Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2024., 10:15   #6461
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
Cure , da li netko može preporučiti na području Novog Zagreba frizera/frizerku da zna dobro isfenirati kosu sa ekstenzijama?
Imala sam par pokušaja, i to je završilo doslovno tako da sam došla doma iz salona i morala preći kosu sa peglom..
Hvala puno :]
Royal, Ivan.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2024., 13:57   #6462
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Royal, Ivan.
Hvala ti
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2024., 00:10   #6463
Inace se sisam kod Sase bob friz cijena 50e
Prosli tj sam bila prisiljena osisati se u svojem gradu kod neke obicne frizerke na periferiji jel virtuoz u Zg-u nije imao termina.
E sad, za 10e me je ova no name zenskica osisala 99,9% isto kao i virtuoz za 50.
Ocekivala sam tesko sranje, jel s nikim osim s Sasom nisam imala dobra iskustva on mi je bio provjeren sad ovo je bila samarcina i te kakva.
Zenska je napravila isto za 4* manje love.

Malo je reci da sam bez teksta, a posto moze i za male pare sa Sasom sam def zavrsila.
Naravno da ovo ne vrijedi za osobe iz Zg-a vec za one iz malih gradica, dobra frizerka i losa lokacija- pare u novcaniku.
Zakovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2024., 08:24   #6464
Ja sam znala tako biti oduševljena do prvog pranja kose.
Držim fige da ćeš i dalje biti zadovoljna.
Jebate Sasa je 50e???
Išla sam davno kod njega, prešla kod Ivana u Royal.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2024., 12:29   #6465
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Ja sam znala tako biti oduševljena do prvog pranja kose.
Držim fige da ćeš i dalje biti zadovoljna.
Jebate Sasa je 50e???
Išla sam davno kod njega, prešla kod Ivana u Royal.
Oprala sam ju vec 2 puta, identicno je osisala, razlike nema.
Netreba fenirati isto kao nisam trebala kad me doticni osisao.
Nije koristila efilirke niti stanjivala kosu.

Razlike nema sto je zalosno, jel ocito njegov rad ne vrijedi te novce kad je neka no name frizerka napravila isto.
Zadovoljna sam blize mi je i povoljno, kod njega iz godine u godinu sve skuplje.
Zakovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 19:59   #6466
Ima naravno dobrih frizerki, talentiranih, i koje znaju kaj rade i po tim malim kvartovskim salonima. Al eto treba na takvu naletiti. Lijepo da si imala sreće i našla sebi frizerku s kojom si zadovoljna a ne košta previše novca.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 18:40   #6467
Moze li preporuka za salon u ZGu koji zna napraviti Hollywoodske valove kako treba?
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2024., 11:46   #6468
Amina_neferhair, na kvatricu je, medjutim izrada njezinih frizura i traje nesto duze, ne znam konkretno za ovo. Na Kvatricu je


Sent from my iPhone using Tapatalk
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 12:47   #6469
Ja stvarno hejtam ove podivljale cijene i frizere.

Radila sam balayage godinama u kvartovskom frizeraju za 200 kn sa šišanjem, pranjem i feniranjem, još dodatno 20 kn za valove. Onda su digli na 350 odjednom nakon korone. Onda 60 pa 68 eura. E za tih 68€ sam dobila teško sranje na glavi, toliko da sam nakon mjesec dana išla u drugi salon - Hair studio by Ria i Ria me odlično obojala i spasila - dakle nisam bila žuta, nije bilo oštrog prijelaza, nego lijepi plavi balayage na smeđu kosu. To platila 86€.

I sad odem nakon više od pola godine, dobila žutilo na glavi, uz korijen kose mi je žuće nego dolje na vrhovima i naprijed dva pramenova 10 puta vidljivija od bilo kojeg drugog pramena na cijeloj kosi, onako baš blješti, platila sam 100€ (što mi je previše, evo stvarno previše) i nije mi ni račun izdala!

Naravno, to se nije vidjelo odmah jer je bio mrak i divno me isfenirala, što je je. Ali ovo sad je tuga i plakanje.
Ne vraćam se kod nje više definitivno, ovo neizdavanje računa mi je samo kap koja je prelila čašu na loše bojanje.
(Inače moju je kolegicu bojala njena pripravnica - užasno ju je obojala, stvarno užasno, niti je prekrila sijede niti je dobra boja bila i još je priznala da su ostale bez preljeva).

Jel se može to spasiti nekako? Da perem onim Kuene silver šamponom? Ili ima neki dobar za bojanu plavu kosu (ne kužim se u šampone)? Da idem nekom drugom da mi popravi? Ali kosa mi tanka dosta, bojim se da me ne spali...
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2024., 20:18   #6470
Ja sam, nakon 10 godina kod iste frizerke, ispala na izrastu žuta, a dolje sam, kao i uvijek, sivo-plava. Horor. Neće ti ništa pomoći, probala sam ljubičastim šamponom koji mi je inače super, držala ga na glavi duže nego inače, i dolje sam još svjetlija, ali gore je žutilo ostalo isto. Tako da jebiga, pričekati iduće farbanje.

Ali da, cijene apsolutno ne opravdavaju rezultat.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 21:21   #6471
Quote:
Zakovi kaže: Pogledaj post
Oprala sam ju vec 2 puta, identicno je osisala, razlike nema.
Netreba fenirati isto kao nisam trebala kad me doticni osisao.
Nije koristila efilirke niti stanjivala kosu.

Razlike nema sto je zalosno, jel ocito njegov rad ne vrijedi te novce kad je neka no name frizerka napravila isto.
Zadovoljna sam blize mi je i povoljno, kod njega iz godine u godinu sve skuplje.

Valjda bi bilo fer reći da njen radi vrijedi više nego što ga naplaćuje jer je usporediv s njegovim, a ne obrnuto
E sad, pitanje je bi li imala dovoljno mušterija tu gdje je, da je skuplja. Ali ima potencijala i dobro je da si je otkrila, vjerujem da si joj rekla da je dobra kao poznati Saša....
__________________
Znamo da je podrazumijevanje jedan od najboljih načina za nerazumijevanje.
zanesto is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.