Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 18:15   #1201
Cestitke dada i na stanu i na prstenu, a i na poslu jer vidim da si napisala da radis, nadam se da je u struci, ako i nije glavno da je neki posao

A sad uredenje stana
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:18   #1202
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
cox i jerry
Funkcionira tako da ga nazoveš i kažeš da želiš kutnu, on ti kaže da mu možeš poslati sliku kutne kakvu bi otprilike htjela i dimenzije i ako želiš da ti pošalje uzorke tkanina da si izabereš, usput se još dogovorite i o tvrdoći sjedišta i ostalim detaljima koji vas zanimaju. Tako sam ja s njim komunicirala za moguću izradu u budućnosti.
Kod njega na stranici u galeriji ima dosta toga pa možeš i tamo izabrati ako ti nešto odgovara.
ok, hvala budem probala onda pronaći najsličnije onome što želimo s dimenzijama pa ću mu se javiti. moram vidjeti koju bi dubinu sjedišta

Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
nama je radio kutnu. mi smo bili u prolazu prema vinkovcima pa smo stali u salon da pogledamo uživo neke modele. izabrali tkaninu, dimenzije i izgled.
oni su organizirali dostavu (500kn mislim da je bila) i to je to.
kolika je vaša kutna? i ako može cijena, da znam otprilike

Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
Cestitke dada i na stanu i na prstenu, a i na poslu jer vidim da si napisala da radis, nadam se da je u struci, ako i nije glavno da je neki posao

A sad uredenje stana
hvala


ubilo me skidanje tapeta ovih dana. ovi su imali tapete čak i na stropu u hodniku
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 08:36   #1203
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post

kolika je vaša kutna? i ako može cijena, da znam otprilike

180x260. s tim da je dubina sjedišta nešto manja, 85cm.
razvlači se u ležaj i u kraćem kraku ima kutiju za posteljinu.
cijena sve skupa je bila nešto oko 6000 ako se dobro sjećam. dostava 500kn.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:44   #1204
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
180x260. s tim da je dubina sjedišta nešto manja, 85cm.
razvlači se u ležaj i u kraćem kraku ima kutiju za posteljinu.
cijena sve skupa je bila nešto oko 6000 ako se dobro sjećam. dostava 500kn.
nama bi trebalo 210x270.
za dubinu sjedišta nemamo pojma, mislili smo 80cm+naslon. al sad kad si napisala da je tebi dubina nešto manja i 85cm nemam pojma

mi bi isto da se razvuče u ležaj, da imaju gosti di prespavati
poslat ću im sliku kakvu bi mi kad nađem neku koja mi se svidi pa da vidim koja bi ponuda bila
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 08:48   #1205
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
nama bi trebalo 210x270.
za dubinu sjedišta nemamo pojma, mislili smo 80cm+naslon. al sad kad si napisala da je tebi dubina nešto manja i 85cm nemam pojma

mi bi isto da se razvuče u ležaj, da imaju gosti di prespavati
poslat ću im sliku kakvu bi mi kad nađem neku koja mi se svidi pa da vidim koja bi ponuda bila
pa to ti je to onda, za dubinu. jer dubina je dubina. nama su još jastuci u naslonu, znači samo sjedalo je manje od 80.
najbolje ti je tako, pošalji mail i pitaj.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:01   #1206
Bila sam jucer u Kiku i vidjela da ima onih Ikeinih kosara Fladis https://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/60322173/.
Ima i vecih i manjih i jednobojnih i kombinacija bijela i ova prirodna.
Ima i fora side table onaj metalna kosara, a gore drveni poklopac. Crni i bijeli.
Pa ako nekome treba nesto takvo .
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:39   #1207
Pa što ne uslika?!

Pošto košara?
Bilo mi krivo zadnji put da nisam uzela... Al šta nije bila skuplja

A nije ne, ona druga je to.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:25   #1208
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Pa što ne uslika?!

Pošto košara?
Bilo mi krivo zadnji put da nisam uzela... Al šta nije bila skuplja

A nije ne, ona druga je to.
Joj, žurila sam. Ne znam koliko su košare, sve mi je pomiješalo .
Stolić je mislim 80 kn. Mogu sutra poslikati i provjeriti cijene.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:34   #1209
Ma, ići ću ja sutra bacit oko, nisam dugo
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:34   #1210
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Ma, ići ću ja sutra bacit oko, nisam dugo
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:07   #1211
Znaš put
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:07   #1212
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Znaš put
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:54   #1213
žene kak vam se čine ove stolice

https://scontent.fzag3-1.fna.fbcdn.n...e0&oe=5A673FCD

https://scontent.fzag3-1.fna.fbcdn.n...67&oe=5A6845EE

kupila bi te dvije da budu na čelu stola, ali si razmišljam koje uzeti da pašu uz te
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:59   #1214
Nisu moj stil, ali ako si ih baš upikirala onda prijedlog da i preostale budu istog modela samo jednobojne (crne, bijele ili sive)
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:05   #1215
Dijelim mišljenje. Ja osobno ne volim niske stolice u blagovaonici, svi smo visoki i volim da se možemo naslonit leđima lipo. Ovaj đir me uvijek podsjeća na čekaonice, al ako ti se sviđaju ok i slažem se ostale što sličnije modelom i jednobojne. Vidila sam negdje čak taj đir obične drvene pa staviš jastuke u boji ako igra ulogu...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:15   #1216
Ima lesnina i takvu sarenu fotelju, pa ak si zelis nest tak sareno, ja bih radije uzela tu fotelju za dnevnu nego takve stolice za blagavonu
Mislim da je alica uzela takvu fotelju, pa ti moze ona reci jel vrijedi novaca, tj kakve je kvalitete ta tkanina itd..

I fotelja je meni ljepsa kao takav sareni komad namjestaja, nego te stolice, da imam prostor i ostatak najmestaja da mi pase tak nest sareno, ja bih isto uzela fotelju
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:25   #1217
Osobno mi i kod tih stolica i kod patchwork-fotelje nešto estetski jako ne štima,a inače volim patchwork i tepihe i deke i prekrivače...ne znam...ova izvedba meni osobno ne sjeda.

Vezano za linkane stolice: provjeriti da li s tim naslonima ulaze pod blagovaonski stol imalo i koliko.

Mi smo kupili jednu ratan stolicu s takvim naslonom i zamislili da nam ide uz radni stol, super izgleda zajedno,ali se ne da nimalo uvući u stol,a nije mi baš opcija da mi stalno bude izvučen stolac i stoji nasred sobe.
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:00   #1218
ma ja ne bi sve takve, nego samo dvije koje bi stajale na čelu stola. ove druge sam probala i meni su dobre, a prve nikako probati jer ih kod mene u gradu nikad nemaju.. vidjet ću još
htjela bi malo boje ubaciti, a te stolice mi se sviđaju
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:01   #1219
Uzmi ih, ostale neka budu nenametljive, sa istim postoljem, ali bez naslona za ruke. Bijele, prljavo bijele, neka nijansa sive ili izaberi neku jacu boju sa fotelje. Bit ce to ok.
Jesam li samo ja overdosed sa skandinavskim interijerima i toboznjim asketizmom?!
kepasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:44   #1220
Ni ja ne volim skandinavski đir namještaja i dekora tako da smo tu li la... Meni i Yisk-ov i Ikein i sličan namještaj uglavnom izgledaju kao da se škrtari i štedi na svemu živome, jeftino i nezanimljivo.
Čast iznimkama koje postoje, ali svejedno nemam ništa njihovog namještaja. Samo detalje, pribor i tako...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.