Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 13:44   #2021
Quote:
Rogan kaže: Pogledaj post
Ma tvoje postove totalno ignoriram.

Ti si onaj lik koji sve osobne Pro argumente ističe desetorostruko, a sve Cons potpuno ignorira. Vidjelo se to i u prijašnjim tvojim postovima
Nemaš pojma koliko mi teško pada to što me ignoriraš Uživaj u obrezanom kurcu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 03:45   #2022
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Jbg stari, trebao si prije mene slušat. Jednom kad obaviš to gotovo je za sva vremena. Ja zato i ne želim na obrezivanje:m ig:


Ako nešto nije medicinski opravdano, meni je to barbarski ako to nekakve tradcije "zahtijevaju"... Ništa bolje nije obrezivanje djevojčica u nekim zemljama...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:04   #2023
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post


Ako nešto nije medicinski opravdano, meni je to barbarski ako to nekakve tradcije "zahtijevaju"... Ništa bolje nije obrezivanje djevojčica u nekim zemljama...
Nije baš za usporedbu....
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:26   #2024
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Nije baš za usporedbu....
I nije, jer obrezovanje djevojčica nije nikada medicinski opravdano!
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:31   #2025
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
I nije, jer obrezovanje djevojčica nije nikada medicinski opravdano!
Upravo to i kažem. Nema ni medicinskog ni higijenskog opravdanja za žensko obrezivanje. Muško je ipak druga priča. Zato ne znam zašto stavljati znak jednakosti između to dvoje.
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:46   #2026
Čovječe ne mogu se zamislit bez kožice
Opće je pozato da je u vrhu kožice milijun receptora za osjet užitka :klap: pa bi se moglo reć :da su obrezani -zakinuti , i to debelo
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:13   #2027
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post


Ako nešto nije medicinski opravdano, meni je to barbarski ako to nekakve tradcije "zahtijevaju"... Ništa bolje nije obrezivanje djevojčica u nekim zemljama...
Tako je! Ajde ko mora mora, ali bezveze se obrezivat kao večina ljudi A šta ćeš židovi i muslimani Ne treba komentirat ništa više
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:53   #2028
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Upravo to i kažem. Nema ni medicinskog ni higijenskog opravdanja za žensko obrezivanje. Muško je ipak druga priča. Zato ne znam zašto stavljati znak jednakosti između to dvoje.
Tko to ovdje poistovjećuje???
Vidi gore, velim "Ništa bolje nije..." - a to definitivno nije znak jednakosti...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:53   #2029
Quote:
Rogan kaže: Pogledaj post
nakon ove 'pustolovine' prilično sam razočaran i neugodno iznenađen... ali možda je to samo zato jer sam ja sad prvi put nakon operacije, išao forsirat...
Rekao bih da je sigurno u ovome problem. Još ti je dolje sve zmrdano i preosjetljivo i ispikano iglama i povezano koncima, bilo bi čudo da je sve OK Budi strpljiv, doći će sve na svoje mjesto.
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 19:33   #2030
Quote:
lambuel kaže: Pogledaj post
Budi strpljiv, doći će sve na svoje mjesto.
Hoće hoće
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 20:23   #2031
Kul

Evo ljudi, 19 dana od operacije..

konaca ostalo još 3,4 sitna,

nabačeno prvih 10ak drkica... iako sam bio skeptičan jako, i nakon prve drkice neugodno iznenađen što sam i ovdje napisao, sad sve demantiram. Dakle sve one priče o smanjenju ugode, o neizdrživoj boli, o neizdrživom osjećaju trljanja glavića, sad mogu opovrgnuti. Drkanje je odlično, samo se treba naviknuti na osjećaj, ima tu i dosta psihe... trljanje još smeta naravno, ali svakim danom sve manje..

Nemojte se obeshrabriti komentarima od ljudi koji pišu za ili protiv, a nemaju iskustva... ja mogu reći iz SVOJEG iskustva da je sve prošlo dobro i da nema razloga za paniku i strah.

najzanimljiviji lik ovdje mi je Panther, koji je tako samouvjereno odlučio biti na strani NEobrezivanja, i konstantno pljuje svaki argument ZA obrezivanje, i toliko je siguran da mu ne treba obrezivanje.... a opet, svakodnevno se vraća na ovu temu.

Baš zanimljivo
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 21:53   #2032
Quote:
Rogan kaže: Pogledaj post
najzanimljiviji lik ovdje mi je Panther, koji je tako samouvjereno odlučio biti na strani NEobrezivanja, i konstantno pljuje svaki argument ZA obrezivanje, i toliko je siguran da mu ne treba obrezivanje.... a opet, svakodnevno se vraća na ovu temu.

Baš zanimljivo
Ma da, evo sve se premišljam hoću li, pa se stalno vraćam Ja se obrezivat neću jer nema potrebe, a obrezovat se ako nemaš potrebe je idiotski Zanimljiviji si ti lik koji se sad tješi da je sve super i prodaje priče kako je to dobro. Vjerojatno ti je ovako još bolje Ta koža da ne treba bit tu, onda bi se rađali bez nje
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:25   #2033
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ma da, evo sve se premišljam hoću li, pa se stalno vraćam Ja se obrezivat neću jer nema potrebe, a obrezovat se ako nemaš potrebe je idiotski Zanimljiviji si ti lik koji se sad tješi da je sve super i prodaje priče kako je to dobro. Vjerojatno ti je ovako još bolje Ta koža da ne treba bit tu, onda bi se rađali bez nje
braca zabrinjava me cinjenica da pokazujes toliko interesovanje za kitama
ono bile one ili ne obrezane
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:13   #2034
Odgovor Pantheru

Panther, ali shvati da nije tako.

