Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2011., 20:19   #81
Inace ne uzimam nikakve suplemente niti sam ih uzimao, mislim da sve potrebno postoji u hrani pa eto samo me zanimalo a to sam i mislio da se ne isplati.

Tunu ne jedem jer sam gledao nekakav prilog o zivi u tuni, kao ona pojede sve manje ribe pa ziva iz svih riba ode u tunu...

Srdele mogu proc definitivno
Terence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 21:43   #82
Quote:
cretino kaže: Pogledaj post
Zanimljiva opaska; zagovornici low-fat dijeta trebali bi imati na umu da se svi anabolički steroidi u ljudskom tijelu (osim retinoidne kiseline) sintetiziraju iz KOLESTEROLA. Znači, kroničan nedostatak "loših masnoća"------>smanjena anabolička sposobnost muskulature.
To opet ne znači da trebaš neke veće količine masti jesti.
Već samo u piletini,posnom,wheyu i ostalim malomasnim izvorima proteina koje ćeš konzumirati tijekom dana nakupi se čist dosta zasičenih masnoća,negdje 20g sigurno,a to je već čisto dosta.
Večinu potrebnog kolesterola ionako jetra sama proizvede.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:25   #83
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
To opet ne znači da trebaš neke veće količine masti jesti.
Tako je. Ne valja ni u čemu pretjerivati. No, zašto ne bih jeo govedinu, svinjetinu i punomasni sir? Na to mislim kada kažem "treba jesti masno". Ne mislim da treba forsirati masnoće, nego ne panično bježati od svega što je masno. Naravno, postoje i high fat, low carb dijete koje funkcioniraju sasvim dobro. Ja sam više-manje na takvom režimu.
Malo radi anegdote: moji nono i nona (djed i baka, jel) su jeli najčešće meso (bilo kakvo), ribu, povrće i fermentirane mliječne proizvode uz riblje ulje kao dodatak prehrani. Nono je umro u 91, skoro netaknutog zdravlja, nona ima 87 i dobro se drži. Dan danas mi govori: Ne razumijem zašto mladi danas ne jedu masno. Pa masno čuva zdravlje. Svi su počeli poboljevati kada je došao onaj margarin (s izrazom gađenja na licu), a počeli izbjegavati životinjske masti
cretino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 13:07   #84
ja kad sam radio keto jeo sam i svinjetinu, i kobasice, jaja, tvrde sireve... stara me naravno slala na pretrage jer ''to tvoje hranjenje ne moze biti zdravo''
naravno sve u redu uz povecan volumen eritrocita. doping, yo XD
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:52   #85
Upravo o tome pričam, ne izmišljam toplu vodu. Uostalom, neki dan sam stavljao svoje slike na slike forumaša, a one govore same za sebe. Iako jedem izrazito masno, imam jako nizak bf, čak i manjak kila, a krvna slika je toliko dobra da je zapanjila doktoricu.
cretino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:18   #86
Quote:
Nietreink kaže: Pogledaj post
definitivno premalo za debljanje.
I meni tako izgleda
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 10:46   #87
Uzeo si u konzumu zobene,2 po 500 g,citao sam i da su zdrave,a i jos si me vise uvjerio sa postom na strani iza. Nego,htio sam pitati kako ih jedete,nasao sam neki recept na netu,prokuhao sam ih u mlijeku,dodao jabuke i meda jos na kraju,i nije lose ispalo al sam htio imat vise varijanta,a ne samo jedno te isto jest. Prije sam ih jednom prokuhao u vodi i dodao meda,isto negdje procitao da je dobro i skoro ih ispovracao,odvratniju stvar u zivotu nisam pojeo,pa sam htio pitat za vas nacin
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:07   #88
stavim zobene u zdjelu, prelijem mljekom/vodom
koja filozofija
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 13:26   #89
Recept za udebljavanje

Moj cilj je udebljati se u mjesec dana. Imam 160 cm i teška sam 48 kg, a voljela bih imat 55 jer tada najbolje izgledam, osobito u licu. Najviše me i muči to što mi se na licu sve vidi i svi mi kažu da se suzilo, pa želim to promijenit.

Molim neku dobru dušu da mi da točno raspored od jutra do večeri koje sastojke bih obavezno trebala koristit (npr. znam da navečer mlijeko s medom), pa da se toga držim. Znači ono ne sad mahunarke ovo ono, nego baš konkretno koju bi trebala ujutro, koju navečer, i naravno da su te namirnice dostupne a ne sad neke za koje moram puno izdvojit. Po mogućnosti normalne namirnice koje inače uvijek imamo u svojoj kuhinji (Mc Donalds svaki dan dođe preskupo, a i nije zdrav).

