Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2007., 03:51   #61
Quote:
Nick Nolte kaže: Pogledaj post
Ovak forum je preveliki za 2 rockatanska.
Definitivno
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 17:08   #62
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Da, istina sto se tice opremljenosti i cijene.

Jedva cekam da ga vidim. U subotu idem na prezentaciju!!
Hehe isao sam jucer oko 5 prat auto, i spazim ga ispred baotica, sparkiram se... Auto je veci nego sto sam mislio, odnosno izgleda robusno, i po meni odlicno (inace pretjerano ne volim japanski dizajn). Zenska prodavacica je pricala s nekim parom koji su ga kolko sam skuzio vec htjeli rezervirat, a tek 1.3. ce biti definirane cijene i pusten u prodaju
Uz njih ga je gledalo jos dvije osobe, svi smo uspjeli na brzinu sjesti unutra, pogledati ga... Meni osobno se dopao, interesantan autic
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:42   #63
Quote:
Jujigatame kaže: Pogledaj post
Hehe isao sam jucer oko 5 prat auto, i spazim ga ispred baotica, sparkiram se... Auto je veci nego sto sam mislio, odnosno izgleda robusno, i po meni odlicno (inace pretjerano ne volim japanski dizajn). Zenska prodavacica je pricala s nekim parom koji su ga kolko sam skuzio vec htjeli rezervirat, a tek 1.3. ce biti definirane cijene i pusten u prodaju
Uz njih ga je gledalo jos dvije osobe, svi smo uspjeli na brzinu sjesti unutra, pogledati ga... Meni osobno se dopao, interesantan autic
Dizajniran je u novom Nissanovom studiju u Engleskoj, jedino je ideja o takvom konceptu pocela u Japanu.
Ljubomoran sam sto i meni nisu dali da sjednem u njega
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 13:22   #64
danas u autoklubu piše najjeftiji benzinac 19 000€, najjeftiniji dizelaš 23 000 € što je po meni prevelika razlika u cijeni
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 16:49   #65
Uff, isao sam na prezentaciju ali malo prekasno sam dosao. Bilo je puno ljudi rezervirano za voznju.

Tak da sam ga vidio samo izvana i iznutra a ne i vozio.

Auto izgleda fantasticno!
Istina da je bila najjaca verzija, tekna i 2.0 motor, ali ipak.

I prtljaznik JE 410l, zbilja je ogroman.

Jedva cekam voznju ovaj tjedan.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 19:01   #66
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Uff, isao sam na prezentaciju ali malo prekasno sam dosao. Bilo je puno ljudi rezervirano za voznju.

Tak da sam ga vidio samo izvana i iznutra a ne i vozio.

Auto izgleda fantasticno!
Istina da je bila najjaca verzija, tekna i 2.0 motor, ali ipak.

I prtljaznik JE 410l, zbilja je ogroman.

Jedva cekam voznju ovaj tjedan.
410 L i ogromno ne idu u istu rečenicu
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 19:46   #67
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Strašan ti je odabir Ali ipak ima nešto gore i to unutar iste kuće, 206 SW.
and antimon is back

slazem se u vezi ovog 100% ... 206 sw

koje govno od auta , vise mjesta ima u mojoj astri iz 95e karavancugi duplo


ovaj nissan nisam jos vidio , vidio sam ovo 2 i ovo sto ce navodno izbacit bmw , vjerujem da ce ljedit i ostali (neki vec jesu , znam)
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:00   #68
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
410 L i ogromno ne idu u istu rečenicu
A koji kompakt ima veci prtljaznik?

