Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 22:42   #21
Ne, ne, ne... nemoj tako. To se kaže: to im je mana.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:43   #22
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 09:43   #23
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
A onda je to normalno. Nabavi nešto ovako
http://www.karneval-shop.hr/183-thic...n-za-glavu.jpg
i uživaj u vožnji
misliš li na nju, ili na ono čudo na glavi? Ima nekako čudan osmjeh, iako ne bih se bunio. Vodim se time da je osmjeh usiljen jer joj je neugodno imati to na glavi
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:53   #24
razni dodaci uz nadoplatu
http://audipartspeople.com/images/Audi/ACM7797.jpg
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:42   #25
Svaka cast na prijedlozima i savjetima onih koji su na razini djeteta u vrticu.
Ocekivao sam barem savjet da uzmem nesto iz sika auto programa i rijesim to za svagda, al kisobrana i ostalih sranja se nikako ne bi sjetio..
roxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:47   #26
Obzirom na to kako se nekad problemi riješavaju u ovlaštenim servisima, ne bih se čudio da i oni uzmu koju tubu Sika automotive PU diht mase, i natroljaju toga po pukotinama.
Svakako reci što su rekli, ako se odlučiš otići u ovlašteni.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 15:00   #27
Napisat cu cim saznam nesto novo. Moje misljenje je da se ovo desilo zbog lose kvalitete materijala
te kineske tanke plastike, velikih temperaturnih razlika na tom mjestu (ljeto/zima) i kao sto je CD rekao, naprezanja..
roxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:10   #28
Malo mi je to nevjerojatno kolega, ti krovovi koju su se ugrađivali u VAG prometala su obično bili pristojne kvalitete - Karmann recimo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:17   #29
da tamo od 1955-1974 bili su kvalitetno izvedeni.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:17   #30
Kao sto je haznfefer rekao, nista od kulance. Auto je u petoj godini koristenja, a garancija je trajala 2 godine..
Dakle nista novo odnosno dobro nisam cuo od ovlastenih..
Zalijepili su mi crni selotep preko pukotine ..
Cijena je kao sto sam i pretpostavljao, 21000 kn, a samo PVC okvir kosta oko 2000 €..
Navodno je problem s modelima iz 2012 i 2013, ali ne zele nista priznati.
U Njemackoj i Austriji takodjer ne prihvacaju reklamacije. Izgleda da moram uzet Siku u ruku..:/
roxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:26   #31
pas mater, cijelog scenica sam platio 25000 kn, a oni za to malo plastike traže 21000
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:35   #32
Quote:
roxer kaže: Pogledaj post
Kao sto je haznfefer rekao, nista od kulance. Auto je u petoj godini koristenja, a garancija je trajala 2 godine..
Dakle nista novo odnosno dobro nisam cuo od ovlastenih..
Zalijepili su mi crni selotep preko pukotine ..
Cijena je kao sto sam i pretpostavljao, 21000 kn, a samo PVC okvir kosta oko 2000 €..
Navodno je problem s modelima iz 2012 i 2013, ali ne zele nista priznati.
U Njemackoj i Austriji takodjer ne prihvacaju reklamacije. Izgleda da moram uzet Siku u ruku..:/
Što su ispalili na živce? Oni nisu normalni

__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:43   #33
Malo mi je cijena ....

Nego probaj saznat čiji je to otvor, sigurno ga ne radi Audi nego kupuje od Hella-e, Karmanna, Webasta ... možda se rezervni dio da kupit od proizvođača a ne od Audija.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 02:12   #34
21000kn??

Koji cigani.

Pa cijeli krov (bez panorame) dodje 1060$

https://parts.audiusa.com/p/Audi_201...8P4817101.html

A tu vidi koliko dodju ostali dijelovi za panoramski:

https://parts.audiusa.com/a/Audi_201...F/1311515.html

https://parts.audiusa.com/a/Audi_201...M/1311530.html
TTL is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:16   #35
linkaš cijene dijelova u Americi, a tamo taj Audi niti ne košta kao u ovoj vukojebini, pa tako niti cijene dijelova nisu usporedive.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:04   #36
Da, cijena u ovlaštenom je visoka, a Webasto je u 90% slučajeva proizvođač..Poslao sam upit pa ću vidjeti što kažu.
TTL, nije ta verzija panorame u ovom autu.

https://ibb.co/hbCA2m

https://ibb.co/dQrg8R

Ono što sam primijetio da u USA imaju slične probleme, doduše s Golfovima, ali oznaka te plastike se razlikuje samo u prva tri znaka I zadnjem slovu,
vjerojatno zbog revizije ili otklanjanja grešaka.

