Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2012., 17:25   #1321
Kako je Bihi bila tužna nakon Nihalinog sloma...



...na večeri se ispričala, i znamo koga osvojila nije moga skinit pogled s nje...



Inače, mislim da je ovo prvi iskreni osmijeh kojeg je Bihi uputila Behlulu..



...kad usporedimo to s ovim pogledom na početku večere (p.s. tu mi je prekrasna!)

Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 17:57   #1322
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Da jeBihter stvarno volela Behlula i da je zelale biti sa njim, jednostavno bi se razvela od Adnana i pokusala stvoriti zivot sa Behlulom. Jer ipak, ona je bila ta koja je bila udata, koja je htela i ljubav strasnu, onu vanvremensku kad ti celo telo zudi za nekim..
voljela je ona njega..onako kako žena voli muškarca..iskreno, žudeći, trepereći..
ona i je željela sve sa njime, ali za tango je potrebno dvoje, zar ne?
on je taj koji je bježao od nje, ne ona..
i u ovoj seriji je izvrsno pokazana ona psihološka razlika između muškarca i žene- žena će uvijek slijediti svoje srce, ne obazirući se na druge, ići će glavom kroz zid, hrabrije, k'o don quijote na vjetrenjače, dok će nad muškaracem prevladati razum..
on se previše obazirao na okolinu..mada smatram da je to bio samo paravan za njegov kukavičluk..

Quote:
Aphrodite kaže: Pogledaj post
Ha tu se ne bih baš složila.... Nije njoj novac na kraju bitan, ona da je ostavila Adnana, ostala bi sama i to je ono što nije mogla podnijeti..
da..s time da treba još uzeti u obzir podneblje, njihov mentalitet..
zato je i rekla- kad se vrata otvore, za nju nema više života (karikiram točnost riječi) i jednom je fidevs rekla da joj napakosti- kad se sazna, koja će to sramota biti i za tebe..
i da su krenuli u realizaciju, vjerujem da je ona bila spremna i na tu sramotu, samo da se oni ostvare, da je bhl postupio drugačije..ah, koliko su žene jače od muškaraca

Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
To sam i htela reci. Ona je bila ta koja e bila kukavica, a ne Behlul.
ne..daleko je ona bila od kukavice..

Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
voljela bi vidjeti scenarij kako bi Behlul u paralelnom svijetu izgledao u braku sa Nihal, tj. bi li izgledao gore nego u ovom kraju..onako, iz znatiželje, kopka me to..
kopnio bi u sebi..umro vrlo brzo..

Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
(p.s. tu mi je prekrasna!)
meni je prekrasna u epizodi koja vrlo brzo slijedi..
crne grilonke i bijela haljina..prekrasna..
i u toj epizode, netko je spomenuo njihovu kompatibilnost odjeće-
ona crne grilonke, bijela haljina, a bhl- crna majica, bijela vesta..
ima tu nešto sa oblekom..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 17:57   #1323
Behlul još uvik zafrkava ...



...i opjevana scena u hodniku...

Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:00   #1324
Thumbs up

Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Mislim da nisu ni bili zadivljeni, samo iznenađeni njenom iskrenošću i time što je otvoreno upotrijebila taj naziv za koji svi oni znaju. I posluga u kuhinji ih tako zove. Nije se uvijala, rekla je kakve su stvari, da je teško biti Firdevsina kćer, i zbog nje same i podsmijeha društva. Bihter je bila za prodaju kuće, tad joj je i Firdevs rekla da će prije umrijeti nego doživjeti takav poraz. Tak da ja nisam tako shvatila, ona proživljava posljedicu majčine tuge zbog poraza Melihove grupe (tako je F. u onom flashbacku nazvala gubitak kuće, svega) tj. njen pokušaj samoubojstva, nesreću.
Bravo, baš si lijepo to objasnila.

Odnos Adnana i Bihter mi je dobar. Ona se baš super ponaša prema djeci, a Adnan zna sve o njenom odnosu s majkom i daje joj potporu. Puno pričaju, ona daje savjete njemu, a on njoj.

Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Sjecate se epizode kad Behlul govori Bihter da je voli, i onda naidje Adnan i sve to cuje i poslije je pita na koga je mislio, na Elif ili na Nihal ona kaze na Nihal i onda je Adnan isao razgovarati sa Behlulom i rekao mu da moze biti sa Njihalom, bla bla ... Da je tada Bihter rekla da je rijec o Elif neke stvari bi MOZDA bile drugacije.
Slažem se. Ta glupa rečenica:"Behlul je rekao da voli Nihal." je sve zakomplicirala. Firdevs bez nje ne bi apsolutno ništa postigla. Vjerojatno se nećete složiti sa mnom, ali zbog te rečenice Behlul je doveden pred gotov čin. Jer poslije je bilo teško povući tu rečenicu.
Da bar Bihter nije rekla da je riječ o Nihal.

Zadnje uređivanje Marina 07 : 04.05.2012. at 18:08.
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:05   #1325
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
...na večeri se ispričala, i znamo koga osvojila nije moga skinit pogled s nje...


Inače, mislim da je ovo prvi iskreni osmijeh kojeg je Bihi uputila Behlulu..
Bihi mi je u jučerašnjoj epizodi na večeri bila čok guzel, super je ta haljinka
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:09   #1326
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
i u toj epizode, netko je spomenuo njihovu kompatibilnost odjeće-
ona crne grilonke, bijela haljina, a bhl- crna majica, bijela vesta..
ima tu nešto sa oblekom..
Sjećam se epizode kad je mislim, Bihi išla pobaciti njegovo dijete pa je on imao majicu Burn Baby Burn. Simbolika ili..?
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:10   #1327
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ta glupa rečenica:"Behlul je rekao da voli Nihal." je sve zakomplicirala. Firdevs bez nje ne bi apsolutno ništa postigla. Vjerojatno se nećete složiti sa mnom, ali zbog te rečenice Behlul je doveden pred gotov čin. Jer poslije je bilo teško povući tu rečenicu.
Zašto je Bihter rekla da je riječ o Nihal!?
Totalno idiotski potez s Bihine strane. Ali opet, možda je to ta autodestruktivna
crta koja je na kraju i ubije. Možda je samu sebe na taj način kaznila...

Inače, meni je Nesrin tako urnebesan lik. Onako sva glomazna, mrga
živčana (pogotovo kad dođe Katja). Ako ona digne ruku na tebe, jadna ti majka
Bilo mi je super kad je oponašala Matmazel. A i u prošloj epizodi kad je govorila o Firdi



....S druge strane, ova mala je sve samo ne simpatična



...ali zato je ona

Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:15   #1328
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Sjećam se epizode kad je mislim, Bihi išla pobaciti njegovo dijete pa je on imao majicu Burn Baby Burn. Simbolika ili..?
nema što drugo biti..očito simbolika..
sumnjam da bi im se baš toliko puta potrefilo..

ti si ekspert za slike (ja ne znam stavljati slike )
mislim da je 9 epizoda..kad je ona u toj bijeloj haljini i crnim grilonkama..
jako lijepa haljina..i ona u njoj..
možeš ju staviti?
bila je tad i arsen kod njih, slušali su nihal na klaviru (bihter je naravno došla na kraj- kraljica )
firdevs je bila još u kolicima..znači, neka vrlo bliska epizoda..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:19   #1329
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
.

