Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2004., 14:09   #41
El Bradbury


Aha, baš

Zapravo se Baotian i Yamaha prave u dvije susjedne garaže na Tajvanu
(disclaimer: nadam se da kužiš da se zajebavam, jer se na Tajvanu pravi puno kvalitetnih skutera , a Baotian je KINESKI proizvod)



da samo te garaže su udaljene kojih par tisuča kilometara i dijeli ih kinesko more
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 14:21   #42
El Bradbury

Super, sigurno je reko da će dijelova bit ko u priči kad bude trebalo, isto kao što ih je lako nać za Fiata Uno Dizela 1.3

Je li oduševljen gumama na 55 cc modelu i plastici ko od čašice jogurta?

Bottom line: kupite si Baotian ako želite biti roadkill (tj ako želite da vas bakice u šoping kolicima prestižu). Malo karikiram, ali max brzina od 50 km/h koju dostiže nakon pola sata je strašan rizik na našim cestama.


Nitko ne preferira loš materijal u autima i na skuterima ali (opet onaj ali) cijena od 6000kn za skuter pa on bio i baotian ili tinmateo je velika prednost dok ne prođe neko vrijeme i oni dostignu dvotaktne skutere. na isti način su se probijali korejski auti i ljudi su ih kupovali jeftine ali srce auta je mašina (prije doba kompjutera) i položili su.S vremenom su se poboljšali ali cijene su stigle evropska vozila a i japanska.pogledaj primjer accenta prije si ga mogao kupiti za red veličine par tisuča eura a sad prešli su cifru od 10000 tisuča eura .pa o čemu mi to razglabamo .svijet ide naprijed a i mi s njim ako nečeš kupiti baotian kupi onaj drugi od 150ccm 13000kn svi skuteri se mogu sakriti jer su svi oko 30000kn a po kvaliteti su slični mikro razlike utječu samo kod onih koji traže iglu u plast sijena a za to treba vremena pa i kad ju nađeš ona je prastara i treba joj zamjena zato jeftino ne treba i značiti nekvalitetno jar se možeš i zaje....
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 14:27   #43
Re: Trillian

Quote:
mrcina 22222 kaže:
......
Ajd se lijepo saberi pa pročitaj topic.
Poslije toga pokušaj smisleno napisat post sa razumijevanjem

Da pokušam po zadnji put objasnit njjednostavnije šta se može.

Imaš normalan brand name kvalitetan skuter – 9-10000 kn
S druge strane no-name bez servisne podrške i upitne kvalitete – 7000kn

Gdje je tu ultraturbo velika razlika u cijeni
2000 kn plaćaš podršku i kvalitetu izrade, a ne zrak.

Dakle taj Baotian u krajnjoj liniji uopće nije strašno jeftin i mega-povoljan
alfred stokes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 14:38   #44
Quote:
alfred stokes kaže:
Partfiš si siguran da nisi zastupnik ????
Il se samo voliš neargumentirano svađat
Skuteri su jeftinjara. Imao sam priliku vozit ovo ljeto i nisam zadovoljan. Inače vozim skutere i motoriće već 10-ak godina i znam o čemu pričam.
I ti pišeš komad gluposti bome.
Uspoređuješ ovo drndalo sa npr. runnerom, a ne s apriliom sonic, kymcom i sličnim jeftinim i kvalitetnim brand name skuterima koji nisu duplo skuplji nego umjesto 7000 ( kako na kraju izgleda da ispadne cijena ) koštaju 9000-10000 kn i dobiješ pravi skuter sa normalnom servisnom i prodajnom mrežom.

Ti ga usporedi s najskupljim u klasi i onda prigovaraš argumentima
Baš si objektivan.
Još bolje - usporedi ga s nexusom 500 koji košta 500000 kn al je u krajnjoj liniji i dalje skuter pa možeš zaključit da je 10 put jeftiniji za istu namjenu
Nisam imao pojma da je Runner najskuplji...ajde neka bude po tvom:

Sonic 50............ 10.980,00 HRK
Kymco ??..............9,984,00
Banyan................ 5,750,00 HRK (upravo provjerio)

Znaci duplo (cirka koma).

E sada da se priupitamo tko ce skuter voziti:
Netko ko ce iz njega izvlaciti apsolutni minimum onoga sto skuter pruza znaci; vozacica od 60 kg koja se nece natjeravati, spolegavati, izvlaciti maksimum iz motora, sarafiti po njemu i sl.

