Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 15:19   #141
TZH otvorila ducan u Pointu, ovaj vikend je popust 10%
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 15:42   #142
Da li se jos i sad dogadja da vam salju lose chia sjemenke?
Trenutno su na akciji za 35kn/kg i razmisljam o narucivanju ali sam zabrinuta nakon sto sam procitala vasa iskustva
figure-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:04   #143
zar im nije stalno ta cijena ?

ako smijem preporuciti -nutrimedica chiu mislim da smo doma sad negdje na 5-6 vrecici () i super su
inace ih uzmem na snizenju u terra shopu (link negdje na prosloj stranici), ali sam zadnje ulovila na ekupi kad su imali 3x za 89 kn+20pt
https://www.ekupi.hr/Nutrimedica-chi...a-1060629.aspx

sad su skuplje, ali iznad nekih 150 kn uz kupon bude besplatna (overseas) postarina
ima i TZH shop, pa mozda se moze kombinirati iz vise shopova, pa svaki (besplatno?) posalje svoje
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 20.07.2017. at 18:17.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 15:40   #144
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
zar im nije stalno ta cijena ?

ako smijem preporuciti -nutrimedica chiu mislim da smo doma sad negdje na 5-6 vrecici () i super su
inace ih uzmem na snizenju u terra shopu (link negdje na prosloj stranici), ali sam zadnje ulovila na ekupi kad su imali 3x za 89 kn+20pt
https://www.ekupi.hr/Nutrimedica-chi...a-1060629.aspx

sad su skuplje, ali iznad nekih 150 kn uz kupon bude besplatna (overseas) postarina
ima i TZH shop, pa mozda se moze kombinirati iz vise shopova, pa svaki (besplatno?) posalje svoje
Hvala puno na preporuci! Narucila sam danas ovo sa ekupi, 3x za 100kn i besplatna postarina
sad jedva cekam da stignu
figure-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:07   #145
nema na cemu. javi dojmove
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 20:10   #146
hej! jel netko kupovao chiu i maca prah u greencajgu? jel imate preporuku od koga, koje marke kupovati navedeno,a da je kvalitetno? hvala!
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 20:48   #147
Quote:
Gimme more kaže: Pogledaj post
hej! jel netko kupovao chiu i maca prah u greencajgu? jel imate preporuku od koga, koje marke kupovati navedeno,a da je kvalitetno? hvala!
Ja sam chiu, onu njihovu najjeftiniju u rinfuzi, pakiraju je po kg i pola kg. Ne znam kakve je kvalitete ali meni se cini ok. Ne smrdi, ne uzegne stajanjem, nema smeca i svega onog sto se pricalo o chii iz tzh-a.

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 21:23   #148
Ja sam stala sa kupovanjem chie jer sam je se zasitila.

U greencajgu preporucam cips od kokosa, datulje i bademe, kupujem sve u rinfuzi i odlicno im je.

TZH mi je i dalje favorit za hrpu proizvoda.
Citala sam negdje da je Nutrigold otvorio shop u Point centru na Vrbanima, no nikako da odem.
banzzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 07:19   #149
Quote:
banzzi kaže: Pogledaj post
Ja sam stala sa kupovanjem chie jer sam je se zasitila.

U greencajgu preporucam cips od kokosa, datulje i bademe, kupujem sve u rinfuzi i odlicno im je.

TZH mi je i dalje favorit za hrpu proizvoda.
Citala sam negdje da je Nutrigold otvorio shop u Point centru na Vrbanima, no nikako da odem.
Nije Nutrigold vec TZH u Pointu

Bademi iz Greencajga
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 10:05   #150
kog vraga je him. sol tako poskupjela
na zege vege sam je kupovao po 9 kn a sad je u TZH po 15 kn a drugdje i skuplja.
A htio kupiti par kila za dijeliti kao poklone
cruzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:13   #151
Guli ovce kad možeš da je meni pokloniš dobio bi je nazad nemoj ljudima to radit
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:57   #152
Quote:
figure-s kaže: Pogledaj post
Hvala puno na preporuci! Narucila sam danas ovo sa ekupi, 3x za 100kn i besplatna postarina
sad jedva cekam da stignu
To su 3 pakiranja po 1 kilu ili sve skupa je 1 kila?
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 21:58   #153
pozdrav,

gdje kupiti pistaciju,, indijske ili bademe po najpovoljnijoj cijeni?
Vidim u tvornici zdrave hrane da su npr
bademi 79kn/kg
indijski 119kn/kg
da li je to oke cijena ili znate za nesto povoljnije?

