Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2013., 13:13   #7541
kako mu je mali i urezuje se? pa što nisu dobro odredili veličinu?
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 13:19   #7542
ma nije mu mali. on je proba tamo one kolutove koje ti odrede veličinu i broj veći mu ispada. nego nikad nije nosija prsten u životu i sad on njega osjeća na prstu i nelagodan mu je.
a baš smo izabrale one lipe puplaste vere koje lipo sidnu i ne žuljaju
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 13:38   #7543
ma to će se naviknuti. samo neka pregrmi prvih tjedan-dva.
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 17:49   #7544
Quote:
Tinkerbella_zg kaže: Pogledaj post
Moj zaručnički prsten je kupljen u Dodiću i bio mi je velik. Skratili su mi ga u rekordnom roku, nisu mi naplatili i još su mi vratili komad zlata koji su maknuli! Profesionalnost na djelu!
Quote:
Plavusa_ZG kaže: Pogledaj post
tak je i meni bilo, žena mi vratila komadić zlata koji se skoro pa i nije vidio
Moraju vratiti komadić zlata kako god mali da bio. Na kraju krajeva, to si/ste platili.

Quote:
marty_19 kaže: Pogledaj post
da se malo ubacim u vezi zlatarne celje...

seka i ja smo dobile zaručničko prstenje od njih, naravno veliki su nam...
i tako smo otišle u zlatarnu, prvo se teta "izderala" da zašto smo ih nosile , da smo i odmah trebale zamijenit, da sužavanje košta 180-ak kuna...
ali uz one certifikate ih je ipak nekako odlučila uzeti natrag, poslat na poliranje i nama će dat nove...

tako da martomica mislim da bi ti trebali uzeti natrag i zamijenit bespatno dok imaš certifikat
Quote:
martomica kaže: Pogledaj post
zlatarna celje
sad idem pisat mail, nek znaju koliko su im kupci nezadovoljni i ljuti
i naravno, dobronamjeran savjet, izbjegavajte celje u širokom luku
Što se tiče zlatarne Celje, znam da mi je kuma tamo vidjela neko prstenje koje je koštalo cijelo bogatstvo prije jedno 3 godine i naravno imali su briljante na sebi, ali kad su tražili certifikat, rekli su im u zlatarni da oni to ne daju, tako da oni nisu na kraju tamo ni kupili prstenje.
A ja sam prije par godina gledala neko zlato za poklon u poznatoj zlatarni Celje i rekli su mi da ne mogu zamijeniti nakit, ako se toj osobi ne bude sviđalo. To nisam u niti jednoj drugoj zlatarni doživjela. Tako da ja u tu zlatarnu više ne ulazim!

Zadnje uređivanje Mayo : 20.09.2013. at 18:12. Reason: Popravak citata
nefreteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 11:38   #7545
Mi smo naše uzeli kod Kocija u Ozaljskog. Jako nam se sviđaju, napravili su ih po našoj želji. Imamo garanaciju i sve ostalo dokle god smo u braku.
Zasada smo prezadovoljni s njima!
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 12:08   #7546
evo mog, zlatarna i srebrnarna ivanović u dubravi
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...02737040_n.jpg
ariel_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 10:01   #7547
Pomoć!! Burma (vj. prsten) mi nikako ne ide na desni prstenjak,ali na lijevom mi stoji ko saliveno mora li se u crkvi prsten staviti na desnu ruku ili može i na lijevu? bili smo kod zlatara i prstenje zbog strukture nije moguće proširiti svadba je za 20 dana
__________________
Sreća je tamo gdje si ti
malenaa21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 10:05   #7548
prsten neki nose na desnoj, a neki na lijevoj ruci, nema pravila niti ih, koliko znam, KC postavlja.
na svim svadbama na kojima sam dosad bila mladenci su ga stavljali na lijevu ruku, na toj ga i ja nosim.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 10:13   #7549
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
prsten neki nose na desnoj, a neki na lijevoj ruci, nema pravila niti ih, koliko znam, KC postavlja.
na svim svadbama na kojima sam dosad bila mladenci su ga stavljali na lijevu ruku, na toj ga i ja nosim.

