Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 14:11   #61
Uh koja tema...uh da znate u kojoj sam ja sad situaciji,ne znam kako bi preživio,ali ne želim o tome sad pisat. Naime i ja razmišljam povremeno da nemam izlaza i da bi bilo lakše okončat sve,ali onda se lupim,odem na net recimo ili tražim čime ću se baviti. Eto,odlučila se bavit sportom da bar malo ne razmišljam o svojoj trenutno nesreći. Najgore nemam nikog za razgovor jer je situacija jako komplicirana pa sam još tu..
Bitno je bavit se nečim i naravno naći društvo. Ja se nadam da ću u klubu na trčanju naći nekog.(ne dečka ili muža..društvo) Teško se otvaram,sramežljivatip sam koji ne vara, ne sexa se za jednu noć,sex je za mene dosta osobna stvar pa si sad misli kako ću ja nać nekog u ovom svijetu di se sve vrti oko sexa. Vjeruj mi jer sam eto otišla na badoo da nađem prijateljstvo za razgovor kad ono svi samo bi ševili..U stvari htjela sam reć ako trebaš prijatelja i nekog za razgovor slobodno mi se javi..jesam i ja depresivna trenutno,ali u društvu je lakše :-)
ltina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:14   #62
Pa razgovaraj s ljudima ovdje. Komplicirana situacija je savršen materijal za novu temu na već pripadajućem PDFu
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 00:55   #63
čitam otpočetka i mislim si Geeeezzz tip je u rasulu a prve dvije stranice odgovora samo što ga nisu još dodatno potaknule na izrečeno.
I sam sam se vrlo nedavno našao u sličnoj situaciji, nadam se i isplivao do sada. Nekad jednostavno sve ladje potonu i očekivano je da se nadjemo u takvom stanju i kad nam je pun k...c svega a najbolji prijatelj bi nam isto tako mogla biti i duga devetka kad već nema nikog drugog u blizini.
Dobro da dečku niste odmah rekli: "Pa što čekaš ? Ionako si jbni beskičmeni crv i ionako ćeš nam bit konkurencija u glodanju zajedničkih trulih jabuka u našoj zajedničkoj kaljuži. Just fkin die!" - Tako bi si možda netko u njegovom trenutnom psihičkom stanju vjerojatno i rastumačio, što nebi bilo osobito teško.

Nebitno je i koliko ima godina, i da ima 13 i da ga pucaju hormoni čak tim gore. Treba valjda i malo hrabrosti za napisati nešto na forumu o sebi ("javno") i nije to svima baš sam tak ko dobar dan.
Neznam, moj prvi dojam na autorov post je bio da traži bilokakvu pomoć, pa taman da se radilo i o urasloj dlačici pod lijevim pazuhom, nebitno...

I da, da preduhitrim barem jedan komentar na ovo: Da, apsolutno sam svjestan da je ovo javni forum i da nema utjecaja na odgovore i da odgovor može doć i od sotone direktno ali daaaajte ljudi prekinite srat bezveze kad netreba.

Hint: I sitno je bitno !

Svaka čast konstruktivnim forumašima, a oni ionako sami znaju koji su
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 01:23   #64
Emocije se cuvaju samo za roditelje, brata, sestru. Za ostatak svijeta emocije se zakljucavaju iza deset vrata. Kad te vide da si emotivac znaj da ces biti jeban. Been there done that.
StatiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 09:18   #65
Quote:
StatiK kaže: Pogledaj post
Emocije se cuvaju samo za roditelje, brata, sestru. Za ostatak svijeta emocije se zakljucavaju iza deset vrata. Kad te vide da si emotivac znaj da ces biti jeban. Been there done that.
Potpis na ovo. Jedino oni ti pruzaju ljubav, iskrenu. Ovo sve drugo je lazno. Veze, rakovi, sve se svodi na zalju ljenost,zaludjenost nekime u pocetku a kasnije na potrebu za seksom ili nekakva korist od nekoga. Sve je to gluma.

