije bila dobra, Univision ju je toliko izmasakrirao sa svojim rezanjem i cenzuriranjem da je to bilo nešto prestrašno. I onda su ljudi non stop uspoređivali Boyer-inu glumu s Lucero. Lazos De Amor je meni bila puno bolja telenovela od 3VA. Ali da se je novela počela prikazivati u Mexicu, puno bi bolje prošla nego što je.

@ Altairfan:
Sjećam se kako se je Vanessa Villela pojavila na kastingu za Teresu 2010.
Slažem se u potpunosti da je vrijeme da se producenti i scenaristi zamjene s mlađom generacijom. Ali ne preko veza, već preko zasluga.

Ja i dalje tvrdim da na Televisi, ako netko zna glumiti, onda su to Angelique Boyer i Silvija Navarro. Stvarno su dokazale da su ''kamaleoni''. Svaki lik drugačije odglume, ali i za svaki lik mijenjaju imidž.

A ovo ostalo, ako znaš urlati, vrijeđati, dijeliti šamarčine, bijesno ulaziti u prostoriju i što jače zalupiti vratima i histerizirati, imaš zajamčenu ulogu u Televisinoj telenoveli. Sad kakvu ulogu? Ako imaš nekoga da te progura ili odspavaš s nekim jednu noć možeš čak i dobiti protagonico.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:16   #1732
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Sad sam naišao na neki trač da će naredni projekat Salvadora Mehije biti rimejk "La patrone", a kao glavne želi Anđelik Bojer, Kristijana de la Fuentea i Letisiju Kalderon...
Ovog puta si je Mejia dobro zamislio glavne protagoniste i izabrao je dobru telenovelu po kojoj bi radio adaptaciju.
Ali to je ipak Mejia, a jako dobro znamo kako izgledaju njegove telenovele. Da se recimo ovog projekta sjetila Giselle, RGF, Moreno ili Nesma, bilo bi to interesantno za pratiti.

Kod Mejie je to nemoguće ostvariti, jer bi ga prva odbila Boyer. Ona ne želi pasti s konja na magarca, a i Nesmu je odbila već 2. puta. Negdje sam pročitao da je ona izrazila želju da glumi u telenoveli kod Giselle ili RGF, jer oni rade drugačije telenovele. A još davno sam pročitao da je Nesma otkupila prava da radi remake Marie Bonite u kojem je gotovo sigurno da će protagonico tumačiti Boyer. A ta serija bi trebala krenuti s emitiranjem početkom 2019.

Izvor:

http://www.comunidaddetelenovelas.co...onita-en-2019/

A i čitao sam da je dosta teško raditi s de la Fuenteom. Da ima tešku narav i da je zahtjevan.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:43   #1733
Cristian De La Fuente se drži velikim glumcem . Mislim da dalje ništa ne moram reći . Valjda jer je glumio i u mnogim američkim serijama .Ili štogod . Nije ni čudno što je glumio samo kod muških producenata : Mejie , Morena i Osoria . Navodno ga ženski producenti ne podnose .

-------------

Inače , velika vijest . Kraljica Esmeralda se privremeno povlači iz svijeta telenovela i odlazi na studiranje :
Tako sam sretan .

https://www.youtube.com/watch?v=yL40oCA5beo

https://www.youtube.com/watch?v=-TL6MTVDaWU

Doznali smo da La Bella y Las Bestias ima 80 epizoda .

-----------

Look Itati Cantoral u bioseriji o Silvii Pinal :

https://www.youtube.com/watch?v=6SWFZSkswLE
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:13   #1734
Prilog o nadolazećoj telenoveli TENIAS QUE SER TU :

https://www.youtube.com/watch?v=Q9axguhQljE


Ne znam kako vama , ali meni je izbor Andresa Palaciosa potpuno uništio užitak gledanja . Može bi ti kakav god glumac , odličan , popularan , ali na Televisi valjda nedostaje muških protagonista kada ga guraju telenovelu za telenovelu i to sve uloge protagonista ili co-protagonista .
Valjda im je Andres NEW BEST THING kojeg svi producenti moraju imati .


By the way , gdje je Ron ? Dugo ga nigdje nema .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:46   #1735
Biće ga u par epizoda Amar sin ley haha.
A, baš je smorio Andres :/
Ja ga, doduše u Televisi nisam ni gledao, samo u Senjori Asero, gdje me oduševio,a ovo nemam namjeru da propustim
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:54   #1736
Meni ta Tenias que ser tu ne obećava. Pari mi nešto ala Enamorandome de Ramon, a ta serija mi je bila grozna.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:14   #1737
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Meni ta Tenias que ser tu ne obećava. Pari mi nešto ala Enamorandome de Ramon, a ta serija mi je bila grozna.
Pokvarila se MaPat zadnjih godina jako... Prije sam s guštom gledao njezine stvari, a sad se sve jako razvodni pri sredini i izgubi smisao.

Ne znam što se to događa, ali gotovo sve epizode trenutnih telenovela se mogu naći na yt. Obično je to Televisa odmah blokirala...

Zadnje uređivanje exodus175 : 16.12.2017. at 16:42.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:50   #1738
Nešto se posljednjih dana spominje da će nakon Caer en tentacion ići ona novela : La bella y las bestias .
Možda je kriva informacija , ali tako je započelo i sa La Piloto , a znamo kako je to završilo .
Samo spominjem . Vidjet ćemo uskoro .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:38   #1739
Ne bi me uopće čudilo. Ipak je "miljenica" tamo.

Inače, izgleda da je Tenias que ser tu ORIGINAL, ne remake istoimene telenovele iz 90-ih.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:47   #1740
Iz Televise potvrdili da će Laura Bozzo odigrati Katalinu Creel u rimejku "Cuna de lobos"....
Više na: http://www.lasestrellas.tv/telenovel...atalina-creel/
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.