Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2008., 12:58   #1
Accessories za vjenčanje - torbice, suncobrani, lepeze, rukavice, kišobrani...

Glupo pitanje, ali eto....gdje ću drugdje ako ne ovdje?
Da li je neprimjereno da mlada ima sunčane naočale ono vrijeme kada hodamo po vani (vožnja do crkve,do restorana, ispred crkve i sl.)?
Imam prilično osjetljive oči i većinu vremena vani nosim sunčane, a udajem se 27.6. i nadam se da će biti ljeto do onda, pa eto...
Sad sam gledala slikice s vaših vjenčanja tu i nisam vidjela niti jednu mladu sa sunčanima, samo jednog mladoženju.
Nolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 13:13   #2
meni je ružno vidjeti mladu ili mladoženju sa sunčanim naočalama....... pogotovo mladu, bijela haljina i tamne naočale mi nekako ne idu uopće zajedno
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 15:47   #3
Pokusaj naci neke prozirnije,a ako ne uspijes sta fali tamnim naocalama samo to vrijeme dok si vani na suncu!
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 15:56   #4
Quote:
Megich kaže: Pogledaj post
Pokusaj naci neke prozirnije,a ako ne uspijes sta fali tamnim naocalama samo to vrijeme dok si vani na suncu!
bolje i naočale nego oči pune suza
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 16:10   #5
I mene to malo muči al ipak mislim da nije baš najlipše vidit mladenku sa naočalima na vjenčanju...ej, a da si probaš nabavit nekakav lipi elegantan šešir za tih par sati? toga bar ima milijun vrsta i modela nać ćeš se nešto valjda šta će se uklopit!
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 16:52   #6
Quote:
sandrić kaže: Pogledaj post
I mene to malo muči al ipak mislim da nije baš najlipše vidit mladenku sa naočalima na vjenčanju...ej, a da si probaš nabavit nekakav lipi elegantan šešir za tih par sati? toga bar ima milijun vrsta i modela nać ćeš se nešto valjda šta će se uklopit!
E da, toga se nisam sjetila,sesiric je skroz slatka stvar! Nemam nista protiv naocala,nije mi to cak ni nesto tako ruzno,ali lijepse je da se okice vise i zato je sesiric najbolje rijesenje!
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 16:58   #7
Quote:
Nolina kaže: Pogledaj post
Imam prilično osjetljive oči i većinu vremena vani nosim sunčane
Okreni rečenicu. Nije ni čudno što imaš osjetljive oči. Sad tih mjesec dana nemoj uopće nositi naočale. Niti na poslu, ni u autu, ni kod izlazaka. Pa da vidiš okice na vjenčanju, suhe i zdrave.

Općenito je pretjerano isfuravanje sunčanih uništilo oči. Prvih par dana dok ti se oči privikavaju nosi običnu maramicu. Kroz tjedan dana nećeš imati potrebu za istima.
__________________
Is this the real life?
Is this just fantasy?
W3DR4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 17:04   #8
Quote:
W3DR4N kaže: Pogledaj post
Okreni rečenicu. Nije ni čudno što imaš osjetljive oči. Sad tih mjesec dana nemoj uopće nositi naočale. Niti na poslu, ni u autu, ni kod izlazaka. Pa da vidiš okice na vjenčanju, suhe i zdrave.

Općenito je pretjerano isfuravanje sunčanih uništilo oči. Prvih par dana dok ti se oči privikavaju nosi običnu maramicu. Kroz tjedan dana nećeš imati potrebu za istima.
Sunce je danas itekako stetno i jako i nosenje naocala nije modni dodatak nego potreba!
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 22:59   #9
Quote:
W3DR4N kaže: Pogledaj post
Okreni rečenicu. Nije ni čudno što imaš osjetljive oči. Sad tih mjesec dana nemoj uopće nositi naočale. Niti na poslu, ni u autu, ni kod izlazaka. Pa da vidiš okice na vjenčanju, suhe i zdrave.