Puno hvala
mediagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 13:36   #90
Pa draga nema puno mudrolije, jedi sto vise, sto češće, i sto vise bjelancevina, kardio vjezbe izbaci skroz ako ih uopce i radis, uglavnom bit je da budes u kalorijskom suficitu
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 13:42   #91
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
Pa draga nema puno mudrolije, jedi sto vise, sto češće, i sto vise bjelancevina, kardio vjezbe izbaci skroz ako ih uopce i radis, uglavnom bit je da budes u kalorijskom suficitu
Dosta jedem, samo ja sam vegetarijanka pa je možda u tome problem? Mislim da nije jer jedem dosta tjestenine, sira i krumpira. Il je problem možda u zdravlju, dosta stresno živim i bila na jednoj operaciji prije 2 god i od onda nikako da se udebljam, nije da baš ne jedem! Jedem, osobito kad sam na faksu, dva puta dnevno menza, obavezno čokolada, u stanu još svašta jedem i to dosta kasno, jedino ne jedem redovito, tj. u isto vrijeme svaki dan. Pokušavam nać problem da ga mogu rješavati. Stvarno se hoću udebljati. I to već jako dugo.
mediagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:01   #92
Quote:
mediagirl kaže: Pogledaj post
Dosta jedem, samo ja sam vegetarijanka pa je možda u tome problem? Mislim da nije jer jedem dosta tjestenine, sira i krumpira. Il je problem možda u zdravlju, dosta stresno živim i bila na jednoj operaciji prije 2 god i od onda nikako da se udebljam, nije da baš ne jedem! Jedem, osobito kad sam na faksu, dva puta dnevno menza, obavezno čokolada, u stanu još svašta jedem i to dosta kasno, jedino ne jedem redovito, tj. u isto vrijeme svaki dan. Pokušavam nać problem da ga mogu rješavati. Stvarno se hoću udebljati. I to već jako dugo.
Probaj uvesti neko vježbanje da dobiješ malo na kvalitetnijoj/mišićnoj masi, nisu svaki kilogrami jednaki. Al da, nema kila bez puno hrane.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 19:01   #93
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
buraz, ja sam prkjucer maznuo 13 jaja... cjelih... prije spavanja sam 9 komada roknul jer sam bil u minusu sa kalorijama... jaja i posni = zakon
po objedu je max iskoristivo 5 jaja - ostalo je samo prošlo kroz crijeva.
lobor995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 21:59   #94
mršavice - savjeti za vježbanje i prehranu

pozz svima imam problem, premrsava sam i visoka, ravna kao daska i sve sto pojedem ide mi u trbuh voljela bih se udebljati ali i raditi neki program vjezbanja koji ce mi pomoci definirati tijelo, povecati guzu i noge. ima li ko kakvih slicnih iskustava ili rjesenja za ovakav problem, preporuke za vjezbe ili prehranu? stalno polemike o mrsavljenju a ja se samo zelim zdebljaaat, pomagajtee
jeny632 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 22:13   #95
Koliko si visoka?

Probaj se raspitati kod trenera tajlandskog boksa. To bi definitivno pomoglo za definiciju, a i s vremenom dodati masu. Ali biti će riječ o mišićnoj masi, uz koju možeš očekivati i malo jača ramena, a trbuh će otići s vremenom. Zaboravio sam spomenuti i jačanje nogu.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 20:28   #96
visoka sam 179cm
jeny632 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 21:06   #97
Quote:
jeny632 kaže: Pogledaj post
pozz svima imam problem, premrsava sam i visoka, ravna kao daska i sve sto pojedem ide mi u trbuh voljela bih se udebljati ali i raditi neki program vjezbanja koji ce mi pomoci definirati tijelo, povecati guzu i noge. ima li ko kakvih slicnih iskustava ili rjesenja za ovakav problem, preporuke za vjezbe ili prehranu? stalno polemike o mrsavljenju a ja se samo zelim zdebljaaat, pomagajtee
malo si se krivo izrazila , jer pod pojmom zdebljati se misli povećati udio masnog tkiva , ti želiš ojačati , odnosno povećati udio mišićne mase ...
povećaj tjelesnu aktivnost , baziraj se na mišiće koje želiš ojačati , jačanjem trbušnih mišića ''smanjt'' će ti se trbuh ...
nakon treninga ''nahrani'' mišiće sa bjelančevinama ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 02:13   #98
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
malo si se krivo izrazila , jer pod pojmom zdebljati se misli povećati udio masnog tkiva , ti želiš ojačati , odnosno povećati udio mišićne mase ...
povećaj tjelesnu aktivnost , baziraj se na mišiće koje želiš ojačati , jačanjem trbušnih mišića ''smanjt'' će ti se trbuh ...
nakon treninga ''nahrani'' mišiće sa bjelančevinama ...

Uz to promjeni obavezno prehranu, jer vjerojatno sranje jedes, bulking hrana se zna tocno sta je, te sto uz nju ide, kakva vrsta treninga/rekreacije i to, toga se drzi i sve ce biti 5
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 11:14   #99
Jel bih trebao nabaciti koju kilu, imam 185cm i 66kg?
antonio545 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 21:44   #100
dođi jest kod moje babe...
antipaticna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.