Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2010., 18:58   #1
Slučajni susreti

U ovoj temi postajte opise ljude koje ste zamijetili negdje u gradu, cesti, dućanu, bilogdje...opišite što detaljnije njihov izgled, mjesto gdje su se nalazili i možda Vam odgovore....

Primjer: danas, oko 14 sati, cura u tramvaju 2, trapke i bijela jakna sa kapuljačom, mp3, plava kosa i plave oke...slatka si.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 19:25   #2
Eto da i ja opišem neku nepoznatu jednom viđenu Prije dvije godine u SC-u u restoranu brze prehrane zajedno smo čekali onu tetu s pizzama, meni je donijela neku zagorjelu pa ju je "proučavala" u stilu "poslužiti ili ne", a tom njezinom procjenjivanju "štete" smo se zajedno nasmijali Na kraju je svatko sjeo za svoj stol bez da smo razmijenili ijednu riječ, ali i osmijeh je bio dovoljan
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 20:04   #3
Ova tema me podsjeća na izgubljeno nađeno

No da probam, jučer ujutro oko 9 na ekonomskom faksu, cca 170 visine, crna kosa, pogledi su nam se spojili nekoliko puta u predvorju. Išla iz knjižnicie ili čitaone. Lijepo tijelo. Bila s frendicom. Morao sam na ispit, pa nisam stigao bolje proučiti, jebiga

Ne znam zašto mi je cura upala u oko, ako nekim nevjerovatnim slučajem vidi, nek se javi

p.s. sad kužim da sam opisao polovicu faksa
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 20:09   #4
Pretprošle subote u Ksetu na Demodeu sam za šankom zapodjenula razgovor s likom jer je imao slušalice u ušima. Rekao je da mu to svi govore pa se možda ja ne razlikujem. Ne sjećam se kako izgleda, ali bio je simpa. No, taman smo se maknuli od razgovora o slušalicama, meni je stiglo pivo, a on se okrenuo naručiti pa sam ja samo otišla, potpuno smetnuvši s uma da sam pričala s njim. Žao mi je i želim mu se ispričati.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 20:30   #5
Hm, imam jedan. Zapravo ih imam milijun, ali jedino ovoga se sjećam.

Proljeće 2008. Jedan autobus koji je vozio za Novi Zagreb iz staroga Zapela mi je za oko, ali nisam pretjerano buljio. Imala je lijepo okruglo lice, pune usne i inteligentan pogled. Imala je, također, i nekakvu suknju te zeleni () džemper (). Ja sam imao svoju umjereno-gej skoro-pa-ružičastu jaknu.

Gledala je i ona mene Tako smo se pre gledali 10 minuta. Onda je neki stariji lik skužio da se gledamo Pa je onda on gledao mene, pa sam ja gledao njega šta gleda, pa je onda on malo gledao nju kako gleda mene, pa sam ja opet gledao nju pokušavajući učiniti da me zaboli kurac za njegovo gledanje nas.

Izašla je stanicu ranije. Okrenula se pogledavši prema meni, ali ne baš u mene, onako kako ljudi rade kad zlorabe periferni vid

Vidio sam je još dva puta, ali to nemam vremena pričati, a i ne postoji nikakva priča

