Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2014., 12:52   #6261
napunila san 24 i polako me vec vata panika u vezi prvih bora oko ociju navecer koristim holyplantov vitamin e koncentrat, za dan je katastrofalno masno. jel ima ko kakve preporuke za nesto lagano za dan, s obzirom da iman jako osjetljivu kozu?
battleaxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 13:04   #6262
Quote:
battleaxe kaže: Pogledaj post
napunila san 24 i polako me vec vata panika u vezi prvih bora oko ociju navecer koristim holyplantov vitamin e koncentrat, za dan je katastrofalno masno. jel ima ko kakve preporuke za nesto lagano za dan, s obzirom da iman jako osjetljivu kozu?

Bioderma sensibio krema za to podrucje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 18:58   #6263
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Bioderma sensibio krema za to podrucje


Sent from my iPhone using Tapatalk
e hvala skroz san zaboravila na nju, njihovu sensibio light koristim za cilo lice, bas cu je probat.
battleaxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 15:05   #6264
Bok cure!
Treba mi pomoc. Naime,pojavile su mi se doslovno preko noci ispod donjeg kapka ociju borice. Imam 21 godinu i vjerojatno je i dalje prerano da trazim neku antiage kremu,ali vjerujte da stvarno imam problem s tim jer em sto imam suhu kozu,em sto od svoje 10. godine nosim lece na koje su mi se oci tesko navikle zbog cega sam oci tokom zivota jako puno trljala. Uglavnom,zbog toga su mi sigurno i nastale neke sitne crte ispod ociju,ali one nisu toliki problem jer se uz dobar korektor i setiranje puderom u prahu nisu vidjele. Ove nove se medjutim u svakom slucaju vide i jako su ruzne jer je jedna zarezana nekako nasred podocnjaka,a jedna ukoso na kozi donjeg kapka...takodjer sam zaboravila spomenuti da je to zapravo mozda nastalo od isusenosti koze jer upravo na tom podrucju prije koji tjedan i jesam osjetila suhocu i perutanje (nemam pojma od cega). Vjerujem da je rezultat ovoga i moj nemar jer nisam imala obicaj redovito se mazati buduci da imam osjetljivu kozu i uglavnom sve sto bih probala bi mi uzrokovalo nastanak pristica (pod ovim mislim na kreme za cijelo lice). :/ a vjerojatno jos i nedovoljno spavanje tijekom studiranja
procitala sam vise puta kako se nema smisla boriti protiv tih starjih bora, ali mozda ima nade da barem ublazim ove nove? Pogotovo ako stvarno jesu rezultat suhoce...Ima li neka krema koju biste mi preporucile? Bilo dm-ovskog ranga,bilo skupljeg ranga... A takodjer nesto i za svakodnevnu i/ili nocnu njegu?

Zadnje uređivanje White Shadows : 17.09.2014. at 15:19.
White Shadows is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:18   #6265
Quote:
White Shadows kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Treba mi pomoc. Naime,pojavile su mi se doslovno preko noci ispod donjeg kapka ociju borice. Imam 21 godinu i vjerojatno je i dalje prerano da trazim neku antiage kremu,ali vjerujte da stvarno imam problem s tim jer em sto imam suhu kozu,em sto od svoje 10. godine nosim lece na koje su mi se oci tesko navikle zbog cega sam oci tokom zivota jako puno trljala. Uglavnom,zbog toga su mi sigurno i nastale neke sitne crte ispod ociju,ali one nisu toliki problem jer se uz dobar korektor i setiranje puderom u prahu nisu vidjele. Ove nove se medjutim u svakom slucaju vide i jako su ruzne jer je jedna zarezana nekako nasred podocnjaka,a jedna ukoso na kozi donjeg kapka...takodjer sam zaboravila spomenuti da je to zapravo mozda nastalo od isusenosti koze jer upravo na tom podrucju prije koji tjedan i jesam osjetila suhocu i perutanje (nemam pojma od cega). Vjerujem da je rezultat ovoga i moj nemar jer nisam imala obicaj redovito se mazati buduci da imam osjetljivu kozu i uglavnom sve sto bih probala bi mi uzrokovalo nastanak pristica (pod ovim mislim na kreme za cijelo lice). :/ a vjerojatno jos i nedovoljno spavanje tijekom studiranja
procitala sam vise puta kako se nema smisla boriti protiv tih starjih bora, ali mozda ima nade da barem ublazim ove nove? Pogotovo ako stvarno jesu rezultat suhoce...Ima li neka krema koju biste mi preporucile? Bilo dm-ovskog ranga,bilo skupljeg ranga... A takodjer nesto i za svakodnevnu i/ili nocnu njegu?
Naravno da možeš ublažiti, jedino ak su mimičke, tu nema previše pomoći osim da ne radiš mimiku lica Uglavnom, bilo koja hidratantna krema za oko očiju ti može pomoći, najbolje ti je uzeti testere i vidjet koja ti teksturom najbolje odgovara (Nuxe, Bioderma, Avene, Vichy, Novexpert..), a za noć je super mix karite maslaca+ulje ruže, noćurka ili pšeničnih klica
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 00:23   #6266
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Naravno da možeš ublažiti, jedino ak su mimičke, tu nema previše pomoći osim da ne radiš mimiku lica Uglavnom, bilo koja hidratantna krema za oko očiju ti može pomoći, najbolje ti je uzeti testere i vidjet koja ti teksturom najbolje odgovara (Nuxe, Bioderma, Avene, Vichy, Novexpert..), a za noć je super mix karite maslaca+ulje ruže, noćurka ili pšeničnih klica
Hvala. Pretpostavljam da za sve to mogu u ljekarni pitati? I ovo ulje ruže i to?
White Shadows is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 08:47   #6267
ulja koja ti je eye predložila imaš kupiti u Farmacija ljekarnama (neka) ili direktno kod distributera/proizvođača tih ulja, a to ti je Kemig, Bauerova 5 ili online. Online imaš i u terra organica. Bitno ti je da su ulja hladno prešana i nerafinirana. Najbolji omjer cijene i kvalitete su ti upravo Kemigova ulja koja se prodaju pod nazivom oleotherapy
Shea
Ulje ploda divlje ruže
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:11   #6268
Pozdrav cure,

