Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 15:37   #5681
Ma tracking broj nije ni pogledala - prolistala je drugu knjigu i našla...a što reći
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:22   #5682
Ima li neka slična stranica iHerbu, a da je Europska. Ne plaća mi se carina i naručujem veću količinu toga. Ne, nemojte mi reći da naručim više puta jer svaka poštarina bi me došla iznad 100 kn pa mi to definitivno nije isplativo.

iHerb sucks.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 08:54   #5683
dodjes na temu o iherbu i pljujes po iherbu? ))))))))))))))))

nikada mi to nije bilo jasno..
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:31   #5684
pa u biti, vrlo mudro pitanje kakvo bi i ja rado uputila? Postoji li europska inačica iHerba?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 10:18   #5685
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
pa u biti, vrlo mudro pitanje kakvo bi i ja rado uputila? Postoji li europska inačica iHerba?
naravno da ima, spominjalo se prije nekoliko desetaka stranica, no ja nisam zapamtio, jer sam pogledao i nije me zanimalo.

nije mi to zanimljivo,nego dodjes tu i pljujes po iherbu. to mi je zanimljivo. recimo, odem na temu HDZ i pitam ih, a jel ima koja druga stranka u RH i popljujem ih )))))))))))))))
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:01   #5686
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Ima li neka slična stranica iHerbu, a da je Europska. Ne plaća mi se carina i naručujem veću količinu toga. Ne, nemojte mi reći da naručim više puta jer svaka poštarina bi me došla iznad 100 kn pa mi to definitivno nije isplativo.

iHerb sucks.
Joj, ja sam to prije nekoliko desetaka stranica pitala. Ponudili su mi neke stranice koje mi nisu bile zanimljive pa nisam više išla na njih.

EU:
- http://www.bodykind.com/
- https://www.indigo-herbs.co.uk/
- Victoria health (uk)

Ako bi te svaka poštarina došla iznad 100 kn onda možda naručuješ teške proizvode. Tada je isplatljivije kupiti na Vitacost-u.

Inače, HP sucks, a ne iherb.

Evo naručih paket echinacea + bioastin 4 mg. Poštarina besplatna. Cijene upola manje nego u RH. Ali zato čekam paket koji je 28.11. došao u Zg jer uz ovakvu poštu moraš za svaki paket bez pravog trackinga strepiti.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:41   #5687
Nikad nisam narucivala sa iherba.
Koliko je pouzdana najjeftinija dostava?
Na tu cijenu koju mi izbaci-hoce li mi nasi naplatiti jos kaj?
Da li su im stvari origigi? Mislila sam narucivat vitamine od Solgara.
I ak moze neka preporuka od koje firme da uzmem omegu za klince?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 22:20   #5688
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
dodjes na temu o iherbu i pljujes po iherbu? ))))))))))))))))

nikada mi to nije bilo jasno..
sto ti nije jasno?
topic se ne zove "zasto volimo iherb"

sve dok se pise ontopic, ne vidim razloga da se i ne pljuje izmedju ostalog.
meni su se bas zamjerili.
nakon 2 mjeseca i 3 poruke/maila te popunjene one njihove ankete gdje sam jos jednom detaljno napisala da su mi poslali smrdljivi prehrambeni proizvod s rokom trajanja koji je istekao prije 10 mj. i s kojim sam mogla potrovati svoju djecu da nije tako jezivo smrdio po acetonu, od njih ni mu ni be, a kamoli refunda.
mislim, hebe mi se za 25 kn, ali customer service se srozao do daske.

seronje.

i ne mislim vise narucivati od njih jer im je i sistem shippinga sve gluplji.

eto, popljuvala sam ih.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:46   #5689
Ja sam upravo dobila 60 kuna rewardsa!!!!
B complex sam umjesto 80kn platila 20 Brže bolje sam stisnula naruči da ne bi bilo da je neka greška pa mi ne prođe
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 11:01   #5690
Ima netko preporuku za kvalitetan vanilla extract? Vidjela sam da ima nekoliko brandova na iherbu. Možete ići u off pa preporučiti i neki domaći dućan
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 13:20   #5691
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Ja sam upravo dobila 60 kuna rewardsa!!!!
B complex sam umjesto 80kn platila 20 Brže bolje sam stisnula naruči da ne bi bilo da je neka greška pa mi ne prođe
Meni se isto cini da sam dobila 20 kuna.
Kazem cini mi se, jer mislim da ih 5 minuta prije nije bilo, a nije bilo ni na pending. Ili sam zabrijala...

