Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2011., 00:00   #61
Vidio sam da je netko spomenuo Deviantart kao izvor za učenje. Preporučio bih ConceptArt, na Deviantu ima previše čudaka i tinejdžera koji su se tek uhvatili photoshopa te crtaju kojekakve budalaštine.

Ovaj podforum ima mnogo tutoriala i sl, ali cijeli sajt je prepun korisnih linkova i savjeta. Tu se skupljaju većinom profesionalni crtači, stoga bi bilo poželjno da pročitate što imaju za reći.

http://conceptart.org/forums/forumdisplay.php?f=42
Dastardly. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 21:57   #62
Quote:
Snješka73 kaže: Pogledaj post
ruby tebi sam poslala poruku,ne znam da li si pročitala,probat ću ja naći broj telefona pa ako nađem poslat ću vam
Da, vidjela sam, hvala ti, daj mi reci jel ovo možda njihovo:
http://www.art-paleta.hr/

Ali ni tu nema nikakv kontakt na koji bi ih se moglo dobiti, pa ako ti možda imaš bila bi zahvalna
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 01:42   #63
je,njih dvojica surađuju već puno godina,ovaj valjda vosi slikarsku radionicu u Pitomači,a Pavić u Zagrebu
Snješkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 14:10   #64
išta?
marge4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 21:55   #65
niko ništa
ima li uopće crtača i crtanja u zagrebu
__________________
si videl....a lepo sam ti rekel da nejdeme piti f tu krčmu
@ŽNIDARŠIĆ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 10:19   #66
Razmišljala sam upisati tečaj crtanja u Učilištu Agora, poznanica je tamo išla i rekla je da su dobri, jedino kaj su malo skupi, za godinu dana, cijena je nešto manje od 7000 kn
http://www.poua.hr/atstruktura.html
Ali sam vidjela da u kulutrnom centru Pešćenica također imaju tečajeve, samo što nemaju baš puno informacija na stranici pa sam ih mislila zvati ovih dana.
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 19:50   #67
dal ima neki tečaj crtanja online?
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 09:53   #68
Quote:
ruby20 kaže: Pogledaj post
Razmišljala sam upisati tečaj crtanja u Učilištu Agora, poznanica je tamo išla i rekla je da su dobri, jedino kaj su malo skupi, za godinu dana, cijena je nešto manje od 7000 kn
http://www.poua.hr/atstruktura.html
Ali sam vidjela da u kulutrnom centru Pešćenica također imaju tečajeve, samo što nemaju baš puno informacija na stranici pa sam ih mislila zvati ovih dana.
Užas 50 kuna po satu da budeš u grupi sa 15 ljudi. Pa toliko koštaju individualne poduke gdje je uvijek mentor sa tobom i isključivo sa tobom nadgledava te.
Prejako
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 11:54   #69
Evo jedna zgodna knjiga, koliko sam prelistao praktički je to udžbenik za svakoga tko želi nešto naučiti, jedino što je potrebno je znanje engleskog: The Complete Book of Drawing Techniques Link1 Link2
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 19:56   #70
ako možete nabavite knjigu crtanje i slikanje od briana bagnalla,ja sam je davno davno dobila na poklon,fantastična knjiga,sve je prikazao do detalja,vodi vas korak po korak,a opet je tako jednostavna,ja sam puno naučila iz te knjige i stvarno je čuvam kao blago
Snješkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 21:51   #71
Quote:
Snješka73 kaže: Pogledaj post
ako možete nabavite knjigu crtanje i slikanje od briana bagnalla,ja sam je davno davno dobila na poklon,fantastična knjiga,sve je prikazao do detalja,vodi vas korak po korak,a opet je tako jednostavna,ja sam puno naučila iz te knjige i stvarno je čuvam kao blago
A jel ima to ima kod nas za kupiti? Ja ju nisam nigdje našla
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 02:24   #72
sad sam i ja malo pogledala i nema je nigdje kod nas za kupiti što mi je čudno skroz,našla sam ti je na ovom mjestu, knjižara mono i manjana,pa je možeš naručiti ako hoćeš
Snješkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 20:44   #73
Quote:
Snješka73 kaže: Pogledaj post
sad sam i ja malo pogledala i nema je nigdje kod nas za kupiti što mi je čudno skroz,našla sam ti je na ovom mjestu, knjižara mono i manjana,pa je možeš naručiti ako hoćeš
Ok, hvala
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 23:58   #74
Quote:
Dastardly. kaže: Pogledaj post
Vidio sam da je netko spomenuo Deviantart kao izvor za učenje. Preporučio bih ConceptArt, na Deviantu ima previše čudaka i tinejdžera koji su se tek uhvatili photoshopa te crtaju kojekakve budalaštine.