Svi su postali ocajni za tim seksom, majko bozja, ko da ce pobjeci nekamo. Ne daj boze da si bez njega par mjeseci, katastrofa!!
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 09:54   #66
Quote:
Blurred Vision kaže:
čitam otpočetka i mislim si Geeeezzz tip je u rasulu a prve dvije stranice odgovora samo što ga nisu još dodatno potaknule na izrečeno.
I sam sam se vrlo nedavno našao u sličnoj situaciji, nadam se i isplivao do sada. Nekad jednostavno sve ladje potonu i očekivano je da se nadjemo u takvom stanju i kad nam je pun k...c svega a najbolji prijatelj bi nam isto tako mogla biti i duga devetka kad već nema nikog drugog u blizini.
Dobro da dečku niste odmah rekli: "Pa što čekaš ? Ionako si jbni beskičmeni crv i ionako ćeš nam bit konkurencija u glodanju zajedničkih trulih jabuka u našoj zajedničkoj kaljuži. Just fkin die!" - Tako bi si možda netko u njegovom trenutnom psihičkom stanju vjerojatno i rastumačio, što nebi bilo osobito teško.
1. Zbog svoje vlastite inertnosti, surprise! krivi zene. Nikome od nas nista ne dolazi iz vedra neba. Najlakse je "Osjecajan sam i zbog toga sam najebal" i cekat da ti, u ovom slucaju, zena padne u ruku.
2. Tetosenje i glumljenje ramena za plakanje je cesto i najcesce kontraproduktivno.
3. Za bilo kakve psihicke probleme postoje institucije. Opet kontraproduktivno da forumasi glume kojekakve internet psihijatre.
4. Toplom rijeci, unatoc misljenju kojekakvih uzvisenih, se ne spasava zivot. Kud srece da spasava. Takoder je zanimljivo da ga muci topla rijec iskljucivo.. zene.


Quote:
StatiK kaže: Pogledaj post
Emocije se cuvaju samo za roditelje, brata, sestru. Za ostatak svijeta emocije se zakljucavaju iza deset vrata. Kad te vide da si emotivac znaj da ces biti jeban. Been there done that.

Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Potpis na ovo. Jedino oni ti pruzaju ljubav, iskrenu. Ovo sve drugo je lazno. Veze, rakovi, sve se svodi na zalju ljenost,zaludjenost nekime u pocetku a kasnije na potrebu za seksom ili nekakva korist od nekoga. Sve je to gluma.

Svi su postali ocajni za tim seksom, majko bozja, ko da ce pobjeci nekamo. Ne daj boze da si bez njega par mjeseci, katastrofa!!
Skaces iz teme u temu i pises kak je cijeli svemir kurac a ti ovak divna i krasna... dosadilo mi cak i trolat te.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 09:56   #67
Onda nemoj. Ionako sam ja za sve vas trol i nistadrugo. Zasto se mucis tako odgovarajuci mi? Pomozi sebi i Bog ce ti pomoci., dijete drago.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 11:33   #68
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Potpis na ovo. Jedino oni ti pruzaju ljubav, iskrenu. Ovo sve drugo je lazno. Veze, rakovi, sve se svodi na zalju ljenost,zaludjenost nekime u pocetku a kasnije na potrebu za seksom ili nekakva korist od nekoga. Sve je to gluma.

Svi su postali ocajni za tim seksom, majko bozja, ko da ce pobjeci nekamo. Ne daj boze da si bez njega par mjeseci, katastrofa!!

Danas je sve interes. Brak je interesna zajednica. Veze su interesne zajednice.
A za ovog momka sto je pokrenuo temu i ove komentare o jjemu - ovo je uzasno, napravili ste psihopatu od njega.
StatiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 11:35   #69
@ little-big-one cemu taj tuzni smiley na moj komentar? Mislis da nisam u pravu?
StatiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 12:41   #70
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Onda nemoj. Ionako sam ja za sve vas trol i nistadrugo. Zasto se mucis tako odgovarajuci mi? Pomozi sebi i Bog ce ti pomoci., dijete drago.
ja mislim da bi ti i ono malo cigance bas bile fine prijateljice... eto bar da nam forum.hr sister-romance iznjedri ako nema nikakvu drugu svrhu :klap:
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 12:56   #71
Quote:
StatiK kaže: Pogledaj post
Emocije se cuvaju samo za roditelje, brata, sestru. Za ostatak svijeta emocije se zakljucavaju iza deset vrata. Kad te vide da si emotivac znaj da ces biti jeban. Been there done that.
Potpisujem, ali samo donekle...