I da slazem se sa tvrdnjom da je jeftinjara, zato je i interesantan za kupnju.
Naravno da ti, koji vozis razne motore 10 godina nisi zadovoljan s njim. Ni ja koji sam ih vozio par vjerojatno ne bih bio ali cura koja mozda nije vozila motor i jedina bitna stvar joj je da je taj motor odveze s posla i nazad mozda upravo to treba a ne duplo skuplji (makar je kvalitetniji) Ima ljudi koje uopce ne zanima kako motor izgleda (krajnosti su naravno iskljucene), kako ubrzava i ide li 67 ili 75 na sat. Njima je to prevozno sredstvo od tocke a do tocke b i bitno je da vozi. U ovom slucaju vozi duplo jeftinije. Ima ljudi kojima je i to jedva dokucivo pa ce im to biti najbolji skuter koji ce ikada imati a ima ljudi koji ne zele bacati novac na "ime" pa ce ga kupiti da bi ustedjeli.
Naravno, argumentirani razlozi protiv su o.k. ali to kaj si ti vozio puno motora i nisi zadovoljan ovime i nije neki argument. Ima ljudi koji su vozili GSX-R pa nisu zadovoljni FZRom (sada ce me opet El Bradbury napasti)..
Argument je da nema servisne mreze, da su kocnice lose, da motor rikne za 6 mjeseci, da otpada gepufna nakon 100km i sl. a ne da je tih ko toster, da firma prodaje vodu i da nosi samo 150 kg.... od toga je krenuo moj bunt jer smatram da je takva ocjena motora smijesna.


Zaista nemam veze s tim motorom osim sto sam vidio reklamu u novinama koja me zainteresirala kao i svaku drugu osobu koja zna da takvi skuteri kostaju puno vise.

Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 14:43   #45
alfred stokes pazi ja ne forsam baotiana ali svi ste malo na strani branda dali znate koliko bi koštao peugeot da je on novi proizvođač skutera na tržištu i da mu je to jedina aktivnost isto toliko koliko i baotian.na isti način su ti u hr došli kia,hyundai daewoo i druge firme,servisi su bili van hr i bivše yu u austriji i onda tko govori o skuliravanju. dečki to je nova firma,novi proizvod,još su zeleni vezano uz skutere.nemojt ih odmah na križ.pitaj oca kuda mu je kolega sa posla išao na servis sa hyundai pony za yuge(austrija).znam mi nismo yuga svijet je napredovao ali mi zaostajemo pogledaj malo realno hr i kaži da nije tako.ako trebaš jeftin motor to je italskuter,ako trebaš skuter sa imenom imas ih na tržištu kupi ali cijena 9000-10000kn nije realna nego je 15000kn za mene ludix nije skuter več sranje na koje nebih sjeo ni da mi ga pokloniš.skuter je mini motocikl i to mora biti (lijep izgled,kvaliteta izrade,kvalitetni dijelovi) i kod yamahe možeš naletjeti na skuter sa greškom pa ga nakon dva mjeseca moraš gurat na servis ili ako imaš prikolicu dovuči.servis imaju na način da naručuju dijelove iz eu gdje postoji mreža servisa inače nebi prodavali jeftino.
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 15:09   #46
Quote:
mrcina 22222 kaže:

Nitko ne preferira loš materijal u autima i na skuterima ali (opet onaj ali) cijena od 6000kn za skuter pa on bio i baotian ili tinmateo je velika prednost dok ne prođe neko vrijeme i oni dostignu dvotaktne skutere. na isti način su se probijali korejski auti i ljudi su ih kupovali jeftine ali srce auta je mašina (prije doba kompjutera) i položili su.S vremenom su se poboljšali ali cijene su stigle evropska vozila a i japanska.pogledaj primjer accenta prije si ga mogao kupiti za red veličine par tisuča eura a sad prešli su cifru od 10000 tisuča eura .pa o čemu mi to razglabamo .svijet ide naprijed a i mi s njim ako nečeš kupiti baotian kupi onaj drugi od 150ccm 13000kn svi skuteri se mogu sakriti jer su svi oko 30000kn a po kvaliteti su slični mikro razlike utječu samo kod onih koji traže iglu u plast sijena a za to treba vremena pa i kad ju nađeš ona je prastara i treba joj zamjena zato jeftino ne treba i značiti nekvalitetno jar se možeš i zaje....
Nauči se kvotati. Baotian (tj. Asia motors) postoji od 1994. godine, a ne radi se o sustizanju "dvotaktnih" skutera, nego o ogromnoj razlici kvalitete. Ne znam je li ti tko rekao, ali u Kini se prodaje strašno puno stvari, slično kao što su se u ex-Yu izvrsno prodavale Borolete ili EI-Niš televizije.

