Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 12:07   #11381
rasteeeee
mesojed is offline  
Old 06.12.2017., 12:12   #11382
padaaaaa
geronimo666 is offline  
Old 06.12.2017., 12:16   #11383
ma rasteeeee
mesojed is offline  
Old 06.12.2017., 12:17   #11384
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Citam sad malo o tome sto pisete....sortanje futuresa i sl pizdarije. Svi vecinom kazu: "Bitcoin ce biti stabilniji".

Mene zanima kako oni odredjuju cijenu Bitcoina prilikom kladjenja? Dali se gleda neki prosjek odredjenih mjenjacnica, ili imaju neku svoju mjenjacnicu koju uzimaju kao mjerodavnu za cijenu itd?

Brine me malo to jer, ako je za vjerovati da ce se neki lovatori kladiti na cijene, zar im nije lagano zaljuljati Bitcoin u kojem god smjeru zele kako bi dobili na kladionici? Nije bas da Bitcoin market moze popiti velik priljev ili odljev novaca samo tako.
Dal postoji mogucnost da ti veliki slonovi pocnu ljuljati brod jos jace nego sto se sada ljulja kako bi pobrali zaradu na tom ljuljanju? U smislu da ljuljanja budu rjeda, al kad se dese da budu daleko jaca.

Obični hodl korisinici ne bi trebali biti zabrinuti, ali dosadašnji "drmatori" tzv waleovi i ini bi se trebali zabrinuti......
Što se tiče "ljuljanja", oscilacije će biti manje ali češće ( imho, ne jamčim to je samo mojih 5 centi )

BRR - Bitcoin Referance Rate
http://www.cmegroup.com/trading/file...ethodology.pdf
BRRI - Bitcoin Real Time
http://www.cmegroup.com/trading/file...-version-2.pdf

__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 06.12.2017., 12:25   #11385
Quote:
Vieri kaže: Pogledaj post
Na GDAX-u koliko vidim nudi samo USA banke, svoju ne mogu naći, ili sam u krivu?
http://www.cryptobegin.com/kako-i-gdje-kupiti/

Napravi account na Coinbase , prebaci novce, pa se prebaci na GDAX uz dodatnu provjeru identiteta.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 06.12.2017., 12:31   #11386
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
padaaaaa
znaci - kupio si
Xiaomi is offline  
Old 06.12.2017., 12:33   #11387
m da. nedam im 12+k

cekam, a ko ceka...
geronimo666 is offline  
Old 06.12.2017., 12:58   #11388
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
m da. nedam im 12+k

cekam, a ko ceka...
Taj se načeka. I onda FOMO buya i whaleovi ga izdumpaju
Btw. sjećate se kad sam vam govorio o IOTI? Nisam ništa ubrao od svog ovog pumpa. TIMING the market bad fucking idea.
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 06.12.2017., 13:31   #11389
“We already store billions of dollars worth of digital assets on behalf of our customers. We serve thousands of institutions via our GDAX product, the leading digital currency exchange in the US,” said Armstrong, adding that around $10 bln in institutional money is awaiting to be invested in Bitcoin. “By some estimates, there is $10 bln of institutional money waiting on the sidelines to invest in digital currency today.”

https://cointelegraph.com/news/swedi...-80-of-us-etfs
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 06.12.2017., 13:41   #11390
Kakva zanimljiva vremena. Moram priznati da nisam mislio da ce uskoro biti zanimljivije nego sto je bilo kad je spajko u 12. mjesecu 2013. i padao mjesecima nakon toga.
stjepan21 is offline  
Old 06.12.2017., 14:05   #11391
Ma ne znam. Ja ne kupujem. Imam sve u altovima koji trenutno padaju... Sad da spušim i kupim BTC na ATH, nema šanse.
Big D Cro is offline  
Old 06.12.2017., 14:33   #11392
Quote:
Big D Cro kaže: Pogledaj post
Ma ne znam. Ja ne kupujem. Imam sve u altovima koji trenutno padaju... Sad da spušim i kupim BTC na ATH, nema šanse.
Kako misliš altovi padaju? Ajd danas su neki malo pali jer je BTC malo žešće potegao prema gore...ali u zadnjih tjedan dana, 8 od 10 altova koje pratim su rasli brutalno. Čekam samo ARK da krene vertikalno.
Quorgyle is offline  
Old 06.12.2017., 16:56   #11393
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
jizus.
covjek bi reko da ce ic dole sad kad ce bozic i novo leto, jer ljudi trose, a ono kita...