Bas si me utješila Baš sam se zabrinula jer sam se udebljala od kako smo ih kupovali pa na desnu nikako ne ide,a ako ga i naguram nekako ne znam kako ću ga skinuti. s lijevom stranom zato nemam problema
__________________
Sreća je tamo gdje si ti
malenaa21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 11:59   #7550
ja ću svoj nositi na lijevoj ruci, na desnoj ga nisam ni probala.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 13:02   #7551
u crkvi ti ni ne kažu na koju ruku treba prsten staviti, samo tijekom privole jedno drugome dajete desnu ruku, ali poslije prilikom prstenja nije bitno. mislim da je od mjesta do mjesta na koju tko stavlja i nosi, ja ga nosim na lijevoj jer sam od malena slušala kako je lijeva ruka, ruka srca pa na nju ide vjenčani.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 02:33   #7552
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
u crkvi ti ni ne kažu na koju ruku treba prsten staviti, samo tijekom privole jedno drugome dajete desnu ruku, ali poslije prilikom prstenja nije bitno. mislim da je od mjesta do mjesta na koju tko stavlja i nosi, ja ga nosim na lijevoj jer sam od malena slušala kako je lijeva ruka, ruka srca pa na nju ide vjenčani.
i ja isto. nikad nisam ni čula da netko nosi vjenčani na desnoj.
nije da je to opet nešto ključno, al eto, meni je lijevi prstenjak prst za vjenčani prsten
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 08:23   #7553
ajme dire, pa ti samo u sitne sate na forumu
ja sam slušala priče starih ljudi da muslimani nose vjenčani na desnoj ruci jer je desna čista ruka, a lijevom se radi sve ostalo nečisto (briše nos, briše nakon wc-a i sl.), ali isto tako sam u više navrata čula da se i u slavoniji stavlja prsten na desnu ruku (bili smo kumovi na vjenčanju u slavoniji i stavljali su i dan danas nose na desnoj)...pa sve na kraju ovisi gdje si odrastao, koje si religije, kako su te roditelji učili/pričali.... ali moj je zacementiran na lijevoj MY PRECIOUS
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 08:57   #7554
ne znam kako muslimani ali ja dotične radnje radim desnom jer sam dešnjak. znam ljude koji ga imaju i na lijevoj i na desnoj ruci - to izgleda ovisi od kraja do kraja.

ja ću na lijevu, kao što je netko već spomenuo "ruka srca" i zato što s njom radim manje stvari.

Zadnje uređivanje Trolička : 05.10.2013. at 09:07.
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 09:06   #7555
ma to za muslimane sam samo navela jer sam čula o tome, ne ovisi samo o kraju nego i o vjeri
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 09:09   #7556
ne znam neka svatko nosi na onoj ruci koja mu je draža meni bi bilo žao svaki dan između ostalog skidati kredu s prstena
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 16:11   #7557
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
ajme dire, pa ti samo u sitne sate na forumu
da
prek dana sam preko mobitela i ne pišem, a onda kad mi dragi po noći spava se zalaufam .

Quote:
ja sam slušala priče starih ljudi da muslimani nose vjenčani na desnoj ruci jer je desna čista ruka, a lijevom se radi sve ostalo nečisto (briše nos, briše nakon wc-a i sl.), ali isto tako sam u više navrata čula da se i u slavoniji stavlja prsten na desnu ruku (bili smo kumovi na vjenčanju u slavoniji i stavljali su i dan danas nose na desnoj)...pa sve na kraju ovisi gdje si odrastao, koje si religije, kako su te roditelji učili/pričali.... ali moj je zacementiran na lijevoj MY PRECIOUS
ja to sve radim desnom rukom, mislim da lijevom ne bih mogla obrisat niti prašinu kamoli dupe , no kužim princip. svatko ima svoje. meni je lijeva ruka "the ruka" .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 23:10   #7558
Mi imamo na različitim rukama prstenje, moj je na lijevoj jer na desnoj imam zaručnički, a njegov je na desno s obzirom da mu je na lijevoj ruci prstenjak pod pravim kutom, jer mu je prije 100 godina (na)pukla tetiva/ligament s kojom nije išao dr., pa je tako prst zarastao
Iako nam je svećenik rekao da prsten ide na lijevu ruku, al sva sreća da smo i po tome posebni
nefreteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 20:10   #7559
Zanima me ima li netko iskustva sa zlatarnicom Dina u Avenue Mall-u u Osijeku? Danas sam škicnila, ponuda nije nešto, ali kaže izrađuje po želji, 400 kn gram i još popust... A u Pleroo-u, gdje smo zagledali prstenje, mi se čini da je 450 kn gram...
kockica07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 19:41   #7560
Quote:
Tinkerbella_zg kaže: Pogledaj post
Mi smo naše uzeli kod Kocija u Ozaljskog. Jako nam se sviđaju, napravili su ih po našoj želji. Imamo garanaciju i sve ostalo dokle god smo u braku.
Zasada smo prezadovoljni s njima!
kakve ste uzeli? kak se kreću cijene? na sajmu su nam rekli da daju 30% popusta tokom cijele godine
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.