Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2017., 17:26   #221
Quote:
ehinacea ang kaže: Pogledaj post
Vrlo efikasan prirodan način liječenja Dr.Richard Schulze Hrvatska www.drschulze-hr.com
Ima još jedan efikasa i prirodan način...kamenčić bijele boje u lijevu cipelu i hodati 3 dana po 2 sata.
Pomaže.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 23:49   #222
Quote:
zora1942 kaže: Pogledaj post
Svatko tko žli pročitati nešto korisno a prij j pročitao SECRET, nka pročita
od VAdima Zelanda knjigu TRANSURFING

On je Rus, kvantni fizičar, knjiga j prevedna na hrvatski i može se sinuti na www.4shared.com

prije toga nka se pogleda video na youtubeu. Ima 6 dijelova, ukuca se VAdim Zeland, prijevod i naskočit će dijelovi
Ovu knjigu mogu svima najtoplije preporučiti, ili bolje rečeno - ovih 7 knjiga, toliko ih ukupno ima.
Stvarno sam pročitao na stotine knjiga, ali ovo je najbolje što sam ikad pročitao, i izuzetno efikasno i korisno, djeluje besprijekorno, samo o vama ovisi kako će djelovati. A u knjigama su dane savršene upute za to.
Ako netko treba knjige u pdf-u, a ne može ih naći, ja imam sve pa neka se slobodno javi na PM.

Što se tiče spomenutih Zelandovih videa gdje je sve prilično dobro objašnjeno i koji su mene motivirali da potražim knjige, evo linkova:
1.
2.
3.
4.
5.
6.

U 7. knjizi pod nazivom Apokrifni Trasnsurfing, autor govori i o važnosti zdravog načina života, posebice zdrave i prirodne prehrane, zdrave i čiste vode i još puno toga, sa svrhom podizanja energetike organizma na najvišu razinu te samim time postizanje odličnog zdravlja i maksimalne sposobnosti za najefikasnije moguće prakticiranje ove tehnike.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 01:43   #223
Hvala ti ibrahime, ovo mi se sviđa ;
"autor govori i o važnosti zdravog načina života, posebice zdrave i prirodne prehrane, zdrave i čiste vode i još puno toga, sa svrhom podizanja energetike organizma na najvišu razinu te samim time postizanje odličnog zdravlja i maksimalne sposobnosti za najefikasnije moguće prakticiranje ove tehnike."
Neki vole čitati knjige, a neki vole gurati kamenčiće u cipele, xe, xe, xe.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 03:45   #224
Procitavsi knjigu R. Breussa totalna terapija, sve to cini mi se ima itekakvog smisla, di bi covjek mogao kupiti taj sok od povrca plus cajeve..proslo ljeto sam bio doma pa sam mogao birati sto i kada uzeti , dolazim doma za otprilike mjesec dana kada domaceg sezonskog povrca gotovo i nema, ono po raznoraznim konzumima bas i ne bi uzimao..razmisljam o 21 danu na breussovom soku i cajevima sad problem je di to sve naci a da je zbilja bio proizvodnja..sam nacin zivota i rada na brodu di je povrca malo, voca gotovo i nema a kuhar soli li ga soli, da ne spominjem stres i nespavanje, ciscenje organizma bilo bi nasusno potrebno..svaki savjet , sugestija su dobrodosli..
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 07:57   #225
@tongaa
Siguran sam da nisi pogriješio što si odlučio probati Breussovu terapiju i doista vjerujem da ćeš osjetiti pozitivne rezultate jer se u praksi na nekoliko desetaka tisuća ljudi pokazala izuzetno djelotvornom.
Što se ekološki uzgojene hrane tiče, može se naći na raznim prodajnim mjestima, no, ja ću se ovdje fokusirati samo na eko povrće, pošto je ono sastavni dio Breussove terapije koja tebe zanima.

Svježe eko povrće (a i voće) može se naći u Intersparu/Sparu gdje ima eko odjel s raznim voćem i povrćem, a i drugim eko proizvodima (žitaricama, sjemenkama, sušenim voćem, začinima, hladno prešanim uljima...).
Također, možeš naći i u trgovinama zdrave hrane, s tim da je to uglavnom za većinu povrća skuplja opcija nego Interspar.
Također, i u Konzumu postoji eko odjel, ali tamo ne kupujem pa ne znam puno o ponudi i cijenama, a nešto malko se pojavilo i u Lidlu, tamo uzimam limun jer je najpovoljniji.

No, ipak najjeftinija opcija za eko voće i povrće, i to daleko najjeftinija, a i najpouzdanija - je uzimati povrće direktno od nekog eko uzgajivača. Ima ih po Hrvatskoj podosta pa vjerujem da ćeš lako naći nešto u svojoj blizini i stupiti s njima u kontakt.
Osobno poznajem jednog iz okolice Zadra i Šibenika koji je sve donedavno izlagao u Zg, a od kojeg sam preko 2.5 godine uzimao voće i povrće odlične kvalitete, a pošto on više ne dolazi u Zg, sad sam našao druge uzgajivače koji također svake subote imaju štand u Zg.
Uglavnom, ako si okolica Ši, Zd, Zg ili Vž, ili negdje blizu tih gradova, mogu ti dati jako dobre preporuke za doista kvalitetnu, ekološki certificiranu hranu, direktno od uzgajivača.

