Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2006., 14:42   #1
Badminton

Hej! Jel netko tu možda zainteresiran za povremeno odigrati badminton.....rekreativno, naravno?
Nije baš da dobro igram, al svejedno volim baciti koju partiju.
analyzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 20:40   #2
kako cemo igrati kad se ni ne poznajemo ne kužim
__________________
Kako oblikovati potpise
Mutator is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 08:55   #3
A kaj misliš, nađemo se i odigramo, ne moramo se zato poznat.
analyzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 10:28   #4
Quote:
analyzer kaže:
A kaj misliš, nađemo se i odigramo, ne moramo se zato poznat.
a kaj nije prevruce za badminton?? a di opce mislis, na velesajmu?
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 10:31   #5
Mislim da su tereni na velesajmu sada zatvoreni i otvaraju ponovo u 9. mjesecu, a tada vam se i ja mogu pridruziti ako me primate
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 15:30   #6
Ma naravno da te primamo, Prolaznice! Ne znam za terene, moguće da su zatvoreni. Niš, nije ni 9. mjesec tako daleko, nadam se da ćemo odigrati koju partiju. A ti treniraj do tada.....!
analyzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 23:36   #7
i ja sam zainteresirana. dobra je ideja..
__________________
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastes and most victorius sperm in your group! :D
Extraordinary is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 10:29   #8
znaci 9. mjesec je ludara...

kolko dugo igrate bad?
Eto meni ce slijedeca sezona biti 8 godina ... sjecam se onijeh dana kad ste u 20-ku samo usetali bez prethodne rezervacije, jos dok je postojala samo 25-ica. A onda su se ljudi uzdigli iznad predrasuda o badmintonu kao pederskom sportu i ode mast u propast. Ipak mi je bilo puno bolje da je badminton ostao pederski sport, bilo je puuuno manje pedera nego sad
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 10:38   #9
ma kaj prevruće, ja sam jučer igrala badminton s dragim na Sljemenu i to nakon kaj smo se pješke uzverali do vrha...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 10:42   #10
Quote:
chocogirl35b kaže:
ma kaj prevruće, ja sam jučer igrala badminton s dragim na Sljemenu i to nakon kaj smo se pješke uzverali do vrha...
hehe... da, da.. bad u dvorani na terenu i na otvorenom legero - dve krajnosti
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 13:11   #11
Quote:
Ilium kaže:
znaci 9. mjesec je ludara...

kolko dugo igrate bad?
Eto meni ce slijedeca sezona biti 8 godina ... sjecam se onijeh dana kad ste u 20-ku samo usetali bez prethodne rezervacije, jos dok je postojala samo 25-ica. A onda su se ljudi uzdigli iznad predrasuda o badmintonu kao pederskom sportu i ode mast u propast. Ipak mi je bilo puno bolje da je badminton ostao pederski sport, bilo je puuuno manje pedera nego sad
Meni je nekih 3-4 godine da igram. I stvarno, dosta ljudi misli da je to jednako onom natjeravanju loptice na livadici i po dvoristima kad smo bili klinci. E da, nisu ni sportske ozljede zanemarive, ja se upravo oporavljam od jedne zaradjene na badmingtonu jos prije par mjeseci i nadam se da cu moci nazad na teren na jesen.
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 15:08   #12
Quote:
Prolaznica kaže:
Meni je nekih 3-4 godine da igram. I stvarno, dosta ljudi misli da je to jednako onom natjeravanju loptice na livadici i po dvoristima kad smo bili klinci. E da, nisu ni sportske ozljede zanemarive, ja se upravo oporavljam od jedne zaradjene na badmingtonu jos prije par mjeseci i nadam se da cu moci nazad na teren na jesen.
Ozljede mogu bit prilicno gadne. To su one kad te odjednom strecne, a onda oporavak 5 mjeseci. Inace najcesce dolaze zbog premalo zagrijavanja (ili opcenito kad tijelo nije u kondiciji) prije igre koja je prilicno brza i eksplozivna. Svi koje znam da se bad-om bave duze vrijeme, vuku neku uspomenu, a bilo je i gadnih prizora pucanja ligamenata. Stoga - OPREZ!! Minimalno 20 minuta rastezanja i zagrijavanja!
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 15:46   #13
Quote:
Ilium kaže:
Ozljede mogu bit prilicno gadne. To su one kad te odjednom strecne, a onda oporavak 5 mjeseci. Inace najcesce dolaze zbog premalo zagrijavanja (ili opcenito kad tijelo nije u kondiciji) prije igre koja je prilicno brza i eksplozivna. Svi koje znam da se bad-om bave duze vrijeme, vuku neku uspomenu, a bilo je i gadnih prizora pucanja ligamenata. Stoga - OPREZ!! Minimalno 20 minuta rastezanja i zagrijavanja!
Strecnulo je i mene, ali nije ligament vec tetiva . Ja sam se bas nekako u to vrijeme preforsiravala, a i taj dan se izgleda nisam dovoljno zagrijala + igralo se protiv muskih protivnika pa je bila u pitanju borba na zivot i smrt
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 16:05   #14
Ajme, vi to ozbiljno igrate badminton. Ja igram skoro dvije godine, ali imam dosta prekida...nemam s kim igrati pa ne igram jedno vrijeme. Eto, ja se nikad ne zagrijavam, al ipak se nisam ozlijedio....još!
Čini mi se da će tu pasti koji meč....moram se lagano početi pripremati!
analyzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 16:43   #15
ja vec nisam igrao 2 mjeseca i necu sigurno jos mjesec dana. Sad sam cijelo vrijeme na bajku, divljam po sljemenu i sigurno necu igrat jos mjesec dana. Ko zna kak ce bit najesen. Uzasno mi fali... al kad se sjetim koja je vrucina sad tamo, ako uopce radi, odma gubim volju. Jedva cekam da pocne!
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 09:10   #16
Hej, ljudi, obavijest!
Velesajam radi od 21. kolovoza, onda možemo na badminton!
Nadam se da će dotad biti još netko zainteresiran!
Ništa, toliko od mene, javite se!
Boook!
Nadam se da neće biti prevruće....
analyzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 09:50   #17
Quote:
analyzer kaže:
Hej, ljudi, obavijest!
Velesajam radi od 21. kolovoza, onda možemo na badminton!
Nadam se da će dotad biti još netko zainteresiran!
Ništa, toliko od mene, javite se!
Boook!
Nadam se da neće biti prevruće....
Fala na obavijesti.. Ja sam sigurno tamo, kao i svake godine i ne vidim razlog da bi se to moglo promijeniti
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 16:50   #18
I tako velite, od velikod oduševljenja na kraju ne dođoste do terena
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 12:28   #19
ja gnjavim sve oko sebe da idemo na badminton, ali niko nije za . pa eto, ja sam zainteresirana, ali moram napomenut da nisam igrala milju godina!
matinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 14:33   #20
Eto, nadam se da ćemo odigrati koju, nema veze što nisi dugo igrala, možda si prirodno nadarena!
Ništa, ekipo, kao što rekoh tereni rade od 21. kolovoza pa se vidimo tada!
analyzer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.