Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2007., 21:00   #21
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
Oprosti kaj se smijem, ali ja sam si ga zamislila!

Čuj, taj je fakat neugodan! Takvom je najbolje kad je trijezan otvoreno reći i ispričati kaj je radil, kak se ponašao, reći mu da vam se to ne sviđa, pa nek si on misli, možda, možda se i posrami, ne znam. Kaj ti je neugodno to reći? Pa njemu bi trebalo biti neugodno do kraja života! O kultureeeee...
ma nije da n to radi mrtav pijan,svjestan je on toga to je najgore
on valjda misli da je fora
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 21:05   #22
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
ma nije da n to radi mrtav pijan,svjestan je on toga to je najgore
on valjda misli da je fora
A-ha! On je model pijanca-agresivca dakle!

Groooozna mu je fora! Fuj! Pastir jedan!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 21:07   #23
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
A-ha! On je model pijanca-agresivca dakle!

Groooozna mu je fora! Fuj! Pastir jedan!
steta jer je fakat inace ok decko
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 21:09   #24
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
steta jer je fakat inace ok decko
da, vjerojatno ima kocnice kad je trijezan, popuste kad malo popije...
bas me zanima na kojem pasnjaku je rastao...
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 21:30   #25
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
Sorry al ne mogu se sloziti s tobom - ja volim svoje prijateljice, i isto tako postujem njihov izbor decka/zarucnika/muza i naravno da ih zovem u paru jer se i inace druzimo u paru i ne vidim sta je u tome lose. Ono sto je ovdje problem da je rijec je o pojedinicima (ili bolje receno pojedinkama) koje su zlobne i zato ih ne zelimo na vjencanjima, a opet tako cemo povrijediti nekoga do kog nam je stalo. Nema tu savrsenog rjesenja. Ja sam izabrala sutjeti jer mislim da je u ovom slucaju sutnja zlato, al kao sto rekoh na oprezu sam i definitivno necu dati toj napuhanki da mi pokvari moj dan.

Medjutim nema smisla da zbog jedne osobe kaznjavam i druge koji nisu krivi i koji su mi ok, a koje sam eto igrom slucaja upoznala na taj nacin da su postali par s nekim kog znam otprije.
ja se sa druzim sa svojim frendovima,a ne sa njihovim parovima i najgore mi je kad netko vucara para sa sobom kud trebalo i ne trebalo.nije da ne postujem njihov izbor, no ako su prijateljev par ne znaci da ce automatski postati moji prijatelji tim vise sto te sve veze traju kratko....ovo je naravno samo moje misljenje i moje zivotno iskustvo i ne zelim nikome sada soliti pamet jer nema idealnog rjesenja. ako se ti i inace druzis sa svima njima onda ih naravno i zovi...no cudi me kako trpis inace tu kokos, tj. da li ona uvijek izlazi van sa tobom i tvojim frendom ili on i ti izlazite samostalno? da njemu prishapnesh sto te muci? ako ti je frend skuzit ce i postovat tvoju zelju.ipak je vase prijateljstvo trajnije od njegove veze, ne? ko zna dal ce veza uopce potrajat....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 10:46   #26
Quote:
lolita11 kaže: Pogledaj post
ja se sa druzim sa svojim frendovima,a ne sa njihovim parovima i najgore mi je kad netko vucara para sa sobom kud trebalo i ne trebalo.nije da ne postujem njihov izbor, no ako su prijateljev par ne znaci da ce automatski postati moji prijatelji tim vise sto te sve veze traju kratko....ovo je naravno samo moje misljenje i moje zivotno iskustvo i ne zelim nikome sada soliti pamet jer nema idealnog rjesenja. ako se ti i inace druzis sa svima njima onda ih naravno i zovi...no cudi me kako trpis inace tu kokos, tj. da li ona uvijek izlazi van sa tobom i tvojim frendom ili on i ti izlazite samostalno? da njemu prishapnesh sto te muci? ako ti je frend skuzit ce i postovat tvoju zelju.ipak je vase prijateljstvo trajnije od njegove veze, ne? ko zna dal ce veza uopce potrajat....
S ovim se skroz slazem... I ja sam na puno svadni isla bez svog decka... pa nismo sijamski blizanci.
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 11:39   #27


joj kak sam ljuta...

lijepo svima pricamo kako imamo prisno vjencanje s ljudima koje poznamo i s kojima nam je super

I danas, zovem jednog frenda od staraca da potvrdi dal dolazi samo s kćerkom ili s curom (sumnjala sam da ce doci al nisam htjela bit nepristojna)
i sad mi on kaze dolazimo kcerka, njen decko i ja WTF!!??

