Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 03:03   #521
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Viza uzme dosta vremena. Gdje u SAD bi išli (jako bitno jer su cjenovne razlike između mjesta ogromne)?
Cak sam negdje procitao da vizu mogu dobiti za 2-3 dana ili sam nesto krivo shvatio.

Plan je Chicago ili New York. Ako bi lovu dobio ovaj tjedan ili do iduceg tjedna (petak) onda bi se istog trena bacio na sve sto treba.
Zaljubljeni111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 07:22   #522
Quote:
Zaljubljeni111 kaže: Pogledaj post
Cak sam negdje procitao da vizu mogu dobiti za 2-3 dana ili sam nesto krivo shvatio.

Plan je Chicago ili New York. Ako bi lovu dobio ovaj tjedan ili do iduceg tjedna (petak) onda bi se istog trena bacio na sve sto treba.
Za vizu - a možda i je tako, zaista ne znam (meni nije potrebna), neka potvrdi ili negira netko tko ima friška iskustva.

New York i Chicago - to ti je vrh sezone, za oko Božića letovi i hoteli su ultra skupi, pogotovo NYC. Koliko dana ste planirali ostati?
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 14:00   #523
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Za vizu - a možda i je tako, zaista ne znam (meni nije potrebna), neka potvrdi ili negira netko tko ima friška iskustva.

New York i Chicago - to ti je vrh sezone, za oko Božića letovi i hoteli su ultra skupi, pogotovo NYC. Koliko dana ste planirali ostati?
Od 23 ili 24 prosinca do 2-3 siječnja. 10-12 dana je plan.
Zaljubljeni111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 14:26   #524
Quote:
Zaljubljeni111 kaže: Pogledaj post
Od 23 ili 24 prosinca do 2-3 siječnja. 10-12 dana je plan.
A tih max. 15000 kuna bi trebalo uključiti sve - avio karte, hotel, klopu i dr.?
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:02   #525
Quote:
Zaljubljeni111 kaže: Pogledaj post
Je li moguce prezivjeti sa 10-15 tisuca kuna?
Mislim da pita samo za džeparac. Jasno mu je sigurno da to nije dovoljno, ako to planira neko vrijeme. Taman još toliko po osobi...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:59   #526
Poz, jedno pitanje, gdje nalazite sve karte i informacije, na kojim stranicama, evo da ja preporucim neke od stranih:

Fly for free
secretfling
cheapflightslab

I od naših su mi naj:

Tripologija
Putujmo jeftino

Vjerujem da ih ima još pa preporučite neke strane i domaće koje su najbolje...
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:13   #527
Ma svaka ti čast i za ovo
Sad sam se navukao i gledam gdje bih
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:38   #528
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Ma svaka ti čast i za ovo
Sad sam se navukao i gledam gdje bih
Hehe nema na čemu, tu smo svi da podijelimo znanja i da putujemo što jeftinije i bolje
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:33   #529
meni su dobri i naši putoholičari....
.

http://www.putoholicari.rtl.hr/
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 20:42   #530
Postavit ću pitanje ovdje.
Naime, željela bih sljedeće godine ići malo po Šengenu, no u to vrijeme bi mi trebala isteći osobna iskaznica. PUtovnice nemam.
Vrijedi li ono da za putovanje osobna treba vrijediti minimalno tri mjeseca ili sam nešto pobrkala?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 20:25   #531
Napravi osobnu prije i na miru si
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 02:12   #532
Quote:
BlueLabel kaže: Pogledaj post
Napravi osobnu prije i na miru si
dobro zboris
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:19   #533
Za dva sata (malo vise od dva sata) kašnjenja nema nikakve naknade, zar ne? :-) o avionu govorim. Eurowings

Sent from my A0001 using Tapatalk
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:41   #534
Ne, tri sata je propisano.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:34   #535
Kako naći smještaj s kadom? Nekom većom, možda i hidromasažnom? Obično tražim smještaj preko bookinga, ali nema nečeg sličnog u tražilici, pa ne znam kako da se snađem? Jel stvarno jedini način pregledavati fotografije kupaoni? Jer kako tražim u Zagrebu i okolici, to je puuuuno kupaonica za pregledati... Svaki savjet je dobrodošao.
Bogdana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:33   #536
Hello, ekipa! Znam da ovdje ima jako iskusnih pa molim pomoć... Dobili smo karte za Kaliningrad za Svjetsko... kako najbrže, najjednostavnije i najjeftinije do tamo? Gledali smo kombinacije do Gdanska pa na bus... što vi mislite? Hvala.
Globetrotter17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 13:14   #537
Pozdrav!

Kupila sam kartu preko Expedie Venecija - Malta (vozi Air Malta). Međutim prilikom ispunjavanja podataka za kartu, prijatelj je upisao moje srednje ime, ne znajući da mi srednje ime nije na osobnoj/putovnici. Hoće li to predstavljat problem? Čitala sam po internetu da avio kompanije ne stavljaju srednje ime na karte, al me zanima jel netko imao iskustva baš s Air Malta.
I taman kad sam mu rekla da makne to srednje ime, on je kliknuo back na web stranici i sad ne znam jel karta kupljena il nije. Inače sve stranice preko kojih sam kupovala prije karte, traže onaj secure kod (odnosno token). Dobila sam mail i podatke o letu al ne znam jel to rezervacija samo ili baš karta. Sad je vikend pa ne mogu vidjet na računu jel skinulo novce. A kad odem na web stranicu Air Malta, ne mogu pronać podatke o letu na temelju booking ID-a. Slala sam i mail Expediji al ništa. Jel ima netko iskustva s kupovinom karata preko te stranice?
TheLizardKing is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 13:29   #538
Izgleda mi da je rezervacija prošla ali nije još Expedia proslijedila Air Malti (zna to uzet nešto vremena). Ziher je još na serveru Expedije ali če to Air Malta uskoro registrirati.

Ako je ostalo srednje ime najvjerovatnije ti hoće biti problem. Probajte kontaktirati Air Maltu i srediti to s njima.

Ja sam kupio valjda stotine karata preko Expedije (jedno vrijeme nam je to bio korporacijski partner). Nikad problema.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 08:59   #539
Bok ljudi...gledam kartu Ams-Zag CSA prijevoznik.
Presjedanje u Pragu. 40 min

Da uzmem te karte? Jel dovoljno za presjedanje?800 kn su
__________________
Volim brusnice.
Achamiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 15:28   #540
Pozdrav svima,
nisam sigurna jesam li na dobrom mjestu, ali molim vas ako mi može netko dati informaciju...
Putujem u Poljsku idući mjesec i planirali smo preko Beograda jer su letovi tamo puno jeftiniji.
Znam da mogu u Srbiju ući na osobnu iskaznicu, ali me zanima da li na aerodromu moram imati i putovnicu kako Srbija nije u EU ili to nema veze odakle idem već je samo bitno da imam hrvatsku osobnu iskaznicu?
Nadam se da sam uspjela nekako objasniti što me zanima...
Ne bih izrađivala putovnicu ako ne moram, pa me zanima mogu li na osobnu autom do Beograda i dalje produžiti avionom za Poljsku... U povratku isto tako...
Hvala!
milivanili1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.