imam 24 godine i unazad par godina jako mi se suši područje oko očiju i ispod obrva, a ostatak lica mi je baš tipično mješoviti. Ono kaj me zanima, imate li koji prijedlog za neku masniju teksturu jer me od ama baš svake kreme, pogotovo od onih naglašeno hidratantnih, koju sam probala peče područje ispod očiju. Melem sam koristila na savjet doktora opće prakse jedno godinu dana, ali me onda frendica odgovorila zbog nekih, više nemam pojma o čemu je bilo riječ, loših sastojaka. Sad koristim karite maslac od melvite, ali mi se stvaraju oni bijeli prištići, međutim jedino mi za sad odgovara. Sad ima li koja kombincija koja je dovoljno masna a opet da ne začepljuje pore?

Unaprijed hvala
MarMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:23   #6269
Moze li se ulje divlje ruze samostalno staviti na kozu ili npr.karite maslac,ja bi to kupila,ali ne usudim se nista miksati
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:26   #6270
Quote:
White Shadows kaže: Pogledaj post
Hvala. Pretpostavljam da za sve to mogu u ljekarni pitati? I ovo ulje ruže i to?
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ulja koja ti je eye predložila imaš kupiti u Farmacija ljekarnama (neka) ili direktno kod distributera/proizvođača tih ulja, a to ti je Kemig, Bauerova 5 ili online. Online imaš i u terra organica. Bitno ti je da su ulja hladno prešana i nerafinirana. Najbolji omjer cijene i kvalitete su ti upravo Kemigova ulja koja se prodaju pod nazivom oleotherapy
Shea
Ulje ploda divlje ruže
elly ti je sve odgovorila najvažnije je da su ulja hladno prešana
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 10:51   #6271
Koza oko ociju mi je odjednom zategnuta i suha,sta god stavim na nju počnu mi suziti oči i sve mi se zacrveni,trazila sam u ljekarnoj Bepanthen augen kremu,nisu je imali,dali su mi Pantelox od JGL,teta farmaceut je rekla da su to jednake sastavom kreme,da li je ok da to stavljam na okoločno područje,ne zelim si dodatno izritirati to podrucje
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 18:49   #6272
Koja vam je kremica dobra, a da smanjuje otok (depuffing)?
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 07:20   #6273
Quote:
Bubamaraaaa kaže: Pogledaj post
Koja vam je kremica dobra, a da smanjuje otok (depuffing)?
meni svaka ako ju držim u frižideru
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 08:28   #6274
Nisam vidjela razliku, a isto svaku drzim u hladnjaku.
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 10:41   #6275
Quote:
Bubamaraaaa kaže: Pogledaj post
Koja vam je kremica dobra, a da smanjuje otok (depuffing)?
Meni je pomogao Okoloočni gel Zimzelene kozmetike. Ne drastično, ali bi definitivno ublažio napuhanost podočnjaka
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 10:54   #6276
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Meni je pomogao Okoloočni gel Zimzelene kozmetike. Ne drastično, ali bi definitivno ublažio napuhanost podočnjaka
i meni, najviše od svih. ali mi je isušio okoočno područjr
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 12:33   #6277
A meni je izazvao gris jer mi se koža ovo ljeto nenormalno mastila. Žao mi je što to odmah nisam napomenula, ne znam kako sam takvu ˝sitnicu˝ propustila reći
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 11:28   #6278
Uh, meni je Zimzeleni okoloocni gel bas pomogao kod grisa/milija (ne znam je li to isto? ). Imala sam par tockica oko ociju i nestale su mi nakon 15ak dana koristenja gela. A i puffiness oko ociju se smanjio.
Nedavno sam dobila njen tester okoloocne kreme koja isto ima kofein i neke dodatke protiv napuhnutosti i zasad mi se cini super.
nickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:43   #6279
Ma moja je luda koža popi*dila od masnoće ovog ljeta, stoga vjerujem da sam uistinu iznimka. Sad se lagano već počela smirivati, pa ću se gelu vratiti čim još malo zahladi jer mi jako prija ujutro i pomaže kod podbuhlosti podočnjaka
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 19:38   #6280
ovak..da li ima netko iskustva sa nekom kremicom koja bi malo učvrstila kožu oko očiju? naime primjetila sam kako mi se na desnom kapku oku gornji kapak rapidno počeo spuštati? kaj kupiti da se to ublaži? znam da je neizbježno, ali...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.