Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2016., 10:22   #21
Pinturault, Hirscher te...Murisier(!) unutar 0.20. Ostali preko pola sekunde iza.


Uffff, Zubčić predzadnji.

Zadnje uređivanje Kirkpatrick : 23.10.2016. at 10:45.
Kirkpatrick is offline  
Old 23.10.2016., 10:52   #22
Šteta, ovo je neugodno iznenađenje.
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Old 23.10.2016., 11:08   #23
30 skijaša u 2 sekunde
Svakako sam očekivao od Zubčića ulazak u 2.vožnju,ali nažalost ništa.
SpeedKingLV is offline  
Old 23.10.2016., 12:59   #24
Jučer samo četiri cure unutar dvije sekunde nakon prve vožnje...
Kirkpatrick is offline  
Old 23.10.2016., 13:59   #25
Već sam ga vidio out, ali spektakularni oporavak Hiršonje.

Ali Pantera ipak dobiva s odličnom vožnjom.

Neureuther treći, a Kranjec na sjajnom četvrtom mjestu. Ligety 5.
Kirkpatrick is offline  
Old 23.10.2016., 14:08   #26
Svaka cast Pinturaultu,u obje voznje je imao najbolje vrijeme
SpeedKingLV is offline  
Old 23.10.2016., 14:12   #27
Panta
Nisam očekivao ovakva dvije vožnje od njega

Bit će zanimljiva borba za veliki globus.
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Old 23.10.2016., 23:52   #28
zanimljiviji daleko danas VSL nego jučerašnji koji je naprosto bio negledljiv

ne znam zašto imam osjećaj da Hirscher opet odnosi VKG, a to mi već blago rečeno dosadno, Svindal upitno nakon ozljede, Panta teško da može konkurirati sa VSL, SG i 2-3 kombinacije, jedino trojac Kilde- Jansrud- Kristoffersen, iako mislim da je za Kildea i Kristoffersena ipak još malo prerano
možda još netko iz sjene iznenadi, zapravo sada navijam samo protiv Hirschera, zamislite da LP osvaja stalno jedno te isti klub, pa nitko to više ne bi gledao, tako je i sa skijanjem
pattie_boyd is offline  
Old 23.10.2016., 23:56   #29
Quote:
Kirkpatrick kaže: Pogledaj post
Izgleda da su baš svi promijenili izgled dresova na gore. Francuzi vjerojatno najgora promjena.


Ah, Njemci ništa ili samo mala promjena. Bravo bar za njih.
Francuzi katastrofa, to se i ja slažem kuda to crnilo

niti mi se norveški ne sviđa, stalno mislim da su Talijani u pitanju

ali zato Šveđani
pattie_boyd is offline  
Old 24.10.2016., 14:05   #30
Slažem se kako bi netko trebao pobijediti Hirschera u borbi za VKG.

Mislim kako Pinturault ima dobre šanse ako je popravio superG i slalom,a Jansrud bi trebao imat odličan spust i superveleslalom ako želi borbu za VKG
SpeedKingLV is offline  
Old 25.10.2016., 20:02   #31
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Slažem se kako bi netko trebao pobijediti Hirschera u borbi za VKG.

Mislim kako Pinturault ima dobre šanse ako je popravio superG i slalom,a Jansrud bi trebao imat odličan spust i superveleslalom ako želi borbu za VKG
Pantu sam izostavila jer ili se prerano ili prekasno probudi, ali možda mu je ovo napokon ta godina

Jansrud isto oscilira, ali kad uđe u tok može biti opasan

opet u korist Hirscheru ide to što ima više tehničkih disciplina, nekako imam osjećaja da mu sve podređuju
ne znam jel im je jasno da tako odbijaju gledatelje
pattie_boyd is offline  
Old 26.10.2016., 14:12   #32
Meni se isto ne sviđa što svake godine u kalendaru ima više tehničkih disciplina od brzih disciplina