Dalje si sam sebi odgovorio: kad Baotian bude približno kvalitetan kao Honda (jednako kvalitetan neće biti NIKAD jer japance ni europski proizvođači sa stogodišnjom tradicijom ne mogu sustići), onda budi uvjeren da će koštati isto ili i više. Za sada je jeftin i NEKVALITETAN.

Skuteri od 30.000 kn (na koje očito nikad nisi sjeo) su razlika od Baotiana NEBO i ZEMLJA. Pogotovo na onim dijelovima koje ne vidiš - šasiji i motoru. Ne vjeruj meni nego potraži specifikacije Asia motor proizvoda i nekog japanca. Preporučujem Honda Silver Wing (koja košta preko 60,000 kuna) pa usporedi.
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 15:11   #47
Quote:
Partfiš kaže:
Nisam imao pojma da je Runner najskuplji...ajde neka bude po tvom:

Sonic 50............ 10.980,00 HRK
Kymco ??..............9,984,00
Banyan................ 5,750,00 HRK (upravo provjerio)

Znaci duplo (cirka koma).

E sada da se priupitamo tko ce skuter voziti:
Netko ko ce iz njega izvlaciti apsolutni minimum onoga sto skuter pruza znaci; vozacica od 60 kg koja se nece natjeravati, spolegavati, izvlaciti maksimum iz motora, sarafiti po njemu i sl.

I da slazem se sa tvrdnjom da je jeftinjara, zato je i interesantan za kupnju.
Naravno da ti, koji vozis razne motore 10 godina nisi zadovoljan s njim. Ni ja koji sam ih vozio par vjerojatno ne bih bio ali cura koja mozda nije vozila motor i jedina bitna stvar joj je da je taj motor odveze s posla i nazad mozda upravo to treba a ne duplo skuplji (makar je kvalitetniji) Ima ljudi koje uopce ne zanima kako motor izgleda (krajnosti su naravno iskljucene), kako ubrzava i ide li 67 ili 75 na sat. Njima je to prevozno sredstvo od tocke a do tocke b i bitno je da vozi. U ovom slucaju vozi duplo jeftinije. Ima ljudi kojima je i to jedva dokucivo pa ce im to biti najbolji skuter koji ce ikada imati a ima ljudi koji ne zele bacati novac na "ime" pa ce ga kupiti da bi ustedjeli.
Naravno, argumentirani razlozi protiv su o.k. ali to kaj si ti vozio puno motora i nisi zadovoljan ovime i nije neki argument. Ima ljudi koji su vozili GSX-R pa nisu zadovoljni FZRom (sada ce me opet El Bradbury napasti)...

Ma neću te napasti, nisam ja tako opasan

Poanta je da će se Baotianom voziti tri mjeseca dok ne crkne pa će opet na bus... a sve za razliku od 2-3 soma kuna. Znaš kako kažu englezi, "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari". Ima smisla
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 15:42   #48
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 18:56   #49
Quote:
El Bradbury kaže:
Ma neću te napasti, nisam ja tako opasan

Poanta je da će se Baotianom voziti tri mjeseca dok ne crkne pa će opet na bus... a sve za razliku od 2-3 soma kuna. Znaš kako kažu englezi, "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari". Ima smisla


Pogotovo stvari kojima je pod normalno da se trebaju održavat i ne traju zauvijek.
alfred stokes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 20:30   #50
Quote:
Partfiš kaže:
....
E sada da se priupitamo tko ce skuter voziti:
Netko ko ce iz njega izvlaciti apsolutni minimum onoga sto skuter pruza znaci; vozacica od 60 kg koja se nece natjeravati, spolegavati, izvlaciti maksimum iz motora, sarafiti po njemu i sl.

