Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2008., 17:41   #81
Govorim o Fotoklubu Zagreb tam ti vodi tečajeve onaj lik kaj je urednik stranice www.fot-o-grafiti.hr
navodno je najbolji, što bi se iz tekstova na toj stranici moglo i zaključiti, raspitao sam se malo, on je pisao za neke strane foto magazine i za Fotomag, pa prije za neke portale tipa globalnet i hinet, a sad ima svoju stranicu i vodi te tečajeve
Portfolio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 19:15   #82
a što je sa tečajima koji daju službeni certifikat, odnosno upisju zanimanje fotografa u radnu knjizicu? zna li tko što o tome?
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 20:05   #83
Quote:
Portfolio kaže: Pogledaj post
Govorim o Fotoklubu Zagreb tam ti vodi tečajeve onaj lik kaj je urednik stranice www.fot-o-grafiti.hr
navodno je najbolji, što bi se iz tekstova na toj stranici moglo i zaključiti, raspitao sam se malo, on je pisao za neke strane foto magazine i za Fotomag, pa prije za neke portale tipa globalnet i hinet, a sad ima svoju stranicu i vodi te tečajeve
Hm. Nema na stranici ništa o tečajevima još. Budem ih nazvao ujutro da pitam.
Hvala još jednom
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:54   #84
Quote:
Hollywood kaže: Pogledaj post
a što je sa tečajima koji daju službeni certifikat, odnosno upisju zanimanje fotografa u radnu knjizicu? zna li tko što o tome?
To je pljuga, oni se moraju držati programa koje odobrava ministarstvo tako da je to uglavnom povijest fotografije i crno-bijela fotografija - znam da su ovi na otvorenom sveučilištu bez veze - ne znam ima li tko još - a kaj će ti to - fotograf se uzima prema portfoliju
Portfolio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 22:29   #85
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Hm. Nema na stranici ništa o tečajevima još. Budem ih nazvao ujutro da pitam.
Hvala još jednom
imaš na tim fot-o-grafitima jedan banner s desne strane koji vodi ne neke informacije o tim tečajevima
Portfolio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 12:19   #86
Quote:
Portfolio kaže: Pogledaj post
To je pljuga, oni se moraju držati programa koje odobrava ministarstvo tako da je to uglavnom povijest fotografije i crno-bijela fotografija - znam da su ovi na otvorenom sveučilištu bez veze - ne znam ima li tko još - a kaj će ti to - fotograf se uzima prema portfoliju
ma imaš pravo, išao sam u cekao (centar za kulturu i obrazovanje), oni imaju hobby tečaj i taj profesionalni. i profesionalni je zapravo skup, tri stupnja po 1200 kuna i ispit 600 kuna. to je 7200 kuna za tečaj od tri i po mjeseca. mislim da mi je bolje uštedjeti te novce i kupiti aparat i/ili dodatnu opremu... a portfolio je ipak najbolja mjera fotografa.

prijavio sam se na tečaj u kset-u, skoro sam i zaboravio na to, počinje 27.2., pa ću otići tamo, vidjet kako je, ako je sranje, neću dolazit.
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 15:23   #87
Quote:
Hollywood kaže: Pogledaj post
i profesionalni je zapravo skup, tri stupnja po 1200 kuna i ispit 600 kuna. to je 7200 kuna za tečaj od tri i po mjeseca.

hem... po mojoj racunici (ako sam te dobro shvatila) ipak ispadne nesto manje: 3 x 1200 + 600 = 4200 kn
nije da je i to malo, ali 3000 kn je 3000 kn
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 15:48   #88
Quote:
macka kaže: Pogledaj post

hem... po mojoj racunici (ako sam te dobro shvatila) ipak ispadne nesto manje: 3 x 1200 + 600 = 4200 kn
nije da je i to malo, ali 3000 kn je 3000 kn
ja bi onda uzo samo ovih 3000 kn a vi mozete na tecajeve
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 15:53   #89
Quote:
DNx kaže: Pogledaj post
ja bi onda uzo samo ovih 3000 kn a vi mozete na tecajeve
a nene, pare su moje, ja sam prva vidila...

macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:54   #90
Quote:
macka kaže: Pogledaj post
a nene, pare su moje, ja sam prva vidila...

