Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 15:41   #4921
Thumbs down

Evo, da ne ispadne da preuvelicavam, jel netko bio u poslovni u Ilici Zagreb, u zadnja dva-tri dana?

Prostor gdje se ubacuju boce (parkirao nadomak) lokva na dva metra, ljudi veleslalom rade da uopce pokusaju doci do mjesta ubacivanja.

Hodnik iz garaze, boze dragi, pa to nije vidjelo ciscenja tjednima ako ne i duze. Plocice prljave, ne pricam o podu, pricam o policama iznad poda.

Metalna maska/plocica s kojoj se doziva lift, strah me je pomisliti sto bi analizom nasli na toj povrsini. Ljepljiva, masna, prljava - odvratna.

Vec imam naviku uzeti koju rukavicu za povrce da preskocim takve zamke, ali tamo je neophodno. A lift iz podruma, ljudi moji, kao da je deset pasa i macaka mokrim sapama skakalo po liftu nakon sto su dosli izblata. Prljav pod, prljave rucke za drzanje u liftu, gumbi biranja - odvratno.

Dobar primjer, kako se veliki mogu izvlaciti iz igre koja se zove higijena, dok ce neki mali kafic zatvoriti zbog koje prljave case ili neuredne povrsine. U taj Lidl sigurno dolazi i pokoji inspektor u svojstvu kupca, tesko bi moglo promaknuti stanje stvari. Da sam najzauzetiji, najpovrsniji poslovodja te poslovnice, bilo bi me sram da mi je tako prljavo. Samo pohlepa za prometom, imaju je i vani, ali da se ovako moze zapustiti higijena to je strasno.


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 19:58   #4922
Trebalo je vidjet kad se neki cucak posro u onoj čekaoni za iste,na Savici.
Da tek to vidiš.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:44   #4923
i u splitu na poljickoj je lidl lift jedno od odvratnijih mjesta, konkurencija mu je kaufland lift, idem njima samo kad bas nemam nijedan drugi izbor
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.