Inače, meni je Nesrin tako urnebesan lik. Onako sva glomazna, mrga
živčana (pogotovo kad dođe Katja). Ako ona digne ruku na tebe, jadna ti majka
Bilo mi je super kad je oponašala Matmazel. A i u prošloj epizodi kad je govorila o Firdi
Od one posluge meni se Nesrin najviše sviđala. Možda jest najveća kunduričina, ali bar me nije živcirala svojom pojavom i facom ( za razliku od Đemile, Katje, onoga vozača što je zamijenio Bešira).
Nesrin uvijek vesela i nasmijana, čak bih rekla da mi je i lijepa. ( sigurno ste sad pukli od smijeha)

Ne zamjeram posluzi toliko to njihovo tračanje, ipak nisu zlonamjerni ( osim Đemile).
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:19   #1330
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
Potpuno se slažem. Tek kad sam vidjela turske serije shvatila sam koliko sranje su one meksičke. Mene je sram što sam gledala one retardirane serije. U turskim je sve bolje, ustvari sve je savršeno, od glumaca, glume pa do scenarija, stvarno paze na svaki detalj. Priče su tako stvarne, realne i sve ima smisla.


slažem se! točno ovo! mene također nekad uhvati totalni sram i neugoda kad se sjetim kako sam mogao gubiti vrijeme i gledati one serije, riječ retardirano je stvarno blaga
nikad više! NIKAD!
to su klišeji nad klišejima tamo, sve je užasno režirano, kamera, glumci histeriziraju, od glume nula (al čast iznimcima), ne paze uopće na detalje, ma turske su sa tim mehiko sranjima neusporedive. nemoš to dvoje staviti u rečenicu nikak.

Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Počelo je hehe. 'Koristi majčino stanje kako bi vas pridobila' luđakinja. Stvarno moraš bit uvrnut za pomislit takvo nešto. Plus bacanje stvari u naletu bijesa zbilja zna bit najgore derle.
pa i sama Bihter je tu večer izjavila da je potpuno ravnodušna prema majci dok je ležala u krevetu kad ju onako gleda i da bi rađe da umre, tako da je Nihal i pogodila
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:28   #1332
Quote:
tweety baby kaže: Pogledaj post
Adnan je Behlulu stric, zar ne? Pa šta nije on onda u rodu sa Nihal i ne kužim kako je onda moguć brak između njih ?
mislim da je kod muslimana brak izmedju rodbine moguc,nek me neko ispravi ako grijesim

ma ja ne znam ko bi uoce htio biti s tom Nihal
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:32   #1333
cure, jel' ovo parfem koji joj je on darovao?
http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...Q9QEwAw&dur=27
probao ga tko?
negdje su zabilježili rekordnu prodaju
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:32   #1334
TheProvense - misliš na ovu?

http://www.youtube.com/watch?v=r2trsI-sOR0&t=12m17s
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:48   #1335
Quote:
trnoruža kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod iščekivanja, ja čekam ono zveckanje ključevima nakon njegovih zaruka
I da, onaj pokazni poljubac na stubištu s Elif, da kod Bihter probudi apetit
Ali polako, bolje da se koncentriramo na ovdje i sad, epizodu po epizodu
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post


Ajme kizlar pa ovo je za poludit. I meni su ovo super scene, moram dodat još jednu, ono poslije onog kad bude bolestan, pa sutradan u Firdinoj sobi ga Bihi pita je li temperatura pala, a on kaže "Duštu, duštu", pala je. Kako ih je Firdi onda ošicala i paljbu po Bihi ispalila.



Evo našla sam scenarij


Duštu duštu




Baksana
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:50   #1336
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
da
kako je lijepa haljina..ponajviše ovaj gornji dio
http://www.google.hr/imgres?q=bihter...r:5,s:43,i:173
prekrasna! i haljina i ona..
i jako lijepo joj stoji plava boja..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:55   #1337
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
...na večeri se ispričala, i znamo koga osvojila nije moga skinit pogled s nje...



Inače, mislim da je ovo prvi iskreni osmijeh kojeg je Bihi uputila Behlulu..

Ayme i ovdje su divni.
Ovaj razgovor za stolom i "Duga" su ga osvojili!

