Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 14:32   #861
Quote:
Zašto sumnjaš?
Firma dobro posluje, svoj proizvodi izvozi i cijeni svoje radnike
.

Zašto sumnjam? Pa prvenstveno zato što su u 2016. imali prihod od cca 3.6mil, a dobit otužnih 360 000kn. Ne znam da li ti ove brojke šta znače ali to je daleko od DOBROG poslovanja.

Quote:
Što je najbitnije, vlasnik firme je ljudina tako da ako se kome pruži prilika raditi tamo, prihvatite
.

Prosječna neto plaća za 2016. je bila 2800kn. Znači, prijavljeni su na minimalac (pretpostavljam da svi znamo zašto), a ostatak vjerovatno dobivaju na ruke. Ako je to tebi dobar gazda i firma koja DOBRO posluje samo naprijed

Inače ovo sve su javno dostupne informacije pa se svatko može lako uvjeriti u DOBRO poslovanje dotične firme.
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:15   #862
Pa vjeroj je tih 7000 bruto.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 00:08   #863
Quote:
Wamble kaže: Pogledaj post
Zašto sumnjaš?
Firma dobro posluje, svoj proizvodi izvozi i cijeni svoje radnike.
Što je najbitnije, vlasnik firme je ljudina tako da ako se kome pruži prilika raditi tamo, prihvatite.
A ti si radio ili radis tamo? Mislim glupo kaj te tak direktno pitam, ali zvucis emocionalno investiran u firmu sto znaci da imas neka pozitivna iskustva. Meni je za sad sve full cudno tamo, od testova kaj sam rjesaval, intervjua, opisa posla...

Mislim ak je tak kako kazes, blago meni!
assassinator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:35   #864
Quote:
assassinator kaže: Pogledaj post
A ti si radio ili radis tamo? Mislim glupo kaj te tak direktno pitam, ali zvucis emocionalno investiran u firmu sto znaci da imas neka pozitivna iskustva. Meni je za sad sve full cudno tamo, od testova kaj sam rjesaval, intervjua, opisa posla...

Mislim ak je tak kako kazes, blago meni!
Znam ljude uključene u Stype CS.

Pero je zaboravio spomenuti da je godinu prije bila prijavljena dobit od 2,5 milijuna kuna, a u 2016. je postao pametniji.
Wamble is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 23:05   #865
Quote:
Wamble kaže: Pogledaj post
Znam ljude uključene u Stype CS.

Pero je zaboravio spomenuti da je godinu prije bila prijavljena dobit od 2,5 milijuna kuna, a u 2016. je postao pametniji.
Misliš počeo je muljati?

2015. je imao promet preko 10mil, 2016. godine 3mil. To se gazda opametio pa je "proizvodnju" skresao za 7mil kuna?
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:22   #866
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Misliš počeo je muljati?

2015. je imao promet preko 10mil, 2016. godine 3mil. To se gazda opametio pa je "proizvodnju" skresao za 7mil kuna?
Nisi baš pametan momak, zar ne?

Link

Kada i ako budeš počinjao posao u Hrvatskoj, brzo ćeš shvatiti da je pametnije prebaciti ga drugdje.
Nemaš nikakve informacije, ali bitno da si ovdje svašta nasrao.
Wamble is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 14:35   #867
Quote:
Nisi baš pametan momak, zar ne?
Ne baš ali zato, na svu sreću, imamo pametne ljude poput tebe pa nema razloga za brigu


Quote:
Link

Kada i ako budeš počinjao posao u Hrvatskoj, brzo ćeš shvatiti da je pametnije prebaciti ga drugdje.
A sad ti meni, pametni čovječe, reci kakve to veze ima sa činjenicom da je svih 8 u firmi prijavljeno na minimalac i da se za njih plaćaju minimalni doprinosi?

Quote:
Nemaš nikakve informacije, ali bitno da si ovdje svašta nasrao.
Onda ti neće biti problem od tog "svašta" izdvojiti koje sam to netočne informacije iznio? Nije ih prijavljeno 8 ili nisu prijavljeni na minimalac?
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:12   #868
pozdrav, iznad prosjecna placa u hr i velika ponuda poslova me zainteresirala za prekvalifikaciju u IT sektor

pošto krecem od pocetka volio bi da me iskusniji upute odmah u startu na što da cijam, s kojim poslom je lakse dobiti posao, raditi i vani ako jednog dana pozelim otic, visina place s godinama iskustva i to sve. ugl razumijete sto zanima

nude se tečajevi:

web programer
web dizajner
java
računalni programer internet aplikacija

vi iskusni, da krecete od nule. sto bi izabrali na mom mjestu?

ako ima ikakve veze, da napomenem. mag.oec sam koji preferira suhoparne brojke naspram nekakvog kreativnog marketinga.

hvala unaprijed na pomoci
registracija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:17   #869
Osobno bi rekao Java. Možda kao jezik nije tako zanimljiv kao neki novi jezici ali ima jako dobar ekosustav i prevladava u velikim firmama. Ako znaš javu posao možeš naci i kod nas i vani.
Noctifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:35   #870
Quote:
registracija2 kaže: Pogledaj post
pozdrav, iznad prosjecna placa u hr i velika ponuda poslova me zainteresirala za prekvalifikaciju u IT sektor

pošto krecem od pocetka volio bi da me iskusniji upute odmah u startu na što da cijam, s kojim poslom je lakse dobiti posao, raditi i vani ako jednog dana pozelim otic, visina place s godinama iskustva i to sve. ugl razumijete sto zanima

nude se tečajevi:

web programer
web dizajner
java
računalni programer internet aplikacija

vi iskusni, da krecete od nule. sto bi izabrali na mom mjestu?

ako ima ikakve veze, da napomenem. mag.oec sam koji preferira suhoparne brojke naspram nekakvog kreativnog marketinga.

hvala unaprijed na pomoci
Java, Linux, Git mi se čine kao dobar core set vještina za početnika.
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 22:41   #871
Quote:
assassinator kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Ima netko bilo kakvih informacija o firmi Stype CS?

Naime prijavio sam se tamo za IT tehničara.... bil sam na razgovoru danas i navodno sam prošao, kao imat ću prvo probni rok. Doduše lik mi uopće nije spomenuo do kada će trajati taj probni rok niti kada ću potpisati ugovor...i još mi je rekao da bi mi početna plaća bila oko 7000 kn....malo sam se šokirao iskreno. Ako netko ima bilo kakva iskustva neka podijeli. Hvala!
Bok!

Da li bi mi mogao približiti postupak testiranja/razgovora u tvrtki Stype CS?
Da li si se u meduvremenu zaposlio u toj firmi?
Moze i PM.
mrn1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 16:03   #872
Quote:
assassinator kaže: Pogledaj post
A ti si radio ili radis tamo? Mislim glupo kaj te tak direktno pitam, ali zvucis emocionalno investiran u firmu sto znaci da imas neka pozitivna iskustva. Meni je za sad sve full cudno tamo, od testova kaj sam rjesaval, intervjua, opisa posla...

Mislim ak je tak kako kazes, blago meni!
assassinator ja bi sutra trebal ici na taj intervju pa ak mi mozes dat kakav info?
zagorac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 11:27   #873
Zasto nema nikakvih povratnih informacija za Stype ?
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.