Nemaju svi velike obitelji, čak i kad imaju možda niti u jednom od njih nije moguće pronaći malo empatije zahvaljujući današnjoj bjesomučnoj utrci za "imati više".
Pravo pitanje bi trebalo biti šta mi ustvari tražimo da bi prestali biti usamljeni, empatiju, nekoga tko zna samo slušati, nekoga da nam bude pratnja tu i tamo za izać van ?
Zaključavanje emocija na temi o usamljenosti ? Nekak mi to neide u taj koš a mislim da nagađam i zašto, razuvjerite me. Zašto jedan traži žensku osobu za jadanje? Možda jer kod muških pretpostavlja da će naići na osudu ili postati manje vrijedan muškarac pa to želi izbjeći ? Možda jednostavno treba "mamu" nakratko, samo da ga pogladi po glavi i ulije mu malo (lažne?) sigurnosti.
Duboka tema a mi smo jbg., kak god okreneš, društvena bića, i samozavaravanje da možemo sami kroz život nam se kad tad osveti.

Šta je je, usamljenost je maliciozna emocija na duže staze i nosi svoje posljedice po razvoj osobe.
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 13:03   #72
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
ja mislim da bi ti i ono malo cigance bas bile fine prijateljice... eto bar da nam forum.hr sister-romance iznjedri ako nema nikakvu drugu svrhu :klap:
provokatori obje, sto manje foruma, sretniji zivot. sami poremeceni likovi
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 14:01   #73
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
Potpisujem, ali samo donekle...

Nemaju svi velike obitelji, čak i kad imaju možda niti u jednom od njih nije moguće pronaći malo empatije zahvaljujući današnjoj bjesomučnoj utrci za "imati više".
Pravo pitanje bi trebalo biti šta mi ustvari tražimo da bi prestali biti usamljeni, empatiju, nekoga tko zna samo slušati, nekoga da nam bude pratnja tu i tamo za izać van ?
Zaključavanje emocija na temi o usamljenosti ? Nekak mi to neide u taj koš a mislim da nagađam i zašto, razuvjerite me. Zašto jedan traži žensku osobu za jadanje? Možda jer kod muških pretpostavlja da će naići na osudu ili postati manje vrijedan muškarac pa to želi izbjeći ? Možda jednostavno treba "mamu" nakratko, samo da ga pogladi po glavi i ulije mu malo (lažne?) sigurnosti.
Duboka tema a mi smo jbg., kak god okreneš, društvena bića, i samozavaravanje da možemo sami kroz život nam se kad tad osveti.

Šta je je, usamljenost je maliciozna emocija na duže staze i nosi svoje posljedice po razvoj osobe.
Ne kazem da sad treba biti mrgud, ali pretjerano pokazivanje emocije ne vodi nicemu dobrom. Govorim iz vlastitog iskustva. Zemlja je jedno vrlo pokvareno mjesto, takve stvari se brzo nanjuse i pocnu se zloupotrebljavati. Treba nauciti biti flegma, ne primati stvari previse k srcu, pa i malo drzati liniju distance prema ljudima. Mozemo se druziti zezati provoditi, ali ipak neces me nikad do kraja upoznati. Opekao sam se x puta u zivotu i naucio sam biti oprezan.
StatiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 14:15   #74
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
Pravo pitanje bi trebalo biti šta mi ustvari tražimo da bi prestali biti usamljeni, empatiju, nekoga tko zna samo slušati, nekoga da nam bude pratnja tu i tamo za izać van ?
Kakvo je to pitanje sto nam treba?
Sudeci po forumu ne/jebica je glavni razlog i rjesenje svih problema.

Quote:
Blurred Vision kaže:
Možda jednostavno treba "mamu" nakratko, samo da ga pogladi po glavi i ulije mu malo (lažne?) sigurnosti.
A mozda je ipak rijec samo o cinjenici da "mama" ima i vaginu a on bi se igral bez previse ikakvog truda.

Quote:
StatiK kaže: Pogledaj post
Ne kazem da sad treba biti mrgud, ali pretjerano pokazivanje emocije ne vodi nicemu dobrom. Govorim iz vlastitog iskustva. Zemlja je jedno vrlo pokvareno mjesto, takve stvari se brzo nanjuse i pocnu se zloupotrebljavati. Treba nauciti biti flegma, ne primati stvari previse k srcu, pa i malo drzati liniju distance prema ljudima. Mozemo se druziti zezati provoditi, ali ipak neces me nikad do kraja upoznati. Opekao sam se x puta u zivotu i naucio sam biti oprezan.
Na temelju svojih negativnih iskustava, TI tesko da mozes tvrdit da je, ni manje ni vise nego zemlja, jedno pokvareno gadno mjesto.

Takoder si kontradiktoran jer sa svojim stavom i prilicno deterministicki negativnim pristupom svakako doprinosis svojoj tezi "zemlja je shit".

Promjena krece od nas.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 14:29   #75
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kakvo je to pitanje sto nam treba?
Sudeci po forumu ne/jebica je glavni razlog i rjesenje svih problema.