Općenito je pretjerano isfuravanje sunčanih uništilo oči. Prvih par dana dok ti se oči privikavaju nosi običnu maramicu. Kroz tjedan dana nećeš imati potrebu za istima.
ma nema teorije .... oči su mi toliko osjetljive i imam dioptriju, tako da čak i na polusunčano ne mogu hodati ni voziti bez sunčanih naočala .... what a hell, ako se nekom ne sviđa .... nek gleda u ogledalo!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 10:09   #10
Quote:
W3DR4N kaže: Pogledaj post
Okreni rečenicu. Nije ni čudno što imaš osjetljive oči. Sad tih mjesec dana nemoj uopće nositi naočale. Niti na poslu, ni u autu, ni kod izlazaka. Pa da vidiš okice na vjenčanju, suhe i zdrave.

Općenito je pretjerano isfuravanje sunčanih uništilo oči.
Prvih par dana dok ti se oči privikavaju nosi običnu maramicu. Kroz tjedan dana nećeš imati potrebu za istima.
možda sve to stoji, kad nosiš neke sunčane naočale s placa. ali ne možeš tvrditi da naočale s zaštitom uništavaju oči

mislim halo


odgovor na pitanje: kad ću hodati po selu neću imati naočale koliko god sam obožavatelj istih.ali na slikama ćemo se dragi i ja slikati i u naoćalama
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:18   #11
Hmmm da...ma i meni to malo bedasto izgleda...

Ali, btw. imam i operirane oči (ali i kvalitetne naočale), pa mi je zato, u biti ne smijem škiljit i onak glupo stiskat oči, a i ako će mi suzit oči bojim se da ću si razmuljat šminku. Uffff...

Šešir mi se nekako ne uklapa u sliku - nisam ih nikada ni nosila i mislim da bi se s njim osjećala još bedastije nego sa sunčanima - ali HVALA na ideji!
Nolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 13:10   #12
a kaj velis na onaj kisobrancek, tj. suncobrancek? ovisi i kakvu bus mozda haljinu imala, al mislim da toliko da te stiti na suncu uvijek ide
i bas su mi slatki. pogledaj na slicicama s vjencanja npr. kak je malenab imala, bas dobro zgleda..
ja npr. isto nebi smjela ni sec na sunce bez tamnih naocala il necega, imam problema s lijevim okom, i isto sam operirala, i mislim da, ak je jako sunce da je suncobran dobro rjesenje
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 19:13   #13
Vidiš, nije ni to loša ideja....
Hvala!
Već ću skemijat nešta.
Btw. slike od maleneb su mi predobre - vjenčanje kakvo bi si svatko poželio!
Nolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 08:51   #14
Quote:
Nolina kaže: Pogledaj post
Glupo pitanje, ali eto....gdje ću drugdje ako ne ovdje?
Da li je neprimjereno da mlada ima sunčane naočale ono vrijeme kada hodamo po vani (vožnja do crkve,do restorana, ispred crkve i sl.)?
Imam prilično osjetljive oči i većinu vremena vani nosim sunčane, a udajem se 27.6. i nadam se da će biti ljeto do onda, pa eto...
Sad sam gledala slikice s vaših vjenčanja tu i nisam vidjela niti jednu mladu sa sunčanima, samo jednog mladoženju.
a nije sad da je glupo pitanje, i ja sam se htjela slikavati u naočalama pa onako samo malo pa su mi svi rekli ne....
a ne znam to sve ovisi kako mlada želi, ako hoćeš zašto ne onda...
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 12:28   #15
Ma zapravo bi ti slike sa naocalama baš mogle ispasti fora- još se na 2 uslikaš na motoru i da vidiš...
To je tvoj dan i napravi si sve po svom ćefu - ak si ti zadovoljna, biti će i svi ostali
Best Bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:38   #16


jesam maradona ili nisam?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:44   #17
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:46   #18
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:47   #19
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:50   #20
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.