Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2015., 18:26   #281
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
PŽK nije mjesto za biranje moda. Kao što vam je više puta rečeno, o tome odlučuju članovi administracije. Vi možete predložiti. Predložili jeste, to je to.
Jao, Nica, čemu tako brutalan odjeb?
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 18:44   #282
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
PŽK nije mjesto za biranje moda. Kao što vam je više puta rečeno, o tome odlučuju članovi administracije. Vi možete predložiti. Predložili jeste, to je to.
Bilo bi lijepo da se okaniš patronizirajućeg tona i birokratskih frazetina i počneš konstruktivno i sadržajno razgovarati s dugogodišnjim forumašima na podforumu na kojem si se izvolila postaviti za moderatora unatoč tomu što niti te tko zvao, niti te tko tu želi. Ne, ti i tvoje frendice koje migriraju s podforuma na podforum ne znate bolje od njih i zahvaljujući vašem bajnom sustavu izbora podforum je otprilike dvije godine imao moderatorski tandem koji čine mod koji se pojavljuje toliko često da je već valjda postao urbana legenda i modica koja se samopostavila na temelju svoja četiri i pol četerska posta. To što konačno jesi našla starog-novog moda, ne amnestira te od odgovornosti za stanje u kojem podforum još uvijek jest.
__________________
Hoće li forum umeti da peva kao što su sužnji pevali o njem?
Zekoslawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 18:50   #283
Quote:
Zekoslawa kaže: Pogledaj post
Bilo bi lijepo da se okaniš patronizirajućeg tona i birokratskih frazetina i počneš konstruktivno i sadržajno razgovarati s dugogodišnjim forumašima na podforumu na kojem si se izvolila postaviti za moderatora unatoč tomu što niti te tko zvao, niti te tko tu želi. Ne, ti i tvoje frendice koje migriraju s podforuma na podforum ne znate bolje od njih i zahvaljujući vašem bajnom sustavu izbora podforum je otprilike dvije godine imao moderatorski tandem koji čine mod koji se pojavljuje toliko često da je već valjda postao urbana legenda i modica koja se samopostavila na temelju svoja četiri i pol četerska posta. To što konačno jesi našla starog-novog moda, ne amnestira te od odgovornosti za stanje u kojem podforum još uvijek jest.
Ja bih glasao protiv tvojeg kandidata samo zbog ovog tvojeg posta, ma kakav taj kandidat bio.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 18:57   #284
Ja i nemam kandidata, pa je i nebitno kakav je i tko bi protiv njega glasao.

Radi se naprosto o kroničnom nepoštovanju ovoga podforuma i pripadajućih forumaša. Ovakvo lupanje vratima pred nosom i odjebavanje po kratkom postupku jednostavno je nepristojno.
__________________
Hoće li forum umeti da peva kao što su sužnji pevali o njem?
Zekoslawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 19:14   #285
Forumaši ionako ne sudjeluju u izboru moderatora pa je onda još manje bitno tko bi od njih glasovao za ili protiv, jer se to, je li, ne bi ni dogodilo.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 19:35   #286
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ja bih glasao protiv tvojeg kandidata samo zbog ovog tvojeg posta, ma kakav taj kandidat bio.
Uopće ne sumnjam, ali i ti bi konačno trebao shvatiti da ovo nije podforum Ženskog kutka pa da i ovdje oblačiš haljinice i čipkice.
Ima nas još koji ne želimo biti uštrojeni jer imamo što riskirati.
Ako ne možeš pomoći, molim te lijepo - nemoj ni odmagati.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 22:36   #287
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Uopće ne sumnjam, ali i ti bi konačno trebao shvatiti da ovo nije podforum Ženskog kutka pa da i ovdje oblačiš haljinice i čipkice.
Ima nas još koji ne želimo biti uštrojeni jer imamo što riskirati.
Ako ne možeš pomoći, molim te lijepo - nemoj ni odmagati.
Idi, popij si nešto, Judolino. Ne trabunjaj.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 22:49   #288
Judolino i Emericzy, sad bih vas jako lijepo zamolila da prestanete s osobnim prepucavanjima.
__________________
"..ono, alisa u zemlji cudesa izgleda kao prirucnik formalne logike", ..a unda
Registar izdajnika
Pjesma nad pjesmama
Ista dy Ajelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 22:57   #289
Quote:
Ista dy Ajelo kaže: Pogledaj post
Judolino i Emericzy, sad bih vas jako lijepo zamolila da prestanete s osobnim prepucavanjima.
Evo, prestajemo - nakon čak dva posta osobnog prepucavanja!

Vlaaast, daj mi vlaaast....

Jel se osećamo jaki, a? Onak, ko Stalone, a?


Čestitam ti na izboru za moderatoricu. Kak se na hrvatskom kaže the witches coven?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 23:04   #290
A mislim, ono, fakat uspješno nastavljam tradiciju vreće za napucavanje.

Tko je sljedeći?
__________________
"..ono, alisa u zemlji cudesa izgleda kao prirucnik formalne logike", ..a unda
Registar izdajnika
Pjesma nad pjesmama
Ista dy Ajelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 23:35   #291
Quote:
Zekoslawa kaže: Pogledaj post
To što konačno jesi našla starog-novog moda, ne amnestira te od odgovornosti za stanje u kojem podforum još uvijek jest.
Zapravo ne samo podforum. Ali ovo najvjerojatnije nije mjesto za raspravu o tom pitanju, to jest takvo mjesto uopće ne postoji. Pa neka bar negdje bude zapisano.
__________________
MmeTipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 23:52   #292
Quote:
Ista dy Ajelo kaže: Pogledaj post
A mislim, ono, fakat uspješno nastavljam tradiciju vreće za napucavanje.