I da slazem se sa tvrdnjom da je jeftinjara, zato je i interesantan za kupnju.
....
Dakle, ti bi jednom slabijem korisniku racunala, koji ce recimo surfati internetom i pisati u wordu preporucio kupnju nekoliko puta jeftiniju 486-icu, ili Pentium I na 166 MHz, umjesto prosjecne konfiguracije koja se danas prodaje.

To je korisnik koji izvlaci minimum od onoga sto kompjuter pruza, neuka osoba (koja ce to i dalje ostati), a ne sarafiti po kompu u nadi da bi dobila brzinu i sigurnost. Jeftino je do jaja i interesantno za kupnju....
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 21:58   #51
hej dečki što blatite kineze nisu oni za to krivi što ih je komunizam spustio na nivo kamenog doba pa tek sada počinju dolaziti u doba kompjutera. ako kinezima paše takva kvaliteta a ima ih najviše na planeti što im onda znači par hrvata.a pogotovo naše cinično traganje za kvalitetom.što vi mislite da su skuteri koji dolaze u hr 100% ispravni.a tek auti? pežo pa nakon par dana u servis,merđo povlači par stotina tisuča u servis ,bmw isto,a kia ????,kad crkne baci je u smeče ali kupit češ novu jer je ova stara desetak godina.kompjuteri mijenjaju se kao gače svakih par godina a tako i auti,skuteri na zapadu jer oni prate trend,kod nas to može samo vrhuška i gdje je tu pamet.ja još uvijek gledam iz novčanika i kupujem što kupiti mogu a to je možda baotian a nadam se kojem pežou ili piaggu bez greške.sve je to relativno i ovo je razlog za raspravu a ne cijena.ideš na put i crkne novo vozilo(fiat,pežo,bmw,merđo) prođe koreanac ko avion i što radiš pizdiš ko furija.pa zaključiš zašto da kupujem skupo koje se kvari kad za isto mogu proči i jeftino.baotian =yamaha - cijena za ime (80%).zašto ? zato što ima njezinu mašinu,što je jedino kvalitetno a ostalo ? plastika je super po toj cijeni,kočnice isto,sve u svojoj klasi a to je kineska ili korejska klasa.sve firme prelaze u kinu ili koreju pa je to razlog za blačenje ,ne, nego obratno.imamo tin matea skuter sa hrvatskim logotipom a iz iste firme .o njemu niste do sada komentirali,zašto.cinično je komentirati jedan proizvod i u njemu pronalaziti mane ,kad takve mane posjeduju i brand skuteri ali sa večom posledicom po vaš novčanik.prvo kreni od onoga što imaš u lisnici pa onda od želje i razmisli dali si to možeš priuštiti.servis je u zaprešiču ako niste znali,i to onaj isti koji servisira tinmatea jer to su isti skuteri.jeste li možda vidjeli tinmatea 125ccm ili ne ? sranje .150cccm od italskutera je ljepši,kvalitetniji,jeftiniji od mnogih skutera u hr i prema džepu hr a ne nekim vanzemaljcima i gastarbajterima koji prodaju maglu jer bi ga i oni kupili jer zašto više kad može manje.
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 22:23   #52
Quote:
husky kaže:
Dakle, ti bi jednom slabijem korisniku racunala, koji ce recimo surfati internetom i pisati u wordu preporucio kupnju nekoliko puta jeftiniju 486-icu, ili Pentium I na 166 MHz, umjesto prosjecne konfiguracije koja se danas prodaje.

To je korisnik koji izvlaci minimum od onoga sto kompjuter pruza, neuka osoba (koja ce to i dalje ostati), a ne sarafiti po kompu u nadi da bi dobila brzinu i sigurnost. Jeftino je do jaja i interesantno za kupnju....
Ja ne kupujem P I na 166 jer ovaj skuter ima 4-taktni motor, disk kocnicu , Al felge i prisilno hladjenje zrakom sto je danas jedna prosjecna konfiguracija jeftinijeg skutera.


A sto se tice korisnika racunala, P I na 166 mu bas ne bih preporucio zbog kompatibilnosti sa danasnjim programima ali jedan zastarjeli PIII na 800 sa dosta RAMa bih. Moze ga kupiti za 200 EUR i bio bi mu vise nego dovoljan jer moze staviti zadnju verziju Officea i surfati netom a bogme i nauciti sve sto i na novom kompu. A za ostatak love neka si kupi recimo digitalni fotic...

