Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2008., 16:48   #41
Ma stemajzl, mislila sam da razgovor ide sad recimo price radi, ja nemam love da dodjem a neprijatno mi je da ti kazem i sad imam izbor ili da izmislim neku glupost ili da ti kazem da nemam love...

e sad da nemam love ti kao dobar domacin terba da me ubedjujes da tebi ne trebaju moje pare da ti mene zoves zbog toga sto zelis taj dan da podelis samnom... bla bla.. a meni sve gore i gore...


a opet meni bi bilo glupo da nekom saopstim da ne mogu da dodjem a on me ni ne pita zbog cega ne mogu, zapitala bih se koji me je klinac i zvao ako ga ne zanima razlog zbog kog ne mogu da dodjem.. mozda sam tesko bolesna a tog nekog to uopste ne zanima....
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 00:32   #42
Evo ti primjer jednog od mojih takvih razgovora.

Ja: Evo pozivnica...
Oni (par dana kasnije): Joooj, znaš, ne možemo ti doći.
Ja: Šteta. Stvarno bi mi bilo drago da dođete, ali ako ne možete - ne možete. Dajte bar pošaljite neku pinku...
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 08:32   #43
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Evo ti primjer jednog od mojih takvih razgovora.

Ja: Evo pozivnica...
Oni (par dana kasnije): Joooj, znaš, ne možemo ti doći.
Ja: Šteta. Stvarno bi mi bilo drago da dođete, ali ako ne možete - ne možete. Dajte bar pošaljite neku pinku...





priznajem... kjut

lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 12:04   #44
meni je "frendica" imala vodene kozice, da bih nakon par dana čula kako je 2 dana nakon moje svadbe normalno radila.
a siiilno je bila sretna kad je čula da se udajem.
ma bljak
rebecca brandon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 16:32   #45
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post

Drugi biser je moj rođak koji ima svojih skoro 50 godina. Naravno, ni on nije imao muda pa je tražio svoju mamu da ga pravda (baba ima skoro 8 banki):

NN neće doći na svadbu jer mu je doktor rekao da je bolestan i da ne smije jesti grah. Uostalom on se nikada neće ženiti pa čemu onda da ide po tuđim svadbama
A šta mu je doktor rekao u vezi toga što se on nikada neće ženiti?
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 16:47   #46
Quote:
Tia Dalma kaže: Pogledaj post
koga nema bez njega se može

baš tako bi trebalo reći onima koji nešto muljaju....
KAMA SUTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 17:18   #47
a zašto vama smeta šta vam ljudi neće doć na vinčanje?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 17:30   #48
to i mene zanima?

pogotovo sta se vrijedjate na ono:idemo na more, put i sl.
samo za info nekme sa prve strane(nemrem se sjetit nicka): rad preko studentskog centra ne znaci da mos na posao doc kad ti se sprdne.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 20:13   #49
Ljudi kojima je stvarno stalo do vas, doći će osim ako su stvarno bolesni ili žive u drugom gradu ili sl. Ja sam išla i na svadbe kad sam drugi dan radila, ok, nisam ostala do jutra nego do 1,2. Isto tako, na svoju svadbu ne zovem ljude radi love i od onih koji nemaju nit ne očekujem ne znam kakve darove, ali očekujem da dođu i vesele se zajedno s nama.
Samo na jednu svadbu nisam otišla jer s tom curom nisam nikad bila bliska i uopće mi nije bilo jasno zašto me zvala, valjda zato što volim plesati pa da podignem atmosferu! A i sutradan sam stvarno putovala pa sam imala dobar izgovor...
Ja se nadam da će mi svi doći jer sam stvarno zvala samo drage i bliske ljude...
amfibija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 20:22   #50
ma to je ok kad je svadba samo za bliske ljude, ali ove velike svadbe od 200-300 ljudi... ja tu ne vidim zašto bi se neko ljutija kad ne bi tija doć.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 21:12   #51
Nije stvar u tome što netko neće doći, pogotovo ako ti nije blizak, već što ti kaže neki skroz smiješan izgovor. Kao da vrijeđa tvoju inteligenciju.

Tako je mom dragom bratić rekao da neće doći jer mu se neda ići samom (a na svadbi preko 100 njegovih rođaka), a stric (tata od ovog prvog) da on neće doći jer ne može voziti po noći...

I još gomila takvih sličnih ideja
Styx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 00:39   #52
mozda im se cini da su tak ispali pristojniji nego da su rekli; ides mi na nerve, ne mogu te gledat ni 2 sata a kamoli cilu vecer i jos da ti pare dam za to?ma radije cu sidit doma i kopat nos
aj neka meni netko objasni cemu inace poanta pozivanja hrpe ljudi koje s vidio mozda 2 puta u zivotu?
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 07:46   #53
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
mozda im se cini da su tak ispali pristojniji nego da su rekli; ides mi na nerve, ne mogu te gledat ni 2 sata a kamoli cilu vecer i jos da ti pare dam za to?ma radije cu sidit doma i kopat nos
aj neka meni netko objasni cemu inace poanta pozivanja hrpe ljudi koje s vidio mozda 2 puta u zivotu?
jedno je zvati ljude koje si vidio jednom u životu a drugo je ovo što govori styx, bratić i stric
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 18:42   #54
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
jedno je zvati ljude koje si vidio jednom u životu a drugo je ovo što govori styx, bratić i stric
a sta znas kakvi su odnosi u obiteljima, to sta je netko nekome stric ne mora odmah znacit da su dobri.a i ovi ostali su se svi zalili na prijatelje/poznanike/sta vec.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 17:59   #55
Mi smo zbog/oko vjenčanja raskrstili s vrlo bliskom rodbinom s kojom smo inače u redovnim kontaktima i često smo se viđali (hoću reč da osim što smo si bliski ''na papiru'' , obiteljski smo se često družili, nije da smo se viđali za svadbe i sprovode). Prvo su nas grdo i bezobrazno zajebali oko organizacije svadbe u koju su bili uključeni, da bi kasnije još i drsko lagali da dogovor o tome uopće nije ni postojao, a mi o tome saznali preko trećega i našli se u situaciji da 2 mj. prije vjenčanja moramo odjednom izmisliti neku drugu opciju (uz hrpu nezamislivih detalja u cijeloj priči koje ću izostavit da nejdem previše Off T). Zatim smo ipak htjeli da nam njihova djeca dođu na feštu jer oni nisu ništa krivi u cijeloj priči, da bi rekli kako taj dan rade, al možda mogu doć poslije posla, da će se probat zamijenit i javit nam, da se na kraju uopće ne bi javili niti pojavili na fešti. Kad sam ih nakon svega (glupača!) nazvala željevši ipak razriješiti stvari jer mi je muka da sve stane na tome i ne znam kak bi se ponašala kad ih vidim na idućem obiteljskom okupljanju (a i glupo mi je da naša svadba bude razlog prekida obiteljskih veza, iako sam svjesna da problem nije u nama), cijenjena rođakinja mi je poručila da nema vremena za razgovor jer mora prat suđe i poklopila slušalicu. Ja sam se na sve to na kraju pukla smijat, iako ne znam kaj kad dođe idući rođendan, Božić ili nešto treće. Jadno .
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 20:29   #56
rješenje: nemojte radit svadbe.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 18:09   #57
Joooj, imali smo mi hrpu bisera...Ne treba se živcirati oko toga! Sad bar znaš kojim je ljudima stalo do tebe i tvojih.

Samo upozoravam muljatore da Bog kažnjava laž.
Naime, kolega od MM je rekao da ne može na svadbu jer mu je kupaona sva razrovana, pa mora valjda štemati pločice u subotu navečer, da bi na dan naše svadbe doživio saobračajnu nesreću i sav je natučen...da je došao na svadbu to se ne bi desilo...

A dokaz kako je nekim ljudima stalo do nas je stara frendica s kojom se zadnjih par godina ne viđam puno. Ona i muž su taj dan imali krstitke i dvije svadbe... I sve su uspjeli obići. Na moju svadbu su došli oko ponoći i bila sam presretna što ju vidim... Sve se može kad se hoće...
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 01:31   #58
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
Samo upozoravam muljatore da Bog kažnjava laž.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 02:27   #59
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
Joooj, imali smo mi hrpu bisera...Ne treba se živcirati oko toga! Sad bar znaš kojim je ljudima stalo do tebe i tvojih.

Samo upozoravam muljatore da Bog kažnjava laž.
Naime, kolega od MM je rekao da ne može na svadbu jer mu je kupaona sva razrovana, pa mora valjda štemati pločice u subotu navečer, da bi na dan naše svadbe doživio saobračajnu nesreću i sav je natučen...da je došao na svadbu to se ne bi desilo...

A dokaz kako je nekim ljudima stalo do nas je stara frendica s kojom se zadnjih par godina ne viđam puno. Ona i muž su taj dan imali krstitke i dvije svadbe... I sve su uspjeli obići. Na moju svadbu su došli oko ponoći i bila sam presretna što ju vidim... Sve se može kad se hoće...

little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 07:20   #60
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
aj neka meni netko objasni cemu inace poanta pozivanja hrpe ljudi koje s vidio mozda 2 puta u zivotu?
Potpisujem!
I ja ću na svadbi imat pun kufer takvih jer moja svekrva smatra da ''je red da ih pozovemo'' i slični biseri
bunila sam se prvih par dana i vrištala, ali čemu? btw trudna sam i to poprilično, zašto da moj bebač pati radi takvih besmislica, nek si kroje spisak kako žele imat ćemo cigansku svadbu i Bog te veselija...svo zlo bilo u tome....

Što se tiče bisera imamo ih i mi ( ali sad će tek počet pa ću vas izvještavat redovito... ) al nema veze, lažu sebe,ne nas....
najviše cjenim ljude koji kažu: gle nemam novaca i točka! kratko i jasno, the end of the story
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.