Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2007., 13:26   #21
Quote:
Sanja29 kaže: Pogledaj post
lunalu ja nisam morala kupovati jer sam u meniu imala uključenu neograničenu kozumaciju pića :-)
Jao, blago tebi...Nama je zena iz restorana preporucila vlastitu jer je kod njih kao skupo pice dosta...
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 13:35   #22
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
Mi smo od diskonta dobili odgovor da moramo polozit sav cash za uzetu robu, pa sto vratimo to oni nama vrate novac...Mi smo se nadali da se cuga placa nakon svadbe, ovako nam je malo teze ostavit polog od 2000e casha...Hmmm, jeste vi svi ostavljali tako novac ili? Cak se razmisljam da odem u metro pa pocnem kupovat sad pa do svadbe imamo u podrumu barem pola kolicine potrebne cuge...Iz diskonta su nam rekli da se te cijene ne razlikuju, smao sto u metrou ne mozes vratit cugu koja ostane...Joj ne znam sto cemo....Pomoc?
To mi je logicno.
Jer gledaj i taj diskont mora ponovo narucit pice da bi radio. A ne mogu bez love.

A raspitaj se ipak na vise mjesta, mozda neko radi i drugacije.
U svakom slucaju je jeftinije ako uzimas u diskontu na veliko, nego da kupujus po gajbu ili karton.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 14:32   #23
Mislili smo da mozemo ostavit cekove ili nesto takvo za polog.....
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:09   #24
Cekaj, cekaj, mislite da se moze negdje uzet tj. kupit cuga i to platit cashom s tim da sta ostane vratis i oni ti vrate pare?

A mislila sam negdje privatno kupit vino refuso i to nosit u restoran... Negdje u Istri... Moze li se to? Jeftinije bi bilo. A mozes ga valda prije i probat.
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:20   #25
Quote:
bluma kaže: Pogledaj post
Cekaj, cekaj, mislite da se moze negdje uzet tj. kupit cuga i to platit cashom s tim da sta ostane vratis i oni ti vrate pare?

Mozes, mozda imas tamo roto-promet ili neki slican diskont.....

Zadnje uređivanje M@3X : 20.09.2009. at 21:50. Reason: quote
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 16:15   #26
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
Mislili smo da mozemo ostavit cekove ili nesto takvo za polog.....
I nece?
Da se raspitas na vise mjesta?
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 16:17   #27
Quote:
UltraViolet kaže: Pogledaj post
I nece?
Da se raspitas na vise mjesta?
Nece svi traze gotovinu, vec sm se raspitali...
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 20:44   #28
U Istru po vino, bluma, tako ćemo i mi, bar mislim
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 11:40   #29
Vi se zachatali a nitko ne piše o normativima i količini po glavi itd ...
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 11:47   #30
Quote:
bluma kaže: Pogledaj post
Cekaj, cekaj, mislite da se moze negdje uzet tj. kupit cuga i to platit cashom s tim da sta ostane vratis i oni ti vrate pare?
Frendica kad se udavala(nije ZG u pitanju) uzeli su cugu, doduše za onaj prijem doma, nisu ništa prije platili, nego nakon svadbe. Dogovorili su se da ono što ostane vrate, pa će im to oduzeti od ukupne cifre i tek onda se plaća. Dosta ljudi tako uzima cugu kad treba za fešte.
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 11:56   #31
cure to za uzimanje cuge na veresiju nije nikakav problem...ode se u alfu dinamic, roto promet ...uzme se cuga i nakon toga se vrati ono što nije potrošeno i plati se samo ono što ste potrošili...osobno nikad nisam ostavljala nikakvi garanciju tipa ček il tako neš al ja sam uzimala u trgovini gdje poznam vlasnika pa to nije bio problem...u zg bih preporučila alfu dinamic jer mislim da imaju najjeftinije cijene...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:04   #32
Slažem se za cijene u alfi. Da, i uzmite boce od 1 litre, a ne od 2l.
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:12   #33
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
cure to za uzimanje cuge na veresiju nije nikakav problem...ode se u alfu dinamic, roto promet ...uzme se cuga i nakon toga se vrati ono što nije potrošeno i plati se samo ono što ste potrošili...osobno nikad nisam ostavljala nikakvi garanciju tipa ček il tako neš al ja sam uzimala u trgovini gdje poznam vlasnika pa to nije bio problem...u zg bih preporučila alfu dinamic jer mislim da imaju najjeftinije cijene...
di je alfa, čula sam samo za roto?
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:20   #34
Nama su u roto prometu rekli da moramo odmah platit cijeli iznos preuzete robe, a za onu koju vratimo dobijemo novac natrag ...

Sto se normativa tice, nama je iz restorana preporuceno sljedece: ( radi se o 150-160 osoba)


Crnog vina 100 litara
bijelog vina 50 litara
coca cole 80 litara
Fante 40 litara
Mineralna 1 litra po osobi
Juice 40 litara + bistra sok ( jabuka)
stock 1 litra
wiskey 1 litra
jeger 3 litre
domaca rakija 1 litra


A kolaca kilogram na jedan okrugli stol za 8 osoba...
Pecenje( janjetine vise nego odojka, cca pola kile po glavi)

ETo....
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:21   #35
joj nemam pojma kak se ta ulica zove al izlazi na ljubljansku kad ideš preko drvinja....
roto je jaaaako bezobrazan i to ne samo preko malim ljudima nego u bircevima koj im rade 30% prometa, nisu fleksibilni nimalo i cijene su im

kolaći za 8 osoba...cca 1,6kg-preporučam na dva tanjura na svaki 80dkg...ako uzimate 20dkg po glavi...a može i malo manje...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:24   #36
Ima alfa dinamic i u Španskom.
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:31   #37
Quote:
Žabica kaže: Pogledaj post
Ima alfa dinamic i u Španskom.
Jel se kod njih mora platit svo pice unaprijed gotovinom ili kad se v rati sto je ostalo?
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:32   #38
eh to sad više neznam al uguglaj ih pa nazovi i pitaj...ništa te ne košta...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:34   #39
Joj, to ti ne znam. Možda najbolje da odeš tamo i pitaš.
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:39   #40
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
Nama su u roto prometu rekli da moramo odmah platit cijeli iznos preuzete robe, a za onu koju vratimo dobijemo novac natrag ...

Sto se normativa tice, nama je iz restorana preporuceno sljedece: ( radi se o 150-160 osoba)


Crnog vina 100 litara
bijelog vina 50 litara
coca cole 80 litara
Fante 40 litara
Mineralna 1 litra po osobi
Juice 40 litara + bistra sok ( jabuka)
stock 1 litra
wiskey 1 litra
jeger 3 litre
domaca rakija 1 litra


A kolaca kilogram na jedan okrugli stol za 8 osoba...
Pecenje( janjetine vise nego odojka, cca pola kile po glavi)

ETo....
Ovo je malo pre pre malo zestica . kod nas je otislo preko 20 litara jegera i preko 5 litara stoka na 280 ljudi + votke, jack daniels ( to necu ni brojat je rmi je muka kad se sjetim)
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.