Triba sam nešto napravit. Tko zna, možda je normalna, iako mi se svidjela na prvi pogled Ali nisam, jer sam se ponio pičkasto, pa umjesto toga pišem po forumu
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:37   #6
Prva godina faksa. Plava jedna cura sa svijetlim očima (više se ne sjećam jel su bile plave ili zelene ). Uglavnom, stalno smo se gledali onako u prolazu, čak sam ju znao sresti i u domu na Savi.
Nikad nisam imao hrabrosti nešto poduzeti :asshole:, a ona je valjda očekivala da ja nešto poduzmem, jel sam muško, jel. A moguće da sam si i zabrijavao gluposti.
Onda sam ju počeo viđati sa jednim dečkom, jedno kratko vrijeme sam se tješio da joj je bratić.
I to je to... Onda ne znam jel pala godinu ili kaj, uglavnom, prestali smo se viđati.
Da, nekad kad čujem Usne vrele Višnje, nje se sjetim.
user_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:42   #7
Slatki tip u busu. Mlađi od mene. Bahato razgovara s mamom na mob. Kapica. Niži. Izgriženi nokti na malim prstima. Baš je smiješna tema
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 23:13   #8
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Slatki tip u busu. Mlađi od mene. Bahato razgovara s mamom na mob. Kapica. Niži. Izgriženi nokti na malim prstima. Baš je smiješna tema
Bila bi zanimljiva da se radi o takvim slučajnim susretima koji su rezultirali nečim
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 23:28   #9
jedan tip uvijek ulazio u moj bus prije dva mjeseca ujutro oko pola 9, onako odijelo, sav tip top
drugi tip uvijek kod folnegovićevog naselja ulazio isto tako ujutro, visok, kosa mmm, naočale, ma sav još mi je on u srednjoj školi bio neko vrijeme na zamjeni, ali vrlo kratko tako da me nije upamtio, sad bi si bili baš taman
ne nadam se naći ih ovako, ali eto
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 23:34   #10
Quote:
Webeto kaže: Pogledaj post
U ovoj temi postajte opise ljude koje ste zamijetili negdje u gradu, cesti, dućanu, bilogdje...opišite što detaljnije njihov izgled, mjesto gdje su se nalazili i možda Vam odgovore....
Da, to će se desiti.

Moto - "Ne radite ništa.
Postajte na forumu."


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 23:37   #11
Pred tri tjedna, dvojka, od Glavnog prema Krivom. Jedan od onih dečkova sa kovrčavom crnom kosom i porculanskom facom. Pjevala sam sa svojim plejerićem, a on je imao svoje slušalice u ušima, pa je mislio da njemu nešto govorim. Skinuo slušalice, al dok sam se ja uključila, on je već skužio da nisam njemu ništa govorila, pa smo se blesavo smješkali još pola minute, dok nisam sišla.

: sreća:
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 01:48   #12
Kakva je to porculanska faca? I zašto ti se to sviđa?
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 01:57   #13
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Onda je neki stariji lik skužio da se gledamo Pa je onda on gledao mene, pa sam ja gledao njega šta gleda, pa je onda on malo gledao nju kako gleda mene, pa sam ja opet gledao nju pokušavajući učiniti da me zaboli kurac za njegovo gledanje nas.
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 02:06   #14
ekonomski faks, cura visine 170 cm, prekrasna smeda ispeglana kosa, prelijepe oci i usne, super tijelo, bila je obucena, gleda ona mene gledam ja nju
ah da i zaboravio sam da sam joj vec prisao i dogovorili smo kavu
e pa zato dragi moji da ne bi ovdje pisali poduzmite nesto
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 02:12   #15
A kad ste vi na ekonomiji pre jebači
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 02:32   #16
I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
To see me lookin' back at you
__________________
Što djeca postanu kad odrastu?
dream operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 03:06   #17
Quote:
dream operator kaže: Pogledaj post
I was lookin' back to see if you were lookin' back at me
To see me lookin' back at you
01.01.2010 već datum govori da ćemo se pronaći
...ma otplesah jedan ples u zadru s momkom u bijeloj kosulji, jedan poljubac, jedan osmijeh...i onda razlaz nisam se kasnije pojavila u drugom kaficu gdje sam trebala doći...alimajkeminisamjakriva
pa eto, ako se prepoznas
leigurana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 03:23   #18
joj mene i nakon godinu dana muči frajer koji me zaustavio nasred cvjetnog trga, nakon što sam kupila šugave fornete i sretno navalila na njih. dečko savršen, kosica lagano razbarušena, široko mi se osmjehuje i zaustavi se i zaželi dobar tek a ja prasnula u smijeh i odjurila.

i tek kasnije skužila kako zapravo nema baš nečeg u toj mojoj glavi.
jasamprinceza! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 09:01   #19
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Kakva je to porculanska faca? I zašto ti se to sviđa?
Ne znam zašto mi se to sviđa. To znači imati porculansku kožu, lijepu. Onako, kao lutke. Kad se zacrveni da to izgleda kao od akvarela.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:18   #20
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto mi se to sviđa. To znači imati porculansku kožu, lijepu. Onako, kao lutke. Kad se zacrveni da to izgleda kao od akvarela.
Ovako nešto?

tcog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.