neznam sta napravit. reko sam sam sebi pred par tjedana, jer napokon imam nesto ozbiljniju lovu na mjenjacnici, da necu preko 8500$ kupit. i sta sad. nekak sumnjam da ce ispod 10k ic .
na kolko kupujete? valjda ne sad na ATH-ima? il fatate ove jadne dipove?
Koliko tebi još lekcija treba? Svaki put si čekao, jesi ga ijednom dočekao nisko? Jednom od 8 puta?

Mislim da neće ispod 9000 više. Eventualno ako bude propadao skroz. Ispod 10000, moguće, ali teško i to jako kratko i jako malo.

Bolje ti je kupiti sad na 12500-13000, nego sutra za 13500 ili za mjesec na 15000+.
rocker1987 is offline  
Old 06.12.2017., 17:07   #11394
NiceHash down !

navodno je nestalo oko 6000 BTCa..
Xiaomi is offline  
Old 06.12.2017., 17:29   #11395
Malo i o ETHu.........kao potencijalnom konkurentu BTCu.......

So much fud about bitcoin for months, but not a word that ethereum is more expensive to transact then bitcoin
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 06.12.2017., 17:57   #11396
Quote:
Xiaomi kaže: Pogledaj post
NiceHash down !

navodno je nestalo oko 6000 BTCa..
Eto. I ja sam sad logiran, budan, i prodao sam sve.
100% u cashu.
I dobro. Popusio sam 10%, ali zadrzao sam dobit.
Sad sto ce bit, ne znam. Ali ja sam reagirao. Da se to dogodilo j ponoc ajde bok pola mog portfelja.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 06.12.2017., 18:14   #11397
Posto cekam da me Bitsamp verificira vec cetri dana, a treba mi bitcoin gdje ga mogu kupiti bez vecih problema a da je sigurno?
__________________
Ljudi kazu da ono sto svi trazimo jest smisao zivota. Ne mislim da je to stvarno sto trazimo. Mislim da ono sto trazimo jest iskustvo bivanja zivim, tako da ce nasa zivotna iskustva na cisto fizickom planu imati rezonance unutar naseg najunutarnjijeg bica i stvarnosti, tako da doista osjecamo blazenstvo sto smo zivi.
Joseph Campbell
alfredo nr.2 is offline  
Old 06.12.2017., 18:53   #11398
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Eto. I ja sam sad logiran, budan, i prodao sam sve.
100% u cashu.
I dobro. Popusio sam 10%, ali zadrzao sam dobit.
Sad sto ce bit, ne znam. Ali ja sam reagirao. Da se to dogodilo j ponoc ajde bok pola mog portfelja.
koga briga za te lopove u nicehashu...koliki su nam fees nabijali, ko ih sisa...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 06.12.2017., 19:27   #11399
Jesu to ovi?

Looks like the end of Nicehash, how much did you lose? self.NiceHash

submitted 4 hours ago by redrumloa

$60M in Bitcoin from users wallets transferred to a single wallet. With no communication whatsoever from NH we are left with the sobering reality they were hacked and $60M worth of users (both buyers and sellers) Bitcoin was stolen. I don't see any way NH will be able to cover these losses.

If this is all as bad as it looks, NH will quietly shutter, users will cry and gnash teeth until the class action lawsuits come.

On a side note, this total outage has shown that their Whattomine information is fraudulent. Click on either GPU or ASIC and select current revenue, current difficulty. Nicehash is still listed among the top payers in each category. How can you be among the top payers in CURRENT when you've been offline for 5+ hours?!?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 06.12.2017., 19:34   #11400
http://steamcommunity.com/games/5931...96684955433613

Hm
Shannanigans is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.