Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 10:37   #1
Nestati ili reći da znam da laže

Upoznao sam prije 2 mj jednu curu online. Onda smo se počeli sve više čuti, našli na kavi, a poslije kave još više je krenula komunikacija. Do one razine kad sam se počeo osjećati gotovo sigurno da budemo započeli vezu.

I neki dan idem se logirati na badoo da ugasim profil kad ona gore. brzo sam se odlogirao da ne vidi, napravio laži acc samo da vidim dal je online, i naravno gore je stalno, dakle traži dalje.


Dal samo nestati ili reći joj da znam da mi laže?
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:54   #2
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Upoznao sam prije 2 mj jednu curu online. Onda smo se počeli sve više čuti, našli na kavi, a poslije kave još više je krenula komunikacija. Do one razine kad sam se počeo osjećati gotovo sigurno da budemo započeli vezu.

I neki dan idem se logirati na badoo da ugasim profil kad ona gore. brzo sam se odlogirao da ne vidi, napravio laži acc samo da vidim dal je online, i naravno gore je stalno, dakle traži dalje.


Dal samo nestati ili reći joj da znam da mi laže?
A sto tocno ona laze? Rekla ti je da je zgasila profil,a ti si vidio da nije?

Daj malo detalja kako je prosla ta kava. Jeste se poljubili, jel ti rekla da joj se svidas?
Mozda cura ne osjeca jos da bi se vas odnos mogao razviti u vezu. Pogotovo ako je to bila samo jedna jedina kava.
Glupo bi ti bilo da samo odjednom nestanes, a jos gluplje da krenes s optuzbama.

Ja bih se u tvom slucaju ponasala normalno. Pozovi je ponovno na kavu/kino...ak te odbije nisi joj dovoljno zanimljiv.
I da, ovo pravljenje laznog racuna da je uhodis je bas ruzno.
Jel bi je uhodio i u rl kad bi ti rekla da ide s frendicama van/ na kavu?

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:18   #3
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
A sto tocno ona laze? Rekla ti je da je zgasila profil,a ti si vidio da nije?

Daj malo detalja kako je prosla ta kava. Jeste se poljubili, jel ti rekla da joj se svidas?
Mozda cura ne osjeca jos da bi se vas odnos mogao razviti u vezu. Pogotovo ako je to bila samo jedna jedina kava.
Glupo bi ti bilo da samo odjednom nestanes, a jos gluplje da krenes s optuzbama.

Ja bih se u tvom slucaju ponasala normalno. Pozovi je ponovno na kavu/kino...ak te odbije nisi joj dovoljno zanimljiv.
I da, ovo pravljenje laznog racuna da je uhodis je bas ruzno.
Jel bi je uhodio i u rl kad bi ti rekla da ide s frendicama van/ na kavu?

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Znam da je ružno, ali loše sam se osjećao i nisam izdržao. Morao sam provjeriti.

Uglavnom sad je opcija ili nestati ili joj reći nešto prije "prekida". Uglavnom me ljuti to što se ona dalje pravi da je sve u redu, ništa nije bilo i zavlači me. Ovako ako se ne vidi u tome nikome ništa, neće biti ništa jer nije nitko nikome ništa dužan.
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:46   #4
Sigurno nije ni nevina. Sigurno se već nekad jebala s nekim.

Nestani što prije. Spasi curu i nestani.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:53   #5
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Sigurno nije ni nevina. Sigurno se već nekad jebala s nekim.

Nestani što prije. Spasi curu i nestani.

i ja i ona imamo djecu.
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:01   #6
Haha🤣
A što si ti kao slučajno radio na badoo?
Došao s namjerom da je uhodiš, tražio sebi neku za seks, drkao u prazno kurac iz dosade?

U svakom slučaju, cura je pametna što traži dalje.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:03   #7
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Upoznao sam prije 2 mj jednu curu online. Onda smo se počeli sve više čuti, našli na kavi, a poslije kave još više je krenula komunikacija. Do one razine kad sam se počeo osjećati gotovo sigurno da budemo započeli vezu.

I neki dan idem se logirati na badoo da ugasim profil kad ona gore. brzo sam se odlogirao da ne vidi, napravio laži acc samo da vidim dal je online, i naravno gore je stalno, dakle traži dalje.


Dal samo nestati ili reći joj da znam da mi laže?
Iz tvog upisa ja kuzim da je u 2 mj pala samo jedna kava a sve ostalo je bila online komunikacija? ili sam u krivu?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:07   #8
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Haha��
A što si ti kao slučajno radio na badoo?
Došao s namjerom da je uhodiš, tražio sebi neku za seks, drkao u prazno kurac iz dosade?