A mozda je ipak rijec samo o cinjenici da "mama" ima i vaginu a on bi se igral bez previse ikakvog truda.



Na temelju svojih negativnih iskustava, TI tesko da mozes tvrdit da je, ni manje ni vise nego zemlja, jedno pokvareno gadno mjesto.

Takoder si kontradiktoran jer sa svojim stavom i prilicno deterministicki negativnim pristupom svakako doprinosis svojoj tezi "zemlja je shit".

Promjena krece od nas.

Empirija , vlastita iskustva, iskustva drugih ljudi. Mozda sam malo pretjerao kad sam rekao u globalu ali znam da nije ni daleko od istine. Ima i dobrih ljudi, ne poricem to. Ali i dalje smatram da se emocije cuvaju samo za bliznje svoje. Ne otkrivaj nikad svoje sve karte pred drugim, vjeruj mi. To ti je savjet prijateljski.
StatiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 14:47   #76
Quote:
ltina kaže: Pogledaj post
Uh koja tema...uh da znate u kojoj sam ja sad situaciji,ne znam kako bi preživio,ali ne želim o tome sad pisat. Naime i ja razmišljam povremeno da nemam izlaza i da bi bilo lakše okončat sve,ali onda se lupim,odem na net recimo ili tražim čime ću se baviti. Eto,odlučila se bavit sportom da bar malo ne razmišljam o svojoj trenutno nesreći. Najgore nemam nikog za razgovor jer je situacija jako komplicirana pa sam još tu..
Bitno je bavit se nečim i naravno naći društvo. Ja se nadam da ću u klubu na trčanju naći nekog.(ne dečka ili muža..društvo) Teško se otvaram,sramežljivatip sam koji ne vara, ne sexa se za jednu noć,sex je za mene dosta osobna stvar pa si sad misli kako ću ja nać nekog u ovom svijetu di se sve vrti oko sexa. Vjeruj mi jer sam eto otišla na badoo da nađem prijateljstvo za razgovor kad ono svi samo bi ševili..U stvari htjela sam reć ako trebaš prijatelja i nekog za razgovor slobodno mi se javi..jesam i ja depresivna trenutno,ali u društvu je lakše :-)
Ja sam otvoren za svakome dati podrsku i razgovor,ako mogu pomoci rjecima i iskustvom pomoci cu,moze i preko inboxa a moze i preko tema.
Covjek prvenstveno treba biti empatican prema drugima,svi smo mi se jednom tako osjecali i u bedu i u losem raspolozenju,treba imati nekog za razgovor.
Razgovor pomaze da se covjek bolje osjeca
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 18:55   #77
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
...
Sry, možda sam ja malo zabrijao da je ovo kauč a ne us pa me iznenadila tvoja seksualna implikacija, al nema veze. Činjenica da nas ima svakakvih tako da tvoj argument čvrsto stoji

Netko ipak traži samo pažnju kada je teško a za ostalo će se pobrinuti sam(a) pa i kratki razgovor može biti dovoljan, ono izjadat se ili štatijaznam. Ali što kad s druge strane nema nikoga, pa čak ni preko, nazovimo to tako, anonimnog interneta ?

Još jedno pitanje svima, kad vam netko kaže da bi trebali potražiti stručnu pomoć (tj.psihijatra), koja vam je prva emocija i misao u tom trenu ? Jel ista moguće vezana za naše krkansko osuđivačko podneblje ? Dodajmo tome osobu u nevolji i eto ti problem.
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 19:04   #78
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
stavljao sam slike sam da dokazem sebi da sam u pravu, nakotilo se odma zenski, ajme, sve patetika, dok na drugom prou sam napisao iskreno sve o sebi,nije nis zracilo povrsnoscu..i nula bodova ocekivano,

na jednoj stranici koja bas trazi drustvo, i to, ne sex, ispalo da svi traze sam sex..patetika, gradio sam sebe svoju osobnost da ne budem takav, cista patetika, da ne drhtim kad prodje kraj mene neka kao dobra cura..

imam svoje prioritete neke , stav, to vecina nazalost nema..

u takvom svijetu zivimo, men se to iskreno sve gadi

ne pljujem ni po zenskom rodu ni po muskom, isti su oba spola,

uvijek biram neke pojedince i takve ljude kraj sebe zelim imat, koji nisu na isti kalup, van sistema...

