Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2015., 08:50   #1
Totalno fantastičan proizvod #3

S obzirom da je stara tema prešla 10000 postova, otvaram novu .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 13:29   #2
Evo ja ću prva...

Ne znam kakva je po pitanju svoje prvotne namjene, ali za ispucale usne je savršeno Brzo popravlja štetu,a cijena je mislim oko 12 kuna.

vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 14:36   #3
Potpisujem vioola,savršen proizvod za usne,već par mjeseci samo njega namazem navečer i usne su mi savrsene
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 22:36   #4
Ovaj sampon je odlican! Predivno mirise, kosa se fino rasceslja (koliko-toliko nama sa suhom kosom), kosa je sjajna i leprsava....nije za one koje imaju preblema sa osjetljivim vlasistem jer mi nista ne radi sto se toga tice...dok balzam i ulje iz ove linije idu na suprotnu temu

naaraspiru is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 22:40   #5
meni je dobar crveni iz te linije, operem prvo pranje s njim pa drugo s alba botanica i to mi je za sad najbolja kombinacija (tanka duga kosa koja se brzo masti)
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 22:53   #6
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
meni je dobar crveni iz te linije, operem prvo pranje s njim pa drugo s alba botanica i to mi je za sad najbolja kombinacija (tanka duga kosa koja se brzo masti)
Crveni iz te linije (mislim da je za farbanu) sam probala i nekako mi slijepi kosu, bude kao slipava, ali imam cudnu, suhu, frizzy, prirodnu, dugu do struka (do skora je bila i duza), kosu koja je jako zahtjevna. Jedino mi se avokado iz te linije pokazao kao dobar, jedino masku iz avokado linije nisam jos probala, ali mislim ce odgovarati mom tipu pa budem. Gore pomenuta linija je za suhu kosu, ali bas mislim da bi vise odgovarala normalnoj, pa mozda cak i masnoj
naaraspiru is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:57   #7
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
Evo ja ću prva...

Ne znam kakva je po pitanju svoje prvotne namjene, ali za ispucale usne je savršeno Brzo popravlja štetu,a cijena je mislim oko 12 kuna.


ovo je savrsenstvo za usnice!
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 22:10   #8


Ovo je bolesno dobar peeling. Cista perverzija.

Zrnca soli su sitna, sitna i to ulje sve drzi na okupu tako da se ne rasipa po kadi. Riba najbolje ikad i ostavlja blagi uljni sloj. Ne masno, kao afroditin spa peeling, nego taman da ostavi kozu predivno mekom i glatkom.

Mirise predivno i miris ostaje na kozi. :cerek
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 22:51   #9
di si ga kupila i koliko para?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 23:21   #10
Ovo čudo divno miriši! I dosta intenzivno se osjeti na koži nakon tuširanja. Ne znam koliko košta, ali pošto je Sparova trgovačka marka ne vjerujem da je puno.
http://secondolamiaopinione.altervis...gnoschiuma.jpg
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 23:25   #11
Quote:
delend kaže: Pogledaj post
Ovo čudo divno miriši! I dosta intenzivno se osjeti na koži nakon tuširanja. Ne znam koliko košta, ali pošto je Sparova trgovačka marka ne vjerujem da je puno.
http://secondolamiaopinione.altervis...gnoschiuma.jpg
Meni je super taj gel, stvarno se dugo osjeti miris.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 12:11   #12
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
di si ga kupila i koliko para?
Muller, 11 ili 12 kn, 65g. Stoji kod soli za kupanje! Ima dovoljno za dva temeljita peelinga cijelog tijela. Ostatak sam si prebacila u posudicu da mogu zatvoriti
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 15:38   #13
Quote:
delend kaže: Pogledaj post
Ovo čudo divno miriši! I dosta intenzivno se osjeti na koži nakon tuširanja. Ne znam koliko košta, ali pošto je Sparova trgovačka marka ne vjerujem da je puno.
http://secondolamiaopinione.altervis...gnoschiuma.jpg
miriši po čemu? isušuje li?
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 22:37   #14
Dobila sam iz Italije ogromnu Douglas paletu sjenki.
Ima i sav pribor za šminkanje uz par olovki za oči i usne i 4 rumenila.
Nikad u životu bolja sjenila nisam imala.
Ne spada i ne skuplja se na kapcima a i rumenila su top.
Ne znam ima li manjih pakiranja ali toplo preporučujem.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 16:31   #15
Savršena umivalica! Ne zateže lice i blagog mirisa.

Zariah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:23   #16
Lilith prirodna kozmetika - Hilibily deo (ili tako nekako se zove)
najbolji od svih "prirodnih" i polu-prirodnih dezića koje sam probala (a jesam dosta njih)
treba ga jako malo i zbog toga posudica sa "gelastom tekućinom" dugo traje. Ima neem, ulja i mislim sodu bikarbonu ili nešto slično u sebi ali kada se utrlja u kožu ne ostaje trag. Cijeli dan spriječi neugodne mirise a ako se ne znojite ekstremno šititi dobro i od znoja. Meni koja se znam znojiti jako je bolji od 95% dezića na tržištu. S tim da od ovog očekujem manju zaštitu nego kod antiperspiranta. Baš sam zadovoljna!
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 20:27   #17
Bioderma Sebium Global krema, isprobala sam ih hrpu, i po preporuci dermatologa i svašta, i na kraju došla do Bioderme. Planirala sam kupiti AKN, ali nije je bilo pa sam uzela ovu i nisam požalila, odlična!

Kikicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 15:01   #18
Zahvalna sam sto postoji ova kremica, odlicnaaaa je!!!

Jeftina i ucinkovita.
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 18:40   #19
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Zahvalna sam sto postoji ova kremica, odlicnaaaa je!!!

Jeftina i ucinkovita.
Zašto je sve koristiš. Imam je i ja.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 08:53   #20
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
Evo ja ću prva...

Ne znam kakva je po pitanju svoje prvotne namjene, ali za ispucale usne je savršeno Brzo popravlja štetu,a cijena je mislim oko 12 kuna.

Neki dan sam slučajno naišla na ovaj post i moram reći tnx. za super ideju

Meni je bila ostala jedna neotvorena tubica i baš sam mislila da ču ju dati prvoj novorotkinji u mojoj blizini ali sam sad isprobala za usne i stvarno djeluje odlično
Giovanna* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.