Golf? Astra? Megane? Mazda 3? Alfa 149?
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:23   #69
Kao sto sam vec negdje prije procitao, sa njim se ne isplati raspravljati. Kao prvo jos nije napisao niti jednu normalnu recenicu bez omalovazavanja. Kao drugo, ne razumijem "ljude" koji nemaju pametnijeg posla nego pisat gluposti i provocirat ostale. Vjerojatno lijeci komplekse, preporucam da se jednom provoza u postenom autu, a ne samo u Fronteri.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 01:23   #70
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Kao sto sam vec negdje prije procitao, sa njim se ne isplati raspravljati. Kao prvo jos nije napisao niti jednu normalnu recenicu bez omalovazavanja. Kao drugo, ne razumijem "ljude" koji nemaju pametnijeg posla nego pisat gluposti i provocirat ostale. Vjerojatno lijeci komplekse, preporucam da se jednom provoza u postenom autu, a ne samo u Fronteri.
Vozio sam se neki dan u Q7. Je li to pošteno auto za tebe ? Vlasniku sam rekao: 'Koji si kurac kupio ovo sranje ?' Ne volim te hibride i gotovo, ili kupi terenca ili kupi normalan car.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 16:37   #71
Ma pazi, ja nemam love da si kupim jedan posteni terenac za zimske potrebe (ali stvarno potrebe) i jos jedan kompaktni model za ostatak godine. Meni je razumnije kupiti jedan dobar hibrid koji zadovoljava potrebe za cijelu godinu, nego za iste novce 2 razlicita skromnija auta i jos k tome da oba imaju svu potrebnu dodatnu opremu, jer nemam namjeru zbog 2 mjeseca snijega, ostatak godine trositi vise na gorivo ako si kupim "posteni terenac". Meni je Qashqai sasvim zadovoljavajuca kombinacija svih mojih potreba i ocekujem od tebe da postujes nas ostale kojima se ta pila svidja.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 16:40   #72
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Ma pazi, ja nemam love da si kupim jedan posteni terenac za zimske potrebe (ali stvarno potrebe) i jos jedan kompaktni model za ostatak godine. Meni je razumnije kupiti jedan dobar hibrid koji zadovoljava potrebe za cijelu godinu, nego za iste novce 2 razlicita skromnija auta i jos k tome da oba imaju svu potrebnu dodatnu opremu, jer nemam namjeru zbog 2 mjeseca snijega, ostatak godine trositi vise na gorivo ako si kupim "posteni terenac". Meni je Qashqai sasvim zadovoljavajuca kombinacija svih mojih potreba i ocekujem od tebe da postujes nas ostale kojima se ta pila svidja.
Tebe još mogu razumjeti iako ima i normalnih 4x4 automobila, ali ne mogu razumjeti one koji to kupuju iako im od tih kvaziterenskih karakteristika ne treba ni K. Ti hibridi su skuplji, više troše, veći su troškovi a ekipa to kupuje jer vole sjediti visoko ( ! ) ili zato što im je qrac mali pa bar da imaju nešto veliko i moćno.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 17:58   #73
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Dragi moji djecaci, ja sam ga jucer vidio na svoje oci. Dosao je Kod Baotica (u Zagrebu) jedan predivan crni primjerak. Auto je jebeno, jebeno dobar (izvana, unutra me jos nisu pustili, mora ic kod novinara ...). Izgleda bolje nego na slikama, mocno i robusno. Po svim kriterijima zadovoljava moje potrebe. Zivim u ulici strmom terenu, kad zapadne i malo snijega mos se slikat, onima u gradu 4x4 je vjerojatno nepotreban, osim ako takav auto kupuju radi prestiza ili odlaze za vikende u prirodu. Odlicno je sto na modelu sa 4 pogona mozes odabrati prednji ili automatsku raspodjelu kada sam kod proklizavanja ukljucuje i zadnji pogon. Kad malo bolje pogledate pakete opreme, vec u najosnovnijem Visia ima sve sto je prosjecnom vozacu potrebno, a sto se kod nekih drugih "boljih" i skupljih jos uvijek dodatno placa (grijani retrovizori, klima- doduse manualna, alu felge, pretinac za rukavice sa hladjenjem, CD radio sa Bluetoothom, putno racunalo, svi elektricni pokretani prozori) tako da za 140.000 kn koliko najavljuju pocetnu cijenu za 1,6 moror, to po mom misljenju stvarno nije previse. Kazem, pogotovo kad znam sto nude ostali. Uvijek ce biti nas kojima ce neki detalji znaciti puno, dok nekima nisu vazni.

oko podne sam u splitu usao u salon nissana..

qashqai je SUPER,
veci nego na slikama, robustan i odaje dojam kvalitetno sklopljenog vozila..
lipo izgleda,sjedio sam u njemu, naprid, nazad, ma stvarno je odlican

pricao sam sa prodavacem,kaze da ce ih proizvest 500000 ove g, radi tvornica u 3 smjene kolike su predbiljezbe,
sta se tice kupovine,nema nikakvih akcija,popusta il
i slicnog jer da je potraznja golema.

mene zanima osnovni dizel, kostat ce (jos nisu formirali tocne cijene) oko 152 000, ili 2200kn/mj bez ucesca na 7 g.