S tim da ciklu, mrkvu i krumpir možeš praktički čitave godine naći na eko odjelu Interspara, a celer i bijelu rotkvu, koji su preostala 2 sastojka Breussove terapije naći ćeš isto negdje nekako.
Celer sam često viđao u Garden dućanu, a ovi uzgajivači kod kojih sad uzimam, imaju trenutno sve sastojke, jedino ne znam da li imaju bijelu rotkvu, crnu znam da imaju jer sam vidio, a Breuss kaže da je i crna ok ako nema bijele.

Ako te što zanima u vezi ovih uzgajivača ili bilo kojeg navedenog oblika nabave, slobodno pitaj pa ću ti rado pomoći koliko mogu.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 04:01   #226
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
@tongaa
Siguran sam da nisi pogriješio što si odlučio probati Breussovu terapiju i doista vjerujem da ćeš osjetiti pozitivne rezultate jer se u praksi na nekoliko desetaka tisuća ljudi pokazala izuzetno djelotvornom.
Što se ekološki uzgojene hrane tiče, može se naći na raznim prodajnim mjestima, no, ja ću se ovdje fokusirati samo na eko povrće, pošto je ono sastavni dio Breussove terapije koja tebe zanima.

Svježe eko povrće (a i voće) može se naći u Intersparu/Sparu gdje ima eko odjel s raznim voćem i povrćem, a i drugim eko proizvodima (žitaricama, sjemenkama, sušenim voćem, začinima, hladno prešanim uljima...).
Također, možeš naći i u trgovinama zdrave hrane, s tim da je to uglavnom za većinu povrća skuplja opcija nego Interspar.
Također, i u Konzumu postoji eko odjel, ali tamo ne kupujem pa ne znam puno o ponudi i cijenama, a nešto malko se pojavilo i u Lidlu, tamo uzimam limun jer je najpovoljniji.

No, ipak najjeftinija opcija za eko voće i povrće, i to daleko najjeftinija, a i najpouzdanija - je uzimati povrće direktno od nekog eko uzgajivača. Ima ih po Hrvatskoj podosta pa vjerujem da ćeš lako naći nešto u svojoj blizini i stupiti s njima u kontakt.
Osobno poznajem jednog iz okolice Zadra i Šibenika koji je sve donedavno izlagao u Zg, a od kojeg sam preko 2.5 godine uzimao voće i povrće odlične kvalitete, a pošto on više ne dolazi u Zg, sad sam našao druge uzgajivače koji također svake subote imaju štand u Zg.
Uglavnom, ako si okolica Ši, Zd, Zg ili Vž, ili negdje blizu tih gradova, mogu ti dati jako dobre preporuke za doista kvalitetnu, ekološki certificiranu hranu, direktno od uzgajivača.

S tim da ciklu, mrkvu i krumpir možeš praktički čitave godine naći na eko odjelu Interspara, a celer i bijelu rotkvu, koji su preostala 2 sastojka Breussove terapije naći ćeš isto negdje nekako.
Celer sam često viđao u Garden dućanu, a ovi uzgajivači kod kojih sad uzimam, imaju trenutno sve sastojke, jedino ne znam da li imaju bijelu rotkvu, crnu znam da imaju jer sam vidio, a Breuss kaže da je i crna ok ako nema bijele.

Ako te što zanima u vezi ovih uzgajivača ili bilo kojeg navedenog oblika nabave, slobodno pitaj pa ću ti rado pomoći koliko mogu.
Hvala Ibrahim.
Proslo ljeto je bio u djiru limuo i javorov sirup..skoro sam se navukao na limun..kako god to cudno izgledalo, prijao mi je , sad na brodu ga nema vec skoro tri mjeseca..kako sam relativno kratko vrijeme doma tesko da cu stici bavit se sa svim tim povrcem, mislim da cu probati s gotovim sokom, sad svjeze povrce je nemjerljivo nadam se da i sokovi, mislim na biotine mogu zadovoljit breussove standarde..problem ce bit cajevi, mozda postoje vec neke gotove mixane mjesavine po breussu opet naravno..imam vrta ali tko to sve moze stici i brod i vrt i obitelj..
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 07:18   #227
Čajeve nije tako teško naći, ako ne znaš nekog tko se bavi time, ima sve u biljnoj ljekarni, vjerujem da je to ok.
Ja sam svojoj baki slagao neke Breussove mješavine od čajeva kupljenih u biljnoj ljekarni. Ako nemaš preciznu vagu na grame, oni ti tamo sve izvažu i imaš količine koje ti trebaju.

Što se povrća i soka tiče, jako je bitna stvar da taj sok bude sirov, nipošto termički obrađivan, a ovaj Biottin je pasteriziran.
Ne kažem da neće pomoći, ali treba imati na umu da su pasterizacijom uništeni mnogi nutrijenti i enzimi te takav sok nema i ne može imati istu vrijednost niti djelovanje kao potpuno svježi (sirovi). Ukoliko nemaš ozbiljnih zdravstvenih problema nego planiraš samo čišćenje organizma, bit će i to ok, ali u slučaju ozbiljnih oboljenja, obavezno se piju isključivo sirovi ekološki sokovi, bez ikakvih kompromisa.
Ili probaj ipak nabaviti sve ovo povrće, sam napraviti sok po Breussovom receptu i znaš onda da je to to.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:13   #228
Zbilja nisam znao da su biottini sokovi pasterizirani, dakle ipak nije to sto sam mislio..htio bi napraviti samo ciscenje organizma 21 dan..sad, prije je pokojna mater brala ljekovito bilje po sumi i livadi, ono za nase potrebe, nismo imali potrebe kupovati biljke za cajeve..nisu biljke ni danas otisle nikamo samo tesko pogodit vrijeme za biti doma ..znaci ipak ce trebati cjedit sam svoj majstor, svakako vrijedi truda, bijnih apoteka ima u Ri nekoliko, sa dugogodisnjom tradicijom pokusat cu tamo naci cajeve..svakako hvala.
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2020., 22:29   #229
Alternativno lijecenje je dobar izvor lijecenja koji moze parirati konvencionalnoj metodi lijecenja i koristiti se zajedno za alternaciju to jeste bolje postizanje rezultata u procesu lijecenja.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2023., 09:49   #230
Liječenje navodno neizlječivih bolesti - Richard Schulze

Pozdrav!

Jel ima netko dotičnu knjigu u pdf formatu pa da mi je pošalje ili uputi na link za preuzimanje?
Bio je valjda prije 9-10 g na forumu link za download, koji naravno više ne radi.

Hvala unaprijed!
zozo55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2023., 10:06   #231
Evo link:
https://dokumen.tips/documents/lecen...df.html?page=4

Trebalo mi je 30 sekundi za ovo - mogao si se i sam potruditi.
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2023., 10:21   #232
Nije trebala ta suvišna rečenica
U svakom slučaju hvala!
zozo55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2023., 17:37   #233
Zdrave trave - HOMEMADE RECIPES

Zdrave trave - HOMEMADE RECIPES - Pozdrav i dobrodošli u Vaš dnevni elixir zdravlja i ljepote! Kako živjeti bolje, zdravije i ljepše, o tome i ostalim sitnicama, koje čine šarenilo vašeg života, čitajte na mom youtube kanalu.

https://www.youtube.com/@zdravetrave
Zdrave trave is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2023., 18:19   #234
Knjiga o lijcenju čajevima

Pozz,
Molim vas za preporuku knjige o liječenju čajevima.
Hvala.
M Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2023., 00:45   #235
KNJIGE-Alternativna medicina

200 zanimljivi knjiga-2,4Gb
https://mega.nz/folder/Ioxm3bzS#gVaLj2hv6wAAJvcjWEPO9Q

Izdvajam iz ovoga gore:
HRANA+GLADOVANJE=ZDRAVLJE-(i svakako u ovu formulu ubacite svoje zdrave misli,
a izbacite svoje brige,strahove.....i etoga!!!!)72Mb,24 knjige(pdf)
https://mega.nz/folder/ptAXjBrS#uPlVDTdPYWKOe6d4iNs2eg

LJEKOVITE TRAVE I GLJIVE-60 knjiga-1,52Gb(i android aplikacije za prepoznavanje biljki i gljiva)
https://mega.nz/folder/IhRTjRzC#CNNABxruU3X2LCuL8M-FGA
BiciEL is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2023., 23:40   #236
ne može se izliječiti i smanjiti npr EBV sa zdravom prehranom,nažalost
muammar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2023., 11:06   #237
nisam našla adekvatnu temu gdje bih stavila ovaj tekst, pa ću ovdje.
slažem se sa svakom napisanom riječi iz teksta, tako razmišljam i živim:

ŽIVOT - MANJE BOLI I NASILJA
Splitski sportaši i umjetnici Jan i Sonja otkrili nam sve o svom ultraveganstvu: ‘Najbolji osjećaj je lakoća postojanja‘


https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/...ojanja-1332248
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2023., 10:31   #238
JE LI VEGETARIJANSTVO DOBRO ZA LJUDE? / PROF. DR. SPOMENKA MUJOVIĆ KLIP

5 minuta: https://www.youtube.com/watch?v=Ddx46QuED8U
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 09:09   #239
Nagli rast popularnosti pasjeg trna (Elaeagnus rhamnoides).
https://www.index.hr/mobile/fit/clan...i/2550793.aspx
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.