Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 49 7.21%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 66 9.71%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.53%
Muško sam, jesam 159 23.38%
Muško sam, nisam ali bi htio 281 41.32%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.85%
Glasovatelji: 680. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 12:57   #1461
Isto stvar kao i slične stranice

Poslano sa mog ASUS_T00J koristeći Tapatalk
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:05   #1462
Quote:
kamikaza vg kaže: Pogledaj post
Ima li solo cura na toj stranici? Koliko vidim stranica je vise za parove.
Ima, ali naravno vrlo malo. Više ima solo tipova i parova.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:21   #1463
Quote:
kamikaza vg kaže: Pogledaj post
Ima li solo cura na toj stranici? Koliko vidim stranica je vise za parove.
Pitam suprugu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:08   #1464
fruits je jedina stranica koja koliko toliko valja.
nasli smo par parova tamo i zacudo curu jednu. i upoznalise i proveli vrijeme zajedno.
preporuka napokon nakon smokve i laznih profila
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:10   #1465
To je zato jer dobar dio ljudi uopće ne zna za FFruits, za razliku od Smokve
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 16:44   #1466
Ma sa svim tim portalima je ista priča, dođe novi, jedan swinger javi drugome i tako u početku je veliki dio "pravih" i kada postane poznatiji navalu iste budaletine i fakeovi kao na svim drugim portalima.

Dok nema osobne prijave kao da šalješ kopiju "osobne" ili da se moraš javiti na telefon ili na cam i to kod paravojnih naravno oboj ništa od svega toga.
U nekim velikim stranim portalima imaš 3-4 vrste provjere i po tome dobiješ status i tako možeš poprilično biti siguran da drugi par nije fake.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:11   #1467
Ma na ovim prostorima bi to teško funkcioniralo. Imaš masu paranoičnih parova koji misle da bi ih svak zajebao, izdao i sl... ''Vani'' to ide puno opuštenije i lakše...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:15   #1468
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Ma na ovim prostorima bi to teško funkcioniralo. Imaš masu paranoičnih parova koji misle da bi ih svak zajebao, izdao i sl... ''Vani'' to ide puno opuštenije i lakše...
Pa kada se vanka svi više brigaju oko svojih problema. A hrvatska je van Zagreba loše naseljena, pa moraš odmah naprimjer iz Splita u Zadar ili slično da se smatraš "sigurno". I to skupa je loša kombinacija.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:26   #1469
Da, tako je. Ovdje je mentalitet takav, svi se boje šta će susjedi reći da saznaju... Svi se više zanimaju tuđim problemima nego svojim.
Upravo to, najveći problem je što u svom gradu ne možeš naći nekog da se zabaviš na malo drugačiji način.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 20:56   #1470
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ima, ali naravno vrlo malo. Više ima solo tipova i parova.
Ajd..probat cemo..
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 21:48   #1471
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Da, tako je. Ovdje je mentalitet takav, svi se boje šta će susjedi reći da saznaju... Svi se više zanimaju tuđim problemima nego svojim.
Upravo to, najveći problem je što u svom gradu ne možeš naći nekog da se zabaviš na malo drugačiji način.
Nisam bas siguran da je za sve sto se trazi to tocna izjava.

Npr. bisexualnih cura u postotku imas manje, a bisexualnih cura koje su za sex u troje s parom, jos manje.

Samo zato sto je cura bi, ne znaci da voli u troje.

U velikim gradovima je lakse naci nesto, zbog vece populacije, ali svakako ima mjesta gdje sex nije tabu kao u HR pa to olaksava stvari dodatno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:25   #1472
Slažem se naravno, uvijek ima koja iznimka.

Za muške je apsolutno teško ući u taj svijet logično, ali ako si u paru najbitnije je upoznati prave ljude i onda to ide lagano...

