Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2004., 15:35   #1
Potražnja za majstorima

bravar - preporuka

Zna li netko nekog majstora bravara koji bi htio popraviti stara željezna vrata??



Uputstva za uporabu
Budući da je ova tema vrelo reklama, podsjećam da se radi o "Potražnji za majstorima" te će se stoga sve reklame brisati i najstrože sankcionirati!

Rado ćemo provjeriti i reagirati na sve vaše prijave, pa vas molim da stišćete mali trokutić i prijavljujete prije nego ovdje sami dopišete svoje sumnje!
__________________
Čarolija... Svratište

Zadnje uređivanje fermina-daza : 29.01.2016. at 14:37. Reason: umetanje naslova i upute moderatora cd-coversa u post zbog spajanja tema
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2004., 01:40   #2
de si doma??
__________________
no comment
fakin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2004., 20:52   #3
Quote:
fakin kaže:
de si doma??
Zagreb, ali već smo se snašli......usto to su stara vrata umjetnički rad....prije bi tražili kovača neg bravara...ali sad je to svršena priča..
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 11:11   #4
schteta..

ajme izazova
da slučajno ne prodaješ ?
zakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 11:31   #5
Re: schteta..

Quote:
zakov kaže:
ajme izazova
da slučajno ne prodaješ ?
NE!

ak te zanima imaš Prežigala- negdje je u Zagorju, kovača koji izrađuje kovana željezna vrata....cijena prava sitnica...


inače probaj naći bilo kakvog majstora za popraviti nešto staro u Zagrebu, odmah će ti reči da možeš baciti staro i kupiti novo.....
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 17:50   #6
bravar - preporuka

bok ljudi!

bila bih vam jako zahvalna kad biste mi preporučili nekog bravara koji bi mi napravio doma galeriju.
nakog s kojim ste imali (vrlo- ako je to moguće) dobrog iskustva!

hvala
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 18:04   #7
imas PM
 
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 11:13   #8
imam ja, radio mi je dvokrako stubište, ulazna klizna vrata u dvorište, i konstrukciju u koju su se ugrađivala protuprovalna vrata. dobar, precizan, brz i povoljan... al nemam broj sad kod sebe tak da ti mogu dati tek u ponedeljak ak ti nije kasno....
lopata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:43   #9
Bravar u ZG?

Bok!

Trazim dobrog bravara u ZG koji bi mi napravio tus-kabinu.
Ako znate za nekoga - pliz javite!

Hvala unaprijed.

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:50   #10
bravar-brava-tus kabina????




__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:25   #11
..pa bravari rade svakakve stvari.....stepenice, okove za prozore, galerije.....tus kabine....
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 20:54   #12
Quote:
kemik kaže:
bravar-brava-tus kabina????
bravar je shirok pojam koji ne obuhvacha nuzhno samo popravljanje i mjenjanje brava, nego i izradu raznih čeličnih proizvoda...
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 09:51   #13
Quote:
Acidofil kaže:
bravar je shirok pojam koji ne obuhvacha nuzhno samo popravljanje i mjenjanje brava, nego i izradu raznih čeličnih proizvoda...
sad mi je jos manje jasno: zasto bi netko zelio celicnu tus kabinu?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 22:38   #14
Quote:
kemik kaže:
sad mi je jos manje jasno: zasto bi netko zelio celicnu tus kabinu?
neznam niti ja zashto bi netko zhelio chelichnu tush kabinu, sto ljudi sto chudi, ali u bravarskim radnjama (dakle, one u kojima se rade proizvodi o chelika) se rade i proizvodi od INOX-a iliti nehrdjajucheg chelika... e, to je vech i oku ugodno i svisi shodno...
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 21:33   #15
Radimo sve sto obuhvaca metale, alu, inox...


Ja sam kao mali mislio da oni popravljaju brave hehe
A sad sam bravar, makar mi i dan danas nekako ne lezi taj naziv
__________________
...
lego is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 22:22   #16
Quote:
lego kaže:
Radimo sve sto obuhvaca metale, alu, inox...
Ako bi mi znao/htio napraviti tus-kabinu ili znas nekoga tko bi to mogao - javi se na PM.

Hvala.

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 22:46   #17
Quote:
B&B kaže:
Ako bi mi znao/htio napraviti tus-kabinu ili znas nekoga tko bi to mogao - javi se na PM.
aj javi dal si nashao koga da che ti netko raditi tush-kabinu jer mislim da ti je dosta jeftinija varijanta kupit u nekom duchanu nego da ti netko radi po narudjbi - mi prvi nebi radili, a i josh dvoje kolega bravara shto sam pitao su rekli da nisu zainteresirani bash zato shto je puno zaj* sa tim a ljudi se zgrazhaju cifre - usporedba su naravno cijene iz duchana...
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 23:53   #18
Quote:
Acidofil kaže:
aj javi dal si nashao koga da che ti netko raditi tush-kabinu jer mislim da ti je dosta jeftinija varijanta kupit u nekom duchanu nego da ti netko radi po narudjbi - mi prvi nebi radili, a i josh dvoje kolega bravara shto sam pitao su rekli da nisu zainteresirani bash zato shto je puno zaj* sa tim a ljudi se zgrazhaju cifre - usporedba su naravno cijene iz duchana...
Hm...ne znam. Ja trazim bravara upravo zato sto mi je prijateljica arhitektica rekla da bi me kod bravara doslo puno jeftinije nego u ducanu. Gledaj, ja trazim kabinu za tus kadu 120x80 (jedna stranica i jedna vrata), kaljeno staklo.
One koje se meni svidaju u ducanu su boli-glava skupe. Osim toga, ja bih malo visu nego standardne (negdje oko 210 cm).
Jos uvijek nisam nasla bravara....

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 01:12   #19
preporuka za majstore

Tražim preporuku za dobre majstore koji bi mogli raditi adaptaciju cijelog stana (instalacije,zidovi,stropovi,pločice...).Bitno je da rade s računom i garancijom i pridržavaju se rokova!Ja sam već luda od traženja.Ako netko zna ovakve majstore ( nadam se da još ima i takvih ) bit ću jako zahvalna na preporuci!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 09:04   #20
Javite se na naš telefon... uvijek ima nekoga za preporučiti... ako je stan u ZG...

Danijel
www.urban.hr
dk_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.