Za VW
5G6 877 045 >>06.01.2013
5G6 877 045 A 07.01.2013>>

Za Audi
8V3 877 045 >>03.09.2012
8V3 877 045 A 03.09.2012>>
8V3 877 045 E ???????????>>

Kopirano s drugog foruma:

VOLKSWAGEN DEALERSHIP COMMUNICATION Date: August 07, 2017 To: Dealer Principal, Sales Manager, Service Manager, Parts Manager and Warranty Administrator Subject: Upcoming Update 60C7 – Panoramic Sunroof Frame

IMPORTANT NOTICE TO DEALERS - FOR IMMEDIATE DISTRIBUTION

This is to inform you of an upcoming Update that will be visible in Elsa and ServiceNet on or about August 08, 2017. Please refer to the Elsa campaign/action screen for confirmation of whether the Update applies to each specific vehicle, and look to Elsa and ServiceNet for additional information and complete repair instructions. Consistent with general Volkswagen corporate policy governing Updates, Volkswagen is not notifying consumers. (Updates differ from recalls and service actions; consumers are notified in writing of recalls and service actions.) Each vehicle should be completed when it is in to the dealer for maintenance or any other service visit. Dealer stock vehicles cannot, however, be delivered to consumers until the Update is completed. To identify any vehicles in your inventory that are affected by this Update, please run the “New and CPO Inventory Open Campaign/Action Listing” report from the OMD Web system. Dealers must ensure that every affected vehicle gets the update before delivery to consumers. Your effort is integral in reaching the highest quality expectations of Volkswagen customers. If you have any questions or require additional assistance, please contact Warranty.

Volkswagen Customer Protection

UPDATE DATA SHEET
SAGA CODE 60C7
MARKET(S) United States and Canada
AFFECTED VEHICLES 2015-2017MY Golf and GTI
CODE VISIBILITY DATE On or about August 08, 2017
TOPIC Panoramic Sunroof Frame PROBLEM DESCRIPTION This update has been proactively released to prevent water leaks to the interior of the vehicle that could be caused by cracks in the sunroof frame. A difference in the expansion rate between the plastic water channel and steel reinforcement plates may cause stress cracks to occur at the edges of the reinforcement plates. CORRECTIVE ACTION This issue is fixed by installing several adhesive foil patches on the sunroof frame, in the areas in which cracks have appeared or may appear in the future. These patches will prevent any water leaks to the interior of the vehicle that could be caused by cracks in the sunroof frame. VEHICLE WARRANTY PARAMETER NVLW
VEHICLE COUNT
TOTAL AFFECTED USA: 30,390 Canada: 8,625
APPROXIMATE REPAIR TIME Up to 90 TU
SPECIAL TOOLS NEEDED? SEE UPDATE TECHNICAL BULLETIN
PARTS REQUIRED SEE UPDATE TECHNICAL BULLETIN ADDITIONAL INFORMATION Please ensure that this UPDATE is performed on every applicable vehicle before delivery to consumers. Your effort is integral in reaching the highest quality expectations of Volkswagen customers. Please reinforce the correct repair description of this action with all dealership personnel – this action is a vehicle UPDATE, not a recall.
roxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:50   #37
Odustao sam od tog krova na A3 8p samo zato jer sam čitao o čitavom nizu problema vezano za isti. Samo napiši Audi open sky problems i dobiješ svakakva čuda. Audi je postao samo jedan od brandova koji je daleko od toga da zna napravit kvalitetan auto. Samo ga zna dobro prodat.
Da se razumijemo, vozim A3 8v iz 2015 godine.
Unstable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:05   #38
Voziš Golfa iz 2012 al dobro.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:09   #39
Od kud sad to . Nađem kasnije temu gdje sam predstavio novi auto. Kak da najlakše iskopam postane teme?
Unstable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:21   #40
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Voziš Golfa iz 2012 al dobro.
Evo ga šefe... https://www.forum.hr/showthread.php?t=916900&page=6. Prva registracija 1. mj. 2016.
Od kuda golf u priči?
Imao sam Golfa IV prije 10ak godina, nakon toga A3 8p 4 godine i sad ovoga. S tim da ću ovog najvjerojatnije mijenjat za redizajn. Pitanje je samo boje.

A da je Audi neka svetinja. Daleko od toga .
Unstable is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.