Kod mušaraca-18 tehničkih(8 veleslaloma i 10 slaloma) i 15 brzih(9 spustova i 6 superveleslaloma)
Kod žena-18 tehničkih(9 veleslaloma i 9 slaloma) i 15 brzih(8 spustova i 7 superveleslaloma)

Mislim kako bi kalendar trebali napraviti tako da ima jednak broj tehničkih i brzih disciplina,jer tehiničari ovako imaju prednost od 3 utrke više
SpeedKingLV is offline  
Old 26.10.2016., 16:59   #33
Brze discipline su puno zahtjevnije i skuplje za organizaciju, pa ima puno manje i zainteresiranih i potencijalnih odredišta za njihovo održavanje.
jpm is offline  
Old 27.10.2016., 12:03   #34
Ne samo da je vec za sad planirano manje utrka u brzim, nego postoji velika vjerojatnost da se barem 1 - 2 od tih utrka nece odrzati zbog loseg vremena, sto je vec postao obicaj zadnjih sezona.

Jedina sansa da Hirscheru netko "uzme" VKG je da Pinturault u prakticki svakoj VLS utrci zavrsi ispred Hirschera u poretku. Jer recimo da Pinturault bude 1./2., a Hirscher 2./3. to je 40 bodova vise po utrci nego da je situacija obratna. Bez tih bodova ne treba ni razmisljati o globusu, jer ce Hirscher biti pri vrhu u svakom slalomu, a i u super-Gju se jako poboljsao prosle sezone.

Ostali nemaju nikakve realne sanse, po mom misljenju.
__________________
The only place where Success comes before Work is in the dictionary.
Geppetto is offline  
Old 29.10.2016., 17:07   #35
Mislim da bi kod djevojaka mogli imati zanimljivu borbu između Gut i Shifrrin
SpeedKingLV is offline  
Old 30.10.2016., 08:33   #36
U leviju je stanje povoljnije nego lani, ali nisu uspjeli još napucati dovoljno snijega, mislim da će sve biti ok.
jpm is offline  
Old 01.11.2016., 12:57   #37
ne znam, nije to samo do broja utrka koji je uvijek išao na ruke tehničarima, već do pravila samih disciplina koja su se promijenila
nekad je veleslalom bio puno pogodniji za brzince nego tehničare i uglavnom su dobri brzinci bili pri vrhu i u VSL, slalomaši su u pravilu imali problema sa tom disciplinom
harali su ili specijalci ili brzinci, danas toga nema, čak i tim ''specijalcima'' je domet top 10, a brzinci se bore za druge vožnje i zapravo sve manje istih pokušava u VSL nešto i napraviti kada VSL postao zapravo malo otvoreniji slalom
neki veleslalomi izgledaju toliko zatvoreno da bi komotno slalomski štapovi mogli biti postavljeni umjesto standardnih

sve je u tome tko najviše ima interesa u tome, a do prije 10-ak, 15-ak godina brzinci su ti koji su donosili najviše profita, zna se i zašto
pattie_boyd is offline  
Old 01.11.2016., 18:05   #38
Sve se vrti oko novaca

Za 4 dana kontrola za odrzavanje utrke u Leviju
SpeedKingLV is offline  
Old 02.11.2016., 17:15   #39
Jedva čekam američku turneju da se krene .

Malo sam bacio pogled na kalendar, i skužio da nema kombinacije u Kitzbuhelu.
Pa sramota , prvo su ukinuli klasičnu, a sad je nema uopće u Kitzu. Samo dvije kombe, u Santa Caterini ono sranje SG+SL i to još usred tjedna
Ostalo je sve više manje isto, joj kako se najezim kad vidim onaj produzeni vikend u Italiji (petak, subota, nedjelja, ponedjeljak i onda slalom noćni u četvrtak ove godine.)

Nadam se da će Natko uzeti postolje u kombi ili makar top 5 i nešto bodova da uzme u brzim.
Od Zube očekujem značajniji napredak u VSL.
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Old 04.11.2016., 16:10   #40
EM Brem zbog ozljede propušta cijelu sezonu.
jpm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.