Oprosti, ti si samo zaključila da se tečaj može obavit i za 3000kn manje..., tak da ti svejedno ideš na tečaj...a ja ću razliku potrošit na ultra plug in za piccasu da i moje fotke izgledaju profi.
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 10:50   #91
Quote:
DNx kaže: Pogledaj post
tak da ti svejedno ideš na tečaj...
molim ne brzati sa zakljuccima, nisam nigdje navela da ja idem na tecaj
tako da prste dalje od mojih (virtualnih) para
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 13:06   #92
Quote:
macka kaže: Pogledaj post

hem... po mojoj racunici (ako sam te dobro shvatila) ipak ispadne nesto manje: 3 x 1200 + 600 = 4200 kn
nije da je i to malo, ali 3000 kn je 3000 kn
da stvarno, evo ja bih rekao da sam umjesto 4 napisao 7, ali samo naprijed sa zajebavanjem

LOL, je li
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 13:13   #93
Quote:
Hollywood kaže: Pogledaj post
ali samo naprijed sa zajebavanjem
a moramo malo
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:24   #94
Quote:
Hollywood kaže: Pogledaj post
da stvarno, evo ja bih rekao da sam umjesto 4 napisao 7, ali samo naprijed sa zajebavanjem

LOL, je li
Ma mi smo umjetnici, ne ide nam matematika
Portfolio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 19:57   #95
istina je, to za matematiku, doista jest.
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 19:22   #96
SREDNJA FOTOGRAFSKA ŠKOLA

Učenica sam trećeg razreda(maturantica) srednje škole smjer fotograf.
Sudjelovala sam na raznim natječajima, izložbama i fotoradionicama ugl. želja mi je nastavit školovanje ali problem je u tome što je ovo trogodišnja škola tak da na fax ne mogu. Znam da postoji četverogodišnja škola za fotografa, ali prema mojim informacijama ne mogu polagat razliku predmeta za četverti stupanj... Ako ima ko kakav savjet što mogu nakon završetka ove škole...nek kaže...
mateja-foto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 21:01   #97
Ako te zanima pogledaj ovo: Link
Veleučilište u varaždinu, studij Multimedija, oblikovanje i primjena, s obzirom da si završila trogodišnju na prijemnom uz matematiku i informatiku polažeš test opće kulture!
Inaće na drugoj i trećoj godini imaju kolegiji Fotografija i Medijska fotografija koje drži poznati fotograf Mario Periša (fotka za N. geo.).
toncek666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 17:23   #98
Evo ja upisao dragu osobu na tečaj u Fotoklub Zagreb, sad ćemo vidjeti vrijedi li to toliko koliko ga svi hvale
Portfolio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:44   #99
Quote:
Portfolio kaže: Pogledaj post
Evo ja upisao dragu osobu na tečaj u Fotoklub Zagreb, sad ćemo vidjeti vrijedi li to toliko koliko ga svi hvale
Ko što obećah evo malo informacija s tečaja. Dakle upisah curu na nešto što se zove Tečaj opće fotografije, to je samo ljepši naziv za nešto što je tečaj za početnike, vjerojatno zato da ne budu frustrirani time što su početnici

Teško je još davati neku ocjenu, imala je samo 2 predavanja, ali opako su krenuli, već ima 2 domaće zadaće za napraviti i to svaka u drugom smjeru. Od samog početka tjeraju je da promišlja fotografiju što je odlično. Baš me zanima kako će se ovo kretati dalje, za sada mi se čini da je program po kojem rade nešto najbolje što sam do sada vidio
Portfolio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 12:01   #100
Ako nekog zanima, izložba polaznika tečajeva u Fotoklubu Zagreb je 1.4 ( nije šala)
pa slobodno dođite ( Ilica 29/3 vjerojatno oko 19 sati)
foto_01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.