ps: sinoc sam se vracao iz zg i nedaleko od kuce ukledam sleper a na njemu 15ak qashqaia svih boja...te iste danas testiraju novinari kod hotela LAV,imaju prezentaciju pa ce u tisku ovih dana napisat dojmove
roko split is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 19:41   #74
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Tebe još mogu razumjeti iako ima i normalnih 4x4 automobila, ali ne mogu razumjeti one koji to kupuju iako im od tih kvaziterenskih karakteristika ne treba ni K. Ti hibridi su skuplji, više troše, veći su troškovi a ekipa to kupuje jer vole sjediti visoko ( ! ) ili zato što im je qrac mali pa bar da imaju nešto veliko i moćno.
Slazem se da ima likova koji kupuju aute samo zato jer hoce biti u centru paznje ili imaju viska love ili su iskompleksirani, ali zato ne treba sve generalizirati. Osim toga nije pogon 4x4 samo za off-road voznju po blatu i brdima. Sa takvim pogonom voznja je sigurnija i u situacijama na skliskoj cesti, kod proklizavanja u zavoju i slicno. A jebi ga, zna se da i malo vise trose, ne mozes imat i ovce i novce. Bas zbog toga sto sam mozes odabrati koju vrstu pogona hoces ili da se sam aktivira na sva 4 ako dodje do proklizavanja, Qashqai je u prednosti.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:34   #75
Vidio sam ih danas dva voze se po Ljubljani, izgledaju super i definitivno mi je u uzem izboru pri sljedecoj kupovini automobila uz Chevrolet Captivu,Ssangyong Actyon/Kyron,Dodge Caliber,Kia Sorento,Nissan Pathfinder


Sada vozim A6 Avant,a kako se blizi 40-ta trebam nesto visi auto radi lakseg ulaska/izlaska
Sinn69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:38   #76
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Slazem se da ima likova koji kupuju aute samo zato jer hoce biti u centru paznje ili imaju viska love ili su iskompleksirani, ali zato ne treba sve generalizirati.

Qashqai sa cjenom od cca 160 000kn definitivno nije auto sa kojim bi mogao biti u centru paznje to je rezervirano za automobile sa cjenom preko 400 000kn

Qashqai je SUV za sirotinju
Sinn69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:10   #77
Quote:
Sinn69 kaže: Pogledaj post
Qashqai sa cjenom od cca 160 000kn definitivno nije auto sa kojim bi mogao biti u centru paznje to je rezervirano za automobile sa cjenom preko 400 000kn

Qashqai je SUV za sirotinju
Mislio sam na one kojima je to treci ili cetvrti auto u kuci i kupili su ga zato da budu u trendu jer "to je sad fora", a treba im jedan manji za otic po kruh i novine (pa da ne pale Cayenne-a) ili su im sinek ili kcerkica po ne znam koji puta pali na ispitu pa ce im kupit igracku da ih utjese . Jednostavno oni ga moraju imat dok ga jos nitko nema, da bi pokazali kako imaju para i da bi "sirotinja" ko mi slinili kroz prozore. Ne zamjeram im, samo mi je zao sto ja i dobar dio nas "sirotinje" nema novaca da si priusti nesto slicno. I kad bih skucao nesto, mogao bi si priustiti eventualno najosnovniji sa prednjim pogonom . Za nas "sirotinju" organiziraju nagradne igre, samo da ga ne dobije netko tko ne zna kud ce sa njim jer u garazi vec ima Cayenne-a i ML-a.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:10   #78
meni je auto više nego ok !!

Ipak jadan veliki problem !!!!,

...... sumnjam da će biti baš tak jeftino, bar što se mene tiče, ja volim napucat opremu na auto + jači motor (a ovdje je to 2.0 d ...- čitaj: i nije to neko pretjerivanje, pogotovo ako uzmeš u obzir gabarite auta i pogon ) + pogon 4×4, + metalik i eto te na 32-35 kila €, što više nije malo novaca
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 05:33   #79
Quote:
Sinn69 kaže: Pogledaj post
Qashqai sa cjenom od cca 160 000kn definitivno nije auto sa kojim bi mogao biti u centru paznje to je rezervirano za automobile sa cjenom preko 400 000kn

Qashqai je SUV za sirotinju
Svojevremeno ja Rambo Amadeus pjevao:"Predrasudeeeeee"
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 09:08   #80
Quote:
Qashqai sa cjenom od cca 160 000kn

Qashqai je SUV za sirotinju
Mislim da 160000kn i sirotinja nikako ne ide u isti kontekst.
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.