Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 13:46   #41
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ako imaš dijagnozu (ili nekoliko njih) i ne smišljaš nove teorije zavjere... to je traćenje prirodnog talenta.
Istina je da jedini humor spašava, a na ovo sam se actually nasmijala
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:19   #42
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Koja ti je omiljena?
Chemtrails, 9/11, vakcine i sl. Ne podnosim gluposti poput ljudi gustera, Zemlja kao ravna ploca, mandela efekt...
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 22:13   #43
How about cathy o'brien?
strongenough is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 00:07   #44
Quote:
strongenough kaže: Pogledaj post
How about cathy o'brien?
Jel to MKUltra ili SRA?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:30   #45
U njenom slučaju MKultra, ali što je "SRA?" Još nisam čuo za to
strongenough is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:21   #46
Quote:
strongenough kaže: Pogledaj post
U njenom slučaju MKultra, ali što je "SRA?" Još nisam čuo za to
Satanic ritual abuse. Nisam ju detaljnije proučavala, ali zna biti spomenuta u istom kontekstu kao MKUltra. A po njoj sam dosta peglala jer ima realnu osnovu, iako je taj projekt davno ukinut.

I o reptilima volim čitati, ali to mi je baš za sprdačinu. Kao i oni vanzemaljci iz kojekakvih denziteta.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:37   #47
Zanimljivo je koliko "teorija zavjera" dolazi iz tzv. tradicionalističkih svjetonazora.

Onako, zabranit će obitelj. Zabranit će da muškarac i žena imaju dijete. Morat će biti gay par, iz umjetne maternice

Onda, novi svjetski poredak. Čovjek nema pravo voljeti svoju domovinu Mora voljeti neke tamo daleke kulture, pa to ne smije biti

Prehrana. GMO. Jer znanost je u krivu. Zapravo, ne postoje ni klimatske promjene, jer ajme, pa sve je to izmišljeno da "mali čovjek" ne bi imao svoj posao u ugljenokopu

I da, da se nije slučajno uspješni sportaš ili pjevač usudio reći da svijet može biti ljepše mjesto gdje su svi jednako vrijedni Lako njemu, on ima sve, a "sirotinja" mora trpiti crnce i gayeve u svojim dvorištima

Jer da, liberalna elita

Tradicionalisti, molim vas, live and let live. Nitko vam ne brani da budete tradicionalni. Ali za ime svijeta, ne nasjedajte na tulave teorije koje vam dopuštaju da mrzite ono što vam se ne sviđa.

Jer i taj vaš teoretičar zarađuje novce na svojim teorijama, i gle čuda, neće ih podijeliti s vama

A vi...

...nitko vam ne brani da imate tradicionalnu obitelj...
...nitko vam ne zabranjuje vašu ljubav prema zavičaju i domovini... ne morate nigdje ni putovati ako ne volite...
...nitko vas ne sprječava da sami izaberete što ćete jesti i u kakvom susjedstvu živjeti...
...ne morate biti fanovi nikakvih sportskih i glazbenih celebova...
itd.

I znajte da vam se vaš teoretičar zavjera smije u facu jer gle čuda, i njemu donosite zaradu.
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:18   #48
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Satanic ritual abuse. Nisam ju detaljnije proučavala, ali zna biti spomenuta u istom kontekstu kao MKUltra. A po njoj sam dosta peglala jer ima realnu osnovu, iako je taj projekt davno ukinut.

I o reptilima volim čitati, ali to mi je baš za sprdačinu. Kao i oni vanzemaljci iz kojekakvih denziteta.
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je koliko "teorija zavjera" dolazi iz tzv. tradicionalističkih svjetonazora.

