Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 16:35   #101
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
S druge strane, ljudi ne moraju odgovoriti ako ne zele...
možda ja malo pretjerujem sa svojim emocijama kada je privatnost u pitanju....vjerojatno bih trebala shvatiti da drugi ljudi razmišljaju drugačije i postavljaju se drugačije ali jednostavno nisam takav tip i uvijek čekam da mi drugi o sebi kažu ono što sami žele kada dođe određena tema na red
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 16:43   #102
Ma pretjerujes.... neš mi ti informacije.

Ispada da je lakse saznati tko se s kim jebe nego koliko tko zaradjuje... a u osnovi, i jedno i drugo je totalno nebitno.
Ljude boli ona stvar za tudje zivote.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 17:01   #103
a gle, moju susjedu npr. sve zanima o svakome...dobra je žena al nas dvije nikako na zelenu granu
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 17:24   #104
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slazem sa tobom da je takvo pitanje nekulturno, radoznalo i neprimerno. Kada bi mi neko postavio takvo pitanje, ja bih ga prvo pitala - zasto to tebe interesuje? Postavljanje takvih pitanja u krugu prijatelja zavisi i od nivoa tog kruga, a to nije kod svakog isto. Nekima je normalno da pricaju o tome i o mnogo intimnijim stvarima, dok drugi drzi vise do sebe i svoje privatnosti.
a da...i ja sam malo razmislila zbog ove teme jer sam prenaglila i naravno da sve ovisi o krugu prijatelja...razumijem da postoje drugačiji krugovi i unutar tog kruga je normalno da se ljudi to međusobno pitaju no da me to pita netko tko me jedva poznaje ili netko s kime živim u istoj zgradi zaista bih ga pitala zbog čega pita
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:19   #105
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
a da...i ja sam malo razmislila zbog ove teme jer sam prenaglila i naravno da sve ovisi o krugu prijatelja...razumijem da postoje drugačiji krugovi i unutar tog kruga je normalno da se ljudi to međusobno pitaju no da me to pita netko tko me jedva poznaje ili netko s kime živim u istoj zgradi zaista bih ga pitala zbog čega pita
Zbog cega se sada posipas pepelom? Zato sto drugi misle drugacije od tebe? Moj licni stav je da nikada ne bih pitala svoje prijatelje kolika im je plata. Sa jedne strane zato sto to smatram nevaspitanim, sa druge strane zato sto me to ne interesuje i sa trece strane, zato sto se zna koliko je koji posao placen, pa svaki radoznalac moze i bez direktnog pitanja da proceni koliko zaradjuje objekt njegove radoznalosti. Ovde se u novinama objavljuje prosecna zarada raznih zanimanja, ali je stvar pregovaranja sa direktorom koliko ce ko uspeti da dogovori, da li je zadovoljan sa minimumom ili je spretan da izvuce maksimum. Upravo taj deo je privatan i ne tice se nikoga osim mog partnera. Mozda je to ekstreman stav, kako ti kazes, ali ne volim da nosim svoju privatnost na tanjiru.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 07:14   #106
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ljude boli ona stvar za tudje zivote.

Ovo je najveća besmislica napisana na forumu u dugo vremena

Kakvo tržište rada... Da te ne zanimaju tudji životi, ne bi ljude to ni pitala.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 10:18   #107
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Zbog cega se sada posipas pepelom? Zato sto drugi misle drugacije od tebe? Moj licni stav je da nikada ne bih pitala svoje prijatelje kolika im je plata. Sa jedne strane zato sto to smatram nevaspitanim, sa druge strane zato sto me to ne interesuje i sa trece strane, zato sto se zna koliko je koji posao placen, pa svaki radoznalac moze i bez direktnog pitanja da proceni koliko zaradjuje objekt njegove radoznalosti. Ovde se u novinama objavljuje prosecna zarada raznih zanimanja, ali je stvar pregovaranja sa direktorom koliko ce ko uspeti da dogovori, da li je zadovoljan sa minimumom ili je spretan da izvuce maksimum. Upravo taj deo je privatan i ne tice se nikoga osim mog partnera. Mozda je to ekstreman stav, kako ti kazes, ali ne volim da nosim svoju privatnost na tanjiru.
ne posipam se pepelom uopće...možda tebi to tako izgleda zato što sam primjetila da nemam pravo osuđivati drugačije od sebe no imam ih pravo držati podalje od sebe i ne stvarati bliskost s njima...znači to što uviđam da ima drugačijih krugova i da su oni međusobno OK jedni drugima ne znači da ću ja ikada poželjeti takav krug prijatelja jer neću, drugačija sam i to sam jasno dala do znanja, kao što sam več rekla niti ja pitam prijatelje za plaču niti oni mene, pustim ih da sami kažu ako žele ali ne pitam i to će tako ostati kod mene...moguće ti se prihvačanje drugačijih čini kao posipanje pepelom ali nemoj da te fleksibilna površina zavara kod procjene cjeline
A što se stavova tiče oni i jesu tu da se preispituju i meni to nije problem niti me to ugrožava na bilo koji način kao osobu
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.