Bdw, narucila 2 paketa s besplatnom postarinom (oba solgar pa mozda zato), al me frka kad citam koje probleme imate s dostavom....

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 19:03   #5692
Bok! Nisam već jaaako dugo naručivala s iherba, ali kak su smanjili popust na vitacostu, eto me opet ovdje. Kakvo je stanje s pisanjem poštarine na paket? Imam u košarici 170 kn+ 37 kn pošatrine.
jel se mogu nadat proć ispod radara ili da izbacim nešto?
__________________
Mazilica

Blizići
mucina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 23:58   #5693
Quote:
mucina kaže: Pogledaj post
Bok! Nisam već jaaako dugo naručivala s iherba, ali kak su smanjili popust na vitacostu, eto me opet ovdje. Kakvo je stanje s pisanjem poštarine na paket? Imam u košarici 170 kn+ 37 kn pošatrine.
jel se mogu nadat proć ispod radara ili da izbacim nešto?
Poštarina nije izražena na paketu, a to da li će ti proći više od protuvrijednosti 160 kn je pitanje sreće i nade
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 09:28   #5694
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sto ti nije jasno?
topic se ne zove "zasto volimo iherb"

sve dok se pise ontopic, ne vidim razloga da se i ne pljuje izmedju ostalog.
meni su se bas zamjerili.
nakon 2 mjeseca i 3 poruke/maila te popunjene one njihove ankete gdje sam jos jednom detaljno napisala da su mi poslali smrdljivi prehrambeni proizvod s rokom trajanja koji je istekao prije 10 mj. i s kojim sam mogla potrovati svoju djecu da nije tako jezivo smrdio po acetonu, od njih ni mu ni be, a kamoli refunda.
mislim, hebe mi se za 25 kn, ali customer service se srozao do daske.

seronje.

i ne mislim vise narucivati od njih jer im je i sistem shippinga sve gluplji.

eto, popljuvala sam ih.
ma sve fine, samo ne razumijem zasto pitati o online ducanu u temi o iherbu.

recimo imas temu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=851520 na kojoj cak postoje linkovi i dodatne obavijesti. nemam pojma, jel to azurno, no mozda bi tamo nasla ono sto trazis.
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 09:49   #5695
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
ma sve fine, samo ne razumijem zasto pitati o online ducanu u temi o iherbu.

recimo imas temu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=851520 na kojoj cak postoje linkovi i dodatne obavijesti. nemam pojma, jel to azurno, no mozda bi tamo nasla ono sto trazis.
ali ako se netko zeli pozaliti konkretno na iherb, nda cu to i napisati na topicu herb. meni je to najlogicnije.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:20   #5696
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ali ako se netko zeli pozaliti konkretno na iherb, nda cu to i napisati na topicu herb. meni je to najlogicnije.
jes, ali potreba za pisanjem nije dosla iz zelje za kritikom, nego za trazenjem necega kao iherb, ali puno boljeg/pouzdanijeg. kritika je dosla samo kao izraz frustracije sto izgleda nema bolje alternative, jer da ima, ne bi se zezali sa USD shippingom, nego bi bezbrizno narucivali iz EUa.
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:39   #5697
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za kvalitetan vanilla extract? Vidjela sam da ima nekoliko brandova na iherbu. Možete ići u off pa preporučiti i neki domaći dućan
Da li baš mora biti extrakt?

Jer ovo je meni fantastično i toplo preporučujem svima

https://hr.iherb.com/pr/Wilderness-P...-oz-28-g/53529
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:04   #5698
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Da li baš mora biti extrakt?

Jer ovo je meni fantastično i toplo preporučujem svima

https://hr.iherb.com/pr/Wilderness-P...-oz-28-g/53529
Ne mora samo tražim pravu vaniliju naručit ću
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:47   #5699
Quote:
happines kaže: Pogledaj post
Poštarina nije izražena na paketu, a to da li će ti proći više od protuvrijednosti 160 kn je pitanje sreće i nade
Cek cek, nis ne kuzim Imam u kosarici 3 bocice vitamina, za 417 kn, shipping besplatan. Znaci na to mi jos mogu zaracunatu nesto?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:50   #5700
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Cek cek, nis ne kuzim Imam u kosarici 3 bocice vitamina, za 417 kn, shipping besplatan. Znaci na to mi jos mogu zaracunatu nesto?
pa naravno.
sve iznad 160 kn mogu ocariniti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.