Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2008., 11:45   #61
Quote:
Debeljucka kaže: Pogledaj post
dani ja sam odmah pristala dati 15 kn za navlaku.... nema sanse da ju ja uredim za manje.... a i razumijem tvoje...

i sama dajem hrpu para na pljuge... i onda da stedim na ovom .. nekako mi to nema smisla.....

lijepo odluci se za navlake i tocka... manje briga
Ma ima nesto i u tome. Stvarno sam pocela pizdit zbog svega. Kaze mi mama da kaj mi je, da nikad nisam bila tako stedljiva i pi... da nekazem sta mi je rekla. Ima i pravo, nisu te navlake bezveze 15 kn. Hocu fenisi-smensi pa bum i platila ili nebum imala fensi-smensi. Tako jednostavno!
Dani 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:47   #62
ovo je dobra usporedba sa cigaretama. treba se odreći pušenja i svaki dan uštediš za 1 presvlaku!
mala_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:47   #63
draga... znam da stres dolazi iz svakog detalja.. a detalja ko u prici... i zato smanjibroj detalja io kojima ti razmisljas.... ...

to sam ja uradila... i dalje se sekiram... ali ne oko 100 stvari nego oko samo 75

nije bas neka usteda na stresu.. ali ipak je
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:47   #64
Iskreno ću ti reć Dani, s obzirom koliko ljudi ti imaš, ti bi ih komotno mogla kupiti i dalje iznajmljivati. Već od prva tri sljedeća najma bi si pokrila koliko si ih platila
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:51   #65
ja sam prestala pusit u prvom mjesecu.. kao stedim za navlake.... i na kraju... ustedila cak za 30 navlaka... ni trecina potrebnih...

pocela pusit.. i sve nadoknadila.. citaj pare spiskala....

i sada jovo nanovo
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:59   #66
Quote:
Debeljucka kaže: Pogledaj post
draga... znam da stres dolazi iz svakog detalja.. a detalja ko u prici... i zato smanjibroj detalja io kojima ti razmisljas.... ...

to sam ja uradila... i dalje se sekiram... ali ne oko 100 stvari nego oko samo 75

nije bas neka usteda na stresu.. ali ipak je

Ma problem je kaj ja uopce ne razmisljam. Imam osjecaj da se svi zamaraju vise nego ja. Meni je sve super i sve mi je dobro. Valjda je to profesionalna deformacija (bavim se tim poslom pa mi se neda za mene izmisljati). Ali uglavnom, navlake here I come!
Dani 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 12:08   #67
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Iskreno ću ti reć Dani, s obzirom koliko ljudi ti imaš, ti bi ih komotno mogla kupiti i dalje iznajmljivati. Već od prva tri sljedeća najma bi si pokrila koliko si ih platila
Kad bi pocela s takvim necim, onda bi se htjela potruditi oko toga maksimalno. Znaci, ja bi iznajmila navlake ali isto tako bi ih ja osobno isla postaviti. Nisam sigurna kako to kod drugih ide. Nazalost, ja nemam vremena za to. Treba to sve i oprati kasnije a da nepricam da treba povjesati 500 navlaka da se posuse i sto ti ja znam sta sve. Znate kak se kaze, nemres s jednim dupetom na dvije stolice. A uostalom, neka ljudi zarade!
Dani 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 12:13   #68
ja sam se malo raspitala...... ja navlaku placam 15 kn.. a samo kemisko ciscenje po navlaci je kojih 10 kn.....

ovako cu bar moci zafrkavati.... da nisu sve masne bile jednako zavezane, a da su moje... jos bi i to morala sama radit... jer ne zelim nikog opterecivati sa zadacima

drugi a ja letim okolo
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 12:14   #69
Ja sam prošla super sa tim presvlakama!!!
Slučajno sam naletila na webu na tvrtku Romantika Zg koja se bavi svime u vezi vjenčanja i u drugom mjesecu su imali popust na iznajmljivanje pa me je ispalo svega 10 kn po navlaci a uzela sam 300!!!
... probajte pročačkat i pitat koliko je sad to iznajmljivanje...
bekib is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 12:30   #70
Ja sam odlucila! Uzet cu navlake u restoranu i ravna Bosna! 2 Eura po navlaci, a mozda mi daju kakav popust s obzirom na kolicinu. Ak nedaju, opet dobro. Ak nebum imala da platim, bum sudje prala
Dani 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 13:20   #71
ja ću definitivno imati navlake ali ne pristajem na 2 € po komadu. nešto ću već izmešetariti. a i theonly bumo same si šivale i tkale materjala za 2 € po komadu
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:34   #72
Ja jucer poslala mail "teti iz kutine". Evo Vam tocan odgovor koji sam dobila:
-Lijepi pozdrav!

Cijena presvlaka je 15,00 kn u što je uračunata mašna u odgovarajućoj boji.

No u cijenu nije uračunat trošak dostave koji se temelji na stvarnim troškovima prijevoza.

Upitan je i termin ...

JAVITE TERMIN VAŠEG VJENČANJA ILI SVEČANOSTI JER JE KOLIČINA OGRANIČENA!!!!!

Za ostale informacije kontaktirajte nas na tel: bla bla bla Radno vrijeme non-stop

Sa štovanjem!
Dani 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 15:46   #73
Dali netko mozda ima neke ideje kako "dekorirati" klupe? odlucila sam zaboraviti na stolice i presvlake posto nemogu naci stolice i presvlake su preskupe za 400 osoba. jedina opcija sto mi je ostala: klupe, i moram ih nekako ulijepsati. Znam da postoji navlake za klupe a neznam gdje ih mogu naci. Dali netko ima druge ideje??? Please....ovo me muci vec mjesecima a iduci tjedan idem za Hr i moram sve rijesiti...
Mrs M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 15:48   #74
Quote:
Dani 26 kaže: Pogledaj post
Ja sam odlucila! Uzet cu navlake u restoranu i ravna Bosna! 2 Eura po navlaci, a mozda mi daju kakav popust s obzirom na kolicinu. Ak nedaju, opet dobro. Ak nebum imala da platim, bum sudje prala
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 22:13   #75
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
Mi navlake za stolice dobijemo besplatno u restoranu, i mašne isto....... a iznajmljivanje toga je čista pljačka.....
mala 23 kamo ti imaš pir?

ti si iz splita jel tako?

u kojem to restoranu daju navlake bez "naknade"?
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 08:12   #76
Quote:
cicamaca kaže: Pogledaj post
ti si iz splita jel tako?

u kojem to restoranu daju navlake bez "naknade"?
nije, nije, Nessych je fiumanka, od glave do pete
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 20:40   #77
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
nije, nije, Nessych je fiumanka, od glave do pete

je prava fiumanka

a za sve iz rijeke i okolice, to je restoran "Villa Mira" u Rubešima
a to vam dođe s lijeve strane ceste kad se iz Rijeke preko Zameta ide na Kastav
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 16:35   #78
Citajuci ovaj forum, poprilicno sam se deprimirala... najvise citajuci ovu temu...
(cak mi pada na pamet i vjencanje na bahamima, daleko od svih)
Znaci -teta iz kutine- ili -romantika zg- ?
__________________
06062009
scandalous_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 18:41   #79
teta iz kutine, definitivno !!!
zwiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 18:54   #80
Quote:
zwiga kaže: Pogledaj post
teta iz kutine, definitivno !!!
a koliko su te navlake iz kutine, jel ih se može naručiti telefonski
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.