Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2016., 10:46   #361
i njega sam gledala..al onaj gore je bio ljubav na prvi pogled. ne znam kaj al mi kod ovog ikenog nes smeta-mozda to kaj nema noge dolje i nekak mi djeluje 'vec vidjeno' :/. dosadan mi je mada, ako nista ne nadjemo vjerojatno ce past odabir a njega
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 10:37   #362
Ima li tko iskustva s firmom Kredenc? Dobila sam ponudu od njih za ugradbeni ormar.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 15:50   #363
Moze preporuka majstora za izradu kuhinje i ugradbenih ormara za spavacu i hodnik?
samjednopitanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 23:51   #364
Uredjujemo stan u novom Posu zaprudje, dnevni.boravak je spojen s kuhinjom/ blagovaonim i cca 40m2. Trebali bi regal duljine cca 4m, sa dobrim dijelom za knjige što bi voljela da je zatvoreno staklom, s mjestom za veliki Tv i multimedij, nekoliko ormarica za "kristal", koja ladica i polica za sitnice. Što manje otvoreno a opet prozracno. Ne treba nam puno mjestaali mjesta za moje knjigice moram napraviti. Materijal bijeli sjajni akril (kuhinja je takva + ploča imitacija betona). Nje stignem po salonima a ono malo što smo našli su do 3 m ili koštaju ko pol stana. Pa mislimo majstora koji nam radi kuhinju tražiti i to. Jel može netko pliz nešto takvo nacrtati? Dakle duljina 4m, dubina i visina može kolko god ( u razumnim vrijednostima naravno). Razmišljali i o Ikei ali odustali
Hvala puno
katarina72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:02   #365
Kolica za pekač kruha na radnoj plohi

Imam malu kuhinju, a želim koristiti pekač kruha. U kuhinji je rupu izmedju hladnjaka i zida i to je jedino mjesto gdje stane pekač ali ne bi mogao vaditi posudu s kruhom. Imam ideju da satavim pekač na kolica poput ovih
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B009VGNOEI
Čini mi se da je najbolje da su kotači fiksni i da se ne mogu okretati.
Kotači moraju biti na odredjenoj udaljenost od ruba ploče da bi išli izmedju mjesta za sušenje sudja na sudoperu i ruba radne plohe. Ne znam gdje nabaviti fiksne kotače i bio bi zahvalan za prijedlog/informaciju. Hvala
1Marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 19:01   #366
pa sad pitanje odaklem si , ali npr , nije da reklamiram ali bauhaus ima toga ..stolaru po dasku i gotovo
jationmivioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 11:12   #367
Ima li tko preporuku za nekog malo spretnijeg u izradi namještaja po mjeri? Trebam repliku jednog dizajnerskog stolića koji je trunčicu zeznut. Na području Zagreba i okolice.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 12:14   #368
Trebam preporuku za majstora/firmu za kuhinju za Zagreb, da dobro odradi posao bez zezanja i dugih zajebancija
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 12:23   #369
Uređujem stan i jedva se snalazim u svemu tome.
Jučer sam otišla do Harvey Normana pogledati kuhinje a s obzirom da rade po mjeri sjela sam da mi naprave ponudu.
Kuhinja mi ima 5,60.
Većinom donji elementi i dva gornja mala je 4 m. a ovih 1,60 su visoki elementi.
Kuhinja je bila obična bijela, bez ručkica sa jednostavnom radnom plohom i nikakvim posebnim mehanizmima otvaranja ili izvlačenja.
Samo su 2 ladice stavili a ostalo je sve klasični ormarić koji se otvara lijevo ili desno (jer su nam rekli da su ladice uzasno skupe).
Uglavnom, konačna cijena je bila 23 tisuce kuna.
Taj iznos je snižen sa 40 tisuća jer imaju neke rođendanske popuste.

Zanima me, je li th 23 000 kuna prevelika cijena za kuhinju te veličine ili sam dobro prošla? Da li da trazim dalje ponude?
Razmišljam još tražiti ponude od Tomurada i Confirmata.
Imate li možda kakve ideje/savjete?

