Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2013., 13:08   #1
Angry Tisak - otkup starog papira, kradja letaka?

Tiskova akcija otkupa starog papira i letaka je uzrokovala da se vise letci ne dostavljaju (ili su pokradeni prije nego ih pokupe oni kojima su namjenjeni).

Svaki kupac svojom kupovinom sudjeluje u troskovima izrade/podjele tih letaka te je kroz iste informiran o opcijama povoljnije kupnje(bar u slucajevima kad akcije nisu navlakusa, a ima i takvih ).

Dali je tiskova akcija (mozda) smisljen plan da se ljudima onemoguce informacije o povoljnijoj kupnji kod konkurencije ili je to cista slucajnost?
s1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 17:40   #2
Quote:
s1504 kaže: Pogledaj post
Dali je tiskova akcija (mozda) smisljen plan da se ljudima onemoguce informacije o povoljnijoj kupnji kod konkurencije ili je to cista slucajnost?
Nije,ali je dobar materijala za urotnike zajvere.U pitanju je konkretni novac.A tko ne bi htio konkretni novac,pogotovo onaj koji je u stalnoj potrazi za hranom..
Sloterdijck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:55   #3
Pa ne bi isključio tu mogućnost krađa ... Evo prije nekoliko dana sam nosio papir i ispred mene je bila žena koja je autom donijela oko 80kg prospekata. Nisam vidio sve ali ono što sam vidio su bili buntovi Baumax ili Bauhouse prospekata - svi iste veličine zvezavi sa plastikom (vjerojatno po 100 komada). E sada jel to višak ili to nije podijeljeno namjerno ne znam.
Bili su katalozi ljeto-jesen koje ja nisam prije nikada vidio.
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 21:22   #4
Nema urote ni zavjere.Tisak je u vladnistvu Todorica a za njega je poznato da trazi ideje od kojih ce zaraditi.
Tisak ovime dobiva prvu sirovinu izbijajuci time monopol Nove Unija papira i Pan papira na novac koji lezi u otpadu.
Otpad nije smece.To je novac i tu nista ne smrdi na podvalu osim smrdljivog novca.
Ljudi od Sforze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 23:32   #5
Samo malo.

Ako sam dobro shvatio.

Postoji netko tko se buni zato sto nema propagandnih letaka u sanducicu

Stvarno covjek je bice kojeg jednostavno na fundamentalnoj razini ne mozes zadovoljiti.

I.
igorl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 17:16   #6
Eh.
Ljudi od Sforze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 13:47   #7
Da biste došli u poziciju nedobivanja letaka morate poslati obavijest onim raspačivačima istih da više ne želite zaprimati "papirologiju".
Appalachia-n is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.