Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 23:55   #3081
~Asia~ is offline  
Old 22.01.2018., 00:00   #3082
Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post
Mislim da je 10.000 intelektualaca lajkalo sliku iz razloga što Sonja čita čak i u kadi. Promocija čitanja, svaka joj čast!


Nope, nisu lajkali intelektualci , nego budući intelektualci, oni koji još uvijek nisu pročitali svoju prvu knjigu, ali utjecajna blogerica/influencerica im je promijenila svijest i konačno su spremni prvi put ući u javnu knjižnicu i posuditi nešto što se ne zove "Hygge". (Ili "Mali princ". )


Quote:
~Asia~ kaže: Pogledaj post
zelena truba is offline  
Old 22.01.2018., 00:48   #3083
Ja sam upoznala tatu jedne influencerice , sasvim slucajno, na Thanksgiving veceri muzevog sefa. On je o tome ponosno pricao , i to nakon sto je objasnio da je za par mjeseci salje u neku newyorsku modnu skolu koja ce biti duga svih 6 mjeseci, a kostati malecnih $36,000, jer tamo idu samo najbolji (tezak je upad!) a mogu se upoznati svi koji su bitni u svijetu mode (pa je u tecaj jaaaaako bitno investirati).

On ima hotele po Njemackoj, inace, i vrlo je dobro potkozen. I prijemcljiv na prodavanje magle, ocito.

Jedva sam se suzdrzala od komentara.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Old 22.01.2018., 00:56   #3084
Ako nam nisi dala ime, nisi nista uradila
Azola is offline  
Old 22.01.2018., 01:28   #3085
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ako nam nisi dala ime, nisi nista uradila
Jebemu, nisam upamtila. Posipam se pepelom.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Old 22.01.2018., 01:48   #3086
Sjecate se epske scene iz jednog od trash celebrity BigBrothera gdje se Sonja hrvala s Ciganovicem i prdnula mu u facu ?
AndrejX is offline  
Old 22.01.2018., 02:02   #3087
U liftu sam čula da je Sonja Kovač na svojoj promociji bila jedina koja je izgledala kao da je tek ustala iz kreveta, masne kose, nimalo sređena.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 22.01.2018., 03:24   #3088
"Biti influencer znači komunicirati s ljudima koji te prate i na određeni način ih svojim stavom, razmišljanjem, personalityjem, prezentacijom načina života ili proizvoda privoljeti da te u tome slijede."


Po ovome su manson, hubbard, jeffs, moon, berg, lebaron, phelps, markicka i slicna ekipa influenceri



Sent from my SM-G930F using Tapatalk
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Old 22.01.2018., 04:54   #3089
Hana je izjavila da je brand

Jebes Šukera, nije joj ni do koljena s egom i utjecajem
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.01.2018., 08:36   #3090
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ja sam davno negdje procitala da je Dvina iz imucne obitelji
Zbilja nije. Onak, ni blizu.
drznica is offline  
Old 22.01.2018., 08:45   #3091
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Nego, da li i vas ova slika ispunjava nervozom kao mene? Ono, kombinacija upaljenih lampica/struje i kade pune vode, brrrr.
Nimalo. Takve nikad neće struja, iz poštovanja prema Tesli.

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Hana je izjavila da je brand

Jebes Šukera, nije joj ni do koljena s egom i utjecajem
vidiš što znači biti otporan na pamet
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.01.2018., 09:29   #3092
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
mislim da je Dino govorio *prgava familijo*
imaš pravo :misheard:
blue-bell is offline  
Old 22.01.2018., 10:55   #3093
Dosta više o tim influencerima.
BondWannabe is online now  
Old 22.01.2018., 11:02   #3094
Treba kome tečaj meditacije?
https://www.24sata.hr/show/meditacij...na-rate-557349
Dammy is offline  
Old 22.01.2018., 12:08   #3095
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Ponuda se sve više širi
https://www.jutarnji.hr/life/zdravlj...a-uma/6944478/

"Osim što privatno prakticira metode mentalnog treninga, uspješna glumica i sama radi na tome da dobije licencu s kojom će moći prenositi svoje znanje, a ponajviše bi se htjela fokusirati na kolege s kojima glumi i druge umjetnike."

Je li ono i Tončica Čeljuska ima neki certifikat?
https://www.tportal.hr/showtime/clan...juske-20140708
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Old 22.01.2018., 12:13   #3096
Nemate pojma.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.01.2018., 12:43   #3097
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ovdje smo da ti kažemo da nastaviš činiti to što činiš.

jel' se to ona nama obraća?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 22.01.2018., 12:46   #3098
Joj, a slika, Cruella je malo dijete prema ovome
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 22.01.2018., 13:09   #3099
Gdje su ona vremena kad su svi čitali Tajnu i Alkemičara?
VeronaM is offline  
Old 22.01.2018., 13:16   #3100
~Asia~ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.