I kaj da kazem, ja kazem ok, hvala sto si javio i mislim si joooooooj sestricne i jos tak neki svi dolaze bez decka al ova damica (za koju uopce nisam prizeljkivala da dodje) dovodi pratnju :asshole:

uf
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 15:54   #28
dobro je znati- imenovati na pozivnicama one koje zovem... pišem... thanx!
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 18:00   #29
mene pak brine nešto totalno drugo...

ako ste s nekim ljudima bili u savršeno prisnim odnosima jedno vrijeme svog života i onda ste se udaljili, zbog jednostavno sudbinski različitih puteva, što poslovnih, što privatnih...tako da ste nekako dalji, nikako posvađani, samo nekako svi u svojim malim svijetovima...
jer zamisliti svadbu bez tih ljudi je prosto nezamislivo jer su vam srcu jako, jako dragi, ali nezamisliva je i činjenica sad se pojaviti na pragu tih istih ljudi mašući s pozivnicom......
šta raditi lipe moje pametne žene...??
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:11   #30
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
mene pak brine nešto totalno drugo...

ako ste s nekim ljudima bili u savršeno prisnim odnosima jedno vrijeme svog života i onda ste se udaljili, zbog jednostavno sudbinski različitih puteva, što poslovnih, što privatnih...tako da ste nekako dalji, nikako posvađani, samo nekako svi u svojim malim svijetovima...
jer zamisliti svadbu bez tih ljudi je prosto nezamislivo jer su vam srcu jako, jako dragi, ali nezamisliva je i činjenica sad se pojaviti na pragu tih istih ljudi mašući s pozivnicom......
šta raditi lipe moje pametne žene...??
Pozvati ih na svadbu
Ne vidim problem. Zašto ti je to nezamislivo? Ako se niste posvađali, zakačili, zavadili, nego razišli zbog obostranih okolnosti, sigurno će im biti drago da se ponovno ''spojite'' u ovakvom povodu

Imam i ja jednu frendicu, živimo ulaz do ulaza, a vidimo se 4x godišnje, ako se zvijezde poklope.
U osnovnoj smo bile najbolje frendice, u srednjoj se lagano udaljile zbog škole, obveza i nekih drugih ljudi, ali smo i dalje tu i tamo zajedno izlazile i ispijale kavice, a na faksu se zatrpale sa svih strana i počele se sve manje viđati

Ona sad ima svoj život, a ja svoj. Ali svadba bez nje? Nema šanse.. ni moja bez nje, ni njezina bez mene. Za nju znam da je uvijek tu, pogotovo kad zagusti, a isto ona može očekivati i od mene.
Za mene je to pravo prijateljstvo - moći računati na nekog, iako ta osoba nije u mogućnosti uvijek biti pored tebe
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:37   #31
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
Pozvati ih na svadbu
Ne vidim problem. Zašto ti je to nezamislivo? Ako se niste posvađali, zakačili, zavadili, nego razišli zbog obostranih okolnosti, sigurno će im biti drago da se ponovno ''spojite'' u ovakvom povodu

Imam i ja jednu frendicu, živimo ulaz do ulaza, a vidimo se 4x godišnje, ako se zvijezde poklope.
U osnovnoj smo bile najbolje frendice, u srednjoj se lagano udaljile zbog škole, obveza i nekih drugih ljudi, ali smo i dalje tu i tamo zajedno izlazile i ispijale kavice, a na faksu se zatrpale sa svih strana i počele se sve manje viđati

Ona sad ima svoj život, a ja svoj. Ali svadba bez nje? Nema šanse.. ni moja bez nje, ni njezina bez mene. Za nju znam da je uvijek tu, pogotovo kad zagusti, a isto ona može očekivati i od mene.
Za mene je to pravo prijateljstvo - moći računati na nekog, iako ta osoba nije u mogućnosti uvijek biti pored tebe
potpisujem! ja sam se ujedinila ponovo sa nekim svojim dragim starim prijateljima nakon skoro pa 6 godina sto se uopce nismo vidali.to je bilo vrlo emotivno sa objes strane i strasno mi je bilo drago sa njima podijeliti svoju radost....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 00:15   #32
Quote:
Scarllet O'Hara kaže: Pogledaj post
Stao napraviti kada nekoga ne zelite u svatovima a on je pratnja nekoj osobi koju zelite?

Situacija je ovakva, zajednicki frend ima odnedavno curu koju ja ne mogu podnjeti vec duzi niz godine (ulizica je, gadura, traca me i to otvoreno i sl.)
Prijatelj (njen decko) je sasvim ok i dobar i s dragim i samnom i njega smo svakako htjeli zvati ali ja nju NE ZELIM na svojoj svadbi... kako to izvesti?