Unaprijed hvala
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 22:22   #154
Quote:
Bebe Rexha kaže: Pogledaj post
pozdrav,

gdje kupiti pistaciju,, indijske ili bademe po najpovoljnijoj cijeni?
Vidim u tvornici zdrave hrane da su npr
bademi 79kn/kg
indijski 119kn/kg
da li je to oke cijena ili znate za nesto povoljnije?

Unaprijed hvala
Nećeš naći nigdje povoljnije.
A jako su fini, i bademi i indijski, i isplati se 100% tamo uzeti
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:59   #155
Povoljni su za podosta stvari, npr. Macu i Meringu!
mišica miškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 07:55   #156
Uzimala sam već puno puta chiu iz TZH, bila je u redu. Zadnja pošiljka - primijetila sam paučinaste niti na kojima se njišu sjemenke

Morat ću reklamirati.
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 09:31   #157
prvi put naručila sa greencajga i veselo vadim, otvaram. kokosovo ulje super izgleda super miriše. otvaram odmah datulje, pakiranje kilo, rok do listopada 2018 kad me zapuhne miris užeglog. i sad nisam sigurna i probam jednu, dalje otvaram, bademi ok, indijski orašćići super okus, međutim kad progutamosjetim odvratan užegli okus.
i nisam sigurna više je li od one datulje pa probam još orašćića opet, pa promab datulju još jednu... uglavnom 10minuta ne prestajem rutavat i malo mi je muka. nije baš na povraćanje ali skoro. sad sam uzela vode i jabučnog octa, to mi uvijek pomogne. rutajem non stop. pa jebemu!!!
da li da sve vratim? probala sam 3 stvari i nije mi leglo dobro
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 09:54   #158
Quote:
dragone kaže: Pogledaj post
prvi put naručila sa greencajga i veselo vadim, otvaram. kokosovo ulje super izgleda super miriše. otvaram odmah datulje, pakiranje kilo, rok do listopada 2018 kad me zapuhne miris užeglog. i sad nisam sigurna i probam jednu, dalje otvaram, bademi ok, indijski orašćići super okus, međutim kad progutamosjetim odvratan užegli okus.
i nisam sigurna više je li od one datulje pa probam još orašćića opet, pa promab datulju još jednu... uglavnom 10minuta ne prestajem rutavat i malo mi je muka. nije baš na povraćanje ali skoro. sad sam uzela vode i jabučnog octa, to mi uvijek pomogne. rutajem non stop. pa jebemu!!!
da li da sve vratim? probala sam 3 stvari i nije mi leglo dobro
sve vrati
baš mi je žao...
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 11:38   #159
zar se toliko pokvarila TZH :-(.
ja stalno narucujem za rijeku i primjetio probleme. dolazili su mi kokos ulja otvorena razliveno sve po paketu pa sam se zalio. pa su rekli da su sad nabavili neku masinu za zaljepljivat folije gore (iako mi to bas nije jasno), al vidim i dalje dolaze nekad bez toga. radi se o kokos uljima nutrigold ono bez mirisa i okusa i bez mirisa i okusa organsko. 1l oboje.
upravo radim narudzbu i u njoj je chia opet od kile nutrigold. da to skinem ako kazete svi da je tako lose?
ima neko valjani kod za popust mozda?
mislim cjene su im ok i ostavljam valjda preko 300-400kn mjesecno kod njih, al nebi bas da me rade budalom.
hvala.
geronimo666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:18   #160
js sam naručila prije tjedan 3 paketa chia i ulje i sve je došlo uredno i dobre kvalitete.
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.