Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2008., 22:12   #1
Šlauh za bebu

Ak neko zna di ima za kupiti šlauh za kupanje (ima dve kriš-kraš trake na kojima klinac sjedi i drži se za obod šlauha), za bebu cca. 6 mjeseca (Zg). Gledao sam u merkatoru i turbolimachu, nema nis slicno. Prije je toga bilo u merkatoneu, al mi se neda ici tam, pa ak neko zna nek javi - molim lijepo. Hvala!
Lii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 22:20   #2
...čudno da nema u tl-u...ja tamo lani kupila neki na jagodicu bobicu...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 22:24   #3
Quote:
Lii kaže: Pogledaj post
Ak neko zna di ima za kupiti šlauh za kupanje (ima dve kriš-kraš trake na kojima klinac sjedi i drži se za obod šlauha), za bebu cca. 6 mjeseca (Zg). Gledao sam u merkatoru i turbolimachu, nema nis slicno. Prije je toga bilo u merkatoneu, al mi se neda ici tam, pa ak neko zna nek javi - molim lijepo. Hvala!

Pogledaj u Getrou, nisam sigurna ima li baš to, ali ima hrpa tih stvarčica.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 22:28   #4
u Intersparu nekih 24 kn ako sam dobro zapamtila...ima i onih sa krovićem iznad glave po 30 i nešto kuna..

ima ih u TL-u, Metrou al se ne sjećam cijena..al vidjela sam ih..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 23:05   #5
Pevec
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 14:17   #6
ja prošle godine kupila u super konzumu neki žuti kolut sa probušenim dnom za nogice nije loš koristiti ćemo ga i ove godine.
__________________
I nogom u guzicu je korak naprijed
inana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 14:32   #7
znam koji je to kolut,super je. Što da ja kupim za svog bebača,ima 4 i po mj?Ne znam da li kolut mogu,kad još ne sjedi
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:34   #8
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
znam koji je to kolut,super je. Što da ja kupim za svog bebača,ima 4 i po mj?Ne znam da li kolut mogu,kad još ne sjedi
moja seka i šogi kupili malome mali brodić u kojem su ga vozali, bio je 5 mj. prošle godine dok su bili na moru i nije još dobro znao sjediti...a opet su mogli u njega staviti i malo vodice da se ofriška na plaži... naravno na glavici obavezno šeširić ili kapica...
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:43   #9
Quote:
tincica31 kaže: Pogledaj post
moja seka i šogi kupili malome mali brodić u kojem su ga vozali, bio je 5 mj. prošle godine dok su bili na moru i nije još dobro znao sjediti...a opet su mogli u njega staviti i malo vodice da se ofriška na plaži... naravno na glavici obavezno šeširić ili kapica...
vidiš ovo sa brodićem je super fora, a ja se ubi u razmišljanju o bazenčiću na plaži (mislim da je nepotrebno, a svi me uvjeravaju suprotno)...
ovakav šlauh sam vidjela u TL neki dan a ima i onih sa "krovićem" iznad, ti su mi mrak, ali gdje sam ga vidjela
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:48   #10
Quote:
Mijaja kaže: Pogledaj post
vidiš ovo sa brodićem je super fora, a ja se ubi u razmišljanju o bazenčiću na plaži (mislim da je nepotrebno, a svi me uvjeravaju suprotno)...
ovakav šlauh sam vidjela u TL neki dan a ima i onih sa "krovićem" iznad, ti su mi mrak, ali gdje sam ga vidjela
pa da odlična ideja i za plažu i za vodu, s tim da u vodu bebolina možeš i na rukama malo odnijeti i okupati...

zaboravih reči, mislim da sam im cijeli komplet, taj šlauf, leptiriče za ruke i ne znam što još bila naručila iz neckermanna, ili quellea ne znam sad točno, za nekih 50 kn....
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:52   #11
Quote:
tincica31 kaže: Pogledaj post
pa da odlična ideja i za plažu i za vodu, s tim da u vodu bebolina možeš i na rukama malo odnijeti i okupati...

zaboravih reči, mislim da sam im cijeli komplet, taj šlauf, leptiriče za ruke i ne znam što još bila naručila iz neckermanna, ili quellea ne znam sad točno, za nekih 50 kn....
super, baš ti hvala.....
jedva čekam da ju malo potočamo.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:55   #12
jmi smo imali taj kolut sa rupama za noge sa 4,5 mjna moru al sam ja njega nekako polegla unutra al to je kratko trajalo jer je njemu predosadno bilo..pa se kupao meni na rukama...

