Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 23:57   #1
Oralna kontracepcija uz trudnocu

Zanimaju me posljedice uzimanja pilula nakon zaceca? Koliko dugo ste pili dok niste otkrili trudnocu?
Abzion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:18   #2
Ne znam za posljedice nakon začeća, ali ja sam recimo pitala ginekologicu da li trebam pricekati s bebom bar mjesec,dva nakon sto sam prestala piti pilule i rekla jr da ne, da mozemo odmah početi raditi na bebicu.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:24   #3
Da..to znam... Ali mene zanima u slucaju da se trudnoca desi neplanirano zbog recimo zaboravljene pilule...nepravilnog uzimanja....povracanja ili proljeva ( zbog kojih nije djelovala) i sl... I ne znajuci za trudnocu nastavljam piti pilule...
Abzion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:36   #4
Znam samo za jedan slučaj, trudnoća zbog povraćanja 1 ili 2 pilule. Mislim da je žena pila do pauze, nije došlo do krvarenja, radila test. S bebom je sve ok
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:47   #5
imala ja, kontracepcija zakazala dakle nije bila nit zaboravljena pilula nit povracanje nista i ostala sam trudna a da to nisam znala, menga dosla najnormalnije, dan dva ko i uobicajeno i jedan dan usred ciklusa sam imala grceve i krvarila ko luda, isla kod gin koji je rekao da je u procesu spontani u 13-tt, srceko nije kucalo vise, ali ne radi pilula, naime kolko sam ga shvatila to su hormoni i ako i dodje do zaceca ne bi se trebalo nista desit
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:04   #6
... znaci ti si medju onih 0,1%?
Abzion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.