sam danas je lakse bit kao svi drugi, i nemat svoje ja
Zvuci mi kao da na pogresnom mestu radis pogresne stvari. To ti je kao da obuces pidzamu i odes na neciju svadbu, pa se cudis zasto ti niko ne kaze da si lepo obucen.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 07:56   #79
Ovdje autor teme,mislio sam da je vec odavno zakljucana.
Odlucio sam si za staru godinu ugasiti zivot.Razina boli i samoce je postala apsolutno nepodnosljiva i da mogu izdrzati bih,ali nemogu vise.Sam sam vec preko 6 g(znaci ni sex nista),uzaludno se pokusavam povezati s ljudima ali nejde,djevojke me nevole i odbojan sam im(ne razi fizickog izgleda,nisam ruzan,dapace,ali ocito je nesto drugo sto ja ne razumijem).Jucer sam saznao da me zadnja osoba u koju sam imao povjerenje iznevjerila,jedna djevojka s kojom se dopisujem vec godinu dana,nismo iz istog grada,jednom smo se samo nakratko vidjeli i bilo je lijepo ali saznao sam da tamo ima avanture i dobro se provodi a samnom se jedva vidjela na par sati i nije bilo nista osim poljupca...znaci postao sam zadnji naivac na ovom svijetu,propali romanticar,rogonja i budala.Samnom ne zeli sex a drugima daje olako.Nije vise ni vazno.Sve sam pripremio za svoju smrt i otici cu sa stilom,bog me ionako nevoli,prestar sam vise za nadanja(39g da) i moje srce je toliko ranjeno i povrijedjeno,cijeli zivot zivim u prokletom strahu..najbolje godine su mi otisle u tuzi i samoci,cekanju neceg sto nikad nije i nece stici..ono sto vi svi drugi imate pod normalno meni je nedostupno i oduzeto,kao nekom nevidljivom silom,zbog razloga koje ne shvacam i na koje sam zaista probao ali nemogu utjecati.Zaista bih zelio jos jednu noc provesti s nekim,ne radi sexa makar mi fali,ni ne sjecam se vise kako je to,ali da sjednem s nekim i popricam,da se osjetim zivo i voljeno..da osjetim da sam i ja vazan nekom na ovom prokletom svijetu.Znam,nece se desiti i zato hvala svima koji ste isali ovdje,stagod ste pisali,vise nije vazno.
Zbogom.
Pyhrros is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 09:25   #80
Quote:
Pyhrros kaže: Pogledaj post
Ovdje autor teme,mislio sam da je vec odavno zakljucana.
Odlucio sam si za staru godinu ugasiti zivot.Razina boli i samoce je postala apsolutno nepodnosljiva i da mogu izdrzati bih,ali nemogu vise.Sam sam vec preko 6 g(znaci ni sex nista),uzaludno se pokusavam povezati s ljudima ali nejde,djevojke me nevole i odbojan sam im(ne razi fizickog izgleda,nisam ruzan,dapace,ali ocito je nesto drugo sto ja ne razumijem).Jucer sam saznao da me zadnja osoba u koju sam imao povjerenje iznevjerila,jedna djevojka s kojom se dopisujem vec godinu dana,nismo iz istog grada,jednom smo se samo nakratko vidjeli i bilo je lijepo ali saznao sam da tamo ima avanture i dobro se provodi a samnom se jedva vidjela na par sati i nije bilo nista osim poljupca...znaci postao sam zadnji naivac na ovom svijetu,propali romanticar,rogonja i budala.Samnom ne zeli sex a drugima daje olako.Nije vise ni vazno.Sve sam pripremio za svoju smrt i otici cu sa stilom,bog me ionako nevoli,prestar sam vise za nadanja(39g da) i moje srce je toliko ranjeno i povrijedjeno,cijeli zivot zivim u prokletom strahu..najbolje godine su mi otisle u tuzi i samoci,cekanju neceg sto nikad nije i nece stici..ono sto vi svi drugi imate pod normalno meni je nedostupno i oduzeto,kao nekom nevidljivom silom,zbog razloga koje ne shvacam i na koje sam zaista probao ali nemogu utjecati.Zaista bih zelio jos jednu noc provesti s nekim,ne radi sexa makar mi fali,ni ne sjecam se vise kako je to,ali da sjednem s nekim i popricam,da se osjetim zivo i voljeno..da osjetim da sam i ja vazan nekom na ovom prokletom svijetu.Znam,nece se desiti i zato hvala svima koji ste isali ovdje,stagod ste pisali,vise nije vazno.
Zbogom.
aj prije nego se ugasis daj meni priliku da ti pomognem, nemas sta izgubiti, treba ti jedino skype
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.