za tu dob najidealniji Fredov kolut....210 kn ako se kupuje kupuje preko Ane Sršen (ja imam broj) al se čeka 2 tjedna ili u baby centru u Brežicama 23 eur
u našem potpisu u albumu ribica imate slike kako plivaju sa tim kolutima (zapravo leže potrbuške i mogu radit nožicama
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 17:55   #13
mAndy,ovo izgleda krasno,ali nekajo mi je to puno love,kako se može naručiti
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 21:46   #14
od Ane putem maila ili telefona u Babycentru nazoveš ako nemaju naruče, ako imaju rezerviraju i odeš po to...

skuplji je..al kad staviš bebu bez brige si i možeš otić malo plivat a beba ide sa tobom a ne smeta ti..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 00:03   #15
ja sam to imala lani za svoju bebanu
kupila u merkatoru
ali sam morala držati na bebi pelene za kupanje jer bi joj se rubovi usjecali u nogice i guzu i nije baš volila biti gola u tome

a baš je bio lijepi šlaufić sa krovićem

imala je tada godinu dana,sada krećemo sa rukavicama,i nadam se da će proplivat dogodine od 3.god
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 06:10   #16
Ovaj slauf sto Mandy kaze ima u 3 velicine. Mi smo jos uvijek u najmanjem, pa mislim da nece biti problema s urezivanjem u kozu.
S ovim je jedino bitno djete pravilno staviti, a nacrtano je i mislim da nema problema.
__________________
"Odgoj djece jednim dijelom je najveće zadovoljstvo,
a drugim gerilsko ratovanje!" by Bill Cosby
PalmaSutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 12:24   #17
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
jmi smo imali taj kolut sa rupama za noge sa 4,5 mjna moru al sam ja njega nekako polegla unutra al to je kratko trajalo jer je njemu predosadno bilo..pa se kupao meni na rukama...

za tu dob najidealniji Fredov kolut....210 kn ako se kupuje kupuje preko Ane Sršen (ja imam broj) al se čeka 2 tjedna ili u baby centru u Brežicama 23 eur
u našem potpisu u albumu ribica imate slike kako plivaju sa tim kolutima (zapravo leže potrbuške i mogu radit nožicama
To i mi imamo i L. je super!! Kupila sam ga u Brezicama i stalno ga imaju. Mislim da zbilja vrijedi tih novaca.
Moji decki su imali te slaufove u kojima sjede, ali im se bas i nisu svidjeli. Ne mogu bas mahati nogama, a ruke im bas i ne dosezu do vode. Brzo bi im dosadilo u njima, tako da nam je ova L. pravo otkrice!
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 13:10   #18
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
jmi smo imali taj kolut sa rupama za noge sa 4,5 mjna moru al sam ja njega nekako polegla unutra al to je kratko trajalo jer je njemu predosadno bilo..pa se kupao meni na rukama...

za tu dob najidealniji Fredov kolut....210 kn ako se kupuje kupuje preko Ane Sršen (ja imam broj) al se čeka 2 tjedna ili u baby centru u Brežicama 23 eur
u našem potpisu u albumu ribica imate slike kako plivaju sa tim kolutima (zapravo leže potrbuške i mogu radit nožicama
isto imamo taj kolut iz Brežica i H. se obožava kupati s njim, isplati se kupiti jer može do 3 ili 4 godine koristiti tako da i nije na kraju previše skupo
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 13:37   #19
Mi smo u sprotskoj radnji kupili kolut sa dubokim "gaćicama" tako da je beba niže i kolut dođe skoro do ispod pazuha. Oni kolutovi sa ravnim dnom i rupama za noge mi djeluju dosta nestabilno jer je beba na višem položaju.
Zdenka1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 00:52   #20
Quote:
jupi kaže: Pogledaj post
ja sam to imala lani za svoju bebanu
kupila u merkatoru
ali sam morala držati na bebi pelene za kupanje jer bi joj se rubovi usjecali u nogice i guzu i nije baš volila biti gola u tome

a baš je bio lijepi šlaufić sa krovićem

imala je tada godinu dana,sada krećemo sa rukavicama,i nadam se da će proplivat dogodine od 3.god
al ovo je šlaufić sa rupama za noge?

a ovaj o kojem govorim se veže preko leđa i beba pliva potrbuiške...

a što blond kaže u ovom može biti do 3-4 godine pa se isplati..a poslje ostane drugom djetetu
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.