U svakom slučaju, cura je pametna što traži dalje.
Išao sam obirsao profil na badoo. Lijepo ti piše. Ti si sebe zamislio/la pa prema sebi to zaključila. A i valjda je samo cilj vrijeđati druge bez da razmisliš. pitam na krivom mjestu.
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:31   #9
Pa mogao si se lijepo javiti, e bok vidim i ti došla ugasiti badoo profil, super...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:37   #10
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pa mogao si se lijepo javiti, e bok vidim i ti došla ugasiti badoo profil, super...
Istina

A zejbo sam. tko nikad nije zajebao nek baci prvi kamen

Uglavnom evo neću ništa napravit, praviti ću se kao da ništa nije bilo. Na njoj je, možda sam samo prejako reagirao. Ako hoće bude pristala dok ju pozovem drugi puta van, a ako neće nebude i idemo dalje.

poz svima
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:44   #11
Iz mog nekog ograničenog iskustva žene će uvijek dok ne budu "službeno" u vezi i dalje aktivno tražiti ili barem zadržati profile aktivnima.
Kao da si jedini s kime tipka i jedini s kojim je popila kavu. Čak i da jesi to je bila jedna kava, i sam lijepo kažeš da ti nije ništa dužna.

Povrijeđen ti je ego, svi mi volimo misliti da smo toliko jebeno dobri i posebni da drugi iste sekunde kada nas upoznaju trebaju zaboraviti da cijeli svijet postoji. Ali jbg, nismo.
Ali znaš, onaj tren kada zbog tebe ona obriše taj profil jer je odlučila da si ti taj je tren kada će ti ego dobiti porciju od koje će se toliko preždrati da će neko vrijeme mirno spavati.
Ako izdržiš ovaj šok naravno i ne prekineš zbog vlastite nesigurnosti. Bolje da si curku izveo van nego što tu tipkaš btw.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:45   #12
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
A sto tocno ona laze? Rekla ti je da je zgasila profil,a ti si vidio da nije?
Nisi odgovorio na ovo pitanje.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Iz tvog upisa ja kuzim da je u 2 mj pala samo jedna kava a sve ostalo je bila online komunikacija? ili sam u krivu?
Niti na ovo.


Gle... ako je to bila samo jedna kava u dva mjeseca, ne znam kaj očekuješ. Iskreno, dok sam bio solo, paralelno sam se dopisivao i viđao s nekoliko djevojaka. I ne vidim problem u tome. Jedna kava nije dovoljna (bar meni) da bi postali "exclusive". A kad osjetim da bih to htio, onda popričam o tome, da vidimo idemo li u istom smjeru.

Ako te baš jako kopka, popričaj s njom, normalno, racionalno, reci da bi htio da se taj odnos odvija ka nečem ozbiljnijem pa vidi s njom imate li iste interese i ambicije. No, mislim da je prerano za takav razgovor i da nagliš i brzaš bezveze, pusti da se stvari odvijaju spontano...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:48   #13
A jesi ugasio badoo?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:55   #14
Dva mjeseca ti je trebalo da se sjetiš? Ili dobra isprika zlata vrijedi?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:58   #15
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Upoznao sam prije 2 mj jednu curu online. Onda smo se počeli sve više čuti, našli na kavi, a poslije kave još više je krenula komunikacija. Do one razine kad sam se počeo osjećati gotovo sigurno da budemo započeli vezu.

I neki dan idem se logirati na badoo da ugasim profil kad ona gore. brzo sam se odlogirao da ne vidi, napravio laži acc samo da vidim dal je online, i naravno gore je stalno, dakle traži dalje.


Dal samo nestati ili reći joj da znam da mi laže?
Evo ti zlatni savjet,nitko nece obrisati profil od ovih tvrdokornih i vjecnih profilasa jer se uvijek nada da ce se netko bolji javiti.
Bio si na dejt sa njome,funkcioniralo je sve,ti si mislio to je to i sada ce odmah obrisati profil zbog tebe.
Pa dok se sa tobom dopisivala dopisivala se i sa drugima i ostavlja sebi mogucnost da upozna nekoga jos pa da usporedi tko je bolji..
Znam da ce ti to povrijediti ego i mislis da si dovoljan za nju ali ona jos uvijek ima otvorene opcije i ne zeli prekinuti kontakt sa drugima dok ne bude sigurna da sa tobom ce sve biti ok..
Nema ti druge ili prihvati da ona nece obrisati profil pa nemoj niti ti ,pa ako se ona dopisuje dopisuj se i ti.
A ako te pita zasto nisi obrisao profil kazes joj da nisi jer ona isto nije,da si imao namjeru ali kada si vidio da nije onda nisi niti ti.
Dogovori se sada za drugi dejt ali ne spominji zasto nije obrisala profil,nemoj odmah pokazati ljubomoru ili da ti to smeta.Jos uvijek ti nije cura i samo ce se jos vise udaljiti od tebe ako joj prigovoris.