Hvala unaprijed
le-le is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 12:47   #370
Stavi taj nacrt s dimenzijama kuhinje na Izradu kuhinja, možda ipak možeš proći za te novce i s ladicama u Ikei ili kod stolara. Btw u Lesnini & takvima je uvijek nešto zbog čega si baš taj tjedan takav sretnik da umjesto 50000 kuna platiš kuhinju 25000 kn.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 11:15   #371
Osobno bih izbjegavao Harvey Norman. Cijene su im nenormalno 'napucane' i onda je sve kao na sniženju po 50%. Konkretno, gledali smo kutne garniture, blagovaonske stolove, box spring krevete, vidjeli cijenu, zgrozili se i otišli. Identična kutna garnitura bez popusta je bila 100 kuna jeftinija u drugoj trgovini, a u HN je kao 50% snižena... Isto vijedi i za kuhinje po mjeri, slagali smo u Lesnini (kao akcija 40% popusta), a skuplje bi nas izašla nego trenutna koju smo kupili i to puno (isti okovi, stil, debljine fronti... to ne mogu biti razlozi veće cijene).

Njihova je politika mamiti kupce koji će nešto kupiti što realno vrijedi 10 000 kuna tako da će staviti cijenu od 20 000 kuna i onda lupiti nekakav popust (ljetni, mid season, rođendanski, majmunski) od 50% i onda će taj isti kupac pričati okolo kako je kupio to nešto za 20 000 kn, ali eto bilo je na popustu pa je super prošao (a zapravo je platio realnu cijenu ili čak malo skuplje)....

Za kuhinje i tapecirani namještaj puno povoljnije ćete proći kod manjih proizvođača. Imate ovdje ne forumu posebne teme pa ih malo proučite za preporuke i iskustva.
pa3ksjul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:34   #372
Molim vas preporuku za izradu kreveta na kat po mjeri. Na netu nailazim samo na Vidović drvo. Imate li iskustva s njima? Imate li još nekog za preporuciti?
sade1602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:08   #373
Pozdrav.
Jel ima tko broj od dobrog stolara iz Koprivnice ili da bi radio u Koprivnici kuhinju po mjeri a mozda se dogovorimo i za ostatak kuce posto je kuca prazna.
Moze u inbox ako nezelite javno davati brojeve.
Molio bih brojeve ljudi s kojima ste radili i s kojima ste zadovoljni.
Hvala
Fastlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 16:09   #374
kuhinja po mjeri

zna li netko cijene kuhinja po mjeri.
Dužina 2.80
Samo bi bila po dužini. Štednjak imam novi samostojeći a trebali bi mi ugradbeni hladnjak i kuhinjska napa. Želio bih ako me možete uputiti iz iskustva u cijenu i prodavača u okolici rijeke.
dar01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:06   #375
Pozdrav ekipa! Zamolio bih vas ako netko ima preporuku za dobrog stolara za izradu kuhinje da mi pošalje kontakt na PP
Područje je grad Zagreb.

Hvala!

Zadnje uređivanje City : 31.05.2017. at 08:53.
Aerol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 23:26   #376
Pozdrav!
Može i meni, ako je kolega Aerol dobio
Curiosum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:04   #377
Također bih trebala preporuku za nekog stolara koji izrađuje kuhinje po mjeri na području Slavonije. Zahvaljujem
ženevijev is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 13:54   #378
Kod koga u Zg i okolici napraviti povoljnu TV komodu?
ne treba biti dobra kvaliteta, važno je da je povoljno i funkcionalno..

Isplati li se uopće raditi ju po mjeri što se cijene tiče?
Po trgovinama namještaja se nalaze odlične za cca 500,600kn ali dimenzije mi ne odgovaraju u potpunosti...
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 20:47   #379
Po mjeri je dva do tri puta skuplje. Stolari ne znaju napraviti nešto loše kvalitete. To je rezervirano za industriju. Ako slična komoda u trgovini namještajem košta 500, materijal za izradu po mjeri košta barem 800. Majstor mora minimalno dva puta do tebe i jednom do nekog drvnog centra. Gorivo je cca 100 kn, vrijeme, amortizacija alata, neka plaća i doprinosi ako je legal... 1.500,00 kn je realna cijena nekog tko ima firmu i plaću preko iste.
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:25   #380
Quote:
tanisha03 kaže: Pogledaj post
Kod koga u Zg i okolici napraviti povoljnu TV komodu?
ne treba biti dobra kvaliteta, važno je da je povoljno i funkcionalno..

Isplati li se uopće raditi ju po mjeri što se cijene tiče?
Po trgovinama namještaja se nalaze odlične za cca 500,600kn ali dimenzije mi ne odgovaraju u potpunosti...
A koje dimenzije vam odgovaraju? I kakav sistem?
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.