Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 14.01.2011., 11:41   #1
Kako se boriti protiv muških primitivaca?

Evo, drage curke, na ovu temu me potaknuo ovaj video:

http://webcafe.net.hr/forwarduse/vid...01101140004503


Što učiniti u situaciji u kojoj vas netko za zabavu ponižava na ovaj način samo zbog toga što ste u tom trenutku pogodan "komad mesa" s kojim bi se netko zabavio?
Svakoj od nas se sigurno barem jedanput u životu dogodilo da je netko provocira makar riječima i na taj način ponizi. No, što učiniti kad ste svjesni da je njih više i da ste vi slabiji? Meni se dogodilo par puta da sam htjela tipu doslovce otkinut jaja, al jbga, znam da sam slabija i da bi se loše provela, a opet ne mogu ne osjećati nemoć i poniženje koje mi netko u tom trenu uzrokuje svojim ponašanjem prema meni.
Jednom su mi dva lika u polupraznom busu Prečko-Črnomerec sjela nasuprot mene u onom djelu gdje su 4 sjedala i pričali su što bi radili s mojom g-točkom i ne znam kakave sve gadosti. Izašla sam tamo kod one "Vienne" i išla pješice prema Črnomercu jer mi je bilo toliko zlo i toliko mi se plakalo baš zbog toga što im ne mogu pošteno vratit za njihov bezobrazluk. A da ne pričam zgode sa šlatanjem u diskotekama, odvratnim perverznjacima u tramvaju koji vam se onako ogavno smiju i gledaju vas...
Što napraviti kad je njih više, vi ste sami, a ne znate borilačke vještine? Nekako mi se svađanje sa njima ne čini dobrim rješenjem!
Zašto ti retardosi misle da imaju pravo gledati vas kao komad namještaja s kojim mogu raditi što hoće? Jebemti, potpuni neznanci...a mi se čudimo što se neki kreteni tako ponašaju prema ženama u braku. I nemojte pričati da se radi o klincima i nedojebanim tinejdžerima jer postoji hrpa odraslih orangutana koja se ovako ponaša.
jajanka is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.