Da li je netko od vas imao slican problem?
Pa što te briga!! pozoveš ih, i ako je ona iti malo pametna neće doći ne tvoje vjenčanje!A ako dođe, barem ćeš se imat kome smijat!
drack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 00:54   #33
Scarllet,
imamo sličnu situaciju. Jako dobar frend od dragog ima dugogodišnju curu (mada su kad se sve zbroji i oduzme sa svim silnim prekidima zajedno oko 2-3 godine) koja se ponaša otprilike tako slično prema meni. Obzirom da još ne žive skupa, odnijet ćemo njemu pozivnicu, bz ikakvih uputa, pa ako ona smatra za shodno doći - neka dođe, nakon svega "predivnog" šta je izrekla o meni... Dragom je previše stalo do frenda da bih ja imala volje i želje tu istjerivati neku pravdu...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 09:13   #34
Provincijalka... ja bi ih svakako pozvala... slazem se s onim sto kazu mayo i lolita... Ja tako imam jednu sestricnu (u drugom koljenu)... i kad smo bile mladje smo bile jako bliske... ali kako zivimo daleko (zivjeli smo daleko i prije nego sto sam se ja preselila).. jednostavno smo se udaljile... Ali ja nju zovem na svadbu... i bila sam na njenoj... I nadam se da ce doci.
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 09:15   #35
Mi smo imali sličnu situaciju odnosno od Dragog jedan od najboljih frendova iz srednje škole smo mislili zvati na vjenčanje, ali to je tip koji non stop govori Dragom što ću mu ja, može on naći bolju, ljepšu, ..... dok Dragom nije puknuo film i otpilio ga, ipak me ženi. Taj tip je dolazio kod nas u stan kad želi, ostajao sam tamo dok smo mi na putu, a svaki put kad dođemo doma dočekao bi nas stan ko da je atomska bomba pala. Ugl, Dragi je jednom puknuo na njega i rekao da je to prijateljstvo završeno, a pazi sad! tip priča da ako ja ne želim da se Dragi druži s njim i ako ne želim da on dolazi k nama u stan, oni se mogu nalaziti vani. Pošizila sam! Nisam Dragom a rekla hoće li se ili neće družiti s njim, a ovi sad tako blebeće. Sad mi je drago da ga ne moram gledati na vlastitom vjenčanju, a da je pozvan, on bi došao, pokušavao biti u centru pažnje i maltretirao sve oko sebe jer je on, glavni i najvažniji, bez obzira što je pričao o meni. ma sad bi ga
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 09:21   #36
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
jer zamisliti svadbu bez tih ljudi je prosto nezamislivo jer su vam srcu jako, jako dragi,
mislim da im se trebas na vratima pojaviti s ovom recenicom, a ne "masuci pozivnicom"

onaj tko bi u tome nasao nesto lose stvarno bi bio kamenog srca.

pozovi ih, mislim da ce tu biti puno emocionalnih trenutaka.

ja imam neke cure koje ne vidjam skoro uopce, al bit ce na popisu
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 12:11   #37
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
Je li moguće očekivati od te cure da sama neće htjeti doći?


Ne vjerujem..

To joj je dobra prilika da pokupi nove traceve, pa sumnjam da bi ju propustila.

Ali nema sanse da ona dode, pa i pod cijenu da ispadnem najveca kuja na svijetu


Bilo je jos puno slicnih scena s njene strane, tako da


Imam dobru ideju- mozda prekinu do tada, a ako ne, upoznavat cu ga sa svim svojim single frendicama pa mozda neka upali
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 12:34   #38
Quote:
txiki kaže: Pogledaj post
Kako je lolita vec ne jednom mjestu napomenula... Nasloviti pozivnicu samo na tu osobu... i kada te pita da li su parovi pozvani reci da u principu radite malu svadbu i da ne...
i reci da i ovako imaš već previše ljudi i ne možete to financijski podnijet,i da ste neku dalju rodbinu morali izbacit s popisa pozvanih,pa zovete samo najuže što možete...jednostavno
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 19:37   #39
Quote:
funnys kaže: Pogledaj post
i reci da i ovako imaš već previše ljudi i ne možete to financijski podnijet,i da ste neku dalju rodbinu morali izbacit s popisa pozvanih,pa zovete samo najuže što možete...jednostavno
Imate pravo curke
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:27   #40
mislim da svi u društvu imaju neke nepoželjne goste , ne baš drage cure od frendova i sl.ali ..... kozna ,možda se odnosi i poprave nakon vjenčanja.
Mene najviše brinu neki ljudi koji su skloni ekscesima, a ja kao perfekcionista..........uf, neznam kako se nositi s tim.nekad me stvarno uhvate živci....ja se trudim oko organizacije a onda čujem neke ljude kako pričaju o nekim oblokavanjem,povračanjima,bakljama.a moram se iskulirati,znam.
Joj,znam da me vi razumijete.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.