Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2006., 00:35   #81
Quote:
Lela kaže:
Krema za čišćenje je isto što i mlijeko za čišćenje lica a služi i za skidanje šminke. Definitivno je jeftinije kupiti neku gotovu kremu nego ove prirodne ili izrađivati svoje kreme. Ali kupovne su pune svakakvih toksina a prirodnim kremama, kupovnim ili svojim doista njegujemo svoje lice i ako ništa drugo barem znamo da nam ne mogu naškoditi. Neki dan sam baš računala koliko potrošim na izradu vlastitog labela. To je veliki trošak za koji sam si mogla kupiti nekoliko kupovnih labela ali ovako bar znam šta je unutra a da ne govorim o zadovoljstvu koje imam pri izradi i korištenju tog labela
Super je kada te to veseli,mogla bi razviti vlastiti biznis! Ja bi prva kupovala s obzirom da i dobro savjetuješ. Ja sam totalni antitalent za izradu nečega,mene veseli pisanje: A ništa,probat ću sa Hausckom,valjda će mi znati u bio&bio preporučiti odgovarajuće proizvode.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 00:42   #82
Quote:
Ponosna kaže:
Super je kada te to veseli,mogla bi razviti vlastiti biznis! Ja bi prva kupovala s obzirom da i dobro savjetuješ. Ja sam totalni antitalent za izradu nečega,mene veseli pisanje: A ništa,probat ću sa Hausckom,valjda će mi znati u bio&bio preporučiti odgovarajuće proizvode.
Pa ponekad i razmišljam o biznisu. Za sada nije bilo nezadovoljnih korisnika mojih kremica U bio&bio će ti sigurno znati preporučiti odgovarajuće proizvode, čine mi se dosta informirani. Barem kada ih ja davim pitanjima
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 09:58   #83
baš gledam sad taj biovega cjenik i primjećujem da drže henna boje za kosu. na htvu u emisiji potrošački kod (super emisija ) su dali popis 20 boja za kosu koje su testirali (u nemčiji) na nekoliko kancerogenih sastojaka.
i jedino je henna dobila ocjenu loše
btw. l'oreal i schwartzkopf su imali najviše ocjena dobro i zadovoljavajuće, garnier je bio u skupini dovoljno, što me još jedanput uvjerilo da garnier l'orealu služi da u njihove proizvode strpaju lošije sastojke koje ne iskoriste u l'oreal proizvodima
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 14:14   #84
Quote:
me_in_honey kaže:
baš gledam sad taj biovega cjenik i primjećujem da drže henna boje za kosu. na htvu u emisiji potrošački kod (super emisija ) su dali popis 20 boja za kosu koje su testirali (u nemčiji) na nekoliko kancerogenih sastojaka.
i jedino je henna dobila ocjenu loše
btw. l'oreal i schwartzkopf su imali najviše ocjena dobro i zadovoljavajuće, garnier je bio u skupini dovoljno, što me još jedanput uvjerilo da garnier l'orealu služi da u njihove proizvode strpaju lošije sastojke koje ne iskoriste u l'oreal proizvodima
Možda su dobili mito da pohvale loreal
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 14:34   #85
ne vjerujem, to je onaj poznati njemački test, šta ga možeš vidjeti na mnogim njemačkim proizvodima, mislim da su objektivni, pa makar
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 14:36   #86
Quote:
Lela kaže:
Ma postoji samo oni ili ne znaju za to ulje ili ga nemaju u trgovini pa im je problem naručiti ga. Evo ti link pa si pročitaj malo o tom ulju http://www.biovega.hr/Default.aspx?tabid=112
Opširnije o tom ulju
Rosehip seed Oil Org. 50ml
Ref: CROS050
ROSEHIP SEED OIL Organically grown
...
Inace moram samo napomenuti da je rosehip zapravo šipak (ono od cega se caj pravi) i vidim da pise da se radi od sjemenki pa iako je i to vrsta ruze mozda ga oni vode pod sipak pa to uzrokuje nesporazum
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 18:08   #87
Quote:
me_in_honey kaže:
ne vjerujem, to je onaj poznati njemački test, šta ga možeš vidjeti na mnogim njemačkim proizvodima, mislim da su objektivni, pa makar
A čuj, ne mora niti sve u bio&bio biti zdravo. Ja se nikad ne bih jedino i isključivo tamo hranila, pa niti svu kozmetiku kupovala. Ne kužim ljude koji jedu samo to i kljukaju kile vitamina da bi nadoknadili meso itd.. Ja papam sve, osim masnog i, zdrava sam ko dren. Tako je i s kozmetikom, uvjerila sam se na vlastitoj koži da nije nužno najbolje ono najskuplje! Malo off topic, al kaj ću...
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 20:35   #88
Quote:
hooray kaže:
Inace moram samo napomenuti da je rosehip zapravo šipak (ono od cega se caj pravi) i vidim da pise da se radi od sjemenki pa iako je i to vrsta ruze mozda ga oni vode pod sipak pa to uzrokuje nesporazum
To ulje se zove ulje divlje ruže ili ulje ploda divlje ruže a divlja ruža je šipak, mislim da to većina ljudi zna, barem se nadam
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 20:38   #89
Quote:
me_in_honey kaže:
baš gledam sad taj biovega cjenik i primjećujem da drže henna boje za kosu. na htvu u emisiji potrošački kod (super emisija ) su dali popis 20 boja za kosu koje su testirali (u nemčiji) na nekoliko kancerogenih sastojaka.
i jedino je henna dobila ocjenu loše
btw. l'oreal i schwartzkopf su imali najviše ocjena dobro i zadovoljavajuće, garnier je bio u skupini dovoljno, što me još jedanput uvjerilo da garnier l'orealu služi da u njihove proizvode strpaju lošije sastojke koje ne iskoriste u l'oreal proizvodima
Našla sam na internetu taj test, i mene je iznenadilo da ga nisu prošli. Ne znam u čemu je štos.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 01:53   #90
Quote:
Merlina kaže:
Izgleda da smo se krivo skužile. U Aromatici imaju šamponske baze pa sam mislila da pitaš zbog toga. Trgovina s OSHADHI uljima je par haustora prije ili poslije AROMATICE. Zato sam to napisala. Raspitati ću se točno koja je adresa tog dućana.
ma ne moras, prosetat cu se pa cu valjda naic... hvala!