Ovaj podforum ima mnogo tutoriala i sl, ali cijeli sajt je prepun korisnih linkova i savjeta. Tu se skupljaju većinom profesionalni crtači, stoga bi bilo poželjno da pročitate što imaju za reći.

http://conceptart.org/forums/forumdisplay.php?f=42
Na deviantu ima i gorih stvari, kad vidim kakvi sve dodaju moje budalaštine u svoje favorite točno mi dođe da si obrišem profil. Ta stranica mi je malo prepuna photoshop gluposti i Cosplay čudaka, najviše me nervira kad otvorim inbox a ono jedno 20 slika kojekakvih maskiranih kineza i indonežana.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 22:26   #75
Quote:
ruby20 kaže: Pogledaj post
A jel ima to ima kod nas za kupiti? Ja ju nisam nigdje našla
Ja cu dobit knjigu od tog pisca za rodendan...ima negdje oko 3 knjige od tog pisca u knjizari Svijet knjiga u Garden Mallu u Zagrebu..samo sto sam ju vidla pod "knjige tromjesecja" mozda ima i ovako za kupit...u svakom slucaju ima je
Lotta & Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 13:30   #76
Quote:
dbezj kaže: Pogledaj post
dal ima neki tečaj crtanja online?
Ima. Ima jedan sajt koji se nalazi na ovoj adresi:

http://www.crtanje-i-slike.com

Ima puno korisnih stvari tamo, ja sam "skinuo" par trikova i savjeta...sasvim je ok za napredne početnike i one u srjedini.
Samouki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 10:59   #77
Smile

Quote:
Samouki kaže: Pogledaj post
Ima. Ima jedan sajt koji se nalazi na ovoj adresi:

http://www.crtanje-i-slike.com
.
Super sajt za potpune pocetnike. Ima sve od 'kako drzati olovku' do 'ramovi za slike'. Hvalaaaa
DreamOwl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 17:01   #78
PRODAJEM nove knjige! Sniženje traje samo 7 dana!! Još 2 knjige samo ostale!

Anatomija - škola crtanja - 249,00kn

Izdavač: Veble commerce
Broj stranica: 603
Uvez: Tvrdi
Format: 270x320
Jezik: hrvatski

Sniženje od čak 55%, nova knjiga u knjižarama dođe 565kn, vaša ušteda od čak 315kn!!

Super i kao poklon za Božić ako ste od onih, kao i ja, koji neznaju šta kupiti za sve do zadnjeg časa.

keyi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 11:34   #79
pozdrav svima
evo vidim da raspravljate o tecajevima i slicno pa imam pitanje;naime blago receno nemam pojma o crtanju..ni trunke talenta ali stvarno zelim nauciti..no uglavnom ima li u zagrebu kakav kvalitetan tecaj a da nije preskup ili individualne poduke? unaprjed hvala
__________________
“Once you eliminate the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.”
Miss Ivy' is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 12:42   #80
Quote:
keyi kaže: Pogledaj post
PRODAJEM nove knjige! Sniženje traje samo 7 dana!! Još 2 knjige samo ostale!

Anatomija - škola crtanja - 249,00kn

Izdavač: Veble commerce
Broj stranica: 603
Uvez: Tvrdi
Format: 270x320
Jezik: hrvatski

Sniženje od čak 55%, nova knjiga u knjižarama dođe 565kn, vaša ušteda od čak 315kn!!

Super i kao poklon za Božić ako ste od onih, kao i ja, koji neznaju šta kupiti za sve do zadnjeg časa.


A kupio si je na interiberu za 100kn.
Znam, i ja sam je kupio.
maneo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.