Tko je sljedeći?
No dobro, to ti je za dobrodošlicu, šta ja mogu kad sam krkan pa se ne znam cmakati u obraze.

To ti je ko ono u osnovnoj, kad se ošišaš, pa ti lupaju čvenge...

Ajde, dobrodošla, uzmi metlu i napravi reda!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 11:52   #293
Quote:
Ista dy Ajelo kaže: Pogledaj post

Tko je sljedeći?
Moja malenkost. Imam pitanje. Misliš li doista sama čistiti ovaj deponij toksičnog otpada nekada poznat kao DZ dok tvoji kolege paradiraju popisom moderatora ko golubi gaćani?
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 12:48   #294
Nisam mislila sama. Mislila sam da će forumaši zainteresirani za dobrobit DZ-a pomoći na svoj način - otvaranjem zanimljivih tema, sudjelovanjem u raznim temama, ne samo ovoj. Ali očito je mnogo zanimljivije iskoristiti nekakvu promjenu da se prigovara kako nije idealno, pa zato i ne valja.

Meni se činilo da se želi unaprijediti DZ, a ne promijeniti administracija cijelog foruma i prinicipi na kojima se forum vodi. Sasvim sigurno nisam očekivala osobne obračune preko mojih leđa. Nađite drugu budalu za iskorištavanje.

Hvala lijepa i doviđenja.
__________________
"..ono, alisa u zemlji cudesa izgleda kao prirucnik formalne logike", ..a unda
Registar izdajnika
Pjesma nad pjesmama
Ista dy Ajelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 12:54   #295
Nisam li ti rekao da se ne živciraš zbog foruma?
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 13:49   #296
Daj, stvarno nemoj. Ako ti budeš gubila živce zbog sitnih podjeba tko će srediti ovaj zapušteni kutak? Konkretno, mislim na ovakav plankton. To bi trebalo strpljivo (r)educirati prije no što izraste u punokrvne nacifašističke somine.

A takve ribice stvarno nemaju što tražiti u ovom ljupkom akvariju. Nije dovoljno opismeniti narod, treba se razračunati s rasizmom i šovinizmom maskiranim u znanost.

Nu, eto divne teme. Tu stvarno ima svačega.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 14:01   #297
Sad je kasno krive Drine ispravljati, ali za nove teme trebali bi vrijediti znanstveni kriteriji. Plus ono Lastanovo: poštuj zakone Republike Hrvatske i nemoj se ponašati kao šupak. Citiram po sjećanju, moguće da sam grublje sročio naputak.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 14:52   #298
Nije šupak, nego seronja.
Riječ je o tome da ih na ovom poluotoku valja imati na oku.
To katkad zahtijeva malo grublji pristup a ne znam hoće li Elli za to imati volje i želuca. Pritom treba paziti da PDF ne postane presterilan.

Zajeban je to posao. Zato se i nudim. I dalje.

Ako me netko smatra trolom spremna sam javno objaviti presliku svih svojih kartona.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 15:33   #299
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Moja malenkost. Imam pitanje. Misliš li doista sama čistiti ovaj deponij toksičnog otpada nekada poznat kao DZ dok tvoji kolege paradiraju popisom moderatora ko golubi gaćani?
Bila sam na mobu kad sam ovo vidjela i žao mi je bilo što nisam odmah mogla reagirati. Odmah sam predvidjela da će Ista onako reagirati, a kako bi drugačije?

Daj mi objasni samo što točno tebi znači bilo da je odgovorila "da, mislim sama" ili "ne, ne mislim sama"?

Recimo da misli sama. Što tad? Krv ćemo joj piti zato što ne stiže?
Recimo da ne misli sama. Što tad? Krv ćemo joj piti što drugo dvoje moderatora ne upregne i prisili?

KOja je svrha tvog upisa? Obeshrabriti ju? Natjerati ju da se povuče? Ne misliš valjda da ona ima moći bilo sve odraditi sama u trenu oka, bilo druge moderatore upregnuti.

Pa jebote.

Dobili smo moda, i to sjajnog moda. Al ajmo ju odmah potčkaljivati. Ajmo njoj kvocat zato što nam je bolje nego li nam je bilo bez ijednog.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 15:40   #300
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Bila sam na mobu kad sam ovo vidjela i žao mi je bilo što nisam odmah mogla reagirati. Odmah sam predvidjela da će Ista onako reagirati, a kako bi drugačije?

Daj mi objasni samo što točno tebi znači bilo da je odgovorila "da, mislim sama" ili "ne, ne mislim sama"?

Recimo da misli sama. Što tad? Krv ćemo joj piti zato što ne stiže?
Recimo da ne misli sama. Što tad? Krv ćemo joj piti što drugo dvoje moderatora ne upregne i prisili?

KOja je svrha tvog upisa? Obeshrabriti ju? Natjerati ju da se povuče? Ne misliš valjda da ona ima moći bilo sve odraditi sama u trenu oka, bilo druge moderatore upregnuti.

Pa jebote.

Dobili smo moda, i to sjajnog moda. Al ajmo ju odmah potčkaljivati. Ajmo njoj kvocat zato što nam je bolje nego li nam je bilo bez ijednog.
A uberi tek ovo "ne znam hoće li Elli imati volje i želuca". U prijevodu "ja bih to bolje".

Elli, ne daj se otjerati.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.