E sad, imas i drugu varijantu a to je da si kupi novu konfiguraciju, zaboravi fotic i ima zmaja na stolu cije performanse ce iskoristiti navise 20%...
Ali, ima zmaja na stolu i guba si je sa ostalim frendovima sa zmajevima i traze zrtvu koja je isla onim prvim putem da ju pokusaju uvjeriti da je njihov put pravi jer im je to jedini nacin da si u glavi pomognu opravdati potrosenu lovu i to sto ni oni ne iskoristavaju svog zmaja vise od 20%...

Ja sam osoba koja ce prvo sve napraviti da provjeri zadovoljava li PIII na 800 moje potrebe prije nego li kupim zmaja kojeg necu iskoristiti a fotic necu imati...


Zadnje uređivanje Partfiš : 26.10.2004. at 22:56.
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 00:01   #53
vec sam i prije reka,ako ima djelova,zasto ne?
Ali,ako ce sa tim bit problema....hebiga onda.
Za 1000 eura se nade solidan skuter star cca 2 godine.
A bilo tko ako se imalo razumije u skutere ce u pola sata vidit jeli sve u redu sa skuterom.

Svaka cast kinezima,ali ipak je to jos prenov proizvod da bi mogli o njemu rec ista konkretno.....
Zasto bit pokusni kunic?
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 08:41   #54
Quote:
Partfiš kaže:
Ja ne kupujem P I na 166 jer ovaj skuter ima 4-taktni motor, disk kocnicu , Al felge i prisilno hladjenje zrakom sto je danas jedna prosjecna konfiguracija jeftinijeg skutera.
A sto se tice korisnika racunala, P I na 166 mu bas ne bih preporucio zbog kompatibilnosti sa danasnjim programima ali jedan zastarjeli PIII na 800 sa dosta RAMa bih. Moze ga kupiti za 200 EUR i bio bi mu vise nego dovoljan jer moze staviti zadnju verziju Officea i surfati netom a bogme i nauciti sve sto i na novom kompu. A za ostatak love neka si kupi recimo digitalni fotic...
E sad, imas i drugu varijantu a to je da si kupi novu konfiguraciju, zaboravi fotic i ima zmaja na stolu cije performanse ce iskoristiti navise 20%...
Ali, ima zmaja na stolu i guba si je sa ostalim frendovima sa zmajevima i traze zrtvu koja je isla onim prvim putem da ju pokusaju uvjeriti da je njihov put pravi jer im je to jedini nacin da si u glavi pomognu opravdati potrosenu lovu i to sto ni oni ne iskoristavaju svog zmaja vise od 20%...

Ja sam osoba koja ce prvo sve napraviti da provjeri zadovoljava li PIII na 800 moje potrebe prije nego li kupim zmaja kojeg necu iskoristiti a fotic necu imati...

Sve je to divno i krasno, ali Baotian ipak nije P III 800EB nego Cyrix 486 BLC. 4-taktni motor, disk kocnicu , Alu felge i prisilno hladjenje zrakom nije prosječni skuter danas. Prvo, koncepcija motora je straaaašno zastarjela (konstrukcijski), a disk kočnice su standard na skuterima već 10-15 godina.
Alu felge Baotian NEMA nego neko govno od prešanog lima (ili sivog lijeva, nisam siguran). Ako su japanci na supersport modele od 600 kubika stavljali čelične felge do sredine devedesetih onda budi siguran da jedan Baotian iz Kine još NEMA nikakve alu-felge.

Danas se svi moderni skuteri hlade vodom (2T i 4T) iako još ima primjera (Zip, Liberty, Skipper) da se koristi zračno hlađenje. Ipak, budi uvjeren da Piaggiov Leader motor nema NIŠTA zajedničko sa Baotian agegatom. Leader je projektiran prije nekoliko godina a ne 1980. Načelno govoreći, ti si u pravu ali zapravo nisi jer vučeš krive usporedbe.