Da, prvo sam rekao da sam neugodno iznenađen jer sam i bio... nakon operacije sam rekao da je boljelo malo iako sam mislio da neće nimalo jer je. Sad kažem da sam očekivao da će već svi konci ispasti, ali nisu još ih malo ima... na kraju krajeva očekivao sam i da će trljanje o bokse već prestati smetati a još nije.... Primjeti da su to sve kakti negativne stvari...

ali ono što mogu reći iz svog iskustva je da stvarno nije ništa za nasmrt se prepasti i da se da bez problema izdurati ako ljudi imaju problema, kao što sam ja imao... i zasad ne vidim nikakve minuse, a brzo će mi apsolutno sve zarasti i uvjeren sam da će biti super

iznosim sve, pozitivne, negativne strane, i pričam iz SVOG iskustva...

ti si taj koji je došao ovdje s jednom stranom, bez iskustva o drugoj... priznao si da imaš relativni problem koji doduše nije fimoza i da si ga vježbom riješio... a opet sve ljude koji razmišljaju o obrezivanju nagovaraš 'NE NI SLUČAJNO...', a bez ikakvog iskustva, samo napamet lupaš stvari... Zašto?? Pa ne znam, da nije možda da si svjestan da ćeš se prije ili poslije morati odlučiti na taj korak, ali te strah, pa želiš pridobiti još koga na svoju stranu da se osjećaš sigurnije u svoju odluku/izostanak odluke... Reci mi jedan razlog zašto se stalno vraćaš na ovu temu, pošto se obrezivanje tebe baš i ne tiče i ne trebaš ga većina ljudi ovdje su ga ili prošli, ili će ubrzo proći, ili pak nisu sigurni što treba pa su se došli raspitati... ti si ovdje valjda jedini lik kojeg ne bi nimalo trebalo bit briga za to pošto ti NE treba, a stalno visiš tu... ne kužim, zašto ne odeš na temu o filmovima ili sportu, ima zanimljivijih stvari na forumu od obrezivanja koje te se ne tiče.

ne znam, procijeni sam... ja ti želim najbolje ko i svima, ali psiha i mozak su gadna stvar i nekad sami sebe zavaravaju, pripazi da se tebi to ne događa.

Pozdrav i mir brate
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 13:35   #2035
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Zanimljiviji si ti lik koji se sad tješi da je sve super i prodaje priče kako je to dobro. Vjerojatno ti je ovako još bolje
Evo Rogan ti je sve dobro objasnio.
Zanimljiviji si ti koji si toliko ubjeđen da ovi obrezani su toliko zakinuti za užitak, kao da si ti sve to prošao po par puta pa sve ostale savjetuješ.
Ako te se ne tiče, ne savjetuj.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 08:29   #2036
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Hoće hoće
Hoće. Meni jest, ne vidim zašto ne bi i njemu. I, kako kažu kolege obrezanci zaista si pomalo naporan postao s tim inzistiranjem kako je obrezivanje tragedija. A zapravo samo nagađaš i tvrdiš da ljudi koji su iskusili obje strane nemaju pojma o čemu govore, dok ti koji si svoje biased mišljenje stvorio čitajući o iskustvima drugih imaš svu pamet svijeta u malom prstu.
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 15:38   #2037
Jel se na operaciju dolazi natašte ili se može jesti prije?
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:07   #2038
Meni to nisu ni spominjali, a jutro prije operacije sam jeo... tako da vjerojatno nema veze
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 11:09   #2039
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Jel se na operaciju dolazi natašte ili se može jesti prije?
Mislim da ti jelo prije operacije ima veze samo ako dobivaš narkozu, tj. potpunu anesteziju. Mislim da onda postoji šnasa da u nesvjesti počneš povraćat i zbog toga opasnost od gušenja pa se zato zabranjuje hrana. Kod ovakvih lokalnih anestezija nemaš brige.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.

Zadnje uređivanje Panga : 01.08.2017. at 12:11.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:56   #2040
Riješio i ja ovu operaciju.
Što se tiče jela i pića prije operacije išao sam natašte i prije operacije su me pitali da li sam natašte jer bi trebao biti.
Dalje, dobio sam duplu lokalnu anesteziju, operacija mi je bila jako bolna. Imao sam upalnu fimozu pa pretpostavljam da je to dodatno doprinjelo boli. Čak mi je anesteziolog rekao da mu nije jasno zašto doktori inzistiraju da se ovakve operacije izvode lokalnom pošto je to neugodno područje. Gotovo sve sam osjetio, najbolnije je bilo šivanje. Na kraju su me injekcije u penis od kojih sam imao najveći strah najmanje boljele. Dojam je da sam sretan što sam se odvažio ići rješiti problem fimoze, a opet malo razočaran jer nisam očekivao takvu bol!
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger