Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2005., 23:09   #21
kakve su to trakice?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2005., 23:53   #22
I mene zanima kakve su to trakice? Očito toga nema u HR
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 00:05   #23
Koristila sam trakice prije par godina rezultat je bio mozda za nijansu dvije svjetliji zubi neka dramaticna razlika nije za ocekivati. Nekako bi ih preporucila vise za odrzavanje nijanse koju vec imate i kojom ste zadovoljni. Lasersko izbjeljivanje jedino daje instant vidljiv rezultat.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 00:33   #24
ja sam uzela Rapid white proslu godinu. i isto - nijansa dvije. ja primjetila al nitko drugi nije

najvise me nerviraju trice koje su zuce od ostalih zubi

tko u Zagrebu pravi lasersko izbjeljivanje?
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 05:15   #25
Quote:
dora kaže:
Odlicno! To me zanimalo.

Jos samo par pitanjaca: za kolko si nijansi (odprilike) izbijelila zube? Jesu ti bas bili jako, jako zuti ili onak, malo zutkasti? Jel pusis/pijes kavu/caj pa su ti od toga pozutili il su ti zubi 'prirodno' zuckasti ?
Hvala
Ne znam sad za kolko nijansi, znam da mi je zubar pokazivao neku ljestvicu, al se ne sjecam vise toga. Nisu mi zubi bili jako jako zuti, al su bili dovoljno zuckasti da me smeta.
Prirodno. Ne pijem ni kavu ni caj ni pusim.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 11:04   #26
Quote:
dora kaže:
Da, to sam si i mislila da je 'plava sjetlost' ili laser il vanzemaljci, pa nekako je odluka pala na - laser
Cuj, a jel se tebi vratila stara boja zuba imedu prvog izbjeljivanja i drugog?



Pa ne znam kolko bi covjeku bio problem nejest cokoladu 4-7 dana? Al za cokoladu nema napomena, pa se moze jest. Ne moze se radit/pit samo ovo sto sam navela.
Tako sam pitala jer me zanimalo da li ona uzrokuje promjenu boje kao npr. kava i sl. Ja inače nisam ovisnik i jedem ju uglavnom samo onda kad moram, tj. kad mi ju ponude
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 11:54   #27
Quote:
Scura kaže:
ja sam uzela Rapid white proslu godinu. i isto - nijansa dvije. ja primjetila al nitko drugi nije

najvise me nerviraju trice koje su zuce od ostalih zubi

tko u Zagrebu pravi lasersko izbjeljivanje?
Rapid white pastu za zube??? ili one tri tubice s uloškom koji stavljaš u usta?
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 12:00   #28
tu imate malo opsirnije objasnjenje
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 12:25   #29
Quote:
latitia26 kaže:
ili one tri tubice s uloškom koji stavljaš u usta?
tubice s uloskom.
stavljala 14 dana - ne sjecam se vise postupka - ali znam da nije bilo spektakularno kao sto sam ocekivala - bar ne na tricama
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:18   #30
Quote:
Kiki kaže:
Ne znam sad za kolko nijansi, znam da mi je zubar pokazivao neku ljestvicu, al se ne sjecam vise toga. Nisu mi zubi bili jako jako zuti, al su bili dovoljno zuckasti da me smeta.
Prirodno. Ne pijem ni kavu ni caj ni pusim.
Hvala.

Quote:
anya:
Tako sam pitala jer me zanimalo da li ona uzrokuje promjenu boje kao npr. kava i sl. Ja inače nisam ovisnik i jedem ju uglavnom samo onda kad moram, tj. kad mi ju ponude
Cuj, mislim da cokolada ne ostavlja neku 'boju' na zubima a i ne pise u prespektu, a niti je meni zubar pripomenuo nest u vezi nje.
Doduse, nije mi jasno zakaj se ne smije pita limunada, al... jebo to sad

Quote:
Scura:stavljala 14 dana - ne sjecam se vise postupka - ali znam da nije bilo spektakularno kao sto sam ocekivala - bar ne na tricama
Trojke su obicno (i meni) nesto zuce od ostalih zuba i kad ih se izbjeljuje, treba ima dulje da pobijele i to ako pobijele. Jednostavno su takve Iako meni sad trojke, glume dvojke
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 15:44   #31
Re: Re: Izbjeljivanje zubi

Quote:
AFRODITA69 kaže:
kod nas imas izbjeljivanje kod zubara-traje vuru i kosta vise nego te trake ali i da bolji rezultat.one trake su tak-tak,doduse od "crest' kompanije su najbolje kolko vidim po onima koji ih koriste.ja si moram srediti sve zube cim dodem u zgb!ovde je to jednostavno prevec skupo...
A mene još uvijek zanima gdje se mogu nabaviti trakice od "crest" kompanije? Anybody?
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 19:07   #32
Ja sam isto cula da su te crest trakice druga najbolja stvar poslije izbjeljivanja kod zubara. Latitia ne znam da li si u hrvatskoj, toga nema kod nas, ali prilicno sam sigurna da ima u austriji..
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 20:11   #33
Mene uvijek iznenadi koliko malo nas se usudi postati platinasta plavusa u kucnoj izvedbi,premda kosa naraste.

A sa zubima se svasta radi.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:04   #34
Quote:
cheghanna kaže:
Ja sam isto cula da su te crest trakice druga najbolja stvar poslije izbjeljivanja kod zubara. Latitia ne znam da li si u hrvatskoj, toga nema kod nas, ali prilicno sam sigurna da ima u austriji..
Jesam u Hrvatskoj sam i ja istom mislim da ih ima u Austriji a uskoro planiram do Graza pa javim jesam li ih našla...
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:08   #35
o jebo vas taj Graz, ko da cila austrija samo taj grad ima
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:53   #36
Stara, najbliži je od seoceta u kojem živim/o
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 22:52   #37
latitia koliko sam skuzila u austriji ti to prozvodi blend a med, ali ista stvar je, isto se zovu whitestrips
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 22:00   #38
Valjda sam od tate naslijedila tu žućkastu boju zubi. Ne pušim, a kavu pijem jaaako rijetko, i zubi su mi onako bijeli samo par sati nakon pranja, makar niš ne pojela. Kad sam htjela ići kod zubara na izbjeljivanje, blijedo me pogledao i rekao da "to meni ne treba" i "da to on ne radi" jer da "to samo uništava caklinu"... Htjela sam ga
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 16:23   #39
Danas sam pocela nosit gel i nakon prvog nosenja od 3 sata, zubi su vidno izbijeljeni Mislila sam da ce trebati nekoliko puta dok se vidi prvotni ucinak.
Ja zadovoljna. Ma prezadovoljna
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 11:11   #40
Talking sredstvo za izbjeljivanje zubi

ne znam je li ova tema vec bila, ali me interesira da li znate nekakvo dobro sredstvo za izbjeljivanje?
ne zelim ici kod zubara zbog toga jer mi zubeki nisu uopce tak zuti vec bi ih jednostavno posvijetlila za jednu nijansu. a i inace sam cula da tretman kod zubara ful unistava zube tako da nema sanse da odem.

unaprijed tnx!
meg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.