Onako, zabranit će obitelj. Zabranit će da muškarac i žena imaju dijete. Morat će biti gay par, iz umjetne maternice

Onda, novi svjetski poredak. Čovjek nema pravo voljeti svoju domovinu Mora voljeti neke tamo daleke kulture, pa to ne smije biti

Prehrana. GMO. Jer znanost je u krivu. Zapravo, ne postoje ni klimatske promjene, jer ajme, pa sve je to izmišljeno da "mali čovjek" ne bi imao svoj posao u ugljenokopu

I da, da se nije slučajno uspješni sportaš ili pjevač usudio reći da svijet može biti ljepše mjesto gdje su svi jednako vrijedni Lako njemu, on ima sve, a "sirotinja" mora trpiti crnce i gayeve u svojim dvorištima

Jer da, liberalna elita

Tradicionalisti, molim vas, live and let live. Nitko vam ne brani da budete tradicionalni. Ali za ime svijeta, ne nasjedajte na tulave teorije koje vam dopuštaju da mrzite ono što vam se ne sviđa.

Jer i taj vaš teoretičar zarađuje novce na svojim teorijama, i gle čuda, neće ih podijeliti s vama

A vi...

...nitko vam ne brani da imate tradicionalnu obitelj...
...nitko vam ne zabranjuje vašu ljubav prema zavičaju i domovini... ne morate nigdje ni putovati ako ne volite...
...nitko vas ne sprječava da sami izaberete što ćete jesti i u kakvom susjedstvu živjeti...
...ne morate biti fanovi nikakvih sportskih i glazbenih celebova...
itd.

I znajte da vam se vaš teoretičar zavjera smije u facu jer gle čuda, i njemu donosite zaradu.
E sad kad tako kažeš čuo sam za SAR ToBeMyself : U pravu si. Zato svijet i je takav jer postoje takvi poput tebe.Hvala ti što postojiš hahahahahaha :P
strongenough is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 13:23   #49
Quote:
strongenough kaže: Pogledaj post
E sad kad tako kažeš čuo sam za SAR ToBeMyself : U pravu si. Zato svijet i je takav jer postoje takvi poput tebe.Hvala ti što postojiš hahahahahaha :P
Da, još jedna od umotvorina paranoidnih tradicionalista.

Inače, među zavjerašima je sad in teza da nisu samo Ameri imali program kontrole uma, nego i Švabe pa i Rusi (njihova je bila najbrža).

Jel gledaš mockumentarise? Huston, we got a problem.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 17:18   #50
Mah, to sam već negdje vidjeo za Švabe i ostale, da, ma nu eli to postoje dokumentarci o Zavjerama? o.0
strongenough is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 17:24   #51
Quote:
strongenough kaže: Pogledaj post
Mah, to sam već negdje vidjeo za Švabe i ostale, da, ma nu eli to postoje dokumentarci o Zavjerama? o.0
Izvolte.

Doduše, nisu svi o zavjerama, ali ovo je dobar početak.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 17:34   #52
Quote:
strongenough kaže: Pogledaj post
E sad kad tako kažeš čuo sam za SAR ToBeMyself : U pravu si. Zato svijet i je takav jer postoje takvi poput tebe.Hvala ti što postojiš hahahahahaha :P
Hvala i tebi

Nažalost ja nemam ništa s tim kakav svijet je
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 00:09   #53
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
A vi...
sto je zapravo pjesnik zelio reci? Mislim, svasta sam vec procitao na forumu, ali nakon ovoga mi se vrti u glavi.
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:03   #54
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
sto je zapravo pjesnik zelio reci? Mislim, svasta sam vec procitao na forumu, ali nakon ovoga mi se vrti u glavi.
Ne znam što tu ima nejasno, ali pisala sam to malo u afektu pa shvaćam da je možda konfuzno.

Uglavnom, primijećujem da su teoretičari zavjera uglavnom nekakvi "tradicionalisti". Oni koji strahuju od globalizacije i svaki pokušaj da se uspostavi tolerancija vide kao "novi svjetski poredak", volju "liberalne elite", i pokušaj uništavanja "tradicionalnih, vjerskih, domoljubnih vrijednosti".

To sam htjela reći.

Idu mi na živce takvi ljudi. Užasno mi idu na živce.
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 01:47   #55
Pravih teorija zavjere je mnogo, samo što se ne vide u sjeni onih najsočnijih i najluđih, od kojih je 95% aposolutna nebuloza. No zabavne su, nema što. Imam bratića koji nije normalan po tom pitanju i teško mi ga slušat.
GirlFashionGuru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.