Spin ti je dobro rekao, ako za soma eura možeš kupit brand name skuter star 2 godine onda je glupo kupit ovo. Isto kao što je glupo kupit novi Yugo koji košta kao i Mazda/Honda/Toyota stara 7 godina .
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 08:59   #55
Gdje god da Duda otvori topic ispod 7 stranica ne prolazi
__________________
Sve račune koje dobijem ne platim odmah jer za to nemam novaca nego ih ubacim u veliki bubanj iz kojega početkom svakog mjeseca povezanih očiju izvučem tri koja tada platim. Molim Vas da se strpite dok Vas ne pogodi sreća.
SURLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 09:02   #56
Quote:
mrcina 22222 kaže:
hej dečki što blatite kineze nisu oni za to krivi što ih je komunizam spustio na nivo kamenog doba pa tek sada počinju dolaziti u doba kompjutera. ako kinezima paše takva kvaliteta a ima ih najviše na planeti što im onda znači par hrvata.a pogotovo naše cinično traganje za kvalitetom.što vi mislite da su skuteri koji dolaze u hr 100% ispravni.a tek auti? pežo pa nakon par dana u servis,merđo povlači par stotina tisuča u servis ,bmw isto,a kia ????,kad crkne baci je u smeče ali kupit češ novu jer je ova stara desetak godina.kompjuteri mijenjaju se kao gače svakih par godina a tako i auti,skuteri na zapadu jer oni prate trend,kod nas to može samo vrhuška i gdje je tu pamet.ja još uvijek gledam iz novčanika i kupujem što kupiti mogu a to je možda baotian a nadam se kojem pežou ili piaggu bez greške.sve je to relativno i ovo je razlog za raspravu a ne cijena.ideš na put i crkne novo vozilo(fiat,pežo,bmw,merđo) prođe koreanac ko avion i što radiš pizdiš ko furija.pa zaključiš zašto da kupujem skupo koje se kvari kad za isto mogu proči i jeftino.baotian =yamaha - cijena za ime (80%).zašto ? zato što ima njezinu mašinu,što je jedino kvalitetno a ostalo ? plastika je super po toj cijeni,kočnice isto,sve u svojoj klasi a to je kineska ili korejska klasa.sve firme prelaze u kinu ili koreju pa je to razlog za blačenje ,ne, nego obratno.imamo tin matea skuter sa hrvatskim logotipom a iz iste firme .o njemu niste do sada komentirali,zašto.cinično je komentirati jedan proizvod i u njemu pronalaziti mane ,kad takve mane posjeduju i brand skuteri ali sa večom posledicom po vaš novčanik.prvo kreni od onoga što imaš u lisnici pa onda od želje i razmisli dali si to možeš priuštiti.servis je u zaprešiču ako niste znali,i to onaj isti koji servisira tinmatea jer to su isti skuteri.jeste li možda vidjeli tinmatea 125ccm ili ne ? sranje .150cccm od italskutera je ljepši,kvalitetniji,jeftiniji od mnogih skutera u hr i prema džepu hr a ne nekim vanzemaljcima i gastarbajterima koji prodaju maglu jer bi ga i oni kupili jer zašto više kad može manje.
Kinezi su sa kompjuterima došli prilično daleko. Neki najbolji i najtraženiji svjetski programeri su kinezi. I griješiš opet: uopće nije u pitanju paše li kinezima ta kvaliteta. MORA im pasati jer su prisiljeni na nju, jer ne mogu kupovati i voziti Honde CBR 1000 RR.

Vani ljudi kupuju i mijenjaju auta jer je odnos prema autima (i svemu ostalome) drugačiji. Ljudi više paze na svoje stvari, pa kad kupiš novo auto i prodaš ga za 2 godine opet možeš kupit novo. Nijedan proizvod nije savršen, to nitko i ne tvrdi ali Baotian je ipak samo Baotian...
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 09:06   #57
Quote:
SURLA kaže:
Gdje god da Duda otvori topic ispod 7 stranica ne prolazi
...pa čak i na automobilima
Ja pomno pratim diskusiju i čekam rezultat
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 09:08   #58
Quote:
duda kaže:
...pa čak i na automobilima
Ja pomno pratim diskusiju i čekam rezultat
Je, , ljudi se obično doslovno pokolju na njenim topicima
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 18:53   #59
Quote:
El Bradbury kaže:
...... Isto kao što je glupo kupit novi Yugo koji košta kao i Mazda/Honda/Toyota stara 7 godina .
Evo da podebljam za Vojkija ako mu je promaklo

kad je već topic u svađalačkom tonu nek tako i nastavi
alfred stokes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 15:37   #60
I što da ja sad radim
U subotu bih trebala otići pogledati i eventualno odlučiti se za kupnju a ovdje su razlozi pro et contra negdje izjednačeni
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.