Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2009., 15:41   #21
bubasvaba is offline  
Old 01.10.2009., 15:43   #22
ako nekoga zanimaju torte, imam vam odlicnu curu iz splita sta je radila za mog klinca, evo nadam se da sam uspjela stavit sliku, mene je ova dosla 350 kn, i naravno preukusna, ako hocete javite se na pp dam vam broj
bubasvaba is offline  
Old 03.10.2009., 10:56   #23
mi definitivno do godine naručujemo tortu iz Brela!
Lake is offline  
Old 03.10.2009., 10:56   #24
Quote:
Tina st kaže: Pogledaj post
Tyra jaeli ukusna torta? Kakvu si ti uzela?
ja sam čula da je ono unutra jako ukusno...
Lake is offline  
Old 03.10.2009., 19:38   #25
svaka cast, torte su joj prekrasne ali cijena???? malo previse...ej 600 kuna????? Nedavno sam imala krstenje i ova moja teta mi je napravila prekrasnu za puuuuuuno manje novaca, evo nadam se da cu uspit stavit sliku

bubasvaba is offline  
Old 03.10.2009., 19:45   #26
Quote:
bubasvaba kaže: Pogledaj post
svaka cast, torte su joj prekrasne ali cijena???? malo previse...ej 600 kuna????? Nedavno sam imala krstenje i ova moja teta mi je napravila prekrasnu za puuuuuuno manje novaca, evo nadam se da cu uspit stavit sliku

http://i36.tinypic.com/4deud.jpg
nije li jednostavnije napisati da praviš dobre i lijepe torte i poslati sliku na pm koga zanima
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Old 03.10.2009., 19:54   #27
kamo srece da ih ja radim, to radi moja super prija koju evo ovim putem reklamiram, pa sta?????
bubasvaba is offline  
Old 03.10.2009., 20:11   #28
ništa, šta pizdiš ...jednostavno reci istinu, pa nismo mi ovdje glupi (barem većina nije )
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Old 03.10.2009., 20:21   #29
mislim da nisu primjerene ovakve rijeci, molim nekoga da doticnu gopodu kazni, ocigledno se u njenoj kuci ovako izrazava....sta se moze...ima i takvih nazalost
bubasvaba is offline  
Old 03.10.2009., 20:36   #30
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Old 03.10.2009., 22:08   #31
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
nije li jednostavnije napisati da praviš dobre i lijepe torte i poslati sliku na pm koga zanima
a zasto bi slala slike na pm. tema je torte za 1. rodendan. zasto bi samo jedna osoba mogla stavit svoje torte ili informacije.

meni su sve te torte lipe, ali za svoje dite ja zelčim sam radit rodendansku tortu!
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Old 03.10.2009., 22:28   #32
torte su super, jel moze broj tel na pp pa nek se nade kad zatreba, a sto se tice "doticne" ignoriraj-najbolje ne obadavat
tia-st is offline  
Old 03.10.2009., 22:44   #33
Quote:
bubasvaba kaže: Pogledaj post
svaka cast, torte su joj prekrasne ali cijena???? malo previse...ej 600 kuna????? Nedavno sam imala krstenje i ova moja teta mi je napravila prekrasnu za puuuuuuno manje novaca, evo nadam se da cu uspit stavit sliku
prekrasna je, ali ove tinine su pre pre prekrasne!!!
Lake is offline  
Old 03.10.2009., 23:40   #34
Quote:
bubasvaba kaže: Pogledaj post
svaka cast, torte su joj prekrasne ali cijena???? malo previse...ej 600 kuna????? Nedavno sam imala krstenje i ova moja teta mi je napravila prekrasnu za puuuuuuno manje novaca, evo nadam se da cu uspit stavit sliku
Da, al Winnie je stojeći pa je valjda zato skuplje, a ovu tvoju je ipak jednostavnije napravit i sigurno treba manje vremena.

Ja sam poslala upit ovoj tvojoj teti pa ću ti reć jeli jeftinija jedna torta slična Pooh-u. Nadam se da je...inače pravac Brela
Tina st is offline  
Old 04.10.2009., 09:29   #35
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
a zasto bi slala slike na pm. tema je torte za 1. rodendan. zasto bi samo jedna osoba mogla stavit svoje torte ili informacije.

meni su sve te torte lipe, ali za svoje dite ja zelčim sam radit rodendansku tortu!

ma dobro, to za pm sam navela kao primjer, nek stavlja gdje hoće, boli me briga, samo mi je glupo to okolo naokolo kao "meni jedna teta radi bla, bla" a vidi se iz aviona da ih radi ili ona ili netko njoj blizak ...ne može li se jednostavno reći "moja sestra/kuma/prijateljica/šogorica radi prekrasne torte, evo vam slike pa ako koga zanima javite se ..."

Quote:
tia-st kaže: Pogledaj post
torte su super, jel moze broj tel na pp pa nek se nade kad zatreba, a sto se tice "doticne" ignoriraj-najbolje ne obadavat
pročitaj gore

a kad se netko dere ne mene, naravno da ću reći da ne pizdi bez veze

inače, torte su super
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Old 04.10.2009., 10:22   #36
sta se opravdavas.....rjecnik ti je ajme i nisi dobrodosla sa tim svojim "sporkim" jezikom, uostalom sta je bitno rekla je da joj to radi super prija a ja sam vec narucila jednu, vidit cemo,nadam se da ce bit ok, kad bude gotova podijelit cu sliku......cuuuuus
tia-st is offline  
Old 04.10.2009., 11:39   #37
kod tine su ležeće uglavnom 400 kn...a stojeće su do 600
Lake is offline  
Old 04.10.2009., 12:49   #38
Quote:
tia-st kaže: Pogledaj post
sta se opravdavas.....rjecnik ti je ajme i nisi dobrodosla sa tim svojim "sporkim" jezikom, uostalom sta je bitno rekla je da joj to radi super prija a ja sam vec narucila jednu, vidit cemo,nadam se da ce bit ok, kad bude gotova podijelit cu sliku......cuuuuus

o moj Bože, koliko vi imate godina, 15 ??

i ne, ne opravdavam se, al' dobro treba to ipak shvatiti
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Old 04.10.2009., 20:48   #39
Mi nismo ovaj put stigli narucit tortu od Tine, ali iduci put sigurno! Ako su ukusne samo pola ko sta izgledaju ufff)) Lakeuso, pozdrav, uvik me te lipo vidit tu
__________________
The happiness of your life depends on the quality of your thoughts
Mznatizeljna is offline  
Old 04.10.2009., 20:59   #40
Quote:
Mznatizeljna kaže: Pogledaj post
Mi nismo ovaj put stigli narucit tortu od Tine, ali iduci put sigurno! Ako su ukusne samo pola ko sta izgledaju ufff)) Lakeuso, pozdrav, uvik me te lipo vidit tu
baš mi je ža. torta je stvarno super ukusna, naša se cila pojela, nije ništa ostalo, a bilo je još i kolača koje niko nije okusio.
Tyra is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.