Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2011., 00:29   #81
Vidim, voditeljica se korigirala večeras, manje upada i daje više prostora gostima... ali zbilja su dosadni, svi se slažu, divno je, podupiru se, doslovce su mogli i kolače i kavu mi dati pa da imamo veseliju atmosferu, jer ovako ispada mrtvački
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 00:34   #82
Evo uspjeli su se proslavit sa ovim prilogom o Wall Streetu. Boze, kakva neprofesionalnost

sto kaze ugledni gost BBC-a, gotovo je sa Eurom, ha?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 01:09   #83

Evo pet komada za svih pet sudionika emisije "Peti dan", u novoj sezoni s konja na magarca

Srećko Horvat...daj me mojne...evo uvodi on malo humora u emisiju reče..
Kod voditeljica mi se sviđa usklađenost crvenih naušnica, crvenog ruža, crvenog remena i crvenih čarapa (boju očiju ne vidim jer joj zbog ultra turbo cool frizure šiške idu u oči ). Rujana rulz!
__________________
Što želi propasti, treba pustiti da propadne.
Mag is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 14:44   #84
Voditeljica se doista skulirala. Valjda više nema tremu.
Ali nije baš da se slažu u svemu. Je li netko uočio facu Srećka Horvata kad je onaj Raspudić išao veličati hrvatsku policiju, da je civiliziranija od američke jer se fino ophodi prema prosvjednicima? Horvat reče da su njega proljetos zgrabili za vrat i skoro zadavili. Onda je Raspudić shvatio da nema pojma o čemu govori i priznao da je prosvjede vidio samo na snimkama.
Horvatu treba odati priznanje što nije pola emisije uništavao Raspudića zbog te provale. Zapravo je bio previše pristojan.
Tangerine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 14:49   #85
ja se sjećam da je jedan od njih krenuo pričati vic, to je dosta dugo trajalo,
pa je onda pričao isti taj vic ali je promijenio priču, i na kraju je ispričao treći vic
niko se nije nasmijao, nikakva reakcija sugovornika, a i on je djelovao kao da to priča bez ikakve volje
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 00:06   #86
srećko iritantan u svojoj gradsko-gerilskoj ufuranosti, plus što je in klous tač vit his feminin sajd ; čačinovićka mumlja, ne kužim uopće šta govori ; onaj čaldarović samozatajan, neodređen pa i nezainteresiran; nino zgodan
a voditeljka beživotna štreberica....da nino nije tako dobarrrr, ne bi mi palo na pamet gledat taj kružok.
najnovija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 00:56   #87
Stara ekipa mi je bila zanimljivija, prekidali su jedni druge, upadali u riječi, nervirali se, smijali, baš ona prava rasprava.

Ovi su beskrvni totalno, možda i oni živnu u narednim emisijama.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 20:10   #88
meni samo nije jasno kako se nitko nije sjetio pozvati dražena lalića.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 12:24   #89
Ne sviđa mi se voditeljica, a ni gosti.

Bolje mi je bilo s Milanom.
Uummaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 13:13   #90
Bolja je bila stara ekipa. Tada nisam htio propustiti niti jednu emisiju, a sada me uopće više ni ne zanima.... Ne gledam više Peti dan.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 13:21   #91
da, ovo bi bilo življe da vodi branimir bilić

mislim, neki ljudi jednostavno nisu govornici, nisu televizični valjda, obrazovani su, mogu okej pisanim putem ukovirit svoje stavove, ali nino raspudić u kombinaciji sa čačinovič i voditeljicom koja je super cura, ali je drvena od treme, sorrry

veća mi je fora bila gledat starog gnjusa leticu kak podjebava


srečko mi je on se bude prvi otkravio
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 19:36   #92
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Bolja je bila stara ekipa. Tada nisam htio propustiti niti jednu emisiju, a sada me uopće više ni ne zanima.... Ne gledam više Peti dan.
Ni ja više ne gledam, a prije sam skoro svaku.
Uummaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 16:14   #93
žalim

Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Bolja je bila stara ekipa. Tada nisam htio propustiti niti jednu emisiju, a sada me uopće više ni ne zanima.... Ne gledam više Peti dan.
Jednako i kod mene..Uopće mi nije sjela ova ekipa..
Šteta, ovakvih emisija je i inače premalo, i onda je naprave negledljivom..

Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 00:03   #94
Napredak - nema voditeljice. Jos da maknu ova 4 gosta...
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 00:05   #95
to je i meni palo na pamet.. na kraju će raspudić razgovarati sam sa sobom
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 00:05   #96
Koja je svrha rasprave u kojoj se svi sugovornici nalaze na istom djelu spektra uz sitne nijanse?
Mislim, osim indoktrinacije?
Allahu_Akbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 00:19   #97
Ovi poluintelekti ne znaju o cemu pricaju. Malo prije je receno u prilogu da je Paulson CEO J.P. Morgana i da su zbog njega ljudi ostali bez para. Kakva glupost. Ovi biser bi trebali bar godinu dana provesti u privatnom sektoru pa da bar imaju nekakvu spoznaju o tome kako svijet funkcionira. Koji biseri. Puno zuje, malo meda daju.
jsauger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 00:29   #98
Ma njima je sve to isto. Na koncu da su svi razmišljali poput Paulsona ne bi ni došlo do nekretninskog balona.

Njihova razmišljanja su tipična za akademsku kastu. Žive pod staklenim zvonom, odmaknuti od realnosti stvarnog života. A budući da su svi filozofi i sociolozi s FFZG tu je jak utjecaj marksizma i ljevih ideja.
Allahu_Akbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 00:39   #99
Quote:
Allahu_Akbar kaže: Pogledaj post
Ma njima je sve to isto. Na koncu da su svi razmišljali poput Paulsona ne bi ni došlo do nekretninskog balona.

Njihova razmišljanja su tipična za akademsku kastu. Žive pod staklenim zvonom, odmaknuti od realnosti stvarnog života. A budući da su svi filozofi i sociolozi s FFZG tu je jak utjecaj marksizma i ljevih ideja.
Pogodio si u bit. Sa oba odjeljka.

Sad su jos poceli o tome da su honorari pisaca premali. Pa nek si nadju trziste, ljude koji ce citati to sto pisu i biti spremni to platiti. Jel to tolko tesko shvatiti?
jsauger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 01:09   #100
Najbolji trenutak emisije je bio kad je Horvat počeja čitat pjesmu Jure i Bobana i slavodobitno zaključija kako se zbog izvođenja te pjesme danas ne ide u zatvor. To je bio odgovor na neku Raspudićevu pjesmu koja je bila protiv Tita, a zbog koje je autor (1981.) valjda išao u zatvor. Onda Horvatu feministica tvrdi da se i zbog Jure und Bobana u Jugoslaviji išlo u zatvor. Ludilo.

Zanimljivo mi je kako među ovom intelektualnom elitom ti postaješ desničar ako si protiv Tita, bez obzira na stav o Srbima, Paveliću itd. Nema neutralnog stava. Kažeš da nije dobro što je Tito kriv za masovne zločine i progone, a protupitanje bude: znači tebi je drago što je u Jasenovcu stradala srpska nejač?

Nadežda govori da je i ona u mladosti bila protiv Tita jer on, po njenom mišljenju, nije bio dovoljno lijevo.

Izvrstan trash petkom oko ponoći!
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.