ps di kupujete aloe veru? u bio&bio imaju neko veliko skupo pakovanje, ja bih nesto manje a po normalnim ljekarnama imaju nesto pomjesano s cajevcem i svacim, a u biofarmu ima onih parabena unutra... gdje ima nesto prirodno za kupit a da teglica nije prevelika?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 11:21   #91
Quote:
vilinska musica kaže:
ma ne moras, prosetat cu se pa cu valjda naic... hvala!

ps di kupujete aloe veru? u bio&bio imaju neko veliko skupo pakovanje, ja bih nesto manje a po normalnim ljekarnama imaju nesto pomjesano s cajevcem i svacim, a u biofarmu ima onih parabena unutra... gdje ima nesto prirodno za kupit a da teglica nije prevelika?
U bio&bio koliko ja znam imaju dva pakiranja; od 3 l i nešto manje od 1 l. Manje od toga nemaju ali mislim da je to najbolji aloe vera gel na tržištu.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 23:21   #92
to od litre mi je nekako preveliko, kod cu s litrom aloe vere?... jel bar moze stajat?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 00:53   #93
Quote:
vilinska musica kaže:
to od litre mi je nekako preveliko, kod cu s litrom aloe vere?... jel bar moze stajat?
Može, samo je nakon otvaranja trebaš držati u hladnjaku. Ja sam isto mislila da je to prevelika količina ali sam si napravila dezodorans, pa je stavljam u regenerator za kosu, ... i tako da sam je potrošila puno brže nego što sam mislila.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 16:20   #94
Quote:
Lela kaže:
Našla sam na internetu taj test, i mene je iznenadilo da ga nisu prošli. Ne znam u čemu je štos.
imate link da i ja to pogledam?
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 18:29   #95
Exclamation

Quote:
vilinska musica kaže:
a prije si rekla da ima ta oshadi ulja koja su ok?...
Evo stranice od trgovine gdje se u maloprodaji mogu kupiti OSHADHI eterična i bazna ulja u staroj Vlaškoj. www.bio-terra.net
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 19:12   #96
hvala merlina!
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 21:28   #97
Quote:
Merlina kaže:
Evo stranice od trgovine gdje se u maloprodaji mogu kupiti OSHADHI eterična i bazna ulja u staroj Vlaškoj. www.bio-terra.net
Već mjesecima čekam da ta stranica bude gotova. Ima dva teksta i to je to.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 21:36   #98
Quote:
lioness kaže:
imate link da i ja to pogledam?
A joj, ne sjećam se više. Samo znam da me to jako iznenadilo.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 11:41   #99
Jel moguće dobiti kakvu reakciju s prelaska dermokozmetike na prirodnu? Ili me je pauk ugrizao na par mjesta il sam izreagirala na dunjinu kremu
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 11:42   #100
Jel čuo tko za LOGONA kozmetiku? Ima li je kod nas?
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.