Kad bolje razmislim puno toga značajnoga, da ne kažem sve se događalo u Villi za i oko stola.
Ustvari i ne znam koja mi je favo scena, ima ih hrpa.
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:08   #1338
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Kažu neki da je prava meksička sapunjara.
I lagano mi idu na neku stvarčicu. Tako mene moje druge ubjeđuju da je nekakvo Popadalo Lišće vrh od serije, reala, bla bla. Tačno k'o Njihalo, ne vide da ne dopiru do mene s tim ubjeđivanjem, da me ni Lišće ni Ezel ni te trice ne zanimaju, da se ja 500 puta vraćam na moju seriju i scene a one za listopadnim drvećem odplakale i kapat, eto koliko je dobro.


Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=cCVwI...eature=related
Jedan od meni boljih uradjenih. Srceparajuce...
Ah, postacu jos i pateticna, bolje da idem spavati Ova zaludjenost nece nikad proci.
Ovo sam ja sinoć rekla. BiB su tragično okončali ali mi smo još tragičnije. Ulazimo u drugo ljeto s njima, pedalamo, komentiramo, cmoljimo, pizdimo.
Ja se bojim prestat ih gledat imam osjećaj prestat ću bit romantična.
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:18   #1339
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ta glupa rečenica:"Behlul je rekao da voli Nihal." je sve zakomplicirala. Firdevs bez nje ne bi apsolutno ništa postigla. Vjerojatno se nećete složiti sa mnom, ali zbog te rečenice Behlul je doveden pred gotov čin. Jer poslije je bilo teško povući tu rečenicu.
Da bar Bihter nije rekla da je riječ o Nihal.
Nisam sve pročitala što ste napisale, međutim, samo jedan osvrt na ovo boldano.
Da, ta glupa rečenica je dobrim dijelom doprinjela komplikovanom odvijanju događaja no, Behlul je imao situacija i situacija sam se izvuć iz te priče.
Npr. ono na imanju, pred ulaznim vratima, njegov i Adnanov razgovor, ama yok, on je k'o pizduh zatrokirao. Počeo knegle gutat kad je Firdi izašla.
Također ono na stepenicama kad je prvi put izgovorio "Naš grijeh", kad se Bihi sjbla, tj. i on se raspo, samo Njihalo nije prepoznala tugu u njemu i da nešto nije ok. Tad je, u razgovoru sa Njihalom, bio nejasan. Sve nešto da ne povrijedi, da ovo-ono, pa počne trkeljat bezveze, a Mala, k'o hepo-kocka, pali se gori.

Imao je Behlul hrpetinu prilika da kaže, "Dur, kakva Nihal, kakvi li bakrači", niti bi nju zaveo ni povrijedio nikoga. Ne u onolikoj mjeri.
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:23   #1340
Quote:
a Behlul, znao je da kako god okrene, njemu se ne piše dobro... jer ako ne završi s Nihal, tko zna kako i kada će završiti s Bihter, a to mu je bio gorući problem trenutno, a opet itekako je bio svjestan da ako uzme Nihal da nikad neće biti zbilja sretan...mislim da je podsvjesno za sve krivio Bihter i zato se ponašao prema njoj odvratno, jer njemu nije bilo pomoći zapravo, a ona se mogla jednostavno rastati i glatko pobjeći iz pandži Ziyagilovih, početi novi život s nekim trećim ako se ništa ne sazna, a on ne
ovo možda ima smisla za behlula.... zanimljivo, nisam nikada razmišljala na ova način, otvorila si mi vidike.
Quote:
i u ovoj seriji je izvrsno pokazana ona psihološka razlika između muškarca i žene- žena će uvijek slijediti svoje srce, ne obazirući se na druge, ići će glavom kroz zid, hrabrije, k'o don quijote na vjetrenjače, dok će nad muškaracem prevladati razum..
ovo stoji, al ja sam sigurna da su i otišli da bi kraj bio isti..kao primjer navodima anu karenjinu, otišli, mogu biti sretni al ne mogu, previše je života uništenih zbog njihove sreće, kako su sebični, uvijek bi jedno drugom prigovarali, optuživali, ona njemu ne bi vjerovala jer je kurviš, on njoj jer je prevarila muža...sve bi opet nastvailo u krug, možda bi onda čak završili kao therese i laurent...
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.