Swing je i ovde sve popularniji, iako ih ima još uvijek dosta koji su nesigurni u to, sve je lakše ući u taj lifestyle ako si ozbiljan i znaš šta tražiš...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 02:37   #1473
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Da, tako je. Ovdje je mentalitet takav, svi se boje šta će susjedi reći da saznaju... Svi se više zanimaju tuđim problemima nego svojim.
Upravo to, najveći problem je što u svom gradu ne možeš naći nekog da se zabaviš na malo drugačiji način.
Pa kada nemamo gradove osim Zagreba.
U Splitu svak nekako svakoga pozna.
Ne pozna direktno tebe nego zna te preko 5 Kutjeva ali te zna.
Ma to ti je onaj Asterix kojemu žena skupa radi u firmi x sa mužem od Marije.

A Split nam drugi grad po veličini.

U Njemačkoj ti je valjda isto veća mogućnost da nekoga poznatog vidiš u swingerclubu 50-150km dalje od doma nego u onome 5km od doma. ;-) ali ipak imaš više gradova i više mira. Ali i tu je malo selo, malo selo.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 07:08   #1474
Thumbs up

Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
Slažem se, ali bit' ''u troje'' jest da dvoje zadovoljavaju jednog.
Zanimljivo bi bilo probati.
Yoni Zagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:12   #1475
Ima tu svačega,
svakakvih razmišljanja,
od moralizatorskih do iskrenih.
Činjenica je da je to stil života koji se polako "instalira" i u našim sredinama,
istina polako, ali postoji.
__________________
B F Y Wife
aromat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:47   #1476
Thumbs up

Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Prije same odluke da tražite treću osobu za trojac najbolje bi bilo pričati otvoreno o tome. I to ne samo jedan razgovor, uz sex bi bilo zanimljivo napaljivati se i pričati o tome, tu se možete nekako opustiti ali treba o tim stvarima ozbiljno popričati hladne glave. Dogovoriti sve ako bi kojim slučajem nešto pošlo krivo, ako bi neko bio ljubomoran i to.
Da ne bude poslije svađa i šta sve ne. Ako vam se ne svidi, ok probali smo, nije to to idemo dalje, a ne odmah svađa i raskid. Glavni problem kod takvih stvari je komunikacija i to ona iskrena.
Pravi stav
uvijek preporučujem,
i naravno ,ako je veza stabilna i imate povjerenja jedno u drugo,
ljubomora tu može svašta..
__________________
B F Y Wife
aromat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 09:52   #1477
Jednom prilikom bivsa cura i ja bili vani.. cugali zezali se plesali.. oboje bili sredeni.. vidimo solo curu u nekoj brizi i ksze cura neka popije cugu s nama.. i tako mi pijemo zezamo se.. pleše cura s njom.. plešem ja.. idemo kući i pošto mi bili blizu ona trebala taxi zvat pozovemo je neka prespava u dnevnom.. i kod kuce opet glazba zezanje.. i tako sjedimo svi u dnevnom i kaze cura ajmo se zezat i tako se počeli svi ljubit i krenulo je. Doslovno jedno jako jako dobro iskustvo.. mislim da bi svi trebali probat i iskusit to
perokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 09:59   #1478
Quote:
perokos kaže: Pogledaj post
Jednom prilikom bivsa cura i ja bili vani.. cugali zezali se plesali.. oboje bili sredeni.. vidimo solo curu u nekoj brizi i ksze cura neka popije cugu s nama.. i tako mi pijemo zezamo se.. pleše cura s njom.. plešem ja.. idemo kući i pošto mi bili blizu ona trebala taxi zvat pozovemo je neka prespava u dnevnom.. i kod kuce opet glazba zezanje.. i tako sjedimo svi u dnevnom i kaze cura ajmo se zezat i tako se počeli svi ljubit i krenulo je. Doslovno jedno jako jako dobro iskustvo.. mislim da bi svi trebali probat i iskusit to
Prekrasan san.
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:29   #1479
Ca je zivot vengo fantazija
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:30   #1480
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ca je zivot vengo fantazija
Nekome i nije.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger