Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 14:51   #2681
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ovako iz rukava:

Suha koza- studio sculpt (satin finish, jace prekrivanje), face and body (dewy, lagano prekrivanje)

Masna,mješovita: studio fix fluid (satin finish, jace prekrivanje), prolongwear (mat finish, jace prekrivanje), waterweight (lagano prekrivanje, za finish nisam sigurna). Ima ih jos, ali nisam toliko proucavala. Cijene kod nas su ako se ne varam cca 200-250 kn. Neka me netko ispravi ako grijesim.
Sve kako je napisala Hell osim što bi na popis za suhu kožu dodala Minelaze fluid foundation spf 15 koji je srednjeg prekrivanja i ima lijepi dewy finish.

Studio fix fluid meni ima više mat finish nego prolongwear ali tu ostavljam prostora za osobni dojam (uostalom na svačijoj koži ovisi kakav će puder ispast jer ne reagiramo svi na jednak proizvod na isti način). Waterweight ima prirodni finish.

Mislim da još jedino u cijelom popisu fali Matchmaster (prirodni mat finish, srednje prekrivanje ali izgleda prirodno, koža se prozire kroz njega, ne znam kako da objasnim :/ i Next to nothing ali on nije puder više je neka nježna emulzija koja daje prirodan sjaj licu, ima jako jako laganu prekrivnu moć, gotovo nikakvu rekla bih. Idealan je za mješanje sa nekim jačim puderima da im se da taj natural glow look.

To je to I think...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:29   #2682
Sad ja ulijecem kao padobranac
koji je dugotrajniji na koži? studio fix fluid ili prolongwear?
Po nekoj logici, to bi bio prolongwear?
Tinchy_09 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 02:10   #2683
Quote:
Tinchy_09 kaže: Pogledaj post
Sad ja ulijecem kao padobranac
koji je dugotrajniji na koži? studio fix fluid ili prolongwear?
Po nekoj logici, to bi bio prolongwear?
ovisi kakvu kožu imaš. stavljaš li primer, kakvu kremu prije koristiš i kak se slaže s puderom. jel ga setaš sa ičim ili ga ostaviš "golog". teško je općenito reći. meni recimo nova verzija healthy mix-a (spominjem ovo čisto primjera radi) doslovno sklizne s lica šta god radila. drugim curama ne. a prije mi je bio odličan
Old 11.12.2017., 07:40   #2684
mješovitu, s dosta masnom t-zonom
općenito sve pudere setam, što zbog tipa kože,, pa da što duže traje, a i lijepše izgleda.
Healthy mix ne volim također, iz istih razloga... Osim što meni ni stara verzija nije baš držala. S nosa bi skliznuo dok bih iz kuće izašla..
Primer ne stavljam, krema ovisi o stanju kože (nekad voli biti i dehidrirana, ali trduim se da bude pod kontrolom)

BlaGal već si me nagovorila da uzmem studio fix powder plus i zadovoljna sam
Tinchy_09 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:17   #2685
Quote:
općenito sve pudere setam, što zbog tipa kože,, pa da što duže traje, a i lijepše izgleda.
Healthy mix ne volim također, iz istih razloga... Osim što meni ni stara verzija nije baš držala. S nosa bi skliznuo dok bih iz kuće izašla..
Primer ne stavljam, krema ovisi o stanju kože (nekad voli biti i dehidrirana, ali trduim se da bude pod kontrolom)

ajde baš mi drago da ti paše ja ispod fixa koristim prolongwear i drži mi sto godina. fix fluid nisam nikad imala tak da nebi znala jel duže traje.
Old 11.12.2017., 21:35   #2686
Quote:

S obzirom na tip kože i s čime ga fiksiraš rekla bih da prije uzmeš prolongwear. Studio fix tekući imam dojam da bi mogli djelovat preteško na licu i da ne bi moglo disat. Opet, sve ovisi koliko se čega nanese itd. ali eto, bolje spriječit nego liječit Pogotovo ako si sklona dehiraciji
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:06   #2687
Hell Blonde & polkagaist hvala na pomoći

na kraju sam uzela Studio Sculpt, pošto sam na kraju NW15 paše mi bolje prekrivanje kod njega
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:13   #2688
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ovako iz rukava:

Suha koza- studio sculpt (satin finish, jace prekrivanje), face and body (dewy, lagano prekrivanje)

Masna,mješovita: studio fix fluid (satin finish, jace prekrivanje), prolongwear (mat finish, jace prekrivanje), waterweight (lagano prekrivanje, za finish nisam sigurna). Ima ih jos, ali nisam toliko proucavala. Cijene kod nas su ako se ne varam cca 200-250 kn. Neka me netko ispravi ako grijesim.
Evo taman pročitam ovo i pomislim kako će studio sculpt biti moj idući mac puder i onda saznam da nc15 kod njega vuče na rozo.

Postoji li uopće studio sculpt koji bi odgovarao f&b c1 (jako svijetlo žućkasto)?
Lila R. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:20   #2689
Cure, koristi li neka Great Brows set za obrve?
Vise od 4 g. koristim njihov gel za obrve, al probala bi nesto drugo, laganije... s gelom vrlo lako mogu pretjerati i nije mi najbolji izbor kad se ujutro sminkam, a isto tako kad izlazim iz kuce i moram samo brzinski popuniti obrve.
Uzela bi nekakvu olovku, a i taj Great brow set mi je zaokupio paznju

Sent from my iPhone using Tapatalk
Old 19.12.2017., 19:01   #2690
Vrijedi li i dalje u MAC-u u Ilici da donesemo 6 praznih pakiranja njihovih proizvoda pa se dobije ruž na poklon?
Old 19.12.2017., 19:03   #2691
Quote:
obicna kaže: Pogledaj post
Vrijedi li i dalje u MAC-u u Ilici da donesemo 6 praznih pakiranja njihovih proizvoda pa se dobije ruž na poklon?
da
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 19:10   #2692
hvala
Old 20.12.2017., 01:34   #2693
vjerojatno je već bilo ovdje govora o tome, ali iskreno nemam vremena tražit a ako se nađe koja dobra duša da mi odgovori.
isplati li se kupovat onaj set mini ruževa, ima li ga uopće kod nas?
medgil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:13   #2694
Prosle godine su imali dva dana sniženje, mislim između Božića i NG. Zna li itko hoće li ga biti i ove godine?
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:30   #2695
Quote:
medgil kaže: Pogledaj post
vjerojatno je već bilo ovdje govora o tome, ali iskreno nemam vremena tražit a ako se nađe koja dobra duša da mi odgovori.

mene zanima isto
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 01:47   #2696
Quote:
medgil kaže: Pogledaj post
Koji? Postoje 2 vrste setova onaj veliki i mali sa 3 ruža u setu...

Veliki su im se navodno odmah rasprodali, a malih po 3 su još imali neki dan...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 23:33   #2697
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Koji? Postoje 2 vrste setova onaj veliki i mali sa 3 ruža u setu...

Veliki su im se navodno odmah rasprodali, a malih po 3 su još imali neki dan...
Ja sam mislila na veliki, nisam znala da ima i mali...
medgil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 20:48   #2698
ja sam mislila pak na mali nije mi se dalo kopati po temi, no to je ovaj Snow Ball Mini Lipstick Kit

zadnji put su me okupirali puderi i premalo vremena tako da se nisam ni sjetila pogledati jel ima
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 15:34   #2699
Veliki se isplatio jer su unutra bile njihove najprodavanije nijanse itd. i bilo je fora pakiranje, ali gledaj da se on svugdje u Zagrebu odmah rasprodao tako da ne vjerujem da ga kod nas možeš više nabavit. Set od 3 mala ruža mislim da se ne isplati jer 3 minića koštaju 409kn,a gledaj da jedan full size košta 159kn, ali to je opet relativna stvar,ako ti se sviđaju LE nijanse koje su u njemu onda go for it

Znam da su oni rasprodani u Areni isto, sad ne znam kakvo im je stanje u drugim dućanima.
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:24   #2700
Jeste vidile da najavljuju snizenje do 40% na određene artikle od 26.12. Nisam zapamtila detalje, al ukazala mi se ta obavijest na Instagramu,sad ne mogu pronaci gdje. Odnosi se na MAC ducane u ZG i u ST.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.