Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2013., 20:30   #81
imam problem sa bsplayerom v2.64 free te koristim windows 7 ultimate 64 bit. problem je sto ne mogu postavit titlove ispod filma u ono crno polje vec titlovi su mi na slici, tj. offset position mi ne zeli ici u minus. Jel zna netko u cemu je problem?
stryder9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 09:55   #82
Desni klik na player, pa na "Options" -> "Preferences...", tamo klik na "Subtitles" i u tabu "Subtitle properties" stavi kvačicu ispred "Enable drawing subtitles under image with... itd".
Ako to neče pomoći, ostavi kvaćicu i idi u "Video", klikni na "Video rendering" tab, pa onda dolje pod "Rendering mode" odaberi "Internal render overlay (default)"...
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 16:35   #83
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Desni klik na player, pa na "Options" -> "Preferences...", tamo klik na "Subtitles" i u tabu "Subtitle properties" stavi kvačicu ispred "Enable drawing subtitles under image with... itd".
Ako to neče pomoći, ostavi kvaćicu i idi u "Video", klikni na "Video rendering" tab, pa onda dolje pod "Rendering mode" odaberi "Internal render overlay (default)"...
Hvala Adelon na pomoći.
Sinoć sam skinuo neki oštećeni mp4 video i stalno mi se BS Player rušio. Mislio sam da je problem u starim codecima no kad sam ih nadogradio, pojavila mi se na mjestu titla neka crna kocka. Pomoću gornjih uputa sada sam uspio izbrisati tu kocku i povratiti titlove nazad. Očito se radi o nekom bug-u jer sam vratio nazad stari video rendering, a ta mi se crna kocka ipak više ne pojavljuje. Uglavnom, još jednom hvala na pomoći.
gstaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 21:07   #84
ne prikazuje mi č, ć i đ

večeras reinastalirao bs player free i ne pokazuje mi ona naša slova iako sam naštimao sve kak treba. jel zna neko u čem je problem.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 21:28   #85
Gstaba, ok


Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
bs player free i ne pokazuje mi ona naša slova iako sam naštimao sve kak treba
"Options" -> "Subtitles", "Primary subtitles" tab /iznad "subtitle sample"/, "Font"... pa tamo u "Script" postavki "Central European"?

(ako ti u titlovima ne pokazuje spomenuta slova)
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 21:36   #86
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Gstaba, ok


"Options" -> "Subtitles", "Primary subtitles" tab /iznad "subtitle sample"/, "Font"... pa tamo u "Script" postavki "Central European"?

(ako ti u titlovima ne pokazuje spomenuta slova)
već sam napisao da je sve naštimano i opet ne radi. kad è æ ð zamjenim sa ć č đ, i spremim u unicode, onda učitava, al kad je u ansiju onda ih učitava ovako: è æ ð (kako je i upisano u sam titl).

evo sad baš gledam, ni gom ne prikazuje isto.

Zadnje uređivanje Boki000 : 07.03.2013. at 21:49.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 21:51   #87
Svi titlovi ili samo taj? Probaj s nekim drugim titlom (ne mora biti baš za taj film, samo ga preimenuj)...
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 21:52   #88
a šta se tu ima toliko naštimavati. znam točno koje su postavke bile prije nego sam obrisao i ponovo instalirao i tako sam napravio ali neće.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 23:30   #89
na drugim playerima mi radi (gom i vlc) al na bs playeru neće.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 12:38   #90
uspio sam dobiti. trebalo uštimat u control panelu postavke za non-unicode programe.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 10:25   #91
ljudovi ... nemrem naci cijelo jutro... kako na BSplayeru narihtati da mi cita čćš ...uvijek hijeroglife umjesto toga izbaci
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 10:55   #92
Malo procitaj postove iznad tvog.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 22:25   #93
BS player, slovo "č" i "ć"

Uglavnom, jezik na kompu sam u control panelu promijenio na hrv, bs player mi je također na hrv jeziku i titlove mi prikazuje normalno, osim navednih slova u naslovu. Njih prikazuje "ae" ili "e sa crticom".

Jako je iritantno, pa ako netko zna kako da se riješim toga

edit: stavio sam nove windowse danas ako je bitno, prije je šljakalo normalno makar je eng jezik bio.
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 00:35   #94
Quote:
sku bi du kaže: Pogledaj post
Uglavnom, jezik na kompu sam u control panelu promijenio na hrv, bs player mi je također na hrv jeziku i titlove mi prikazuje normalno, osim navednih slova u naslovu. Njih prikazuje "ae" ili "e sa crticom".

Jako je iritantno, pa ako netko zna kako da se riješim toga

edit: stavio sam nove windowse danas ako je bitno, prije je šljakalo normalno makar je eng jezik bio.
U postavkama BS playera trebas stavit titlove na unicode sustav ak se dobro sjecam.
__________________
"He who makes a beast of himself, gets rid of the pain of being a man." -Samuel Johnson
CCVader13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 01:55   #95
options - preferences - subtitles - font (ispod primary i secondary subtitles) - script i promjeni na central european (po defaultu je western).
__________________
"I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it"
vagrant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 12:50   #96
bsplayer - prijevod pitanje

Bok,

kad mi bs-player downloada prijevod uvijek na kraju imena od prijevoda ostavi nastavak tipa .hr jer je hrvatski prijevod i sl... kako podesiti bs-player da downloadani prijevod bude identičnog naziva kao i ime filma.

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 23:49   #97
Pozz. Meni bs player nikad ne nalazi titlove. Kliknem na titlovi -> "check for subtitles online" i uvijek dobijem odgovor "no subtitles found". A dečku nalazi sam. Ni ja ni on nismo ništa namještavali po postavkama. U čemu je problem?
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 18:49   #98
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
Bok,

kad mi bs-player downloada prijevod uvijek na kraju imena od prijevoda ostavi nastavak tipa .hr jer je hrvatski prijevod i sl... kako podesiti bs-player da downloadani prijevod bude identičnog naziva kao i ime filma.

hvala
ma to ti je nebitno. bs player će ti uvijek automatski pokreniti taj titl bez obzira jel ima taj hrv ili ne.





jel zna neko kako da mi ne izbacuje titlove formata .sub kad mi ponudi titlove koji imaju za skiniti? odnosno da bude samo .srt
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 16:02   #99
ovako imam problem...na komp mi je spojeno kucno kino..i jutros mali gleda crtiće i nešto klap klap po tipkovnici i umrtvio zvuk! kad upalim youtube radi normalno zvuk kao i prije, a u bs playeru i WMP tek kad pojačam preko 50 čujem malo muzike iz serije, bass radi normalno...glasove glumaca uopce ne cujem
svasta sam pokusavala ali bezuspjesno...nadam se da mi neko može pomoć!
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 11:02   #100
ma instaliraj ponovo
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.