Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2015., 12:30   #21
ali izgleda da ukidaju tu mama liniju pa i trebalo napraviti zalihe
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 14:18   #22
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Zašto je sve koristiš. Imam je i ja.
Umjesto klasicne cinkove kreme, zelene babylove kreme, sudocrema i slicnih proizvoda. Ovo je mnogo bolje, lakse se razmazuje, brze i bolje djeluje, i kao preventiva i za zacjeljivanje, ni miris nije nimalo los. Sve u svemu, dio moje stalne postave
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 18:22   #23
Ova Revelique sjenila za oci. S-A-V-R-S-E-N-A!!!
Koristim ih skoro svakodnevno vec 5 mjeseci.
Najbolja sjenila ikad! Nema im mane.

Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:38   #24
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Umjesto klasicne cinkove kreme, zelene babylove kreme, sudocrema i slicnih proizvoda. Ovo je mnogo bolje, lakse se razmazuje, brze i bolje djeluje, i kao preventiva i za zacjeljivanje, ni miris nije nimalo los. Sve u svemu, dio moje stalne postave
Je i ja sam to primijetila da stisne ranu za jednu noć. Steže kožu bolje od ovih ostalih.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 22:10   #25
Quote:
Giovanna* kaže: Pogledaj post
Neki dan sam slučajno naišla na ovaj post i moram reći tnx. za super ideju

Meni je bila ostala jedna neotvorena tubica i baš sam mislila da ču ju dati prvoj novorotkinji u mojoj blizini ali sam sad isprobala za usne i stvarno djeluje odlično
Curke, di ste je kupile? ja sam tražila u DM ali nema
wilwarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 22:13   #26
Quote:
wilwarina kaže: Pogledaj post
Curke, di ste je kupile? ja sam tražila u DM ali nema
stoji gdje su losioni za tijelo, u onom dijelu gdje su stvari s namjenom (za celulit, strije itd.)
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 11:56   #27
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Umjesto klasicne cinkove kreme, zelene babylove kreme, sudocrema i slicnih proizvoda. Ovo je mnogo bolje, lakse se razmazuje, brze i bolje djeluje, i kao preventiva i za zacjeljivanje, ni miris nije nimalo los. Sve u svemu, dio moje stalne postave
Gdje kupujes tu himalaju?
srceko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 15:31   #28
Quote:
srceko kaže: Pogledaj post
Gdje kupujes tu himalaju?
Dm
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:19   #29
Quote:
Giovanna* kaže: Pogledaj post
Neki dan sam slučajno naišla na ovaj post i moram reći tnx. za super ideju

Meni je bila ostala jedna neotvorena tubica i baš sam mislila da ču ju dati prvoj novorotkinji u mojoj blizini ali sam sad isprobala za usne i stvarno djeluje odlično
O ovoj kremici se pisalo u pradavana vremena foruma jos, dobra je zamjena za E. Arden 8hr cream, slicne su i po sastavu i sto moze jedna moze i druga.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 23:09   #30
Ovo bi moglo ić i na dobre i jeftine proizvode, ali meni je totalno fanatstična boja za kosu! Koristila sam razne od keunea,garienra, loreala itd, niti jedna me nije ovako oduševila rezultatom. Boja je ispala kao na slici(!), nema žutila,kosa nije spaljena iako je 12%hidrogen. I košta, ako me sjećanje ne vara, 21 kn.

__________________
People are strange when you're a stranger.
on-the-road is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:59   #31
Hvalim, hvalim, ne mogu dovoljno nahvaliti Essence Make me brow! Kupila obje nijanse, nisam puno maskara za obrve probala, al ovo je odlično. Imala sam Benefitov Gimme brow i zbilja nikakve velike razlike nema osim u veličini četkice.
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:11   #32
meni je taj make me brow bzvz
koristim ga, tek toliko da ga potrošim, na način da prvo sjenilom iscrtam i "napravim" obrve i onda na kraju prođem sa make me brow preko,ali iskreno nikakvu razliku sa i bez njega ne vidim...
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:28   #33
ja ne koristim ništa drugo osim te tamnije nijanse...doda mi volumena obrvama i zahvati i one najmanje dlačice tako da budu vidljive... ma mislim da je stvar navike. ja sam presretna jer ne volim crtat obrve olovkom, čak mi je i sa brow wizom predebelo i vidljivo... probala sam stila pen za obrve i super je ali jako kratko traje, a cijena je velika. za suqqu pen bome nemam a ovo mi je super. baš mi lijepo istakne svaku dlaku tako da su mi obrve skoro pa čupave
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:57   #34
meni je isto taj od essenca koma.

hedwig, ako želiš flomač za obrve, imaš na ebaju hrpu jako dosta povoljnih od kineskih/japanskih/koreanskih brendova. ovisno koja ti nijansa treba. meni je najbolji k-palette, on je malo skuplji, ali imaš holika holika, tony molly, missha, etude house, shiseido, kanebo japan... i svi dosta dugo traju. ja ih svakodnevno koristim i jedan mi traje 4-6 mj.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 16:04   #35
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
meni je isto taj od essenca koma.

hedwig, ako želiš flomač za obrve, imaš na ebaju hrpu jako dosta povoljnih od kineskih/japanskih/koreanskih brendova. ovisno koja ti nijansa treba. meni je najbolji k-palette, on je malo skuplji, ali imaš holika holika, tony molly, missha, etude house, shiseido, kanebo japan... i svi dosta dugo traju. ja ih svakodnevno koristim i jedan mi traje 4-6 mj.
a kakve su nijanse? meni ove svijetlije sve bacaju na zelenkasto?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 16:31   #36
k-palette, tamnija nijansa je lijepa smeđa, malo toplija. ostale su sve hladne smeđe ili na sivo, ovisi o brandu. svijetle nijanse nisam kupovala.
nije ništa neobično da izgledaju zelenkasto, to je normalno. suqqu su isto zeleni flomači .
od k-palette sam vidjela swtcheve i svjetlije nijanse i onako je neka boja meda. probaj potražiti swatcheve.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 18:23   #37
Surya Henna, Color Fixation, Leave-In Cream Conditioner sa iherba-
u rangu moroccanoil hydrating-styling-cream i kerastase cimenta (s tim da mi je ciment od sva tri najlosiji i najslabiji)
za suhu i frizzy kosu savrsen


Rimmel-Lasting-Finish-Colour-Rush-Intense-Colour-Balm
ne isusuje, traje dugo, ima puno nijansi-review
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:19   #38
Quote:
on-the-road kaže: Pogledaj post
Ovo bi moglo ić i na dobre i jeftine proizvode, ali meni je totalno fanatstična boja za kosu! Koristila sam razne od keunea,garienra, loreala itd, niti jedna me nije ovako oduševila rezultatom. Boja je ispala kao na slici(!), nema žutila,kosa nije spaljena iako je 12%hidrogen. I košta, ako me sjećanje ne vara, 21 kn.

gdje kupis tu Subrina Charm boju za kosu, ne sjecam se da sam je vidjela po ducanima?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:30   #39
Quote:
blaenka kaže: Pogledaj post
gdje kupis tu Subrina Charm boju za kosu, ne sjecam se da sam je vidjela po ducanima?
Kupila sam je u Mulleru, čini mi se da sam je vidila i u Nami. Sad DM,Kozmo i Bipa ne znam drže li.
__________________
People are strange when you're a stranger.
on-the-road is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:33   #40
hvala :-)
pogledat cu u Mulleru za sljedece farbanje
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.