Ako niste bili na dejtu vise od 2mj od prvog dejta onda je zaboravi,cim se ti njoj nisi javio prije a niti ona tebi onda taj prvi dejt nije prosao kako treba i ona se vec nasla sa drugima.
Ne smije proci duze od jednom tjedno za dejt inace ce vec zaboraviti kako izgledas ,a ako ti stalno daje izlike da je u guzvi onda znaj da te laze i da nije to to i da je krenula dalje u potrazi za nekim drugim
__________________
Be a good person

Zadnje uređivanje Xxmen : 11.12.2017. at 13:23.
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:10   #16
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pa mogao si se lijepo javiti, e bok vidim i ti došla ugasiti badoo profil, super...
Losa taktika,odmah bis dobio veliki minus od nje.
Prvo sto bi pomislila je sta si ovaj umislja?
Kao prvo niti smo u vezi,niti sam rekla da cu obrisati profil i sada me jos na foru zeli navuci da li cu obrisati profil ili ne..
Siguran sam da nakon toga se vise nebi javila ili bi ljubazno odgovorila a u sebi bi pomislila koji krelac ali sa time da se vise nebi nasla nikada sa tobom
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:11   #17
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Evo ti zlatni savjet,nitko nece obrisati profil od ovih tvrdokornih i vjecnih profilasa jer se uvijek nada da ce se netko bolji javiti.
Bio si na dejt sa njome,funkcioniralo je sve,ti si mislio to je to i sada ce odmah obrisati profil zbog tebe.
Pa dok se sa tobom dopisivala dopisivala se i sa drugima i ostavlja sebi mogucnost sebi da upozna nekoga jos pa da usporedi tko je bolji..
Znam da ce ti to povrijediti ego i mislis da si dovoljan za nju ali ona jos uvijek ima otvorene opcije i ne zeli prekinuti kontakt sa drugima dok ne bude sigurna da sa tobom ce sve biti ok..
Nema ti druge ili prihvati da ona nece obrisati profil pa nemoj niti ti pa ako se ona dopisuje dopisuj se i ti.
A ako te pita zasto nisi obrisao profil kazes joj da nisi jer ona isto nije,da si imao namjeru ali kada si vidio da nije onda nisi niti ti.
Dogovori se sada za drugi dejt ali ne spominji zasto nije obrisala profil,nemoj odmah pokazati ljubomoru ili da ti to smeta.Jos uvijek ti nije cura i samo ce se jos vise udaljiti od tebe ako joj prigovoris.
Ti mozes ovo napraviti a to je da se ne logiras na svoj profil,otvoris novi profil samo da vidis da li je ona obrisala ili ne ali nemoj biti bezobrazan i javiti joj se sa nvog profila jer to nije u redu..Nije ok se praviti da si netko drugi pa da vidis hoce li zagristi na mamac ili ne..
Jedino sto mozes je pogledati kada i hoce li obrisati svoj profil ali ti sa ne logiranjem u svoj dajes njoj do znanja da se ne dopisujes vise sa nikime,sto je istina...
Nije ego nego sam pomislio da bude nešto, ono dopala mi se je.

Ovo si jako dobro napisao "A ako te pita zasto nisi obrisao profil kazes joj da nisi jer ona isto nije,da si imao namjeru ali kada si vidio da nije onda nisi niti ti." tako budem napravio.
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:11   #18
Jedna kava u 2 mjeseca mi ne zvuči baš tako super, čak i da je ugasila profil.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:12   #19
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Dva mjeseca ti je trebalo da se sjetiš? Ili dobra isprika zlata vrijedi?
misliš na profil. Evo stvarno nisam bio gore.
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:25   #20
Ajde se malo zbroji. Od gotovo siguran da ćete u vezu, došao si do toga da si eto pomislio da biste mogli jer se ona tebi eto svidjela.

BTW, u čemu se točno sastoji njezina laž?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.